Koronawirus w Powiecie Pyrzyckim. Stan na dzień 08.04.2020 r.

      W dniu dzisiejszym w powiecie pyrzyckim potwierdzono 1 przypadek zakażenia koronawirusem. Kwarantanne odbywają kolejne 52 osoby, razem jest ich 212.

12 odpowiedzi na Koronawirus w Powiecie Pyrzyckim. Stan na dzień 08.04.2020 r.

 1. Anonim pisze:

  Co teraz zrobi nasze pan sto wyprawie tego co się dzieje na świecie co

 2. Anonim pisze:

  Dzielna P Burmistrz spotkała na swojej drodze koronawirusa i … koronawirus poszedł na kwarantannę-tylko jedno zakażenie.

 3. klf pisze:

  Jak mamy bronić się przed koronawirusem – myć ręce ,jak w tym tygodniu(20 i 23 kwietnia ) dwa razy już w kranach wody niema.
  Koronawirus tylko na to czeka.

 4. asa pisze:

  wszystkie gminy naszego powiatu dostarczają bezpłatnie maseczki seniorom do ich miejsca zamieszkania ( do skrzynki) , a tylko w Pyrzycach senior musi przyjść do gminy i to kilka razy żeby ewentualnie otrzymać maseczkę. To chyba jakiś żart.

 5. emeryt pisze:

  Po to musi pójśc do gminy po maseczkę aby gdzieś po drodze załapał wirusa przecież to normalne i jeszcze się na starych mówi że się krenca po mieście ale gmina ich do tego zmusza

 6. ala pisze:

  czy od poniedziałku będą czynne przedszkola w Pyrzycach i na jakich zasadach ???????? bo jak zwykle nic nie wiadomo !!!!!!!

 7. kroll pisze:

  Taka jest nasza gmina nie pomagac tylko utrudniac ,zalosny najnowszy komunikat na stronie gminy ze :Burmistrz nie przekaze spisu wyborcow potwierdza to ,stolki sie do d…. przykleily tak bylo I kadencje iteraz nikt nie zmusza do wyborow chcesz ,idziesz nie to nie ale wiadomo jaka opcja rzadzi gminy lacznie z zastepca ,pewnie deszczu ,nie ma i pandemia oraz inne plagi to : sprawka Kaczynskiego i Dudy !

  • Anonim pisze:

   Za bojkot demokratycznie wybranej władzy i uniemożliwienie udziału w wyborach dziewczę PO wyborach przykładnie ukarać.

  • ktoś pisze:

   Przestępstwa Przeciwko Wyborom i Referendum, art. 250: „Kto, przemocą, groźbą bezprawną lub przez nadużycie stosunku zależności, wywiera wpływ na sposób głosowania osoby uprawnionej albo zmusza ją do głosowania lub powstrzymuje od głosowania, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”

 8. Anonim pisze:

  Nie można przekazać Poczcie Polskiej danych osobowych jeżeli nie ma na to uchwalonych przepisów. To niezgodne z prawem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.