SUKCES „SUMITEK” LKS SPARTAKUS PYRZYCE NA ME W REKWERE

4 zawodniczki LKS Spartakus Pyrzyce zostały powołane do reprezentacji Polski w sumo na Mistrzostwa Europy. Zawody odbyły się w dniach 27-28.10.2018r. w Rekwere na Estonii.

Dziewczyny spisały się znakomicie. Patrycja DYSZKIEWICZ w kat. wagowej 65 kg w juniorkach wywalczyła indywidualnie srebrny medal i w drużynie także srebro. Natomiast Natalia ROZEL w kat. wagowej 60 kg w kadetkach zdobyła medal brązowy. Wiktoria STASZAK w kadetkach zajęła 5 miejsce indywidualnie i zdobyła brązowy medal w drużynie. Debiutująca na dużej imprezie Oliwia SITARSKA w młodziczkach zajęła miejsce 8.

Warto dodać, że Patrycja Dyszkiewicz na ME i MŚ zdobyła do tej pory już 10 medali.

Wszystkim zawodniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Na zdjęciu Patrycja ze srebrnym medalem na podium.

2. Anonim pisze:

Z całym szcunkiem ale nasza kadra Polski w lekkoatletyce tyle medali przez kilka lat nie zdobyli a tu co rok mistrzostwa coś nie tak a na mistrzostwach jak w niemczech pięć panstw w tym większość Polscy. Wszystko pisze na internecie

3. Anonim pisze:

Klub Krotoszyn tak samo ma medale w tych samych kategoriach.To swiadczy o ilości zawodniczek.