„Raport o stanie Gminy” – masz pytania? Radni klubu PiS pomogą!

Uwaga, komentarz skierowany do Mieszkańców Gminy Pyrzyce:
25 czerwca odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Pyrzycach, której jednym z punktów będzie debata nad „Raportem o stanie Gminy”. W owej debacie MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ MIESZKAŃCY GMINY!

Zgodnie z prawem należy zebrać 20 podpisów i zgłosić chęć udziału w debacie Przewodniczącemu Rady, nie później niż na jeden dzień przed sesją (tj. 24.06.2020).
Wiem, że nie wszyscy z Państwa mogą (choćby ze względów na sprawy zawodowe) uczestniczyć w sesji RM. Jednocześnie wiem, że wielu z Państwa ma pytania odnoszące się do „Raportu o stanie Gminy”. Jeśli nie mają Państwo możliwości osobistego stawiennictwa na sesji, a chcieliby zająć stanowisko w w/w sprawie – z ogromną przyjemnością ODDAMY PAŃSTWU GŁOS!
Jak?
Prościej się nie da!
Wystarczy napisać e-mail z pytaniami odnośnie „Raportu o stanie Gminy” na adres: mariusz.szymkowicz@op.pl!
W temacie wiadomości e-mail proszę o wpisanie ” Raport o stanie Gminy”
Pytania, które Państwo wniosą, zostaną zadane przez Radnych klubu PiS, którego mam zaszczyt być przewodniczącym.
Gdyby mieli Państwo jakieś dodatkowe wątpliwości/uwagi – zapraszam również do kontaktu poprzez Messenger.
Pozdrawiam, życząc zdrowia i spokojnej nocy,
Mariusz Szymkowicz

30 odpowiedzi na „Raport o stanie Gminy” – masz pytania? Radni klubu PiS pomogą!

 1. zly franek pisze:

  Sesja ,Sesja i po sesji burza w szklance wody ! obejrzalem normalka merytorycznych pytan od mieszkancow nie zauwazylem ani konkretnych uchwal w /s pracy urzedu miasta i P burmistrz !!!

 2. andrzej 72 pisze:

  Trzaskowski, piesek francuski i jego „wykształcony” POplecznik narcyz Wiktor Tołoczko opowiadają dyrdymały o swojej wyższości nad społeczeństwem, obrażają głosujących inaczej od nich.Jeżeli nie chcecie pracować do śmierci nie głosujcie na oszustów z PO, bierzcie paragony w sklepach, płaćcie kartą, nie wierzcie w nic co obiecają. Obniżony wiek emerytalny, 500 plus, PIT z 19% na 17%,zerowy PIT dla młodych do 26 roku życia, tarcza dla przedsiębiorców, najlepszy w historii Prezydent i Premier, uczciwe Państwo to osiągnięcia zjednoczonej prawicy.Lewactwo dojdzie do władzy kasy braknie w dwa lata.A Pan Tołoczko niech zabierze się do uczciwej roboty!

  • emeryt pisze:

   Andrzejku;; ja jestem bezpartyjny i emerytem za PO robiłem zakupy za 120 złoty na tydzieN teraz te same zakupy robię za 220 złoty a moja emerytura wzrosła raptem o około 100 złoty miesięcznie a to rozdawanie pieniędzy bez pokrycia dla nierobów którzy nie pracują jest to obniżanie wartości pieniądza i niszczenie gospodarki państwowej a co do Trzaskowskiego i do Prezydenta Dudy to chodzi oto by w rządzie byly rożne ugrupowania a nie jedno jak za komuny bo w takim wypadku Kraj legnie w gruzach i pogrąży się w anarchi

   • andrzej72 pisze:

    Panie Emerycie, Polska jest jednym z najtańszych miejsc do życia w UE, tych „nierobów” jest ułamek,populacja 27 państw które obecnie są w UE w 1960 roku to 12% populacji świata, obecnie 6% populacji światowej, dlatego dobrze, że mamy rząd i Prezydenta którzy myślą perspektywicznie, wystarczyło przypilnować wydawania paragonów i nasze pieniądze zamiast do kieszeni oszustów trafiają do ludzi.

   • donek pisze:

    panie ,,Emeryt zmień pan dostawcę emerytury i sklepy w których robi pan zakupy bo moja emerytura za rządów PIS wzrosła w okresie 4 lat rządów PIS 300 zł miesięcznie
    może pan widzial pieniadze bez pokrycia to w okresie komuny a niszczenie gospodarki należało i rozkradanie do PO

  • Anonim pisze:

   Panie Andrzeju ;;czy to ładnie tak ubliżać komuś ?

 3. franek 15 pisze:

  Ja tez tak mysle obejrzalem ostatnia sesje rady miasta jedna z radnych nazwiska nie wymieniam wiadomo swoje riposty bez sensowne konczyla : slowami mysle ze to niedlugo skonczy! a Pyrzyce pokonały Trzaska a wystawiony przez lewakow :Biedron lezy i kwiczy razem z lewica !!!

 4. andrzej 72 pisze:

  Trzaskowski dzisiaj w Szczecinie, dno, dno, dno, farmazony dla niezorientowanych, nawet statki z Wiktorem będą budowali tylko ich wybierzcie.

 5. Anonim pisze:

  Tam gdzie Trzaskowski, tam nieszczęścia całego świata.
  I tylko patrzeć jak w czasie dzisiejszej wizyty w Szczecinie Odrą POplynie g.wno i autobus przejedzie po normalnym inaczej.

 6. Anonim pisze:

  Towarzysze z PiS, nie piszcie już bo nie mogę tego czytać.

 7. Anonim pisze:

  Oooo… POkemony POtrafią czytać
  i pisać chyba też, dlatego w niedzielę proszę napisać krzyżyk we właściwym miejscu.

 8. andrzej 72 pisze:

  Albo Polska rządzona przez Dudę, Morawieckiego albo rządzona przez ludzi pokroju Trzaskowskiego, Nitrasa, Pomaski, Tołoczki, miernego, posłusznego żołnierzyka „przyjaznego dla wszystkich”

 9. andrzej 72 pisze:

  Tołoczko w rozsypce, bo ludzi dobrej woli jest więcej, od całej reszty oszukiwanej przez TVN, Gazetę Wybiórcza, radio ZET za kasę Sorosa. Już Trzaskowski dzwonił do Nitrasa co to za wyspa i kto tam rządzi PełO, decyzje podobno zapadły.Prezydent Andrzej Duda wygrał z Trzaskowskim, Hołownią,Kosiniakiem, Kamyszem i Biedroniem razem wziętymi dlatego żołnierzyku należy Mu się szacunek, szacunek, szacunek!!!!Magister od fikołków Tołoczko obraża Prezydenta Polski doktora prawa po Uniwersytecie Jagiellońskim tym samym ustawia się w jednym szeregu z profesorem chamstwa Niesiołowskim i dziadkiem Kuczyńskim.

  • NIKITA pisze:

   cytuje…………- Andrzej Duda ma taki charakter, że kiedy przyjdzie mu o czymś rozstrzygać, woli komuś ustąpić, nie chce lub nie umie wiązać się odpowiedzialnością. Czy taki ktoś może być prezydentem? Dobrym prezydentem? Nie – mówi o swoim wieloletnim asystencie, profesor Jan Zimmermann, profesor nauk prawnych z UJ i promotor pracy doktorskiej Andrzeja Dudy.

   andrzej72 dla twojej wiadomości….

   • andrzej 72 pisze:

    Sprawę tych trzech sędziów wybranych na zapas wytłumaczę Ci bardzo prosto, to tak jakby ustępujący Sołtys wybierał radę sołecką następnemu Sołtysowi.Większość sejmowa, wtedy związana z PO kończy kadencję i wybiera trzech sędziów na zapas bo przeczuwa że przegra wybory i oni czekają w kolejce jak trzech skończy kadencję. Za dużo Gazety Wybiórczej!Uniewinnienie Kamińskiego- Ewa Łętowska profesor prawa była RPO, sędzia Trybunału Konstytucyjnego związana z lewą stroną powiedziała, że Prezydent na każdym etapie postępowania ma prawo uniewinnić, to jego święte prawo.

    • NIKITA pisze:

     To tak jak byś już burmistrza wybierał na zapas przed końcem kadencji….Poczytaj o kompetencjach Prezydenta jakie ma KONSTYTUCYJNE OBOWIĄZKI I PRAWA, potem pisz…

  • NIKITA pisze:

   jeszcze jeden cytat Pana Profesora…. W wywiadzie udzielonym kilka miesięcy temu profesor Zimmermann zarzucił byłemu podwładnemu, że ten – już jako prezydent – aż trzykrotnie złamał konstytucję: ułaskawiając Mariusza Kamińskiego, odmawiając przyjęcia przysięgi od trzech wybranych przez parlament sędziów i przyjmując ją od tych wybranych przez obecny. W rozmowie z „KL” zdanie podtrzymał i przyznał przyznał, że z powodu tamtej wypowiedzi spotkały go liczne przykrości: telefony i wiadomości z pogróżkami, donosy o plagiacie jego doktorantki.

   REKLAMA
   – Ale nie można się chować. Jak się ma taki pogląd, jaki się ma, zwłaszcza w sprawach tak ważnych dla obywatela i prawnika, trzeba go wyrazić – mówi Zimmermann.

   Jak twierdzi Zimmermann, bardzo rozczarowuje go postawa Andrzeja Dudy, który „mógł być prezydentem wszystkich Polaków”, ale wybrał bycie marionetką Jarosława Kaczyńskiego. – „Andrzej, miałeś do spełnienia wielką rolę historyczną. Mogłeś po prostu być sobą i mogłeś być prezydentem wszystkich Polaków, a nie jesteś. Pomyśl, jaką masz szansę w historii, w podręcznikach mogliby o tobie pisać” – tak mu to wyrzuciłem – przyznaje profesor.

   SZKODA że nie JEST PREZYDENTEM WSZYSTKICH POLAKÓW, TYLKO……SZKODA BARDZO….

 10. Anonim pisze:

  Literaci do piór, Toloczko do pługa- POdobno był kiedyś w Barzkowicach doradcą D/s…???
  Czas wrócić do piłki i zamienić ten przygłupawy uśmieszek na mądrzejszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.