zaległosci z klubu HFT

Zaległe info z Klubu Husaria Fight Team

Miesiąc październik

Gladiator Arena 12 gala MMA największa impreza tego typu  w województwie zachodniopomorskim. Gladiator Arena to gala która jest organizowana od 2010 r przez Wojciecha Antczaka , który sam jeszcze jakiś czas temu wychodził do walk wieczoru na galach GA.  W sobotę 6.10.2018 r. mieliśmy po raz kolejny pokaz determinacji i wiary w to , ze gala może dojść do skutku z dużym hukiem. I tak stało się i tym razem Gladiator Arena która była już 12-stą odsłoną walk MMA w Pyrzycach. Przyniosła sukces organizacyjny no bo jak inaczej można nazwać ściągnięcie do Pyrzyc po raz kolejny wspaniałego gościa tym razem Marcina „Różala” Różalskiego , pełna hala kibiców , 17 walk w formule MMA z tego 7 amatorskich i 10 zawodowych.

W 10 pojedynkach wystąpili podopieczni samego organizatora z Husaria Fight Team , walczyli ze zmiennym szczęściem.

Puchar Polski kadetów i kadetek 12-14.10.18 Kraśnik

W dalekim Kraśniku bo aż ponad 700 km  po raz kolejny odbył się Puchar Polski kadetów i kadetek w których udział mogły brać z godnie z regulaminem światowej federacji zapasów dwie-trzy ekipy zagraniczne , i tak w Pucharze Polski wystartowały Ukrainki, Białorusinki i Łotyszki . HFT wraz z trenerem Wojciechem Antczakiem wybrało się  trójka zawodników, niestety podczas turnieju kontuzji nabawiła się Eryka Wizjan która została wyeliminowana ze startów do końca roku , ale znając Eryke wróci podwójne zmotywowana. Eryk Rzeszewski po dwóch porażkach zajmuje dalekie XXIII miejsce w 71 kg , zaś kolejny medal zdobywa Amelia Kuraszewska która walcząc w kategorii 65 kg przegrywa półfinał z Białorusinkom a o medal brązowy nie daje szans Łotyszce kładąc ją na plecy, i jako jedna z nielicznych Polek w tym turnieju zdobywa brązowy medal . Amelia w dniach 9-11.11.2018 wystartuje wraz z kadrą Polski kadetek na międzynarodowym Turnieju w Berlinie.

Milicz Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny

Na turniej do Milicza trener Wojciech Antczak skupia się przede wszystkim na starcie chłopaków którzy ten turniej mieli potraktować jako przetarcie przed Mistrzostwami polski Młodzików które już 16-18.11.18 w Krotoszynie. Zaś wraz ze sobą zabrał również dziewczyny które muszą startować wszelakich turniejach aby bogacić doświadczenie które jest im bardzo potrzebne. Turniej w Miliczu zawsze stał na wysokim poziomie i tym razem było i teraz, dziewczyny startowały w 33 kg Aurelia Orlikowska która zajęła V miejsce oraz Natalia Skrobisz która tym razem zajęła VIII miejsce w 42 kg . Wśród chłopców wystartowali Bartosz Ochroński w 57 kg i był bezkonkurencyjny z niedowagą 4 kg zajmując I miejsce, w 62 kg Eryk Pacyna po bardzo dobrych walkach zajmuje III miejsce jak i Kacper Krawczak w 75 kg. Także przetarcie przed MP idealne , teraz tylko wyciągnąć wnioski i walczyć o medale Mistrzostw Polski Młodzików. Oprócz Aurelii Orlikowskiej która reprezentowała Gminę Przelewice reszta składu była z Gminy Kozielice .

Listopad

9-11.11.18 Obył się Międzynarodowy Turniej kadetek gdzie wraz z Reprezentacją Polski udział wzięła Amelia Kuraszewska z Husaria Fight Team podopieczna Wojciecha Antczaka po 4 walkach wygranych i 2 porażkach ostatecznie plasuje się na wysokim V miejscu w 65 kg .

Wojewódzki Turniej o Puchar Burmistrza Wolina

W dniu 10.11.2018r. odbył się wojewódzki turniej dzieci z roczników 2008 i młodsi o Puchar Burmistrza Wolina. Husaria Fight Team była reprezentowana przez dzieci z Warnic i Kozielic. Wszystkie dzieci stoczyły po  kilka ciężkich walk, gdzie zajmowały miejsca od I do V w różnych kategoriach wagowych . Kolejne mocne doświadczenie które na pewno zaowocuje w przyszłości. I warto zaznaczyć , iż dziewczynki walczyły z chłopcami.

Dziękujemy również za pomoc rodzicom

Poszczególne wyniki

18 kg Nikola Przybył II miejsce (HFT Warnice)

24 kg Maja Górecka I miejsce (HFT Warnice)

26 kg Dominik Siatkowski III miejsce (HFT Warnice)

28 kg Fabian Dondalski II miejsce (HFT Warnice)

31 kg Bartek Owsicki V miejsce (HFT Warnice)

33 kg Sara Malkiewicz II miejsce (HFT Warnice )

35 kg Anita Przybył III miejsce (HFT Warnice )

37 kg Maciej Górecki V miejsce (HFT Warnice)

40 kg Gracjan Dondalski III miejsce (HFT Warnice )

45 kg Wiktoria Pacyna I miejsce ( HFT Kozielice )

 

 

 

krasnik

 

Milicz (1) Milicz (2) Milicz (3) Milicz (4) received_209373809959780 IMG_5114 IMG_5135 IMG_5143 IMG_5220 IMG_5382 IMG_5508 IMG_5795 IMG_5827 IMG_5927 IMG_6602 IMG_6657 IMG_6666

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.