Plac zabaw dla Brzeska

        Brzesko doczekało się w końcu placu zabaw z prawdziwego zdarzenia. Zabieganie o głosy opłaciło się, ponieważ miejscowość zajęła ósme miejsce w konkursie „100 placów na 100 lat Nivea”. Uroczyste otwarcie wybudowanego przy tamtejszej szkole podstawowej obiektu odbyło się 28-go kwietnia.

        Na początku uroczystości zabrała głos dyrektor Szkoły Podstawowej – Małgorzata Jasion, która podziękowała wszystkim osobom zaangażowanym w przedsięwzięcie i zaprosiła do udziału w festynie. Po niej głos zabrali również burmistrz Pyrzyc – Marek Olech, przewodniczący Rady Miejskiej – Ryszard Grzesiak oraz proboszcz parafii pw. Narodzenia NMP – ks. kan. January Żelawski, który plac zabaw poświęcił i pobłogosławił. Wśród gości znajdowali się również między innymi burmistrz Lipian i radni pyrzyckiej Rady Miejskiej.ZOBACZ WSZYSTKO
reklama


        Od momentu otwarcia plac był oblegany przez dzieci, które nie mogły nacieszyć się pięknymi, drewnianymi obiektami, wśród których są drabinki, zjeżdżalnie, czy też huśtawki. Nieco starsi mogli przekąsić pyszne ciasta i kiełbaski z grilla. Na milusińskich oprócz głównej atrakcji, jaką było nowe miejsce do zabaw czekały przygotowane przez nauczycieli gry i zabawy oraz loteria fantowa i malowanie twarzy. Całą uroczystość i festyn dopełniła piękna słoneczna pogoda.

Remik Kubicki

2 odpowiedzi na Plac zabaw dla Brzeska

  1. gosc44 pisze:

    najlepsi brzesko 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.