Policja poszukuje zaginioną Stefanię Kutera

         Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach prowadzi poszukiwania zaginionej w dniu 07.08.2020r. STEFANII KUTERA, 86-letniej pensjonariuszki Domu Seniora – „Babie Lato”. Każdy, kto może znać miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie miał z zaginioną jakikolwiek kontakt, proszony jest o kontakt z Policją.

       Według relacji opiekunów, Stefania Kutera wyszła z terenu Domu Seniora – Babie Lato w Swochowie i oddaliła się w kierunku MOP Kunowo w dniu 07.08.2020r ok. godz. 17:30 jednak do chwili obecnej nie powróciła.

Od chwili wyjścia z Domu Seniora do dnia dzisiejszego jej los nie jest znany. Seniorka cierpi na demencję starczą.

Rysopis zaginionej: wzrost 150 cm, włosy krótkie siwe, drobnej budowy ciała. Ubrana była w niebieską bluzkę i czarne spodnie, na ręce nosi charakterystyczną opaskę koloru pomarańczowego z nr telefonu. Posiada przy sobie mały tobołek z przyborami toaletowymi i notesem.

Dlatego każdy, kto może mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionej, miał z nią od chwili wyjścia z domu jakikolwiek kontakt, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pyrzycach pod numer telefonu 47 78 28 511, lub z najbliższą jednostka Policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112. Informacje można też przekazywać pocztą elektroniczną na adres: komenda@pyrzyce.policja.gov.pl

Poniżej przedstawiamy fotografię zaginionej oraz jej pełne dane personalne.

STEFANIA KUTERA ur. 28.09.1934 r.

zam. Dom Seniora Babie Lato w Swochowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.