Panorama Pyrzycka – 17 sierpnia 2012


5 odpowiedzi na Panorama Pyrzycka – 17 sierpnia 2012

 1. czytający pyrzyce inf pisze:

  ps..co do spraw działkowców pani prezes jak to jest zgłaszanie ilości pobranej wody nie na czas z 7 metrów nalicza się 12 i trzeba za to zaplacic pytanie gdzie idą pieniązki ???

  • cztelnik pisze:

   Przepraszam za omyłowy komentarz. Proponuje zapoznać sie ze ststutem tego stowarzyszenia i składem członków zarządu. Jest to ewenement bo np. człnkami zarzadu może być mąz i żona czyli mąż prezesem, a żona skarbnikiem życze powodzenia takim strukturom. Pozdrawiam.

 2. Czajnik Grozy pisze:

  w obecnym kształcie opłaty za użytkowanie działki wynoszą ok 100 zł rocznie. Jeśli zmieni się ustawa i działki przejdą pod zarząd gminy opłaty mogą wzrosnąć nawet do 20 tyś rocznie w zależności od wartości altanki. To są atrakcyjne tereny. Teraz są chronione. Nowa ustawa będzie pozwalała na zabranie działek bez odszkodowania. Tylko od dobrej woli miłościwe panujących będzie zależało czy zostaną sprzedane. Jeśli znajdzie sie dobry inwestor to wiadomo kto wygra. Zamiast odpoczynku i grilla na działce będą zakupy w castoramie. Jeśli kogoś stać

 3. czytajacy pyrzyce inf pisze:

  czytelnik pozdrawiam…Czajnik Grozy jeżeli tak się stanie żal pracy wkładu itd działkowiczów bo odskocznią dla ludzi w mieście są działki //spokój relaks//,,,,, ale jesli pani prezes i pani spisująca stan licznika powie parunastu działkowiczą metry doliczone bo za póżno stan licznika podany to ile pieniążków mają dla siebie ????? i co z nimi robią ?????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.