Karol Klęczar – ŚCIŚLE JAWNE

Imię i nazwisko: Karol KLĘCZAR

Znak zodiaku: Rak

Obecnie wykonywany zawód: zdecydowanie uczeń, wokalista zespołu EMPTY SPACE

Z czym kojarzy ci się słowo PYRZYCE: To miejsce gdzie się wychowałem, gdzie poznałem wspaniałych ludzi, przyjaciół i w końcu gdzie dołączyłem do swojego pierwszego zespołu.

Co cię ostatnio zirytowało, dotknęło do żywego: Nigdy się nie spóźniam, staram się być punktualny. Denerwuje mnie u innych kiedy się spóźniają a zwła-szcza kiedy jesteśmy umówieni. Wiele jeszcze rzeczy ostatnio mnie zirytowało.

Muzyka, którą słuchasz, która dodaje chęci do działania lub uspokaja: Zdecydowanie mój mistrz Marilyn Manson. W jego repertuarze mogę odnaleźć uspokojenie a także chęć do działania.

Nałogi?: Muzyka zdecydowanie. Bez niej nie wytrzymałbym ani jednego dnia.

Hobby, pasja która cię pochłania: Granie na gitarze, komponowanie, koncertowanie z zespołem. To wszystko wokół muzyki sprawia mi wielką frajdę. Najwięcej jednak radochy dostarcza mi widok bawiących się ludzi przy naszych utworach.

Co lub kto jest dla ciebie ważny: Nie będę chyba oryginalny ale ważna jest dla mnie rodzina, dziewczyna i przyjaciele z zespołu

Książka, kino, teatr: Lubię przeczytać dobrą książkę. Ostatnio moim ulubionym jest etolog, ewolucjonista i publicysta Richard Dawkins. Kino i teatr również nie jest mi obce. Często chodzę do pyrzyckiego kina.

Sport: Kiedyś grałem w siatkówkę, jednak zdrowie nie pozwoliło mi na dalsze treningi.

Polityka: O nie. Staram się trzymać od niej z dalekareklama
      Kabaret lub humor który cię bawi: ANI MRU MRU i KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU

Kolor: Lubię czerń

Kobiety: Inteligentna brunetka z długimi nogami ! (uśmiech)

Mężczyźni: bez komentarza

Marzenie: Jednym z moich marzeń było wydanie płyty. To już się udało, mamy pierwsze DEMO nagrane w Szczecinie w Hot Rod Studio. Najbliższe plany to zagrać na Woodstocku i skończyć medycynę. To byłoby coś.

Zakupy: Jeśli chodzi o sklepy muzyczne to mogę w nich siedzieć całymi dniami, ale centra handlowe zdecydowanie mnie męczą.


kleczar

7 odpowiedzi na Karol Klęczar – ŚCIŚLE JAWNE

 1. sokół pisze:

  Karol a o UKS SOKÓŁ zapomniałeś jak byłeś bramkarzem.najpierw byłeś piłkarzem a dopiero póżniej siatkarzem.

 2. Ela pisze:

  Dlaczego Karol jest tak wyróżniany mamy, wiele wspaniałej młodzieży. Piszmy o innych również! Nie rozumiem tego…mimo wszystko życzę ukończenia medycyny.

 3. XYZ pisze:

  A gdzie były badania lekarskie….. czyżby liczył się tylko wynik siatkarski a wcześniej piłkarski. Karol podaje kolejny problem sportu pyrzyckiego fikcja badań………………….

 4. Tomasz pisze:

  Fikcja badań to nie tylko problem pyrzyckiego sportu. Ostatnio moja żona udała się do pyrzyckiego lekarza. Ten szybko spytał co dolega, potem jeszcze szybciej przeprowadził badanie i stwierdził, że nic nie dolega. Wypisał wynik badań i ….”następna proszę” – oznajmił. Na papierku zanotował: jajnik lewy – poprawnie, jajnik prawy – poprawnie. Hiii hii 🙂 A moja żona jajnika prawego nie ma. Został usunięty 3 lata temu. Istna paranoja.

 5. M.M. pisze:

  KAROL ,SZOKU DZIECKO MROKU !!!!!!! 🙂 😀

 6. marki pisze:

  W latach 80. i 90. były w Pyrzycach świetne zespoły i świetni muzycy. Dlaczego wtedy nikt ich nie promował..?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.