Ani Mru Mru, że przyjedzie Grabowski

        Przed nami festiwal humoru. Coś dla młodego, średniego i starszego pokolenia. Już niebawem spotkamy się z Wójcikami, Sienkiewicz i z Grabowskim, wcale nieKiepskim.

         Już 30 kwietnia Pyrzycki Dom Kultury odwiedzi postać nietuzinkowa. Aktor teatralny, filmowy, telewizyjny,  stand–uper i wokalista Andrzej Grabowski. Znamy go z licznych ról filmowych takich chociażby jak Kiliński w Karierze Nikosia Dyzmy , Gebels w PitBullu, kapitan Wolniewicz  w Małej Moskwaie czy sąsiad Adasia w Dniu świra. Grabowski dubbingował również wiele filmów. Warto wspomnieć Toy Story 3, Harry Potter i Zakon Feniksa  czy Mój brat niedźwiedź . Mimo to kojarzony jest głównie z postacią Ferdynanda Kiepskiego z bardzo popularnego serialu komediowego Świat według Kiepskich. Na pyrzyckiej scenie zobaczymy go w roli stand-upera, artysty komediowego w monologu przed publicznością. W przeciwieństwie do kabaretu, stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością niż na dopracowaniu każdego słowa. Artysta bez wątpienia popisze się swoimi  kultowymi monologami takimi jak Demonstracja i Dwa wyjścia. To już w ostatni dzień kwietnia. A w maju…ZOBACZ WSZYSTKO
reklama


Szalone sześćdziesiątki
Znakomite polskie aktorki  przedstawią się nam w spektaklu KLIMAKTERIUM i już. Ten przebój warszawskiego teatru CAPITOL, pyrzyczanie będą mogli oglądnąć  20 maja o godz. 16:00. Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w okresie menopauzy. Sztuka ma pokazywać owe różne zachowania, zawsze jednak w sposób humorystyczny – tym bardziej, że sam humor jest doskonałym lekarstwem. Śmiejąc się łatwiej znosimy przeciwności losu. Aktorki nie boją się śmieszności, nie wstydzą się grać postaci w wieku średnim i starszym. To znane postacie medialne, potrafiące rozbawić i wzruszyć publiczność. Pokazują, że można być czynną i twórczą kobietą, bawić się i tańczyć do późnego wieku. Spektakl od listopada 2006 roku cieszy się niezmienną popularnością. Sale w całej Polsce wypełnione są po brzegi. W spektaklu występują zamiennie między innymi Krystyna Sienkiewicz, Grażyna Zielińska, Elżbieta Jodłowska, Ewa Śnieżanka, Elżbieta Okupska czy Barbara Wrzesińska. Jak będzie w Pyrzycach, zobaczymy.

Chińska restauracja
Nie ma chyba Polaka któryby nie znał Tofika, Chińczyka z zupką czy Macieja z Zadupia. Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek w swoich kultowych skeczach wystąpią w Pyrzycach 11 lipca o godz. 18:00. Mało kto wie ale kabaret  Ani Mru Mru powstał tak naprawdę we wrześniu 1999 r. w Lublinie.  Formację założyli Joanna Kolibska, Grzegorz Tatara, Maciej Wojnarowski i Marcin Wójcik. Tylko ostatni z nich przetrwał w grupie po dziś dzień. Za sprawą znajomych na kilku próbach pojawił się Michał Wójcik, anonsowany jako człowiek, który mógłby się nadawać. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Dziś już nikt nie wyobraża sobie Ani Mru Mru bez Michała Wójcika i jego specyficznej gry ciałem. Tego przedstawienia nie sposób pominąć.

Już od dziś
Bilety na prezentowane spektakle można kupić już dziś w Pyrzyckiego Domu Kultury. Kasa czynna jest codziennie od 12:00 do 14:00 i w sobotę oraz niedzielę godzinę przed każdym seansem kinowym.
ANDRZEJ GRABOWSKI – 30 kwietnia (poniedziałek) godz. 20:00 – bilet 35 zł
KLIMAKTERIUM – 20 maja (niedziela) godz. 16:00 – bilet 75 zł
ANI MRU MRU – 11 lipca (środa) godz. 18:00 – bilet 50 zł

From.

5 odpowiedzi na Ani Mru Mru, że przyjedzie Grabowski

 1. Anonim pisze:

  musze przyznać że jestem pod wrażeniem imprez organizowanych przez dom kultury, naprawdę przyjeżdzaja do nas wykonawcy z najwyższej krajowej półki, tylko tak dalej

 2. stef-57 pisze:

  Nareszcie kultura do Pyrzyc DOCIERA !!!

 3. ... pisze:

  Wow! Ani Mru Mru…uwielbiam kabarety:) Nareszcie coś fajnego…Na pewno będę 🙂

 4. r pisze:

  bardzo fajnie, na pewno bede 😉

 5. konrad7 pisze:

  wreszcie coś ciekawego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.