Brązowy medal Igi Głowackiej na Mistrzostwach Świata!

           W dniach 1-3 kwietnia 2016 w Bydgoszczy odbyły się VII Mistrzostwa Świata w Karate federacji World Shotokan Federation. W zawodach wzięło udział około 1800 zawodników z 45 polskich i 117 zagranicznych klubów z 37 państw!

           Wśród startujących znalazła się młodsza część naszego klubu a wśród nich zawodnicy z Pyrzyc. Większość naszych zawodników nie przebrnęła jednak eliminacji . Natomiast brązowy medal w kata drużynowym wywalczyła Iga Głowacka z sekcji Pyrzyce wraz z Darią Wilk sekcja Kunowo i Agatą Malinowską sekcja Banie.


reklama

          W zawodach ogółem klub Karate Kamikaze zdobył jeden złoty medal w kumie drużynowym dziewcząt oraz trzy medale brązowe.

           Wszystkim startującym zawodnikom gratulujemy! Również podziękowania składamy dla trenera Marcina Fidelusa oraz dla Wiesława Ryszawy, który od dłuższego czasu dodatkowo indywidualnie trenuje Igę Głowacką.


reklama
     

9 odpowiedzi na Brązowy medal Igi Głowackiej na Mistrzostwach Świata!

 1. Wójek Zdzisiek pisze:

  Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Iga!!!!!! bardzo dumny jestem z ciebie

 2. Anonim pisze:

  Gratulacje,o ile pamiętam w przeszłości mieliśmy wielu równie wspaniałych zawodników w zapasach,sumo,karate itd.czy ktoś jeszcze o Nich pamięta po skończeniu szkoły,
  jeśli tak to proszę o przybliżenie ich dalszej kariery sportowej.

 3. rodzic pisze:

  Przy zapisie dziecka do klasy pierwszej w sekretariacie szkoły nieprzyjemnie odczuwalny był zapach palenia papierosów. Zastanawiam się czy w szkołach wolno palic ? Zbliżając się do sekretariatu już ten zapach było czuć na korytarzu…

 4. Anonim pisze:

  Moje gratulacje Iga!!!!! Jesteś najlepsza!!! Wspaniała historia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.