„Raport o stanie Gminy” – masz pytania? Radni klubu PiS pomogą!

Uwaga, komentarz skierowany do Mieszkańców Gminy Pyrzyce:
25 czerwca odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Pyrzycach, której jednym z punktów będzie debata nad „Raportem o stanie Gminy”. W owej debacie MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ MIESZKAŃCY GMINY!

Zgodnie z prawem należy zebrać 20 podpisów i zgłosić chęć udziału w debacie Przewodniczącemu Rady, nie później niż na jeden dzień przed sesją (tj. 24.06.2020).
Wiem, że nie wszyscy z Państwa mogą (choćby ze względów na sprawy zawodowe) uczestniczyć w sesji RM. Jednocześnie wiem, że wielu z Państwa ma pytania odnoszące się do „Raportu o stanie Gminy”. Jeśli nie mają Państwo możliwości osobistego stawiennictwa na sesji, a chcieliby zająć stanowisko w w/w sprawie – z ogromną przyjemnością ODDAMY PAŃSTWU GŁOS!
Jak?
Prościej się nie da!
Wystarczy napisać e-mail z pytaniami odnośnie „Raportu o stanie Gminy” na adres: mariusz.szymkowicz@op.pl!
W temacie wiadomości e-mail proszę o wpisanie ” Raport o stanie Gminy”
Pytania, które Państwo wniosą, zostaną zadane przez Radnych klubu PiS, którego mam zaszczyt być przewodniczącym.
Gdyby mieli Państwo jakieś dodatkowe wątpliwości/uwagi – zapraszam również do kontaktu poprzez Messenger.
Pozdrawiam, życząc zdrowia i spokojnej nocy,
Mariusz Szymkowicz

5 odpowiedzi na „Raport o stanie Gminy” – masz pytania? Radni klubu PiS pomogą!

 1. zly franek pisze:

  Sesja ,Sesja i po sesji burza w szklance wody ! obejrzalem normalka merytorycznych pytan od mieszkancow nie zauwazylem ani konkretnych uchwal w /s pracy urzedu miasta i P burmistrz !!!

 2. andrzej 72 pisze:

  Trzaskowski, piesek francuski i jego „wykształcony” POplecznik narcyz Wiktor Tołoczko opowiadają dyrdymały o swojej wyższości nad społeczeństwem, obrażają głosujących inaczej od nich.Jeżeli nie chcecie pracować do śmierci nie głosujcie na oszustów z PO, bierzcie paragony w sklepach, płaćcie kartą, nie wierzcie w nic co obiecają. Obniżony wiek emerytalny, 500 plus, PIT z 19% na 17%,zerowy PIT dla młodych do 26 roku życia, tarcza dla przedsiębiorców, najlepszy w historii Prezydent i Premier, uczciwe Państwo to osiągnięcia zjednoczonej prawicy.Lewactwo dojdzie do władzy kasy braknie w dwa lata.A Pan Tołoczko niech zabierze się do uczciwej roboty!

  • emeryt pisze:

   Andrzejku;; ja jestem bezpartyjny i emerytem za PO robiłem zakupy za 120 złoty na tydzieN teraz te same zakupy robię za 220 złoty a moja emerytura wzrosła raptem o około 100 złoty miesięcznie a to rozdawanie pieniędzy bez pokrycia dla nierobów którzy nie pracują jest to obniżanie wartości pieniądza i niszczenie gospodarki państwowej a co do Trzaskowskiego i do Prezydenta Dudy to chodzi oto by w rządzie byly rożne ugrupowania a nie jedno jak za komuny bo w takim wypadku Kraj legnie w gruzach i pogrąży się w anarchi

  • Anonim pisze:

   Panie Andrzeju ;;czy to ładnie tak ubliżać komuś ?

 3. franek 15 pisze:

  Ja tez tak mysle obejrzalem ostatnia sesje rady miasta jedna z radnych nazwiska nie wymieniam wiadomo swoje riposty bez sensowne konczyla : slowami mysle ze to niedlugo skonczy! a Pyrzyce pokonały Trzaska a wystawiony przez lewakow :Biedron lezy i kwiczy razem z lewica !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.