Przystanki autobusowe

        Gmina Pyrzyce oddała do użytku mieszkańców dwa przystanki autobusowe. Jeden usytuowany jest w miejscowości Okunica, drugi w Pyrzycach na ulicy Szkolnej w Pyrzycach.

        Mieszkańcy Okunicy złożyli na piśmie szczególne podziękowania na ręce Pana Burmistrza za postawienie przystanku w ich miejscowości.

       W planie jest usytuowanie jeszcze jednego przystanku przy ul. Kilińskiego naprzeciw kościoła.

        Koszt takiego przystanku to kwota  3 tys. zł plus 800,00 zł utwardzenie terenu poprzez wyłożenie kostką  brukową wokół przystanku.reklama
      


        Mieszkańcy są zadowoleni ponieważ w okresie zimy, kiedy atmosfera nie sprzyja można się schować i nie odczuwa się  zimna, czy też opadów deszczu.    Koszt wybudowania przystanków pokryto w całości  z budżetu  gminy.

UM

42 odpowiedzi na Przystanki autobusowe

 1. hej pisze:

  cyt.”Mieszkańcy Okunicy złożyli na piśmie szczególne podziękowania na ręce Pana Burmistrza(…) „- to złożyli i na piśmie i na ręce… A tak w ogóle to przypomina mi to słusznie minioną epokę…Czyżby taki epilog do filmu „Miś”?(„Łubu dubu, łubu dubu nie żyje nam prezes naszego klubu”).

 2. Anonim pisze:

  bardzo dobry pomysl ja tez dojezdzam busami i wiem jak jest zima i gdy pada deszcz DZIEKUJE

 3. piesek pisze:

  to mi się podoba

 4. Mateusz2292 pisze:

  Dziś zauważyłem jeszcze jeden taki przystanek na ulicy Poznańskiej. Mimo,że wg mnie jest on nie potrzebny, to jednak cieszy fakt, że gmina inwestuje w ową infrastrukturę.

  Można by go było dać, na Kilińskiego, gdyż tam powinny być 2 takie wiaty z racji długości przystanku.

  • Anonim pisze:

   Przy szczupłości środków najpierw nasze drogi gminne, później dopiero kategorii powiatowej. A ul. Kilińskiego to właśnie kategoria powiatowa.
   W.Tołoczko jako starosta dostaje subwencje na drogi powiatowe, to niech zainwestuje i postawi wiatę przystankową.
   Każdy niech robi to co powierzono jego pieczy.

  • zzzz pisze:

   kto chce jeszcze przystanek pisac petycje prosby to on postawi … a

 5. Anonim pisze:

  i co to za inwestycja ,czym się chwalić w 21 wieku-luuuuuuuuuudzie

  • toy toy pisze:

   JAK TAK GMINA INWESTUJE TO NIECH JESZCZE POSTAWI TOY-TOYE,bo Pyrzyce będą za chwilę przypominać jedną wielka latryną.

  • Anonim pisze:

   Cudowna wspaniała inwestycja. Jaki kochany ten nasz Pan Burmistrz. Jesteśmy wdzięczni po stokroć. Takie śliczne przystanki no nigdzie takich nie ma

   • Anonim pisze:

    Na kolana i całować drogę do urzędu,aby na koniec swój pocałunek wdzieczności złozyć ……w miejsce gdzie pan burmistrz będzie miał wypięte ,pod domem pana burmistrza rozbijcie małe miasteczko namiotowe i śpiewajcie z zapalonymi zapalniczkami pieśni wychwalające cudnego burmistrza,ze wreszcie ruszł sie i coś zrobił z zakresu jego obowiazków za które bierze 3tyś co miesiac hahhahhah.ALE PIELGRZYMKĘ DO SWIETEGO PROPONUJĘ OD MIEJSCA JEGO WIZJONERSKICH DOKONAŃ TĘŻNIE jak by się kto zgubił to niech pyrzyczan pyta o paśniki,albo szopy pokieruja na bank

  • okoń pisze:

   dokładnie. takie przystanki powinny być 20 lat temu, ale są tu lemingi które sie jarają byle gów…

 6. ana2014 pisze:

  Wy-mieszkającym w mieście-Wam taka inwestycja jak wiata autobusowa jest niepotrzebna. Więc macie okazję do kolejnej krytyki Burmistrza. W oczekiwaniu na autobus/bus w deszczu (a wiatr łamie parasole) lub śniegu pasażerowie mokli! Teraz można schować się przed deszczem czy wiatrem. Jak były ostatnie mrozy busy przyjeżdżały dużo opóźnione, więc wiata dawała nam schronienie. Myślałam, że wiata została postawiona przez przewoźników.
  DZIĘKUJĘ Panie Burmistrzu! Dla nas dojeżdżających to jest DUŻA sprawa.

  • toy toy pisze:

   Tylko proszę nie załatiwać potrzeb,gdzie większa kępka trawki,czy krzaczyna,proszę nie zapominać ,że jesteście ludzmi i takie toy powinien także być utawiony,bo nie za dużo jest odsłoniętych przerośniętych pośladków wypiętych gdzie popadnie,i my z tego miasta prosimy o zaoszczędzenie nam traumatycznych widoków.Pozdrawiam

 7. Anonim pisze:

  czyli wykonano swój obowiązek po prostu

 8. zibi pisze:

  Proponuję powiadamiania o kazdym kroku umiłowanego przywódcy
  1/ burmistrz przyszedł dziś do pracy.
  2/ może prześlemy życzenia
  proponuje następującą treść

  Drodzy Mieszkańcy
  Z okazji Wspaniałego Święta jedenastago lutego , w imieniu wszystkich wolnych, zjednoczonych ludzi pracujących dla wspólnego dobra mieszkańców Pyrzyc Przesyłam najlepsze życzenia dla całej Pyrzyckiej wspólnoty . Niech chwała naszego miasta trwa wiecznie! Niech upadną i rozwieją się knowania imperialistów dążących do zniszczenia owoców wysiłku pracującego ludu Pyrzyc! Niechaj nie zagaśnie pamięć o przywódcach, którzy walczyli i poświęcili się dla naszego grodu , aby dać swym współmieszkańcom miasto wolne i , sprawiedliwe, ! Najlepsze życzenia dla Wielkiego Wodza burmistrza , którego urodziny niedawno obchodziliśmy; Dla jego chwalebnej misji; dla wszystkich ludzi przeciwstawiających się swoimi czynami zachłannemu kapitalizmowi, który jest źródłem wszelkiego zła, wyzysku, nieprawości. Niech żyje lud pracujący miast i wsi Gminy Pyrzyce niech żyją , robotnicy, chłopi, pracujący intelektualiści! Z całego serca liczę, że będzie mi kiedyś dane wspomóc was w walce i wysiłku osobiście, nie zaś tylko poprzez słowa.
  Towarzysz Zibi

  • toy toy pisze:

   zibi to jest super,brawo

  • Anonim pisze:

   Zibi wielkim znawcą tematu jest. Takie standardy przecież obowiązują w jego programie w stosunku starosty. Nikt lepiej tego ując nie mógł, w końcu gruba kasa za transmisje sesji powiatowej zobowiązuje. W gminie niestety lukratywne umowy się pokończyły. Super zibi, brawo!

   • Anonim pisze:

    Oj asystenci i doradcy w naszej gminie na bezsenność chyba cierpią,albo wybrani za nieprzeciętność na 13-tkę próbują zasłużyć,to się nazywa zaangażowanie .Liga radzi,liga nigdy was nie zdradzi….

   • Anonim pisze:

    Standardy przyzwoite i dowcipne. Jestem za Towarzyszu Zibi również osobiście po skończeniu tej żałosnej kadencji złożę życzenia wszelkiej pomyślności p.Olechowi

    • Anonim pisze:

     I pomyśleć,ze pomyślność może pana olecha opuścić,nie to nie możliwe,przeciez to człowiek z betonu,oj przepraszam z marmurka rzecz jasna.

 9. Wanda pisze:

  Czemu nie ma przystanku na ul.Kilińskiego? Gdzie staje zawsze więcej osób niż na ul.Szkolnej

 10. Anonim pisze:

  Boże składać podziękowania na ręce burmistrza za wykonanie zasranego obowiązku zwanego szumnie inwestycją, która daj Boże przetrwa do końca kadencji. Dawno powinny być przystanki żadna łaska. Kwiaty mu wręczcie i list gratulacyjny

 11. gosia pisze:

  Przystanków nie było, źle! Teraz są i jest gorzej? Nic nie rozumiem.

 12. Anonim pisze:

  Żadna łacha,że są. Ale to trzeba listy dziękczynne pisać i och i ach i promować się do bólu

 13. Anonim pisze:

  olech się pokazuje przed wyborami

  • anonim pisze:

   Tołoczko tylko w czasie wyborów

   • kolo pisze:

    Wiesz jak to jest z nierobami pokazują się tylko wtedy kiedy muszą.Mam nadzieje że Tołoczko i jego klika skończą karierę w powiecie bo jak nie to lepiej żeby zlikwidowali i pod Stargard nas podłączyli tam potrafią ściągnąć inwestorów i ludziom dać pracę.

 14. Anonim pisze:

  tym co piszą nikt nie dogodzi mogę się założyć w ciemno i o dużo,nie jestem za burmistrzem ,ale powiedzcie kto naprawdę kto nas uszczęśliwi….proszę o propozycje..

 15. eska pisze:

  jeszcze się taki nie urodził,co by wszystkim dogodził…

 16. anonim pisze:

  w końcu cos zaczal robić w tych Pyrzycach.By lepiej sie zajął odbudowa basenu w koncu cos by zrobił pożytecznego dla tych dzieciaków a nie. Dieciaki nie maja zajec, nie maja gdzie isc nawet na ferie, bo w tych Pyrzycach nic ciekwego nie ma.
  Poprostu wstyd zeby nic nie zrobic z odbudową basenu dla dzieci

 17. Mateusz2292 pisze:

  Też chciałbym by w Pyrzycach powstała jakaś mała pływalnia dla dzieci.
  Coś w stylu myśliborskim a nie jak niektórzy chcą gryfińskim.
  Może doczekamy się także tężni z prawdziwego zdarzenia na ul. Ciepłowniczej i boisk ogólnodostępnych przy SPzOI 🙂

 18. Pytanie Pytajace pisze:

  A czy firmy transportowe które to świadczą usługi dały chociaż jakiś grosz na te przystanki czy tylko czerpią zyski ze swoich usług nie dając nic w zamian

 19. frank pisze:

  byl basen to co teraz jest kupe sywu i nic wiecej wescie i zrubcie basen sobie a nie pieprzycie glupoty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.