Absolutorium nie dla burmistrza Pyrzyc Marka Olecha [wideo]
reklama
      


106 odpowiedzi na Absolutorium nie dla burmistrza Pyrzyc Marka Olecha [wideo]

 1. wyborca pisze:

  No, przestań p. Kuca przecież to jest żenujące. Nie ma sensu dyskutować bedzie referendum i zobaczymy ilu jest zwolenników ilu przeciwników Burmistrza.Skoro Burmistrz czuje się pewnie i ma duży elektorat to nie ma się co bać referendum

 2. Ciekawa pisze:

  Boją się referendum oj boją. Blady strach padł. Radni jeśli nie będzie referendum to słabo was widzę do końca kadencji.

 3. tatamatiego pisze:

  Precz z komuną!!!

 4. Anonim pisze:

  nie bedzie referendum bo radni maja za duzo do stracenia .poprostu sie boją .

 5. Zenon pisze:

  Panie Info ja proponuje zrobić sondarz w sprawie referendum przynajmniej będzie się do czego odnieść, ale taki na ulicy anie w internecie.

  • Anonim pisze:

   HEHEHE sondaż można było zrobić na sesji, jak myślisz jaki byłby wynik i o czym by świadczył

   • Anonim pisze:

    Czy ta zgraja wrzeszczących ,którzy dawno stracili kontakt z rzeczywistością mieli być tym decydującym głosem broniących burmistrza?przecież walili w łapska na oślep nie wiedząc o czym jest mowa,ZENADA .Rozemocjonowane staruszki i P. Pasyniuk zagrzewający do zadymy .Przeciez to garstka pyskaczy,którzy starają się wziąć na huki radnych to jeszcze wciąż za mało,aby uratować i podreperować słupki popularności burmistrza .Nie ośmieszajcie reszty mieszkańców swoim zachowaniem,bo czujemy się zażenowani takim poziomem jaki pokazaliście na sesji obrońcy burmistrza.

    • Strażak pisze:

     Totalna parodia 🙂 Na poziomie ma Pan Olech zwolenników, 99% tych ludzi nie ma pojecia o czym byla prowadzona dyskusja glosy takich ludzi nie powinny byc brane pod uwage 🙂 Pan Olech sie nie popisał jak narazie, myslicie ze po nim bedzie ktos lepszy hehe jesteście naiwnym narodem. Pozdrawiam

 6. Zenon pisze:

  W Pyrzycach wystarczy Rada 9 osobowa a na razie obniżyć pensje Burmistrzowi do końca kadencji i aby do wyborów.

 7. jajako pisze:

  zgolił wąsy i wszystko zaczęło się walić…

 8. Anonim pisze:

  Ciekawe skąd tych klakierów ściągnął „mały rycerz”, starsze panie pewnie były z nim w Licheniu, a panowie wyglądają na rolników, którym umorzono podatki, wyglądało to jak cyrk a nie sala sądowa. Ciekawe do czego się jeszcze posunie. Jak w Misiu…

 9. boluś pisze:

  Tak to jest jak gmina chce rządzić

  fachowiec od odkurzaczy i lokówek
  pierwszy sekretaz PZPR
  no i były ZOMO-wiec

 10. .... pisze:

  a czemu ty nie pójdziesz i nie rządzisz tylko mądrujesz się sam zasiądź
  za stołkiem to zobaczysz jakie to łatwe wszyscy na jednego, a co wy w tych Pyrzycach chcecie czego oczekujecie jeść macie co?? to chyba wystarczy bo inni tego nie mają!!!!!!!!!!!!

 11. Roz pisze:

  Czy ja dobrze widzę, że łuszczyk miał spory kłopot z głosowaniem? Czy nie podnosił swych paluszków w niewłaściwym momencie i został skorygowany poprzez gest pani siedzącej obok?
  Rany, narysujcie temu facetowi jakiś diagram, to może wreszcie coś sklei.

 12. Pyrzyczanian pisze:

  Dość nieudolnych rządów burmistrza Olecha! Dość poniewierania ludźmi!
  Jestem za REFERENDUM!!!!!!!!!

 13. Rodzic pisze:

  Czy wy macie pojęcie ile kosztuje referendum?? A z czyich pieniędzy to pójdzie? ok.50tyś. zł.rok przed końcem kadencji, dobrze się zastanówcie czy to dobry pomysł? bo jak frekwencji nie będzie to i tak będzie nie ważne te wasze referendum. A ktokolwiek teraz by nie był, to i tak będziecie niezadowoleni:(:(

 14. neutralny pisze:

  jaki poroniony pomysł!!! referendum! dajcie człowiekowi dokończyć kadencje i potem rozliczanie i kolejny na stołek ,byle nie żaden radny bo to by było koniec gminy:}Festyn to mistrzostwo swiata a dokładnie jego przeznaczenie-brawo panie Burmistrzu!

 15. Anonim pisze:

  referendum rozstrzygnie temat i zakończy ten cyrk

 16. Anetta Głuchowska -Masłyk pisze:

  A co tam 50 kawałków, chciałam zapytać pana Grzesiaka na sesji, czy ma menedżerski sposób na referendum, podobnie jak na szpital. Zlikwidować, oddział, zlikwidować burmistrza, co jeszcze? Nie szkoda wam kasy na rok przed upływem kadencji, ale żal, komisji rewizyjnej, że za 14 tys burmistrz wyremontował Polną. Aaaa…zapomniałam, trzeba zaprosić Hołowczyca i innych rajdowców żeby te 2 % dozbierali na mandaty, których burmistrz też nie wykonał, a powinien. I prośba , jeśli skrupulatnie Pańscy ludzie lub Pan czytają i analizują każdy przecinek na forum, proszę przekazać, że lans własnych haseł na kampanię kosztuje i nie robić tego zza prezydialnego stołu, za publiczne pieniądze, mówiąc o podatkach. Ponieważ obrady sesji są niezwykle interesującym elementem życia społecznego, miło mi będzie Panie i Panów Radnych spotkać na następnej sesji . I w sumie cieszy, że niektórzy przymusowo, czy dobrowolnie, odezwali się po dwóch latach milczenia, choćby odtwórczo. Żal, że musicie mówić nie swoim głosem. Cóż…życie. Każdy ma swój sposób na zabranie głosu.

  • ...... pisze:

   Pani Aneto proszę szanować też innych wyborców, my domagamy się referendum to nie jest pomysł Grzesiaka. Mój radny z mojej ulicy rozmawiał ze swoimi wyborcami i my żądaliśmy, aby tak głosował.

  • 222222 pisze:

   pieniądze które wydane zostaną na referendum w części wydane będą z kasy gminy, ale i tak trafia do naszych mieszkańców którzy będą pracowali w komisja wyborczych – widzę pani Aneto że jest pani jedyna która została przy gospodarzu polityku – takie oddanie – czy nadal łudzi się Pani że sędzia klasy krajowej – dotrzyma słowa i zasiądzie Pani na fotelu prezesa geotermii – to chyba nie w tym życiu

 17. Ciekawa pisze:

  Pani Aneto skąd informacja o kosztach referendum „50 kawałków”
  koszty są o wiele mniejsze i tak :Samorządy lokalne na organizację referendów w sprawie odwołania władz wydają:

  Około 10 tys. zł za referendum w sprawie odwołania wójta zapłaciła gmina Rejowiec (woj. lubelskie).
  Gmina Przywidz z Pomorza na podobne referendum wydała ok. 8 tys. zł,
  Gmina Filipów z województwa podlaskiego – 5,3 tys. zł.

  Proszę pamiętać że część kosztów pokrywa skarb Państwa nie Samorząd Gminny i tak Komisarz wyborczy zarządza również drukowanie na koszt państwa kart do głosowania.
  Tak naprawdę to koszt opłat dla członków komisji wyborczych – referendalnych. Pieniądze te trafią do mieszkańców jako wynagrodzenie za pracę w komisji.

  Proszę Pani Aneto nie wprowadzać opinii publicznej w błąd
  Referendum to przywilej demokracji.

  • Rodzic pisze:

   Państwo to też my!!!czyli nasze wspólne pieniądze:( po co wydawać na marne!!

  • PAPAJ pisze:

   A skarb państwa to jakaś republika bananowa? Ciekawa nie wprowadzaj w błąd ludzi, to wszystko idzie z naszych pieniędzy! Za wszystko my zapłacimy!

   • Anonim pisze:

    12-kawałków pensji co miesiąc na konto burmistrza,to też wyborcy pokrywają.Jak nie odbędzie referendum,to całkiem blisko Gminie Pyrzyce ,aby stała się mentalnie republiką bananową z pohukującymi na siebie mieszkańcami.Referendum wykaże jaka drogą pójdziemy.

    • Anonim pisze:

     15 kawałków pensji co miesiąc an konto Grzesiaka też pokrywają wyborcy. 90 % z nich jest przeciwna likwidacji oddziału położniczego! Referendum musi też dotyczyć rady miejskiej!

   • Ciekawa pisze:

    Kwota 10 tys na referendum bo tyle może to kosztować wg mojej oceny uważacie za wysokie koszty demokracji. Jeśli jest grupa osób która uważa że ktoś się nie nadaje do władzy to ma prawo by zweryfikowano to w sposób demokratyczny. Nie jestem radną głosowałam na Pana Marka w poprzednich wyborach w pierwszej drugiej turze Ale z perspektywy czasu uważam, że popełniłam błąd, że źle zrobiłam . Zapytał mnie radny czy powinno być referendum odpowiedziałam tak, mój mąż i córka też tak uważają.

  • Anonim pisze:

   Pieniądze trafią do znajomków radnych którzy będą w komisjach!

  • Anetta Głuchowska -Masłyk pisze:

   Można nie kochać „Guru” Gminy, ale trzeba liczyć się z ludźmi. Z ludźmi, a nie z redaktorem, kamerą, mikrofonem i kartkami tygodników ze swoim zdjęciem w tle. Irytuje mnie fakt, że przy p. Lipińskim była podobna sytuacja. Kto zatem jest tym, który spełni oczekiwania większości radnych? A jeżeli spełni, czyja to będzie wola, bo kilku radnych utraciło kontakt z realiami. A realia, to są po prostu zwyczajni mieszkańcy. Mariusz, Damian, Mirek, Miłosz, Zosia, Pan Marian…czy Państwo pytają, czego chcemy my – ludzie?

   • ...... pisze:

    Ale przecież to Pani nie liczy się z ludźmi. Kto Pani dał prawo do oceniania naszych radnych. Mnie mój radny pytał i odpowiedziałem ja i kilkanaście innych osób jesteśmy za referendum. Podnieca się Pani bez potrzeby zrobimy referendum i dowiemy się czy ma Burmistrz poparcie czy też nie. Do wyborów daleka droga, a kolejne jajko niespodzianka niepotrzebne nam. Tak jakby to Pani utraciła kontakt z rzeczywistością

  • Zenon pisze:

   Prosze Państwa to nie tak większość domaga się referendum OK jestem za ale czy macie Państwo konkretnego kandydata na Burmistrza to pierwsze. Drugie to czy ten kandydat ma jakąś wizje rozwoju gminy chodzi mi o działanie długofalowe.
   Czy kandydat posiada pomysły nowatorskie niekonwencjonalne takie dla wszystkich grup społecznyc h bez faworyzowania jednej czy innej opcji społecznej.
   Jest takich pytań dosłownie 100 tysięcy a może więcje, bo najprostszą rzeczą w tym wszystkim jest wywalić tego czy innego ale co dalej , pytam????????? cdn.

 18. adam pisze:

  Olech ma 10 tysięcy pensji i do rolników jedzie- wielki przyjaciel- ze wsparciem i z zupą wypisując delegacje. Jak ma zapłacone – to był w pracy i to jego zas..ny obowiązek. Słusznie, że go rozliczają. Przy takiej kasie wstydziłby się brać z gminnych. Kampanię niech sobie za swoje robi a nie za nasze.

 19. ..... pisze:

  Jakoś mam takie dziwne przeczucie,że Grzesiak szykuje sobie nowe stanowisko i dlatego tak nastaje na burmistrza.

  • Kobieta- pisze:

   – a którz to taki ten p.Grzesiak czyżby pan egzaminator który uwalił za byleco tak wielu zestresowanych kursantów ? – po mistrzosku uwalił położniczy. Dlaczego dopuszczono do takiej rotacji personelu lekarskiego (mistrzostwo świata).Co się stanie jeżeli z wypadku przywiozą ciężarną a jeżeli poród zacznie się 27/28 tygodni , ile będzie potrzebowała kobieta na dotarcie do najbliższego szpitala któremu opłaca się mieć położnictwo.Panie Grzesiak czy sprawdził pan ilu wcześniakom na tym oddziale uratowano życie,ilu z nich funkcjonuje normalnie i płaci podatki.Wiem o czym mówię ponad 30 lat temu urodziłam tam kilogramową córkę – dzisiaj to matka,żona i pracownik.Obiecuję,że zrobię wszystko aby kobiety nigdy na tego pana nie głosowały -,, PANA LIKWIDATORA „

 20. krajan pisze:

  Pani Aneto Głuchowska jest pani osobą docenianą w geotermie a pani tego nie szanuje kopie dołki na panu Kuliku ciekawi nas z Gminy jakie stanowisko ma pani obiecane.A może asystentki bo poszukuje.Jeszcze referendum nie ogłoszone a już pani robi złą robotę bardzo dobrym radnym ktorzy nie udzielili absolutorium,

 21. Anetta Głuchowska-Masłyk pisze:

  Do krajana- powiem tak, moją domeną nie jest łopata i rycie dołka, a skoro razem z Panem Prezesem K. robimy wspólnie dobrą robotę, to proszę nie mieszać tematów.

 22. wolny strzelec pisze:

  A co to za figura ta pani G.

 23. Zenon pisze:

  ….. Prosze odpowiedzieć na pytanie jak długo budżet gminy wytrzyma obecne obciążenia. Gołym okiem widać że w Pyrzycach sprząta się tylko centrum a reszte działań jest pozorowana.
  Funkcjonowanie PPK jest pożal się B… Miejscowi Biznesmeni nie mają tu na miejscu zatrudnienia nie dostają zleceń od samorządów.
  Jak wykorzystuje się te 29% bezrobotnych , czyżby nie było prac interwencyjnych. Choćby okolice parku przy cmentarzu . Wały częściowo wykonano za Lipińskiego krawężniki i dlaczego się tego nie kontynuuje , a tyle ludzi biega w Pyrzycach.
  Jaka jest oferta dla Inwestorów z zewnątrz nic o tym nie wiadomo, co z walącymi się murami, a tyle mamy firm budowlanych w Gminie .
  I tak można do znudzenia miejsca pracy, miejsca pracy itd itp ….cdn.Pozdrawiam wszystkich Bezrobotnych i szczerze współczuje że macie takie władze w Gminie Pyrzyce. cdn..

  • Bezrobotny pisze:

   Widocznie gmina sprząta to co do niej należy, większość ulic należy do powiatu: http://www.zdp-pyrzyce.pl/pdf/tab3.pdf
   Miejscowy biznesmen właśnie sprząta pozostałe ulice poza centrum, co gołym okiem zauważyłeś.
   PPK do takiej sytuacji doprowadziły prywatne wojenki poprzedniego burmistrza z poprzednim prezesem PPK, a utracony rynek nie jest łatwo odzyskać.
   Jeżeli uważasz że prace interwencyjne,czy też popularne ostatnio staże, mają być sposobem na bezrobocie to gratuluję i współczuję …

 24. Anonim pisze:

  Burmistrz nie jest z mojej bajki – referendum ? nic nie zmieni.
  Tak jak nieudzielenie absolutorium, jest czysto polityczne, a nie ocena pracy burmistrza. Kaziu nie takie numery wycinał i trzy kadencje od pękał,teraz szykuje się na następną.

 25. Anonim pisze:

  Kaziu jaki był przecież wiemy ,na pewno miał kłopoty z oszczędnością,za kołnierz nie wylewał ponosiła go fantazja,oj wiele o Kaziu można powiedzieć.Ale Kaziu miał empatię i nie niszczył ludzi.Takie tam małe różnie ,nie ma czym się przejmować,może być już tylko gorzej w naszym grajdole.Zamordyzm i wszyscy na wszystkich listy piszą takie ostatnio w naszych Pyrzycach trendy zwyczaje nastały .Taki mamy rejon literacko uzdolniony super.

 26. Anonim pisze:

  Kazek ciągle robił reorganizację w urzędzie – by swoim dać posadkę i awans a niepokornym podziękować.

 27. wyborca pisze:

  Nie był taki podły jak robił „reorganizację” to nie wywalał nikogo z hukiem i z prokuraturą

 28. Anonim pisze:

  A kiedy to urzędnicy sami zwalniali się za czasów Kazika?.Takiego ciśnienia Kaziu nigdy nie zgotował ludziom jak jego następca.Kaziu ideałem nie był ,nie głosowałem na niego,ale jedno jest pewne nawet jak rozstawał się z kimś ,to nie na zasadzie haków i innych podłości.Coraz głośniej ludzie mówią jakie chore i niczym nieuzasadnione ciśnienie podnosi się,być może żeby zagłuszyć swoje kompleksy.Niestety swego ego nie zrehabilituje w oczach większości swoich wyborców.Burmistrzem bywa się,człowiekiem jest się,chyba że z pojęciem człowieczeństwa ma sie kłopoty.

 29. omen pisze:

  Też uważam że czasy obecnego sa złe strach przed nagrywaniem z ukrycia, donosy zawiadomienia do prokuratury i służb. ludzie boją się gębę otworzyć bo nie wiadomo kto na ciebie doniesie lub doniesie do władzy.
  Takich cyrków za KL nie było.

 30. hdwe pisze:

  Ale Kaziu miał chociaż pomysły. Olech tylko kopiuje PR Lipińskiego a co do reszty to ma g… pojęcie. Spytajcie go, jak planuje rozwijać gminę, to będzie pierdzielił banialuki o inwestorach, ułatwieniach dla przedsiębiorców itp. i nic konkretnego. On ma tylko i wyłącznie motywację utrzymania siè u władzy.
  A że radni w większości są jesz9ze gorsi, to już całkiem inny temat.
  Jedno jest pewne – Olech out!

 31. Zenon pisze:

  Panie info niech się Pan określi w co Pan gra albo wchodzą wszystkie linki albo zamknij Pan tą strone i weś się Pan do porządnej roboty bo wyczuwam tu stronniczość to że Panu wiszą zmiany na lepsze w Gminie i mieście tylko interesuje Pana paplanina i plotki na tej stronie to sory ale ja wysiadam z tego wózka, taplajcie się dalej w tanich sensacjach z których nic nie wynika. Pozdrawiam

 32. Zenon pisze:

  Twoje linki też czytałem i najwyższy czas na refleksje pt.,,co ja tu robie”

 33. leo pisze:

  Czy też zauważyliście że pan radny Majak ośmieszył starostę.Jego wypowiedz na temat szkoły mistrzostwa sportowego pokazała że pan Tołoczko nic nie robi w naszym mieście.Gmina musi zajmować się tym czym powinie zajmować się powiat.

 34. leo pisze:

  Otworzenie, prowadzenie oraz utrzymanie szkoły mistrzostwa sportowego powinno być w gestii powiatu a nie gminy.Burmistrz coś robi a starosta ma to gdzieś.Proszę obejrzeć dokładnie sesje i wypowiedz pana Majaka na temat tej szkoły.

 35. XXXXX pisze:

  Absolutorium udzieala się za wykonanie planu, a nie za zagrywki osobiste radnych….plan wykonano….więc dlaczego nie ma absolutorium?!?!

  • 222222 pisze:

   papier przyjmie wszystko – jeżeli jest tak różowo to dlaczego w tej gminie jest brak inwestycji

   • Ooooo pisze:

    Czytając twoje wpisy 222222 przyznaje racje – papier wszystko przyjmie. Dlaczego nie ma inwestycji? A kto jak nie radni przegonili farmy wiatrowe! Komu z inwestorów będzie chciało się teraz użerać z pyrzyckimi radnymi, inwestorzy nie mają czasu latami walczyć z mądrusiami? Wszystkich odstraszą! Ty jakbyś miał kasę chciałbyś się z nimi użerać?

    • Anonim pisze:

     Co za paranoja farmy wiatrowe nie tworza miejsc pracy,Te same farmy wiatrowe utrzymują się z dopłat unijnych i dopłat za zielony certyfikat które sponsoruję im rząd z naszych kieszeni ,bez tak dużego wsparcia farmy przestaną żyć, ich istnienie zależy od dokładania do nich Jnwestorzy to miejsca pracy,zakłady produkcyjne,np.plac przemysłowy jak w Stargardzie,tam jest wydzielone miejsce pod inwestycje tam firmy mają szanse rozwijać się ,Ale Pyrzycami powinien zarządzać pan Pajor notabene pyrzyczanin,którego stary układ przegonił.Zatem pod pojęciem inwestor nalęzy rozumieć miejsca pracy przez wyprodukowany dochód gwarantujący dalszą rozbudowę firmy co skutkować będzie nowym zatrudnianiem.Wspomniane wiatraki są bezobsługowe i nikt nie dostanie zatrudnienia,nawet jako parasol stojący pod nimi.Rządajmy inwestycji rozwojowych ,a nie jakiejś ściemy,bo jak wyschnie żródełko z dopłatami do opłaclności to rzekomy inwestor ogłosi upadłość i rozpłynie się zostawiając ludzi na lodzie.

    • west pisze:

     „inwestorzy” farm wiatrowych nie zostali „pogonieni” mają wolne tereny i prace trwają w innej części Gminy południowej. Będziemi mieli gminę z wiatrakami i fermami norek hałas i smród. Napewno wtedy wykorzystamy nasze wody geotermalne . Przelewice już zrozumiały zapędy inwestora i gonią go jak intruza.

     • OZE pisze:

      Jak mówił Jacek Malak ze stowarzyszenia „Stop wiatrakom UE”, nie tylko hałas, ale i wytwarzane przez blisko 120 metrowe wiatraki infradźwięki (fale dźwiękowe niesłyszalne dla człowieka, ponieważ ich częstotliwość jest za niska, aby odebrało je ludzkie ucho) powodują u okolicznych mieszkańców stres, zakłócenia w działaniu różnych urządzeń, m.in. telewizorów oraz spadek wartości nieruchomości. Zdaniem Malaka, wiatraki mają też wpływ na okoliczną przyrodę.

      Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej przyjęła odwołania przedstawione przez Europejski program walki z farm wiatrowych (EPAW) (1). W 608 stowarzyszenia tworzące platformę są przywoływanie tego jako pierwsze zwycięstwo w walce na rzecz gospodarstwa Komisji Europejskiej odpowiedzialny za katastrofalne skutki swojej polityki energetycznej. Prawa obywateli europejskich zostały naruszone, twierdzą oni, i w końcu sprawiedliwości stanie się zrobić.

      świadomość Polaków rośnie : 1.635 głosów na „nie” i 358 na „tak”. To wynik referendum w sprawie lokalizacji elektrowni wiatrowych w gminie Mokrsko!

      Bezpieczna energia :W Osiecznicy od wiatraka odpadło skrzydło. – Cud, że nikogo nie zabiło – mówią mieszkańcy

    • 222222 pisze:

     firmy wiatrowe pogonił nasz guru to on blokował budowę wiatraków do momentu gdy został odkryty nowy gatunek nietoperza Snieborowski. a o ile wiem to mieszkańcy Rzepnowa I Żabowa nie wyrazili zgody na budowę wiatraków w sąsiedztwie miejscowości . no cóż demokracja to taki dziwny twór

     • Anonim pisze:

      Guru wszystkich goni,niebawem zacznie gonić własny ogon.Jak już pogoni wszystkich nie wyłączając w tym mieszkańców samodzielnie myślących zgasi światło i nie ma mowy o odłączonym oświetleniu już nie których ulic
      PS. Odnośnie nietoperzy,w Rzepnowie jest ten sam gatunek chronionego ssaka.Demokracje chroni ludzi przed włodzą absolutną,która zawsze prowadzi do bratobójczych konfliktów Dziękujmy za nią i doceńmy ją.Gdyby nie wywalczona demokracja nie mogli byś tak swobodnie wyrażąć opinii na portalach.

 36. wolny strzelec pisze:

  A co to za twór te gimnazjum sportowe.

 37. Anonim pisze:

  Sport jest zawsze na pierwszym miejscu i Pyrzyce są taką wioską olimpijską od niepamiętnych lat.Wszystko inne jest na drugim miejscu tylko sportem mieszkańcy żyją.Jednak pyrzyczanie mają dość niekończących się igrzysk,potrzebują chleba.

 38. Anonim pisze:

  Nigdy nie będzie gmina bogata,jak przedstawiciele władz będą wyrywać się przed szereg tam gdzie ich obecność była mało konieczna,żeby nie powiedzieć zbędna.Ale wycieczki kształcą i są przyjemne,a jak jeszcze mieszkańcy za to płacą to tylko jezdzić,korzystać ,urzywać nie folgować i pasa popuszczać.

 39. Pablo pisze:

  Według mnie wszyscy, którzy zabierali głos wprowadzając przez to zamęt i zamieszanie powinni być upominani, co nastąpiło. Jeżeli jednak po kilku upomnieniach taka osoba nadal robi cyrk na sali, to powinni ją wyrzucić. Widocznie nie wszyscy rozumieją, że jak ktoś mówi to się nie przerywa. Z reguły przerywa się wypowiedź, aby powiedzieć swoje zdanie na aktualny temat. Tych tematów jest wiele i zazwyczaj są ze sobą powiązane w taki sposób, że stanowią jedną całość. Jak ktoś chcę się odnieść do jakiegoś z nich to polecam zapisać kilka kluczowych słów w notatniku aby nie zapomnieć. Kiedy wypowiedź zostanie zakończona, wtedy zabrać głos. Każdy ma prawo się wypowiedzieć, ale NORMALNIE w cywilizowany sposób i w odpowiednim momencie. Tylko wtedy można dojść do jakiegokolwiek porozumienia. Ale jak ktoś krzyczy, ktoś inny coś mówi, reszta biję brawo to tylko strata czasu. Przez te kilka minut filmu czułem się jak bym oglądał jeden z od niedawna popularnych seriali o trudnych sprawach. Organizacja to podstawa.
  Jestem pewien, że przez te kilka osób zakłócających posiedzenie, nie zostały powiedziane lub przedyskutowane wszystkie zaplanowane sprawy.

 40. KIN pisze:

  NIK w ratuszu
  Najwyższa Izba Kontroli przeprowadziła kontrolę w Urzędzie Gminy Pyrzyce w zakresie opieki nad zwierzętami bezdomnymi i zapobieganiu bezdomności zwierząd w latach 2012 i 2013
  Ocena działań gminy NEGATYWNA

  „UZASADNIENIE” min
  – burmistrz nie przedstawił radzie miejskiej stosownej uchwały
  – odławianie bezdomnych zwierzą przez firmę bez posiadanego stosownego zezwolenia
  – urząd ponosił wydatki nie zgodnie z prawem oraz negatywnie oceniono legalność i gospodarność ponoszonych wydatków w latach 2012 i 2013

 41. Kobieta-do Miś pisze:

  Burmistrz to chyba nie Barlinek jednak.Rodziców ma w Pyrzycach /a może nie? /- coś wydaje mi się,że ganiał kiedyś po moim podwórku???????

 42. Anonim pisze:

  Przez dłuższy czas ganiał po podwórku przy ulicy Kilińskiego 1 w city Pyrzyce.To w Barlinku rozpoczął oszałamiającą karierę .

 43. ...... pisze:

  A jak ją skończył? Bo skoro to taka była kariera to czemu znalazł się w Pyrzycach?

 44. Anonim pisze:

  A jak myślisz…… w Barlinku podano mu czarną polewkę.W Pyrzycach polewkę zaczęto mu warzyć.

 45. frytka pisze:

  a tam tylko nauczyliście się narzekać na tego burmistrza
  -jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził
  mi tam się podobają jego rządy i będę na niego głosować!!

  • Anonim pisze:

   Frytka jest w pełni usatysfakcjonowana super Twoje prawo,ja jednak mam większe oczekiwania ,niestety burmistrz jest bardzo słabiutkim gospodarzem.Nie dam temu panu drugi raz mandatu zaufania,w takich jak ty nadzieja na drugą kadencję obecnego burmistrza .Nie referendum rozstrzygnie.

 46. ...... pisze:

  Bezczelnie drążę temat, a dokładniej bo Pan Burmistrz był tam również dyrektorem Osiru.

 47. Anonim pisze:

  Pewnie słabo w tym osirze płacili,bo lewymi fakturami trzeba było do gara dorabiać,śmierć głodowa zaglądała dyrekcji w oczy.Wyrazy współczucia.

 48. ...... pisze:

  Ciekawe kto brał udział w tym haniebnym czynie ?

 49. co ze śmieciami pisze:

  halo dlaczego nikt nie pisze gdzie w poniedziałek wyrzucić śmieci czy ja dzisiaj muszę podzielić ze śmietnika mojego i co mam z nimi zrobić wrzucić do tego co stoi nie mam w domu 5-ciu pojemników żeby już sortować wszystko było wrzucane do jednego oprócz szkła i plastików
  halo gmina!! dlaczego brak wiadomości na ten temat !!!!!

 50. śmieci pisze:

  halo dlaczego nikt nie pisze gdzie w poniedziałek wyrzucić śmieci czy ja dzisiaj muszę podzielić ze śmietnika mojego i co mam z nimi zrobić wrzucić do tego co stoi nie mam w domu 5-ciu pojemników żeby już sortować wszystko było wrzucane do jednego oprócz szkła i plastików
  halo gmina!! dlaczego brak wiadomości na ten temat !!!!!

 51. Anonim pisze:

  Póki nie masz dostarczonych worków do selektywnego wyrzucania śmieci to obowizzuje nadal po staremu.To dopiero rozkręca się bez obaw.

 52. KIN pisze:

  wstyd mi za ostatnia wizytę Pana Marka w restauracji Park
  Zachowanie chamskie i prostackie

 53. lolek pisze:

  ja chcę Ryśka on taki uczciwy ,pracowity w 8 godzin 3 firmy ogarnia i kilka imoprez za skromne wynagrodzenie nie adekwatne do rozmiaru pracy(wysiłku) on wprowadziłby porządek -zapewniam znam gościa R.G. Głosujście na niego!!!!!!

  • Anonim pisze:

   No właśnie w piątek brylował na zakończeniu roku w SP 2. Wziął na ten dzień wolne czy nie! Takich imprezek w czasie godzin pracy w ciągu roku jest bardzo dużo. Kto za to płaci???

  • Ja pisze:

   A jak się nawet na radnego nie załapie? Co wtedy? A będzie ciężko w jednomandatowych okręgach!

 54. MO pisze:

  W energii odnawialnej mafia pierze pieniądze
  Włoska mafia zróżnicowała kierunki swojej działalności i inwestuje teraz w sektor energii odnawialnej, a szczególnie w elektrownie wiatrowe, by prać nielegalne dochody i skorzystać z pomocy unijnej – głosi raport opublikowany w czwartek przez Europol.podaje tvn24pl
  Policja włoska przejęła majątek n’dranghety, mafii kalabryjskiej, o wartości 350 mln euro, którego częścią była jedna z największych elektrowni wiatrowych w Europie, w gminie Crotone w Kalabrii. Elektrownia licząca 48 turbin wiatrowych powstała przy udziale pośredników i fikcyjnych firm. Wiele z nich pochodziło spoza Włoch – z San Marino, Niemiec i Szwajcarii. tvn24pl 04 lipca 2013

 55. tok pisze:

  16 lipca sesja nadzwyczajna w Gminie. Sprawa referendum, czy radnym starczy odwagi?

 56. kibic pisze:

  zadaję sobie pytanie o co w tym wszystkim chodzi?
  na pewno nie o dobro mieszkańców.
  tylko o zaspokajanie ambicji, interesów i spłata długów niektórych przez niektórych radnych.
  rzadko który z nich reprezentuje swój punkt widzenia.
  spór ma szerszy charakter a konflikt na szczytach władzy samorządowej polega na tym, że powiatowy ośrodek władzy próbuje przejąć (od kilku kadencji) władzę w gminie.
  w jaki sposób to robi, to każdy widzi.
  wystarczy obserwować „występy” tzw. radnych opozycyjnych
  nazwiska są bardzo czytelne
  pyrzyce przegrywają poprzez ten bój podgrzewany poprzez niespełnione postacie rady, np. grzesiaka
  jeśli o mnie chodzi to jest raz na cztery lata wyścig szumnie nazywany wyborami, i tutaj pole do popisu dla wszystkich ambitnych
  a nie w imię wydumanych zarzutów uprawiać za publiczne pieniądze nieustanną agitację
  i wcale nie jest ona dla dobra mieszkańców tylko grup interesów
  pyrzyce i ich „elity” porażają i przerażają swoją beznadziejną młocką
  stawiam pytanie otwarte: dla kogo to referendum ?

 57. ..... pisze:

  a czy to już nie obowiązuje strój należyty tylko w obecności kamery i telewidzów czarne ramiączka od biustonosza tak nie wypada są silikonowe bezbarwne co nie Pani Radna ???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.