Pyrzyce.Info na czarnej liście Podzińskiej! „Pracujmy razem” – fałsz?

        Redakcja Pyrzyce.Info wyszła z propozycją zorganizowania przed II turą wyborów na burmistrza Pyrzyc debaty z kandydatami. Na zaproszenie odpowiedział Jerzy Marek Olech, natomiast Marzena Podzińska zamiast potwierdzenia przesłała arogancką, pełną złośliwości odpowiedź zawierającą również oskarżenie o brak bezstronności i chęć zdyskredytowania jej jako kandydatki. Poniżej przedstawiamy jej odpowiedź, o której opublikowanie prosiła a także przesłała ją do „zaprzyjaźnionych” redakcji oraz komentarz do jej odpowiedzi.

————————————————————————————–

Pyrzyce, 22. 11. 2014 r.

Artur Kuca

Redaktor naczelny Pyrzyce.Info

Odpowiadając na Pana zaproszenie do udziału w debacie przedwyborczej poświęconej przyszłości Gminy Pyrzyce informuję, że nie skorzystam z „okazji” zaprezentowania się przed kamerą Pana portalu, jestem więcej niż pewna, że propozycja, którą mi Pan składa nie gwarantuje bezstronności i jest kolejną próbą zdyskredytowania mojej osoby na kilka dni przed drugą turą wyborów.

Pierwszy powód mojej odmowy to taki, że jest Pan dla mnie dziennikarzem postępującym nieuczciwie, wykorzystuje Pan prywatne, swobodne, szybkie rozmowy do szkalowania swoich rozmówców. Tak postąpił Pan ze mną, kiedy pewnego dnia spotkaliśmy się na parkingu Starostwa Powiatowego i zapytał mnie Pan o to gdzie drukuję materiały wyborcze, odpowiedziałam, że w Gorzowie Wlkp., w kilka godzin po spotkaniu napisał Pan w komentarzach na swoim portalu, że to skandal, że ja drukuję w Gorzowie Wlkp. i nie daje zarobić lokalnym przedsiębiorcom (Panu?). Z premedytacją pominął Pan w tym wpisie fakt, że w Pyrzycach nie ma drukarni, że Pan sam drukuje swoją gazetkę w Drukarni MarDruk w Nowej Rudzie, a sam wpis był zwykłą manipulacją opinii publicznej w zemście, że nie daję Panu w kampanii zarobić. Po drugie w trwającej jeszcze dziś kampanii wyborczej, był Pan kandydatem jednego z pyrzyckich ugrupowań politycznych na radnego powiatu, popierał Pan swojego kandydata na stanowisko burmistrza Pyrzyc, partia, do której złożył Pan niedawno deklarację członkowską miała kandydatów na radnych do Rady Miejskiej konkurujących z radnymi z mojego komitetu, był i jest Pan zaangażowany politycznie po jednej ze stron. Reasumując musi się Pan zdecydować, czy chce być politykiem i być komentowanym, czy być dziennikarzem i komentować, według mnie, nie da się pogodzić jednego i drugiego. Nie rozumiem także, dlaczego proponowana przez Pana debata organizowana jest tylko przez jedną redakcję, Pan nie chce z innymi, czy inni nie chcą z Panem. Poprzednie debaty organizowała TVK AURA, Pyrzyce24eu i Dwutygodnik Puls Powiatu, a obecne podczas programu mogły być wszystkie pyrzyckie media i jeszcze jedna uwaga czysto techniczna poprzednie debaty proponowano kandydatom z precyzyjnie przygotowanym scenariuszem, z którym każdy z kandydatów mógł się wcześniej zapoznać, wnieść uwagi i zaakceptować, Pan w swoim zaproszeniu proponuje tylko godzinę i miejsce, ale może o to chodzi, by było niedokładnie, chaotycznie i wolna amerykanka.

Zdaję sobie sprawę, że odmawiając udziału w programie podjęłam trudną decyzję, że w godzinę po przeczytaniu tego pisma odpali Pan w moją stronę medialną torpedę i nakręci swój portal na moją niekorzyść do czerwoności, ale funkcja burmistrza, o którą się ubiegam to same trudne decyzje, a ja nie boję się ich podejmować.

Z poważaniem

Marzena Podzińska

Kandydatka na stanowisko burmistrza Pyrzyc

—————————————————————————————

       Komentarz

       Jak widać Marzena Podzińska odpowiedzią na zaproszenie portalu Pyrzyce.Info potwierdziła, że dzieli media na sobie przychylne i takie, które mogą mieć odmienne zdanie. Nie chce odpowiadać na pytania w obawie przed poruszeniem spraw trudnych, takich jak: budżet gminy, ludzie, z którymi zamierza współpracować jako ewentualny burmistrz, efekty jej ponad 2-letnich rządów z obecnym burmistrzem czy kulisy rezygnacji z funkcji wiceburmistrza, o które pytają nasi Czytelnicy. Czy wybierając media, z którymi Marzena Podzińska chce rozmawiać, tak samo będzie wybierać do współpracy tylko ludzi sobie przychylnych i wprowadzać podziały między mieszkańcami? „Czarną listę” mediów już ma! Czy są inne? W tym kontekście wyborcze hasło „pracujmy razem” stało się zwykłym wyborczym frazesem nie mającym nic wspólnego z działaniami kandydatki. Nazywając rzeczy po imieniu hasło „pracujmy razem” wygląda na zwykłe kłamstwo!

         Nieprawdą jest, że złożyłem deklarację członkowską w jednym z „pyrzyckich ugrupowań politycznych”. Startowałem do rady powiatu z listy Prawa i Sprawiedliwości, ale jako kandydat bezpartyjny! W ogóle te całe „polityczne” wywody są niezrozumiałe. Debata miała przecież być 24 listopada! Wybory do rady miejskiej były już rozstrzygnięte, a kandydat PiS na burmistrza Pyrzyc niestety odpadł w pierwszej turze, więc o co chodzi?

        Marzena Podzińska nie miała oporów wypowiadać się w prasie, której redaktor też kandydował w wyborach. Nie pytała czy jest politykiem czy dziennikarzem? Wykorzystała również znaną powszechnie niechęć redakcji do obecnego burmistrza, by popularyzować własną osobę, wcześniej zdobywając niezbędną wiedzę przy boku J. M. Olecha. Nie przeszkadzał jej też udział w debacie redakcji, której redaktor trzymał drabinę jej rywalowi na stanowisko burmistrza kiedy ten wieszał swoje banery wyborcze oraz fakt, że prowadzący debatę nazwał w czasopiśmie obecnego burmistrza „burakiem”. Czy to oznaki bezstronności?

        Marzena Podzińska oczekiwała scenariusza, ale póki co było to tylko zapytanie o zgodę na udział w debacie. Szczegóły miały być uzgodnione wspólnie. Oprócz kliku pytań od redakcji miały być pytania wzajemne kandydatów oraz ewentualnie pytania od Internautów – Czytelników Pyrzyce.Info o czym w rozmowie telefonicznej kandydatce mówiłem. Niestety nic z tego nie wyszło.

        Informowałem również kandydatkę, ze debatę będzie nagrywał redaktor Janusz Szpaczyński, jednak jak się okazało, nie było dla niej jednoznaczne z udziałem redakcji „Spichlerza” w debacie. Zresztą nie wiem dlaczego Pyrzyce.Info, gdyby chciało, nie mogłoby organizować debaty samodzielnie?

        Mieszkańcy Gminy, Czytelnicy Pyrzyce.Info, podzielili się i oczekiwali przed drugą turą na jasne odpowiedzi tak od kandydatki Marzeny Podzińskiej, jak i kandydata Jerzego Olecha Marka. Nie zostały wyczerpane wszystkie tematy przed pierwszą turą, kiedy kandydatów na to stanowisko było ośmiu. Marzena Podzińska nie miała niestety nic do powiedzenia Czytelnikom Pyrzyce.Info. Jej osobiste uprzedzenia do mojej osoby, zaprezentowane w odpowiedzi, wzięły górę.

        Jerzy Marek Olech brał udział w obu debatach organizowanych przez media, które nie są jemu, najdelikatniej mówiąc, przychylne. Marzenie Podzińskiej zabrakło takiej odwagi mimo podkreślania, że nie boi trudnych decyzji. Ucieczka od dialogu i konfrontacji z przeciwnikiem to było najłatwiejsze wyjście!

       Co do drukowania materiałów wyborczy to czy to się Marzenie Podzińskiej podoba czy nie jej działania jako kandydatki na burmistrza muszą być identyfikowane z jej ewentualną pracą jako włodarza Pyrzyc. Skoro z pominięciem pyrzyckich małych firm rodzinnych jakimi są agencje reklamowe (a jest ich wiele w naszej gminie i inne Komitety zamawiały materiał w różnych lokalnych firmach materiały, nie tylko u mnie!) zamawia się materiały wyborcze w Gorzowie Wlkp., bo „w Pyrzycach nie ma drukarni”, to podobnie może być w innych przypadkach mniejszych zleceń (oczywiście oprócz zleceń podlegających pod ustawę o zamówieniach publicznych)? To świadczy ze kandydatka Marzena Podzińska nie ma pojęcia o funkcjonowaniu małych i średnich firm rodzinnych (nie tylko agencji reklamowych), które płacą u nas podatki a nie w Gorzowie Wlkp. Nie masz fabryki asfaltu nie będzie zlecenia na remont drogi? A czy w Letninie nie ma drukarni?

         Pyrzyce.Info drukowane jest tam gdzie jest najkorzystniejsza oferta. Na tym polega biznes! Czy KWW Marzeny Podzińskiej badał w ogóle lokalny rynek, zbierał oferty od pyrzyckich firm czy od razu zlecił druk w Gorzowie Wlkp. i dlaczego właśnie tam. Czy ceny były korzystniejsze od ofert lokalnych agencji? Mam przynajmniej nadzieje, że nie była to ta sama drukarnia, w której drukowany jest dwutygodnik, którego redaktor naczelny prowadził wcześniejsze debaty.

Z poważaniem
Artur Kuca

281 odpowiedzi na Pyrzyce.Info na czarnej liście Podzińskiej! „Pracujmy razem” – fałsz?

 1. SK pisze:

  Panie „redaktorze” zaprzecza pan sam sobie najpierw pisze pan zeby wspierac lokalny biznes a sam pan pisze ze drukuje pan tam gdzie jest najkorzystniej o czym pan tu mowi. ocenia pan kogos !!! zacznij pan od siebie !!!!

 2. Pyrzyczanin pisze:

  Brawo, panie Kuca! Dość udawania szanownej pani Kandydatki, dość obłudy i zakłamania. Tański, Duklanowski, Ćwikliński – dla niej w porządku są wszyscy, którzy ją lansują. Nawet, jeśli „Info” jest jej nieprzychylne – powinna przyjąć zaproszenie (wyzwanie?) – tak, jak przyjął wyzwanie Tańskiego JMO. Nie lubię, ale zagłosuję na niego bo to dla mnie mniejsze zło niż ta fałszywa kobieta!

  Brawo!

 3. pana wielbiciel pisze:

  panie redaktorze oceniajac innych zacznij pan od siebie . piszac to cos zaprzecza pan sam sobie. jak skoncza sie zadzy jmo to panan bedzie sie zachowywal jakby ktos panu wtyczke z kontaktu wylaczyl

 4. wymyslil pisze:

  Kuca przestań pajacowac

 5. 1. pisze:

  Waw! Pierwszy raz mój wpis jest pierwszy 🙂 pozdrawiam

 6. Adam pisze:

  Brawo za to co napisała pani Marzena.
  Dostało się dziennikarzynie. I dobrze.

 7. bubu pisze:

  a może pani Marzena nie musiała prosić „agencji reklamowej” o robienie ulotek, ponieważ zrobienie ulotki to jest BARSZCZ i wystarczyło jej wydrukowac a co za tym idzie bezpośrednio w drukarni jest taniej niż przez pośrednika – czyt agencje reklamowa…

 8. Ech pisze:

  Od kobiety – kandydatki na burmistrza oczekiwałem, że będzie ugodowa, będzie łagodziła konflikty, będzie skora do kompromisów a nie takiego „zadziora”. Sama stwarza pani konflikty. Niestety rozczarowałem się!

 9. kotek pisze:

  Oj marny dziennikarzyna poczuł się urażony, ile dostałeś od szanownego bo zna się na tym najlepiej.

 10. tolis pisze:

  Marzena wstyd!

 11. Michaś pisze:

  Trudno się dziwić Podzińskiej, że drukuje ulotki tam gdzie jest taniej, kandydatów obowiązuje ścisły limit wydatków na kampanię, oj panie Kuca, ani jeden ani drugi kandydat nie z mojej bajki ale inne media chociaż starają się zachować pozory, panu nawet takiej przyzwoitości brakuje. Zresztą, słusznie też Podzińska zauważyła, że podczas tamtych debat obecne mogły być WSZYSTKIE media a nie tylko tuby kandydatów bo chyba nikt nie traktuje Spichlerza inaczej jak tubę Olecha, wstyd redaktorze, wstyd!

  • Anonim pisze:

   Oj Michaś, Michaś. Tamte debaty robiły media anty Olechowe i Olech stawił im czoła! Widać nie miał się czego bać! A czego boi się Podzińska? I skąd masz informacje, ze Podzińska robiła ulotki taniej?

   • Michaś pisze:

    Zwykła dedukcja, firmy mniejsze robią zawsze drożej niż duże firmy które drukują hurtem.

    • Michaś pisze:

     Tak jak mówię, tu nawet nie chodzi o kasę jako taką, bardziej chodzi o limity wydatków. Zresztą, jak dla mnie to nieetycznie postepuje Kuca wykorzystując takie prywatne gadki

 12. ola pisze:

  Co głupio wam że nie dała się nabrać na waszą zagrywkę. Brawo Marzena pokazałaś że jesteś inteligentna od tych dwóch!

 13. Anonim pisze:

  panie Kuca, kto panu napisał ten tekst ? ???????? czyżby pani A

  • Obiektywny pisze:

   Tekst-odpowiedz Pana Kucy jest świetny, bez względu na to kto go pisał. Hasło wyborcze błędnie interpretowane przez mieszkańców gminy: „Pracujmy razem” = Pani Podzińska będzie pracowała tylko ze swoim komitetem i ludzmi którzy Jej słodzą! Nic w tym haśle nie ma, że dla mieszkańców, z mieszkańcami itd.

 14. Anonim pisze:

  Obaj prowokarorzy!

 15. Anonim pisze:

  Prowokatorzy!!!!

 16. wienieco pisze:

  a na jakich warunkach finansowych Pyrzyce info funkcjonuje w PDK? I jak to jest, że kalkuluje się wydawanie na dobrym papierze gazetki rozdawanej za darmo w masowym nakładzie (wiem ze są tam i reklamy) I czy wypłacana jest wierszówka autorom?

 17. Jacek pisze:

  Marzena rzuć się w g..no, i nie kłam ludzi że cos zrobisz w tym miescie , bo już nie jeden rządził i dużo nie żrobił, skąd u ciebie mysl że jesteś lepsza od innych.

 18. max pisze:

  Czy napewno P. Marzenka chce być Burmistrzem ?????. Trzeba mieć tematy wiedzę i umiejętność dialogu w debacie. A tu strach, sznureczki krótkie, słoma wyłażi

 19. Kant pisze:

  Ustrój jest wtedy demokratyczny,gdy wyborcy mają wpływ na rządzących,wpływ wynikający z wolnego wyboru.Wolny wybór znika, gdy pojawia się psychomanipulacja.To czy wybierzemy „marionetkę” za którą stoi cały zastęp partyjnych patronów,będzie świadectwem czy potrafimy zachować się z godnością,jest to kwestia poczucia wolności,poczucia tożsamości,zachowania godnego społeczeństwa republikańskiego. Psychomanipulacja,a może upadek debaty publicznej?Jak straszny jest ten upadek to widać po zaprzyjaznionym z panią kandydatką tygodniku.Nie ma merytorycznych przesłanek a jest niebywałe schamienie i to w sferze publicznej.Artykuły na temat urzędującego Burmistrza to gorszący spektakl grubiaństwa,obelg i wulgarności.Czy istnieje najelementarniejsze i najbardziej tolerancyjne kryterium,wedle którego wydawcy tej gazety mogliby stać się uczestnikami uczciwej debaty? Może oczekiwanie od intelektualnych niemot kultury politycznej to zbyt wielkie oczekiwanie? Uczciwa debata nie polega na sprzedaży iluzji i lansu,a strategia i lans tej Pani pokazuje całkowitą impotencję jeśli chodzi o jakiś pozytywny przekaz adresowany do mieszkańców. Ona/Oni po prostu inaczej nie potrafią,kombinują tylko jak sprzedać złudzenia.Fałszywa nadzieja jest piękna,ale niestety to tylko iluzja a towarzystwo od sprzedawania marzeń,aż przebiera nogami aby tego kitu wcisnąć ludziom nie zawsze biegłym w gierkach politycznych jak najwięcej. Stoimy przed niepowtarzalną szansą,by wspólnie poprowadzić Pyrzyce kilkadziesiąt lat naprzód,by wytyczyć miastu jasną wizję rozwoju a nie siedlisko kumoterstwa i iluzji.Errare humanum est-człowiek istotą błądzącą jest;Mądry zawróci ze złej drogi,inny będzie błądził bo takie jest prawo naturalne.Myślę,że Pyrzyce będą lepszym miastem pod rządami obecnego Burmistrza,człowieka uwolnionego od partyjnych patronów,prawdziwego Gospodarza? Życzę Markowi Olechowi zwycięstwa bo czas już na normalność,a za normalnością przyjdzie powodzenie i realizacja zamierzeń mieszkańców uwolnionych od patologi partyjnych układów.

 20. Anonim pisze:

  Jadźka czy na pewno tego chciałaś?

 21. pop pisze:

  Wystraszyła się Blondyna!!! Ale numer!!! …..za grosz odwagi tylko gryżć po piętach potrafi!!! …ale za to w drugiej turze dostanie takiego kopa….A wy urzędasy do roboty jak wszyscy inni , a nie knujecie po kątach!!! PS> W TYGODNIKU usuwają niechciane komentarze, ale mi to prasa-po prostu ŚMIEĆ (ale do rozpalania w kominku idealna) !!!

 22. Anonim pisze:

  Podzińska najbardziej bała się pytania o oświatę. Słyszy się tu i ówdzie, że chce zlikwidować wiejskie szkoły żeby zaoszczędzić. Również tą w Brzesku dlatego nie ma tu takiego poparcia.

 23. jeko pisze:

  …a ten pijus Rajter biega i rozwiesza ulotki Podzińskiej, chyba dlatego , że mu Marek pracować kazał, bo to wielka ujma dla ludzi normalnie pracować w urzędzie… . WSTYD !!! Za Odrą u naszych zachodnich sąsiadów Urząd Miejski to BURGER SERVICE w tłum. SERWIS MIESZKAŃCÓW , a to do czegoś zobowiązuję. Do roboty się weżcie a nie za politykę !!!

 24. Bartek Sobczyk pisze:

  W pełni zgadzam się z panią kandydatką.
  Po pierwsze „dziennikarz” nie powinien angażować się w politykę, a jeśli już to na czas kampanii która nadal trwa zawiesić swoją działalność.
  Po drugie nie jest etyczne przekazywanie do informacji publicznej prywatnych rozmów jeśli nie są one nacechowane w sposób zagrażający ładowi publicznemu.
  Po trzecie, jeśli organizuje się debatę to zwykle zaprasza się do niej inne media, których de facto w Pyrzycach nie ma.

  Dlatego pani kandydatka ma rację w swoim piśmie do redakcji. O ile redakcja faktycznie istnieje.

  Sam jestem dziennikarzem dlatego pozwoliłem sobie dodać ten wpis.
  Bartek Sobczyk.
  Pozdrawiam Pyrzyczan.

  • Anonim pisze:

   Najpierw proszę rozeznać sytuację a później brać w obronę kandydatkę.

  • Anonim pisze:

   Ciągle brudy. Najpierw było pytanie czy w ogóle się zgadza. Nie czytasz ze zrozumieniem. 1. Nie partyjny tylko startujący z listy. 2.O etyce to lepiej nie wspominaj pan. Wystarczy obejrzeć tv aurę , poczytać gazety na usługach powiatu. 3. Na debatach burmistrzów nie było wszystkich pyrzyckich mediów.Ta kandydatka zlekceważyła też wyborców i stchórzyła. Jak się nie ma koło siebie kierujących i schlebiających? Po co nam taki bojący burmistrz ? A ta debata byłaby najciekawsza.

  • brojler pisze:

   w szczególności Tański i Duklanowski są obiektywni, przynajmniej dali Marzenie pytania, żeby mogła sie przygotować. Przestraszyło się dziewcze, Olech by ją rozjechał. Hej.

 25. Anonim pisze:

  „W pełni zgadzam się z panią kandydatką”
  „„dziennikarz” nie powinien angażować się w politykę”
  „Sam jestem dziennikarzem dlatego pozwoliłem sobie dodać ten wpis”

  Bartek ty jesteś inteligentny inaczej?

 26. Anonim pisze:

  Dziwne komentuje się,że Olech chodzi po domach i prosi o głos a to że podział chodzi z lipinskim po strozewie i prosi to cicho sza,trochę sprawiedliwości ktoby to nie był

 27. inny pisze:

  Poprawka zamiast podział -Podzia

 28. .... pisze:

  Panie Bartku czasem warto oba listy zainteresowanych osób przeczytać jeszcze raz.Podzińska wypowiadała się w prasie ,której redaktor również kandydowałi nie miała żadnych oporów.Natomiast debata zapowiedziana była na 24 listopada i wiadomo było że są już wybrani radni.
  Pani Podzińska boi się nie przygotowanych spotkań.TAKA JEST PRAWDA.

 29. inny pisze:

  A Podzia to niby inteligencji ma w sobie?nie sądzę jak pracowała w urzędzie to myślała ze wszyscy się będą jej klaniac -nigdy pierwsza dzień dobry nie powiedziała…gdzie kultura osobista

  • Anonim pisze:

   zgadzam sie z Tobą sztywna jest jakby kij w sobie miala nawet uśmiech przychodzi jej z trudnością a Olech jaki jest taki jest przynajmniej się uśmiechnie a i dzień dzień dobry powie

 30. ktos pisze:

  Mialem nieisc na 2 ture wyborow bo w 1 polegl moj kandydat…no ale jak widze te BURACZANE WIEJSKIE ZACHOWANIE,Pani M,Podzinskiej to ide oddac glos na M,Olecha,chociaz to niejest gosciu z mojej bajki…co za syf…pozdrawiam Sfrustowanych!!!!

  • anonim pisze:

   ja też kolego i zapraszam do oddania głosu tak jak my na JMO wyborców których kandydat odpadł w pierwszej turze .

   • kleopatra12 pisze:

    loczek daj na luz. wasz radny (michalski) powiedzial, ze jak nie wygra jmo to on zostawia grupy dzieciece i nie bedzie trenowal ich. rece opadaja. zdementuj prosze bo sam w to nie wierze.

 31. Cirkowiec pisze:

  Artur, w poniedziałek po wyborach odbierz telefon. Powiem Ci jaki z ciebie dziennikarz. Jesteś chorągiewka i łamiesz wszelkie zasady dobrego dziennikarstwa. Anetka też. I to ona pisała te wypociny, bo ty tak nie umiesz. Czas waszego wielkiego wodza się kończy, a zegar tyka…

 32. MIESZKANIEC WSI pisze:

  co wy chcecie od marzeny ona dla ludzi zrobi wiecej jak on wy buraki

 33. bubu pisze:

  prosze spytac pana jmo czy w brzesku w sklepie nie stawial menela piwa sam osobiscie to widzialem i nie wierzylem w to jak mozna tak nisko upasc brawo panie jeszcze BURMENKU

 34. janko muzykant pisze:

  Hasło ”pracujmy razem” jak najbardziej tu pasuje….. Dziś widziałem jak córka jednej z pracownic OPS ”PRACUJE RAZEM” z mamą i panią kandydatka, zrywając plakat Olecha i w to miejsce wieszając panią ”ładną”

 35. inny pisze:

  A ona z lipinskim to miała podobne zagrywki, jeśli ktoś nie chce oddać oddać głos to niech nie oddaje a winoozna wypić
  Żal wam

 36. inny pisze:

  Dla ludzi zrobi tyle co każdy obstawi swoich ludzi,którzy pomogli jej przy kampanii no i rodziną się ,jak każdy… A co z ludźmi bez znajomości i kontaktów -więc o jakim ludzkim podejściu ludzkim mówimy-ona zwłaszcza wprywatnym życiu lubi cudzych….

 37. inny pisze:

  Niech się topią we własnym sosie-niech wygra lepszy od tej….nawet Olech bo z dwojga złego lepszy on przynajmniej wiemy jak działa a ona gęś chodzące wam pokaże i łeb zadrze

 38. jan niezbedny pisze:

  panie Kuca świetny pocisk…. gratuluje… a padzi juz dziekujemy za kampanie i zapraszamy na wybory za 4 lata 🙂

 39. jan niezbedny pisze:

  panie Kuca świetny pocisk…. gratuluje… a padzi juz dziekujemy za kampanie i zapraszamy na wybory za 4 lata

 40. marysia pisze:

  ale głupoty piszecie

 41. marysia pisze:

  trzeba mieć wyższy poziom by zrozumieć dlaczego Marzena nie przyjęła zaproszenia

 42. kleopatra pisze:

  dokładnie

 43. Anonim pisze:

  Ludzie ogarnijcie się czy Wy naprawdę nie widzicie kto nami rządził mam dość tej obłudy i chamstwa.Przed wyborami powiedziałem sobie wszyscy tylko nie on!!!

 44. Anonim pisze:

  Pani Podzińska wykreowana przez Pyrzyckie PO .Jeżeli chcecie powrotu Grzesiaka Stankiewicza Łuszczyka Błażejewskiego Budynka Tołoczki to głosujcie na Panią .

 45. Pyrzyczanka pisze:

  to część oblicza pani podzińskiej

 46. Anonim pisze:

  Bardzo mnie ciekawi jakim to cudem była jumaczka jest kierownikiem OSP w Pyrzycach. Czy nie składa się deklaracji przed przyjęciem się do pracy w służbach publicznych coś na temat niekaralności?

 47. Anonim pisze:

  Pani Podzińska woli odpowiadać na pytania Duklanowskiego Tańskiego Ćwiklińskiego – po prostu są to pytania typu ile lat ma sześciolatek z długim czasem na odpowiedź . Prawdą jest że oni pasą sobie cielę by je zjeść . O czym by wtedy pisali kiedy Olech by przegrał .

 48. Anonim pisze:

  Kto to mowi, że Marzena chodzi po Stróżewie za głosami to chyba nie ma pełnych informacji, bo Olech ze swą asystentką Michalską(dodam najbardziej dwulicową babą)o to samo.
  Grunt się pali pod nogami trzeba kupić więcej taniego wina dla nierobów, bimber tez ma wzięcie i koniecznie wygłosić kazanie z ambony. Dobry gospodarz, który rozpija i raczy alkoholem zamiast zapewnić prace. Tak trzymać panie burmistrz!

  • Anonim pisze:

   Po co wypisujesz te bzdury!!!!!!!!!!!! Wiesz dobrze , że bredzisz. Piszesz aby pisać .Grunt się spalił w powiecie , może spalić się i w gminie.

  • imagine pisze:

   Pracę to każdy musi zapewnić sobie sam! Gospodarz to nie niańka! Czasami zrypie, czasami pochwali, ale celem jest dobro „obejścia”. EH! Pracę daj, mieszkania daj, du.ę podetrzyj, myśl za mnie, …..

   • ktos pisze:

    Sluszna prawda…tylko daj,daj,daj…a do roboty!Praca jakotaka jest,szalu niema ale to zawsze jakas tymczasowa odskocznia,tylko jak sie komus dupy niechce ruszyc to juz co innego…

  • obywatel pisze:

   widziałem ostatnio człowieka który rozwieszał z niespotykanym entuzjazmem plakaty wyborcze P.Marzenki Podzińskiej, pamiętam jak dokładnie cztery lata temu robił to samo ale dla obecnego burmistrza a co najlepsze osiem lat temu robił to dla K.Lipińskiego tzw. cyngiel do wynajęcia what the fuck ???

 49. Anonim pisze:

  W klubie kibica odbył się bal wyborczy – hity wieczoru to ” Ostatnia nocka ” i „Kryminał Tango ” a tam handlarze narkotykami , jumacy , jumaczki ,pijani kierowcy , emeryci oskarżani kiedyś o molestowanie – śmiech po trupach do celu

 50. Anonim pisze:

  Marzenka po cholere robiłaś sobie z Artura wroga? Cały wysiłek pójdzie na marne!

 51. drakula pisze:

  A Artur co za figura.

 52. kleryk pisze:

  moze tak sie czuc.

 53. joken pisze:

  W innych latach to były wybory a teraz zrywanie plakatów przeciwnika plakaty same nie znikają wiadomo kto to zaczoł.Burmistrz mówi że nie uciekał przed debatą czy pytaniami a ile razy było że uciekał chyba tyle że sam nie pamięta jak unikał telewizji i niewygodnych pytań dla niego. A gdzie te miszkania na pogorzelców jak likwidowali oddział w szpitalu to burmistrz mówił że jak jemu by dawali pieniądze to on by wiedział jak je wykorzystać jak gminy przekazały pieniądze na pogorzelców to burmistrz co zrobił podawał pieniądze spowrotem widocznie nie wiedział co dalej ma zrobić . Jakie problemy burmistrz rozwiązał mieszkanców że pracy nie mają że fontanne zlikwidował.Obecny burmistrz twierdzi że nie bedzie chandlował stanowiskami miejscami pracy jak to wytumaczyć co robi Pani Staszakowa w gminie która miała prace w sklepie albo Pani Kozak Beata która pracowała w Backerze i jeszcze była z przedmową w backer zeby ludzie głosowali za obecnym burmistrzem. Jest zmiana radnych to trzeba zmienić burmistrza a nastepni zobaczą że jak sie nie robi nic dla mieszkanców wsi ,miasta czy powiatu to za cztery lata znowu morzna zmienić żądzących.Jask zmienimy burmistrza to morzemy sie przekonać czy nasze dzieci , wnuczki i my jako mieszkancy wsi ,miasta i powiatu znajdziemy prace i czy bedzie sie żyło lepiej czy będą zmiany na lepsze bo jak narazie przy obecnym burmistrzu na lepsze zmiany dla mieszkanców sie nie zanosi.Czemu burmistrz kłamie i oszukuje wyborców nawet w czasie kampani wyborczej a wyborców nie traktuje wszystkich jednakowo.Śmieją sie z nas nawet zpoza terenu powiatu czy gminy Pyrzyce że za cukierki głosujecie a ci co was tak namawiają do głosowania na obecnego burmistrza wasi znajomi ,sąsiadki czy koledzy lub koleżanki zostali owiele bardziej nagrodzeni przez burmistrza a nie sadze że tyle osób co głosowało na burmistrza to terz tak są nagrodzeni bo gdyby tak było to burmistrz by nie szukał dalej głosów poparcia . Miszkancy gminy wiosek ,powiatu pyrzyc i morzemy spróbować jak wybierzemy nowego burmistrza czy nam naszym dzieciom i wnuczkom sie polepszy bo niekażdy znajdzie prace za granicą.A jeden burmistrz był dwie kadencje i jakoś pyrzycom na dobre to zawiele nie wyszło i narazie to idzie dalej ,brak mieszkań nowych zakładów miejsc pracy. A podatek to pewnie i tak zostanie po wyborach podniesiony juz to przerabialiśmy.

 54. Anonim pisze:

  Brawo Panie Kuca . Dlaczego kablówka prowadzi kampanię Pani Podzińskiej ? Gdzie jest właściciel ? Nie dość że sygnał jest słaby , abonament nie jest tani ,to jeszcze jest to prywata redaktorów ! Bojkotować Aurę . Może znajdzie się konkurencja

 55. Anonim pisze:

  Ludzie masowo wypowiadajmy umowę Aurze – może popędzi pseudo redaktorów obniży abonament i poprawi jakość – a wybory i tak wygra Olech

 56. wielbiciel wolnych mediów pisze:

  U Duklanowskiego Podzińska wdzięczyła się na balkonie,w pierwszej debacie Tański robił do nie maślane oczy i gdyby nie kamera ślina kapałaby mu na buty.Potem ,podczas wywiadu z panią Marzenką zachwyt nie schodził z jego twarzy.I to są ci obiektywni redaktorzy.A przed Kucą spietrała.Pani Marzena powinna startować na tancerkę(wiadomo jaką)w Klubie kibica.Tam już wszystko jest,brakuje tylko tancerki,rura się też znajdzie ,Piotrowska o to zadba.

 57. Anonim pisze:

  ludzie łączmy się idźmy na wybory nie dajmy się oszukać Pani Marzena to koń trojański – w środku ma starych wyjadaczy – ludzie ich wygonili to chcą dostać się do władzy podstępem . PO popiera Panią Marzenę po cichu , potem wiadomo

  • Ona pisze:

   Piszesz i piszesz…i co ty masz z tym PO, udzieliło ci się od Kaczyńskiego. Mało masz w na wyżynach polityki wojny polski-polskiej? Jeszcze tutaj musisz klepać o PO? Tutaj w lokalnej polityce nie o partie najbardziej chodzi, ale o jednostki.

   • Anonim pisze:

    Wojny polsko -polskiej jeżeli chodzi o ścisłość .Tak tu chodzi o jednostki a najlepiej te ze starostwa w czarnych prochowcach w czarnej limuzynie i prywatnym woźnicą który w czasie deszczu służył parasolem i to od ośmiu lat otwierał i zamykał drzwi i o pensje po 12000 tysięcy za wręczanie kwiatów . A poklepać to ty się możesz po zadzie .

    • Anonim pisze:

     Nie masz pojęcia – oficjalnie PO ma tworzyć z PSL koalicje w samorządach poczynając od sejmików kończąc na gminach -i nikt tego na wyżynach nie ukrywa a wręcz nakazuje . Do tej pory ; Starosta PO , vice SLD wcześniej był z PO ,Pan Majak wcześniej PO potem bezpartyjny ,Pan Kuźmiński PO , Pan Grzesiak PO , Pan Jakieła PO , Pan Jagieło PO jeszcze dalej mądralo?

    • Ona pisze:

     Zad to ty raczej masz! Nie wiem, czy zazdrościsz temu komuś co otwierał drzwi czy też temu co kwiatki wręczał. Obojętne czy to będą ludzi z PO czy PiS czy też innej partii.Ważne by byli uczciwymi ludźmi. Powtórzę się, tu chodzi o jednostki!A ty już przestań tak zazdrościć…nieładnie!

     • Anonim pisze:

      Jak widać mam – co ty z tą zazdrością ? Nie,nie jest obojętne bo to nie jednostki z PiS czy PSL ale wyłącznie z PO, oczywiście dla Ciebie uczciwe jest pobierać niebotyczne pensje i inne przywileje , utrzymywać samochód z kierowcą i jednocześnie zamykać pomału szpital powiatowy czyli jedyny w powiecie tłumacząc brakiem pieniędzy i wynagradzając astronomicznie menadżera oczywiście z PO . Nieładnie nieładnie wciskać ludziom ciemnotę . Pisz fakty nie slogany lub zamilcz lub powtórzę poklep się po zadzie

      • Ona pisze:

       Jeśli masz zad to się klep(koń czy klacz?).A co do niebotycznych pensji itd itp..Myślisz, że jak starostą zostanie ktoś z PiS to nie będzie miał kierowcy? Nie będzie zarabiał nienależnych mu wysokich kwot? Będę uparcie trwała przy swoim zdaniu, że nieważny szyld, ale człowiek, który niesie ten szyld i koniec tematu..wody.

 58. stratus pisze:

  Wiecie co? Najbardziej podłe jest to, że wszyscy tu piszący, spotykając się na ulicy, kłaniają się sobie w pas i wymieniają grzeczne „dzień dobry”. Obłudnicy

  • Ona pisze:

   Mów za siebie, tzn pisz. Jesli ktokolwiek kłania a raczej kłaniał sie w pas, to niedawni kandydaci np na radnych. Taki Kedziora wysyłał uśmiechy tu i ówdzie, czasami na oślep, pięknie się witał, A teraz chodzi naburmuszony i ani be ani me…hipokryzja do potegi n-tej!

 59. Mieszkanka pisze:

  Panie Redaktorze kultura wymagałaby zwracania się pisząc o osobach per PAN, PANI.
  Sam Pan sobie zaprzecza, więcej dystansu do siebie. Od kiedy media są przychylne Panu Olechowi? Jeszcze niedawno pół gazety opisywało jego poczynania i to nie w dobrym świetle.

 60. anonim pisze:

  Marek BURMISTRZEM !

 61. Kalina pisze:

  Chyba MISTRZEM W UPRAWIE MARCHEWKI :)Chciałabym zobaczyć „DOBREGO GOSPODARZA NA SWYM POLETKU”, JAK ORZE W POCIE CZOŁA. Bo 4 lata jego służby dla Pyrzyc rozsławiły nas tylko w mediach z jego niecnych czynów i nienawiści do ludzi. Potrzebujemy normalności!

 62. Śnieżynka pisze:

  Trzymam kciuki Marzena za Ciebie!

 63. MIESZKANIEC WSI pisze:

  to jest dobre pani karino popieram paniom pani marzeno ma pani muj glos napewno lubie paniom glowa do gury

 64. oni pisze:

  rozgoryczony poraszką wyborczą dziennikarzyna wspiera pupila sponsora?
  ostateczny wynik będzie 2:0 i cudowny duet stanie przed decyzją gdzie wyemigrować??? Barlinek był, Pyrzyce jeszcze chwilę są ….

 65. xxx pisze:

  Aby nie ona plis

 66. Anonim pisze:

  Istnieją różne narody, a raczej różne narody mają różnego ducha. Jedne można podbić i przesiedlić w celu zagarnięcia ich ziem, a świat nie podniesie wrzasku – to małe narody, plemiona. Z innych można uczynić małym wysiłkiem niewolników i będą chętnie lizali rękę Pana – to narody o podłej duszy, od kolebki niegodne samostanowienia, w wielkich obszarach Azji roztopią się bez śladu. Z trzecimi wreszcie nie można zrobić ani tego, ani tego, przynajmniej nie od razu – to Polacy. Nie można zaanektować ich państwa, bo trzeba byłoby się dzielić z Prusami, Austrią, Turcją i Bóg wie jeszcze z kim; narzuca to europejska równowaga sił. Po drugie nie można tego zrobić od ręki, gdyż są to znakomici żołnierze, a cały naród gdy otwarcie zagrożony, przypomina wściekłego wilka w nagonce. Zbyt dużo by to kosztowało, należy więc zdemoralizować ich do szpiku kości. Trzeba … rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność… Jeśli nie da się uczynić zeń trupa, należy przynajmniej sprawić, żeby był jako chory ropiejący i gnijący w łożu… Trzeba mu wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchię i niezgodę… Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata, a syna skakania do gardła ojcu. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali, zawsze gdzieś szukając arbitra. Trzeba ogłupić i zdeprawować, zniszczyć ducha, doprowadzić do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i pajdy chleba. Będą Oni walczyć długo, bardzo długo, nasze prochy przepadną, ale przyjdzie czas gdy sami sprzedadzą swój kraj, sprzedadzą go jak najgorszą dziwkę. My rozpoczniemy ten proces Panin! Korupcją „milczących psów”, którzy będą nimi rządzić. Bogactwem i głodem, które biednych podjudzą przeciw możnym, tych drugich zaś napełnią takim strachem i podłością, że uczynią wszystko dla zachowania swego bogactwa. Zepsujemy ich kultem prywaty, złodziejstwa, rozpusty, wszelaką demoralizacją i wiodącym ku niej alkoholem. Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły, lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli. Niższe szczeble tych krwiopijców będą uzależnione od wyższych w nierozerwalnej strukturze formalnej i nieformalnej piramidy. Trzeba będzie starać się, by w piramidę wpasowany był każdy zdolny i inteligentny człowiek, by zechciwiał w niej i spodlał. Niedopasowywalnych szaleńców, nieuleczalnych fanatyków, nałogowych wichrzycieli i każdą inną wartościową jednostkę wyeliminujemy operacyjnie. Zadanie to jest wielkie Panin, lecz i efekty będą wielkie. Polska zniknie w samych Polakach! Wtedy właśnie, gdy będzie wydawało się im, że mają wolność. Ale ja tego nie doczekam Panin, zaczniemy jednak ten proces, a wiesz dlaczego nienawidzę tego kraju?
  – Dlaczego Pani? Zapytał Panin.
  – Dlatego, że jestem kobietą i nienawidzę dziwek, które udają święte. Ja jestem prostytutką Panin, a to honor, gdy się jest do tego cesarzową.
  – I dlatego jeszcze Panin, że ze zdrajców robili oni zawsze bohaterów.
  – I dlatego jeszcze Panin, że nigdy nie chcieli się z nami zjednoczyć przeciw Rzymowi, a byli naszymi braćmi Słowianami, zdradzili nas Panin.
  – I dlatego Panin kiedyś zginą, unicestwią się sami!…”

 67. Ona pisze:

  Wracając do tematu..naszych wspaniałych kandydatów.Myślę, że nie ma na kogo głosować, oboje są siebie warci. Zastanawiałam się nad Podzińską, ale myślę, że jej „władza” uderzyła do głowy. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, skoro była vice, to dlaczego nie może być i Burmistrzem-pomyślała. Jej program jest niestety powieleniem pomysłów innych kandydatów, lub pisali wszyscy zbiorowo:))).I oczywiście nie podoba mi się, co chce zrobić w oświacie, pozwalniać pracowników i zatrudniać firmy zewnętrzne. I to ma być niby niwelowania kosztów? A ci z tych zewnętrznych firm to co będą za darmo pracować? Trzeba tez pomyśleć o jakości pracy a zadowalać się bylejakością. To żadne rozwiązanie! A gdzie w tym wszystkim są dzieci..hmm..?

 68. aaaaa pisze:

  GŁOSUJCIE NA PANIĄ PODZIŃSKĄ.
  Ludzie w Starostwie będzie rzadził pan Lipiński i wiadomo jest wszem i wobec, że z panią Marzeną dojdą do porozumienia. Z Olechem tootwarta wojna. Chyba nie chcemy igrzysk w Pyrzycach. U nas potrzebne są miejsca pracy dla ludzi młodych, którym dzisiaj brakuje na chleb. Pozdrawiam

  • miet pisze:

   Czyli – mam czuć się zmuszony do głosowania na Podzińską, bo w starostwie pohandlowali stołkami i starostą zostanie Lipiński?! Mam to gdzieś i nie pójdę wogóle!

  • nie z nami te numery pisze:

   Tak, tak potrzebne są w gminie miejsca pracy ale dla tych co ich pan Lipiński pogoni ze starostwa. Nie czaruj tutaj bo widać, że jesteś na wylocie i martwisz się o nowy stołek. Chyba ocipiałeś myśląc, że wtedy będzie sielankowo. Właśnie dopiero zaczniecie wojnę z Lipińskim bo was pozwalniał.

  • Anonim pisze:

   O naiwni, naiwni! Pan Lipiński dlatego popiera Podzińską bo wie, że jest słaba i bojaźliwa. Łatwo będzie ja ograć i tyle! Tchórzostwem przed debatą sama to potwierdziła. Mnie martwi natomiast czy stać nas na posadki dla 2 wiceburmistrzów jak ona wygra? aaaaa chyba nie jesteś jednym z byłych wicestarostów?

 69. Sympatyk pisze:

  Wszystkim powtarzającym do znudzenia „Olech nic nie zrobił” dedykuję poniższą informację:

  http://wybory.74200.pl/index.php/osiagniecia

  • grill pisze:

   Daj sobie siana. Twój wódz okazał się w zakresie inwestycji „królem placów zabaw, świetlic i ścieżki rowerowej” !
   Pochwal się, ile z tego powstało miejsc pracy ? Ilu inwestorów tutaj zainwestowało ?
   Żenada chwalić się takimi „osiągnięciami”.

  • Anonim pisze:

   Brawo Panie Marku. Otrzymując zbankrutowną gminę bardzo dużo Pan zrobił. Teraz kiedy będzie miał Pan przychylną radę na pewno będzie jeszcze lepiej. Ma Pan mój głos! Pozdrawiam!

 70. hej pisze:

  Dobrze, ze pani Podzińska nie zgodziła się na „debatę”. Obecnego burmistrza wszędzie pełno i co z tego dobrego wynika dla ludzi?

  • Anonim pisze:

   Bardzo dobrze nawet. Przynajmniej okazało się co to za ziółko. Ma mniejsze szanse na wygranie a już sodowa uderzyła jej do głowy.

 71. ktos pisze:

  jedno warte drugiego a i tak lepiej nie bedzie niełódzcie sie

 72. anonim pisze:

  Ludzie przestańcie się łudzić, Podzińska jest wspierana i sterowana przez cwaniaków ze Starostwa, JAK ZOSTANIE BURMISTRZEM , ZAPEWNI IM MIEJSCA PRACY w Urzędzie, badź innych jednostkach.

 73. ola Kwiatkowska pisze:

  Jerzy do boju Nasz gospodarz

 74. ania pisze:

  Popieram głosuje tylko jerzy marek olech

 75. Władysław pisze:

  Tylko jerzy a podzińska niech do mopsu spieprzq

 76. obywatel pisze:

  Popierać Jerzego tylko olech

 77. Klaudia pisze:

  Jerzy marek olech to jest gość można na niego głosować

 78. eska pisze:

  Marek jesteśmy silni i liczni,damy radę!Wygrasz!

 79. emil pisze:

  Marek,trzymam kciuki!!!

 80. Michaś pisze:

  Czy na tym forum już w ogóle nie ma jakiejkolwiek moderacji? o.O

 81. anonim pisze:

  Jerzy trzymam kciuki za ciebit

 82. xxxx pisze:

  Głosuję na Marka Olecha,a nie na tą zimną kobietę ze sztucznym uśmiechem która chce tylko obsadzić swoich znajomych na stołkach w gminie.

 83. dd pisze:

  . Właśnie wasz kochany gospodarz wrzuca razem ze swoją świta ulotki w imieniu mieszkańców śmiech . Panie jmo jest pan już na dnie!!!!! Ciekawe skądmieszkańcyają takie wiadomości pani Odachowska porazks

 84. jnr pisze:

  Marek Olech Kocham Pana! Chcę zeby w ratuszu jak pan zasłużenie wygra zakupiono dla umilowanego Jerzego Marka tron, a jego świta codzienie niech mu bije pokłony. Panie Marku jest Pan wielki! Proponuję również oglosić wśród mieszkańców zbiórkę na pomnik, który sie Panu należy już za żywota. Ci wszyscy, którzy tak tu w sposób zupełnie spontaniczny życzą Panu zwycięstwa są i tak oszczędni w słowach żeby określić Pana dobre gospodarowanie, umiłowanie bliżniego i łagodnego charakteru.

 85. Anonim pisze:

  w Korei północnej też płaczą i stawiają pomniki za życia, a nasz wódz jest bardzo dobrym człowiekiem spragnionego napoi,a głodnemu da kiełbasę jest super gospodarzem ,mega wodzem ,wielkim filantropem tylko my nie dostrzegamy tego,ale już mamy paśniki jako pierwsze pomniki pana futurystycznej gospodarności nazwiemy pana imieniem i nazwiskiem .Proszę nie gniewać się na prostu lud jeszcze nie doroślismy do rządów takiego wizjonera,ale po kolejnych 4-lata przejrzymy wszyscy na oczy.

 86. Anonim pisze:

  Ja dodam jeszcze,żeby przy tym tronie pełnym blasku smigała jego poplecznica”czarna wrona-czupiradło”, czyli RENIA M. i koniecznie niech spija nektar z jego słodkich słówek, bo w OSIR to jej umiejętności nie są w pełni wykorzystane . KOCHAM PANA

 87. Anonim pisze:

  My tez idziemy na marka glosowac ja z sympatii do jego osoby a maz maz nie ma nic do powiedzenia;) i tyle w temacie pozdrawiamy obecnego burmustrza

  • Anonim pisze:

   o przepraszam Stańczyk był bardzo inteligentnym nadwornym błaznem,Czesiek co najwyżej może nosić berecik z antenką dzięki której będzie szukać łączności z własnym mózgiem.

 88. Adam pisze:

  Całą rolna i staromiejska też popiera Pana Marka Pozdrawiamy !

 89. Plac Wolności pisze:

  Cała ulica plac wolności głosują na marka olecha

 90. Narutowicza i wojska Polskiego pisze:

  Narutowicza i wojska Polskiego głosują na pana marka .pozdrawiam,

 91. anonim pisze:

  Krzemiński noweli letni rzepnowo głosują na olecha

  • Anonim pisze:

   oj chyba się ktoś zagalapował pisząć pod wieloma imionami te bzdury,przecież jest cztery osoby które wcielaja się pod inne nicki i bełkoczą a ty ciemny narodzie jaracie się małolat podczas porno.

 92. Anonim pisze:

  Brzesko tez popiera marka:)

 93. Anonim pisze:

  A w Brzesko to większość ludzi głosuje na marka olecha

 94. Lelek pisze:

  Mam nadzieję, że mieszkańcy Pyrzyc dobrze się zastanowią na kogo oddać swój głos w niedzielę. Jedno jest pewne – Burmistrz nie może unikać trudnych sytuacji, debaty z ludźmi i mediami To funkcja publiczna, która wiąże się z odpowiedzialnością wobec wyborców za swoje czyny i słowa. Po wyborach wszelkie podziały polityczne i inne powinny zejść na dalszy plan, a dobro Gminy powinno być priorytetem nadrzędnym.

 95. Brzesko pisze:

  Na podzińską w Brzesku nie głosują na nią bo ją znają i widzą jaka to jest okrutna kobieta

 96. Dyspozytor pisze:

  Czesiek na Słonecznej są jeszcze plakaty tej Podzińskiej, miałeś je usunąć, DO ROBOTY !!!!!!!. Tylko tak aby ciebie nie namierzyli, jak by co to się nie znamy. To zamówienie na marchewkę masz załatwione, 23 grosze za kilogram pasuje?. Czesiek bimberek jest w remizie w Brzesku, pamiętaj wiem ile tego było nie oszukasz mnie.

 97. powodzenia pisze:

  Znam pana Jerzego marka olecha bardzo dobrze wiem ze jest w porządku i dba o naszą gminę i oddam na niego swój cenny głos

 98. jakd pisze:

  Znam pana Jerzego marka olecha bardzo dobrze wiem ze jest w porządku i dba o naszą gminę i oddam na niego swój cenny głos

 99. ona pisze:

  Mechowo,Letnin,Brzesko,Pstrowice,Słoneczna na Marka głosują 🙂

  • Do "ona" pisze:

   W przeciwieństwie do Ciebie ja myślę samodzielnie i dlatego proszę, nie pisz za mnie (Słoneczna). Ja oddam głos podobnie jak znajomi ze śłonecznej na Panią Podzińską. Pan Olech już nam obiecał przejęcie oświetlenia ale pewnie tego nie pamiętasz lub o tym Tobie nie powiedział. RADA myśl samodzielnie.

  • .... pisze:

   a możesz pisać za siebie??? bo moja rodzina i znajomi z Brzeska i Letnina głosują na Marzenę

   • czytelnik info pisze:

    I ja też oddam głos na Panią Marzenę.Bardzo mi szkoda tej kobiety ile można znosić obelg od piesków olecha,ciekawe jak będą szczekać w poniedziałek sprzedawczyki.

    • Anonim pisze:

     Głosujesz na nią żeby mogła się mścić??? Wybacz ale udowodniłeś, że jej elektorat to porażka!

     • czytelnik info pisze:

      Chyba nie bardziej mściwa jak obecnie panujący. A jak ktoś czuje się zagrożony, że jak wygra Podzińska,to może się na nim mścić,to współczuje.Trzeba być w porządku zawsze i wszędzie,będziesz spał spokojnie.

  • xxx pisze:

   Dlaczego ktoś pisze ze Pstrowice głosuja za Marka nie cale Pstrowice

 100. Anonim pisze:

  Co za idiota wypowiada się w imieniu całej ulicy staromiejskiej, bo jestem jej mieszkanką i nie przypominam sobie abym złożyła deklaracje na kogo ja i moi bliscy oddamy głosy. Jutro okaże się, że niedzielne wybory się nie odbędą bo dowiemy się, że wszyscy mieszkańcy gminy głosują na Olecha.No tak po co druga tura wyborów DOBRY GOSPODARZ już wprowadza oszczędności. BRAWO!

 101. pako pisze:

  Tanio oddajecie glosy,cale 8 zl ;).

 102. anonim pisze:

  lepsze 8 niż zostać zastraszonym przez goryli P.Marzeny

 103. Heniek Bolcer pisze:

  firma budowlana robi Marzence kampanię.Ciekawe na co liczą?

 104. Ona pisze:

  Śmieszne jest to, co robią ludzie Olecha, roznoszą karteczki po skrzynkach pocztowych z tekstem, że Ćwikliński się mści na nim za to, że odebrał mi licencję na kamerki.Po prostu żenada! Trochę klasy!

 105. skandal pisze:

  SKANDAL KTO ZNISZCZYŁ PLAKATY PANI PODZIŃSKIEJ POWIESZONE NA SKLEPIE TYPU KŁOS NA STAROMIEJSKIEJ I DROBNE OGŁOSZENIE PODARTE WSZYSTKO LEŻY NA ZIEMI A POWIESZONE P. OLECHA CZY TO JEST UCZCIWE ŻEBY NISZCZYĆ ŻAŁOSNE WRĘCZ OBRZYDLIWE TAK SIĘ ROBI W NIEDZIELE WYBORY P. OLECH NIE ŁADNIE

 106. aaaaa pisze:

  Ale wy jesteście głupi.Olech a ty przestań kłamać i wymyślac coraz to nowe fałszywe informacje. Nie chce mi sie z wami dyskutować bo jesteście tak samo fałszywi jak JMO. Roznoszone po skrzynkach na wsiach i w Pyrzycach nowe ukłny Olecha z błaganiem o głos na niego z fałszywymi danymi to po prostu żenada.
  Informacja że Brzesko głosuje na Olecha , moge wam tylko współczuć. JMO ma was w nosie, a was mi szkoda że majac kandydatke z waszej wsi wybieracie buraka, kłamcę i karaną osobe. WSTYD. Z drugiej jednak strony myślę że ta informacja to nic innego jak kolejne kłamstwo ludzi JMO. Obecny burmistrz tak bardzo boi sie utraty stanowiska że obieca wam nawet lot na księżyc, a po wyborach kopnie was w tyłek. Hahahahah…/

 107. .... pisze:

  jak już pisałem jakie Brzesko???? kilka zawistnych i zazdrosnych osób (w tym J.W. który tyłkiem trzęsie) a i jeszcze kilku nauczycieli (nie wszyscy) z szefową na czele bo wierzą w brednie że Marzena chce szkoły pozamykać. Jesteśmy za Marzeną, chcemy mieć BURMISTRZA ZE SWOJEJ WSI

  • (...) pisze:

   Mądraliński co oznacza ten cytat z programu M.Podzińskiej-„racjonalizację kosztów nie związanych bezpośrednio z procesem dydaktyczno-wychowawczym, takich jak koszty sprzątania, przygotowywania posiłków, nadzoru nad posiadanym przez jednostki oświatowe majątkiem”
   Wytłumacz mi to! Oczywiście nie zamknie szkół ani przedszkoli, ale pozwalnia mnóstwo ludzi!

  • anonim pisze:

   Dokładnie, wykształceni ludzie niby a pustka w głowie,jeden Jerzy W. lata po wsi bzdury opowiada a połowa wsi jemu wierzy. Ludzie co to za autorytet jest, śmieją się z nas w Pyrzycach.

  • Anonim pisze:

   Ja myślę, że tyłkiem bardziej trzęsie Asia co się do rady nie dostała! Pierwsza tura pokazała, że jednak nie kilka osób 🙂 a Marzenę zróbcie kierowniczką koła gospodyń wiejskich.

 108. all pisze:

  A dlaczego jest tu komentarz dziennikarza??? Ja protestuję! Potrafię myśleć samodzielnie proszę pana.

 109. all pisze:

  Coś mi wcięło mój komentarz więc napiszę ponownie.
  Dlaczego Pan redaktor zamieszcza swoje komentarze? Ja dziękuję, potrafię myśleć samodzielnie.

 110. anonim pisze:

  Kolejne osoby w urzędzie poszły na zwolnienia, ponieważ zostały zastraszone z swoje poglądy. To jest jawne łamanie praw człowieka, zabieranie prawa do własnego wyboru, kpina z demokracji.

  • Anonim pisze:

   Poszły rozdawać ulotki pani Marzeny.

  • .......... pisze:

   Rajter taki chory ze sms’y wysyłał żeby na Marzene głosować. ZUS powinien się tym zająć albo nie, Marek się tym zajmie w poniedziałek 🙂 bartków też chora i zajęta drukowaniem ulotek, które pewnie zobaczymy niebawem w swoich skrzynkach na listy.

 111. all pisze:

  Pisałam już nie raz na tym portalu, ale jeszcze nigdy z takim opóźnieniem nie wchodziły komentarze!!! Czy tu jest cenzura???

 112. all pisze:

  A może Autor artykułu wie na jaką kwotę została w ostatniej kadencji obecnego burmistrza zadłużona gmina? Ile nowych miejsc pracy w Pyrzycach przybyło? Chyba to ważniejsze informacje przed dokonaniem ostatecznego wyboru niż to z kim będzie współpracować nowy burmistrz. Dobierze zapewne sobie taki skład, by zdobyć następną kadencję. Pozdrawiam.

 113. Anonim pisze:

  Brawo w końcu znalazł się taki co odważył prawdę napisać o Podzińskiej .Bo ona cały czas udaje nieszczęśliwą i pokrzywdzoną przez społeczeństwo wszyscy na nią jadą,a ona taka grzeczna.Fajnie jest oczerniać tylko Olecha prawda/

 114. Anonim pisze:

  Mimo,ze nie był pan moim kandydatem a pan mój głos

 115. Anonim pisze:

  W życiu nie oddam głosu na panią P.

 116. KTOŚ pisze:

  Ja również głosuje na Olecha i wszyscy moi znajomi życzymy wygranej

 117. Anonim pisze:

  O proszę burmistrza ze swej wsi kto chce mieć chyba jej przydupasy asakra

 118. smiechu warte pisze:

  Pyrzycki cyrk i obłuda ! Wstyd….wszystkie przedwyborcze akcje zasluguja na program tvn.uwaga

 119. xxl pisze:

  cała Okunica za marzeną

 120. anonim pisze:

  przecież ona jest już dogadana z Witkiem i Ryśkiem co za fałszywa osoba czy Wy tego nie widzicie ?? !!!!

 121. Anonim pisze:

  MARZENA- MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ WYGRAJ DLA DOBRA NASZEJ GMINY

 122. mąż pisze:

  oby się spełniło

 123. jarko pisze:

  Tesiak nie świruj

 124. hahaha pisze:

  i co teraz pajace 😀

 125. Bogdan pisze:

  Ten wywiad Duklanowskiego w TP nie koresponduje z rozmową telefoniczną Tańskiego z „Fryzjerem”! W rozmowie telefonicznej jest wszystko bardzo rozmyte i pogmatwane np. „Fryzjer” mówi o normalnych gratyfikacjach dla sędziów natomiast Tański stara się te gratyfikacje ubrać jako łapówki. Ponadto „Fryzjer” wspomina, że w procesie sądowym oprócz normalnych zeznań Olecha przewija się jego nazwisko w zeznaniach innych świadków, iż jakoby otrzymywali oni pewne informacje od Marka Olecha o możliwych nieprawidłowościach.
  Natomiast w wywiadzie Duklanowskiego wszystko jest jasne Olech brał kasę aż mu ręka się wydłużała (powinien mieć wygląd gibona). Wywiadowi Duklanowskiego musimy wierzyć na słowo, w rozmowie telefonicznej Tańskiego rozmowę słyszymy!

 126. Mieszkaniec Pyrzyc pisze:

  Chcecie czy nie już jest za późno… Zapraszamy do biedy z (panią) burmistrz… mam nadzieje że referendum będzie szybciej niż to przewidywane -_-

 127. Lisu pisze:

  Wy wszyscy się nadajecie na burmistrza Pyrzyc ….żenada że aż rzygać się chce…koryto niech wam na ratuszu postawiom i zryjcie wszyscy razem..banda klamliwych ludzi😡😡😡😡😡😡

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.