„Złote ogrodzenie” nie doczekało końca kadencji!

          Czy publiczne pieniądze zostały wyrzucone w błoto? Na to pytanie muszą sobie sami odpowiedzieć mieszkańcy Pyrzyc. Ogrodzenie, między ulicą 1 Maja i ulicą Szkolną, od samego początku wzbudzało ogromne wątpliwości zarówno co do jego jakości czy funkcjonalności ale przede wszystkim ogromnej kwoty, jak na taka „inwestycję”, jaką wydano na jego wykonanie. Od początku było wiadomo, że to był bubel, czas tylko to potwierdził. Nie minęły 4 lata a po ogrodzeniu pozostały jedynie słupki!

           Czy ta „inwestycja” zostanie rozliczona przez nową Radę Miejską w Pyrzycach? Czas pokaże!

        Dzisiaj nie ma już sensu rozwodzić się nad tym problemem, po prostu każdy musi zastanowić się czy tak powinno wyglądać wydawanie naszych wspólnych pieniędzy.

         Jeśli ktoś nie zna tematu zapraszamy do lektury artykułów sprzed 3 lat.
Gminne zapytania ofertowe wzbudzają wątpliwości
„MIŚ” roku? – „złote” ogrodzenie już się rozpada!

35 odpowiedzi na „Złote ogrodzenie” nie doczekało końca kadencji!

 1. Anonim pisze:

  Oj proszę, obiektywny dziennikarz który tylko szykanuje burmistrza. Może lepiej poszukaj ludzi odpowiedzialnych za jego zniszczenie?

  • Anonim pisze:

   Oczywiście winny jest dziennikarz. Przecież ogrodzenie było wytrzymałe, wszystkie normy dotyczące ogrodzeń placów zabaw spełniało i nie rozpadło się od kopania piłki.

 2. antykomuch pisze:

  Kto wykonał to ogrodzenie?

 3. Anonim pisze:

  Rozliczymy, jak mi bóg miły! Sygnał do monitoringu, budynek w obojnie i na Dworcowej (bubel), złoty płot, rustykalny kibelek, świetlice, zasuszone boisko, …. (…) marnotrawstwo. (…)

 4. Anonim pisze:

  Korba za mało cementu dał

 5. Marian pisze:

  Ktoś wie jaka firma to wykonała, bo chcę ogrodzic sobie dom, a nie chce trafic na tą firme

 6. Anonim pisze:

  Kto wygrał?!

 7. anonim pisze:

  no właśnie gdzie najgłośniej wysłać drona gdzie dziś najwięcej świateł

 8. Gal pisze:

  Wygrała p. Marzena

 9. anonim pisze:

  Tyle światła w całym Brzesku popatrz Panie K czas odkręcić szampana

 10. Anonim pisze:

  Redaktorek gdzie jesteś, czemu wyników nie podajesz, znowu przegrałeś haha

 11. Anonim pisze:

  W Pyrzycach wygrała Podzińska gratuluję wyboru na następne 5 lat. Mieszkańcy nie chcą zmian wolą bród, beznadziejną obsługę w Urzędzie, Pis nie będzie wspierał Podzińskiej więc pożegnajcie się ze stadionem, basenem, Tragedia i głupota małomiasteczkowa polityka. A co do drugiej kadencji to poprzedni włodarze rządzili 3 kadencje i niewiele zrobili. Szkoda miasta ale cóż naród wybrał.

 12. anonim pisze:

  czasami warto zapytać Szamana czyja będzie wygrana

 13. Ciekawy pisze:

  A gdzie szczur z podtopionego okrętu? Uciekl do powiatu? Ten wice bujnymis znów knuje po kątach… Takich fachowców nam trzeba! Pseudo pierdzistolek zostanie?

 14. Dane znane redakcji. pisze:

  Młodzi wyjadą, starzy będą płacić za najwyższej jakości wodę większy haracz. Za kilka miesięcy wprowadzi się zakaz parkowania w centrum Metropolii i ograniczenie prędkości do 30 km/h, zaoszczędzi się na asfalcie. Radar co trzydzieści metrów, w końcu zwróci się inwestycja w monitoring, ba! W końcu straż miejska będzie do czegoś potrzebna. Czarnoziemy sprzeda się pod domki, w tym samym czasie park przemysłowy w Stargardzie i Goleniowie zacznie przynosić trzykrotnie wyższe zyski, niż zadłużenie Pyrzyc.

  Tak, uważam że zasłużyliśmy na to.

 15. Wygrywacz przetargów. pisze:

  W czym problem ? Słupki stabilne, obije się sztachetami i będzie okej.

 16. franek z dworca pisze:

  Ludzie nie łudzcie sie bo nic sie nie zmieni ,jak wybraliscie tak bedziecie mieli po staremu :ble ,ble kasa ,kawka poklepywanie sie po prostu w :Pyrzycah potrzeba zmian czy nie widzicie ??? a dalej smieci ,pozorne roboty za gruba kase dla swoich starych ,biernych wykonawców
  mieszkam w :Pyrzycah od 20 lat rozmawiam z mieszkancami i pytam sie jak głosowaliscie no wie sasiad po staremu na p.Marzene bo ,dlaczego ja nie wiem moze sie cos zmieni ? tak zmieni sie ale na gorsze ! brak finnasowania na inwestycje ,oraz funduszy unijnch po co ? bo władza w urzedzie ma dobrze a mieszkancy ? oto jest pytanie panie !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.