Pyrzyccy Policjanci pomagają Kai i Mai. Zdobądź unikatowy kalendarz!

            Unikatowy kalendarz może trafić do każdego, jednakże warunkiem jego otrzymania będzie wpłata cegiełki w kwocie minimum 30 zł na konto fundacji wchodząc w link www.siepomaga.pl/kaja-maja. Tytuł wpłaty: ,,kalendarz dla Kai i Mai’’. Tak pyrzyccy Policjanci pomagają „bliźniaczkom walczącym o każdy oddech”!


         Kalendarz na 2021 r. wydany przez Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Pyrzycach będzie miał cel charytatywny. Podkreślając szczególny charakter przedsięwzięcia, Pani Marzena Podzińska – Burmistrz Pyrzyc przyznała wyróżnienie honorowe w postaci ,,Patronatu Burmistrza Pyrzyc’’.

          Jest to pierwsza edycja policyjnego kalendarza zainicjowanego przez Pyrzyckich policjantów, który wspiera charytatywnie wybrany cel, a już zapowiadane są kolejne. Kalendarz przedstawia głównie policjantów Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach. Dzięki uprzejmości Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, w kalendarzu gościnnie występują funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie, policjanci Sekcji Konnej Wydziału Prewencji KWP w Szczecinie oraz przewodnik psa służbowego Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. W ramach współpracy z podmiotami pozapolicyjnymi, w karcie na miesiąc listopad możemy zobaczyć również Komendanta Straży Miejskiej w Pyrzycach, który wspólnie z pyrzyckim dzielnicowym udziela pomocy osobie bezdomnej. Fotografie Pyrzyckich policjantów zostały wykonane na terenie miasta Pyrzyce, w najbardziej charakterystycznych i historycznych dla miasta scenografiach.

          Pomysłodawcą inicjatywy jest  Dawid Symela – Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Pyrzycach. Projekt nie powstałby, gdyby nie fotografie wykonane przez Daniela Jaszcza – studio fotograficzne ,,PhotoDan’’, a także nieocenione wsparcie Pana Szymona Staniszewskiego – Prezesa spółki ,,BEST SUB EUROPE’’ Sp. Z o. o. Sp. K.  

        Zachęcamy wszystkich chętnych do włączenia się w naszą akcję i pomoc dla Kai i Mai. Jeżeli chcesz otrzymać unikatowy kalendarz, skontaktuj się telefonicznie z:

         asp. szt. Arturem Jaskulskim pod nr tel. 604 577 766,  sierż. Agatą Gamułkiewicz pod nr tel. 667 054 902 sierż. Moniką Prostak pod nr tel.  782 519 045 lub Panią Ingą Mijalską pod numerem tel. 606 875 179. 

        Podczas rozmowy zapytaj o możliwość rezerwacji kalendarza, a w przypadku jego dostępności dokonaj wpłaty na: www.siepomaga.pl/kaja-maja, Tytuł wpłaty: ,,kalendarz dla Kai i Mai’’, przygotuj potwierdzenie dokonania wpłaty oraz sprecyzuj sposób jego okazania.  Uzgodnij sposób odbioru produktu.  Ilość kalendarzy ograniczona.

KPP Pyrzyce

15 odpowiedzi na Pyrzyccy Policjanci pomagają Kai i Mai. Zdobądź unikatowy kalendarz!

 1. Anonim pisze:

  Słuchacie radio ? Co ten tulipan plecie bez składu i ładu. Co ślina na język przyniesie, z poprawną polszczyzną nie ma nic wspólnego, Lipiański podwórkowy język Seby.

  • Sławomir. pisze:

   Lepiej napisał byś, że mamy piękne Policjantki w Pyrzycach.

   • Anonim pisze:

    Mamy piękne policjantki i imbela przy mikrofonie. cyt.jego złote myśli: Radio bez prądu nie pojedzie, tony dynamitu, my w pyrzycach musimy poczekać na nasz czas (24:00), naród przemieszcza się powoli z reklamówkami biegną na domówkę, to cytaty z ostatnich minut, ten cymbał gada bez składu i ładu.

 2. Anonim pisze:

  Tylko bez inwektyw, red z Lipian jest prawie jak Tomek Lis…
  Już niedługo, zgodnie z wolą jego Pani, ulicami naszego miasta przejdą setki, jeśli nie tysiące „wściekłych macic” i powiedzą wszystkim:”WYP.ERDALAC”.
  Podwyżki za nieczystości muszą być, bo taki wybitny redaktor nie miał by pracy.

 3. Anonim pisze:

  A co z nowym wiceburmistrzem, coś wiadomo?

 4. JAGODA WKRENTAK pisze:

  No ja nim bendem se.

  • Smutny z powodu braku vice Jadwigi pisze:

   A jednak nie Jadwiga… Tak mi przykro. Jak Ona mogła nie wziąć Ciebie a wziąć Chyta… Nie rozumiem… Łączę się w „bulu”…

 5. Sławomir. pisze:

  Przecież to nie na temat, temat to Ładne i w końcu Normalne i z sercem Policjantki w Pyrzycach.

 6. Anonim pisze:

  Dziś imieniny Pawła, nowego v-ce burmistrza. Słaby wybór, No ale cóż.

 7. Anonim pisze:

  Wiśta wio i do przodu bido z nędzą…

 8. anonim pisze:

  Czy ten Pawełek jest z PSL?

 9. Anonim pisze:

  Nikt z PiSu nie chciał, to wzięli rolnika.

 10. JAGODA WKRENTAK pisze:

  Serdecznie gratuluję nowemu wice burmistrzowi i dziękuję wszystkim moim wyborcom za oddanie na mnie głosu.
  No cóż tym razem mi się nie udało.
  JAGODA WKRENTAK.

 11. Anonim pisze:

  Super Komenda Policji pomagajmy razem dla Kai i Mai

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.