KOLEJNY ARESZT ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

           Pyrzyccy kryminalni nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. W ostatnim czasie to już czwarta osoba zatrzymana za posiadanie narkotyków. Tym razem kryminalni zatrzymali 41 – letniego mężczyznę, który posiadał znaczne ilości marihuany.

          Intensywne działania policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pozwoliły na zatrzymanie kolejnej osoby podejrzanej o posiadanie narkotyków. Do zatrzymania 41 – latka doszło w ostatni  weekend lutego na terenie Pyrzyc.


reklama
     

         Podczas dynamicznego zatrzymania funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie woreczki strunowe z zawartością suszu roślinnego. Ponadto w miejscu zamieszkania mężczyzny w wyniku przeszukania także ujawniono substancje zakazane. Przeprowadzone czynności przez technika kryminalistyki wykazały, że zabezpieczone substancje to ponad 140 gramów marihuany.


reklama
      

         Mężczyznę zatrzymano i doprowadzono do Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach.
Prokurator Rejonowy w Pyrzycach przedstawił mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Natomiast na posiedzeniu w dniu 27.02 sąd zdecydował o zastosowaniu wobec 41 – latka tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

        Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

sierż. szt. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach