MIKOŁAJKI w Pyrzacach – foto skrót

gl


reklama
      

22 odpowiedzi na MIKOŁAJKI w Pyrzacach – foto skrót

 1. mikołaj pisze:

  no cóż w tym roku nie można już było pochwalić się imprezą zorganizowaną przez poprzedników rózga za bałagan w mieście, brak strefy i miejsc pracy, przetargi i inwestycje

 2. renifer pisze:

  Jeśli „ktoś” to nazywa MIKOŁAJKI lub ZABAWĄ DLA DZIECI to ja jestem ŚWIĘTY MIKOŁAJ

 3. pyra pisze:

  Ogólnie to jeden wielki CHAOS na tej imprezie.A po za tym to pracownicy OSIR mogli by chociaż na taką imprezę dać troszkę papieru toaletowego do łazienki bo nie wiem czy wiedzą ale inni też go używają nie tylko w domu.

 4. ANONIM pisze:

  Absurdem bylo rowniez to, ze opiekunki ,ktore pracują w trakcie dowozu dzieci na zajecia lekcyjne, pracowaly wczoraj dowoząc dzieci na tzw.mikolajki.To dopiero absurd, organizatorzy nie pomysleli.

  • q pisze:

   Pierdzenie w fotel autobusu cały rok, opiekunowie nazywają pracą.Raz w roku pomoc w dowozie dzieci na Mikołajki to wielki problem? Niektórzy ludzie nie nauczeni są pracy.

 5. janek pisze:

  A wejście na parkiet w obuwiu sportowym już nie obowiązuje?

 6. ;) pisze:

  Jestem w ciężkim szoku patrząc na te zdjęcia, toć to jest poniżenie godności dziecka a nie „mikołajki”, wstyd organizatorzy.

 7. Krystyna pisze:

  Bałagan był, to fakt. Te Klauny Czarusie nie umieli skupić na sobie uwagi. Dzieciarnia latała jak barany na popasie a reszta stała w gigantycznej kolejce po mikroskopijną watę cukrową. To wszystko było jakieś takie marne mimo czterech czy pięciu organizatorów.

  • Tata pisze:

   Jak na tylu organizatorów to faktycznie atrakcji w sumie nie było. Poszło się na łatwiznę. Zapłacono klaunom ze Szczecina i po sprawie. Nie było malowania twarzy, żadnych konkursów, ani jednego balona. Były za to kolejki. Stanie w kolejkach to naprawdę super zabawa była. Dziękujemy!

 8. Goku pisze:

  Mikołajki? Raczej patologia!!!! Szkoda dzieci!

 9. Anonim pisze:

  Zawsze można zostać w domu. No ale darmocha była to się rzucili.

 10. goły pisze:

  Jak by to było za J,M,O to by nie którym pasowało i wszystko by było cacy.

 11. Anonim pisze:

  PBSZ powołała nowych wojewodów mam nadzieje że o Pyrzycach nie zapomni

 12. lol pisze:

  to bylo przesrane burmistrziwa poszla na latwizne.Zamiast dac dzieciom normalne paczki to jakies cukierki niektozy jak juz mieli po 4 a niektorzy po9 zal.pl mam nadzieje ze p.marzena zoorganizuje cos lepszego

 13. uczestniczka pisze:

  Dokładnie! To była zabawa mikołajkowa? To był raczej dzień otwarty hali sportowej! Zero organizacji! Mikołajki z OPSu jednym słowem nie nadają się do opieki nad dziećmi! Jedyny plus tej zabawy- sam pomysł, no i te podarunki dla dzieci… Co by nie było to zawsze frajda dla maluchów! Nawet mała paczuszka z kilkoma cukierkami!

  • Ejno pisze:

   Tak się składa,że te „Mikołajki z OPS” nie były od opieki nad dziećmi tylko właśnie o tych cukierków…Także,za nim coś skomentujesz to najpierw dowiedz się jak zadania były podzielone między organizatorów!!!

 14. Anonim pisze:

  wydaje mi sie, że dziećmi to opiekują sie rodzice…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.