Sprawdź gdzie można w Pyrzycach zamówić z posiłek z dowozem

Placówki gastronomiczne obecnie mogą sprzedawać posiłki tylko na wynos lub też z dowozem pod wskazany adres. Sprawdź gdzie w Pyrzycach można zamówić taki posiłek.

13 odpowiedzi na Sprawdź gdzie można w Pyrzycach zamówić z posiłek z dowozem

 1. Zuzia pisze:

  Czy aby te osoby pracujące przy tych obiadach nie maja swoich bliskich na kwarantannie czy ktoś to sprawdza

 2. elektryk_86 pisze:

  Podgrzej porządnie w piekarniku, zabije wirusa nawet jak było gotowane przez osobę chorą i kichnięte na kotleta. Osoba na kwarantannie to nie trędowaty.

 3. elektryk_86 pisze:

  buda, ja nie kicham ani na kotlety ani na chleb który dostarczam. A jak inni robią to nie wiem. Zdrowia życzę i pozdrawiam cieplutko.

 4. heh pisze:

  co to są „Palcówki gastronomiczne „?

 5. anonim pisze:

  Podzińską zastąpi komisarz!?

 6. Szogun chodz! pisze:

  Nie uwazam ze Podzinska dobrze zarzadza gmina ale wypowiem sie w/s wyborow bedzie trudno popieram Podzinska w tej sprawie bo jak zorganizowac bez narazenia zdrowia :Komisji i wyborcow wybory ???wiec proponuje dla wszystkich wybory przez internet starszym mlodsi pomagą albo wybrac :Prezydenta przez :aklamacje !!! moje zdania zasluzyl na to skoro :szybko poprzedni prezydent wskoczyl z :Marszalka na prezydenta po katastrofie :Smolenskiej bylo to w/ g mnie zmanipulowane nikt mnie nie przekona ze bylo inaczej !

 7. Ten co nie siedzi tylko pracuje na nierobów. pisze:

  A cóż to za nowe ploteczki? Chyba się wam nudzi w tych domach.

 8. Szogun chodz! pisze:

  Pytanie do :Wladz Pyrzyc kiedy zaczniecie dezynfekowac ulice inne miasta robia to juz dawno wykazcie dobra wole,pewnie bedziecie mieli 10 wymowek ze :kasy nie ma zmniejszcie sobie płace ,radnym diety takie czasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.