W Brzesku Panie obchodziły swoje Święto

        W niedzielę 11 marca Rada Sołecka na czele z sołtyską Krystyną Janowską zorganizowały dla mieszkanek Brzeska spotkanie w świetlicy wiejskiej dla uczczenia święta Pań.

– Odkąd została sołtysem zapoczątkowałam w Brzesku wspólne obchody „Dnia Kobiet”- powiedziała sołtyska – To już taka tradycja trwa, która,  mam nadzieję, będzie zawsze trwała –

O godne przyjęcie zaproszonych pań i obfitość na stołach zadbały wraz z Krystyną Janowską członkinie Rady Sołeckiej w Brzesku Ilona Ślusarczyk i Danuta Tyburczy przy wsparciu i pomocy  Wiesławy Frątczak i Małgorzaty Macudzińskiej.

Dla spalenia kalorii zgromadzonych po degustacji słodkości przygotowano konkursy i zabawy.ZOBACZ WSZYSTKO
reklama


Podczas spotkania odbyła się również prezentacja świec zapachowych i przedmiotów dekoracyjnych do domów.
– Ja z synową mamy bzika na punkcie świec zapachowych – wyznała sołtyska Brzeska – Dlatego chciałam zrobić niespodziankę i zaprosiłam panią z Gorzowa na prezentację. Myślę że inne panie też będą zachwycone i udzieli im się ta fascynacja-

Korzystając z nadarzającej okazji radna Joanna Kolatkiewicz złożyła najserdeczniejsze życzenia Krystynie Janowskiej z okazji Dnia Sołtysa, który jest obchodzony właśnie 11 marca.

Artur Kuca

2 odpowiedzi na W Brzesku Panie obchodziły swoje Święto

  1. bziku pisze:

    super święto fajnie że panie z rady sołeckiej potrafią zorganizować taka impre szkoda tylko ze nie wszyscy potrafią docenić i zaszczycić swoja obecnością.

  2. stokrotka pisze:

    MOZE ZA ROK ZASZCZYCIMY SWOJA OBECNOSCIA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.