ARESZT ZA HANDEL I POSIADANIE NARKOTYKÓW

          Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach zatrzymali 25 – letniego mężczyznę, który w miejscu zamieszkania posiadał narkotyki. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że środków narkotycznych udzielał również innym osobom. Postanowieniem Sądu podejrzany trafił na trzy miesiące do aresztu, a za popełniony czyn grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

         Zajmujący się przestępczością narkotykową policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach ustalili, że 25 – letni mężczyzna przebywający na terenie powiatu pyrzyckiego jest w posiadaniu środków narkotycznych i zajmuje się ich sprzedażą. Kryminalni zebrali informacje na temat adresu wynajmowanego przez niego mieszkania i w chwili kiedy podejrzewany opuszczał lokum, został zatrzymany. Mężczyzna na widok okazanych policyjnych legitymacji zaczął zachowywać się agresywnie i chcąc uniknąć zatrzymania naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy.

          W mieszkaniu u młodego mężczyzny policjanci znaleźli narkotyki w postaci ponad 2,5 grama amfetaminy, ponad 8 gramów marihuany, tabletkę ecstazy, a także wagę elektroniczną i ponad 4,5 tysiąca złotych. Środki narkotyczne zabezpieczono do dalszego postępowania procesowego, natomiast 25 – latek trafił do policyjnego aresztu.

       Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających oraz ich udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów. Postanowieniem Sądu Rejonowego w Pyrzycach mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu, a za popełnione czyny, według Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach

35 odpowiedzi na ARESZT ZA HANDEL I POSIADANIE NARKOTYKÓW

 1. Yobana pisze:

  Weźcie się za łapanie prawdziwych przestępców , a nie pośmiewisko na całe zachodniopomorskie robicie … Ahh kolejna udana akcja funkcjonariuszy , nie potrafię wyjść z podziwu ponieważ niewiem czy to jest powód do dumy raczej to wygląda na zwykłe uzupełnianie statystyk (to tylko moje poglądy ) niech rozejrza się dookoła co się dzieje na mieście patologia goni patologie i nic z tym nie robią , czyżby się boją ?

 2. Anonim pisze:

  A pana k który był dzisiaj w telewizji i który jeździ bez oc i bez przeglądu od kilku miesięcy to nie potrafią zatrzymać że nie wspomnę że po kilka razy dziennie

 3. Anonim pisze:

  Boja sie przestępcy a komendant co na to chyba nic

 4. Anonim pisze:

  Starostwo to poblaza panu k widać to po wypowiedzi pana majaka dobrze że Pani burmistrz ma jaja chociaż to kobieta

  • Anonim pisze:

   P. burmistrz zrozumiałeś, bo mówiła prostym językiem. A wiesz, że z Naszych podatków utrzymywała konie p. K? I to ona wydała 200 tysięcy. Nie słychać, czy je nam zwrócił… A kiedy p. K. wyszedł z więzienia, to mu konisie oddała. Z wypowiedzi p. Majaka wynikało, że Starostwo zgłosiło sprawę do sądu, zgodnie ze swoimi kompetencjami w 2016 r. Kto więc pobłaża?

  • Anonim pisze:

   Dużo nas te „jaja” kosztują…

 5. Anonim pisze:

  Nie wstyd wam panowie urzędasy?

 6. Anonim pisze:

  A gdzie są szamba w tym klubie podpowiem nie ma .No to gdzie ochrona środowiska podpowiem w starostwie i nic z tym nie robią od wielu wielu lat a gdzie płyta bojową tuż ni ma a boksy wcześniej nie spełniały warunków a po wyjściu pana k zaczęły spełniać przyciągnęły się same czy co a jazda bez oc i bez przeglądu tego pana to codzienność i co policja nie chce to zatrzymać a jazda bez kasku przed kamerami przepraszam przecież to trener tylko czego

 7. Anonim pisze:

  Człowiek zagubiony potrzebuje wsparcia. Sytuacja go przerasta, problemy, stres. Należy wyciągnąć rękę i pomóc. Konie, ludzie z nimi pracujący, to olbrzymi potencjał. Warunki należałoby poprawić i stworzyć do prowadzenia takiego klubu.

  • Anonim pisze:

   A na czym mialoby polegac te wsparcie dolozyc reke czy kopnac nogą konia a tak poza tym to nie te,tam się koni w mieście a jak się ma problemy to się sprzedaje kilka i drugie kilka hoduje a nie nadciąga się gminę na koszta po trzecie jak się ma problemy to nie jeździ się pojazdami bez od i bez przegladu buta tego niby trenera tylko czego sięgnęła po raz kolejny zenitu za mało tabletek bral

 8. Anonim pisze:

  Sprawa p. K to dłuższa historia. Przecież ten pan był już bohaterem reportażu, bodaj MER. Pamiętacie jak pucował kopyta kobyłki w myjni dla samochodów? Wtedy TOnZ nie widziało problemu. Sytuację przedstawiono w satyrycznym świetle i zbagatelizowano. Siła mediów nie zatrzymała jego działalności więc funkcjonuje nadal…

 9. Anonim pisze:

  I czym tu się chwalić odprawa będzie za złapanie zezimieszka?
  Pyrzycka milicja to tylko do tego się nadaje i robią z tego pokaz jakby zatkali escobara
  Bodajże rok temu zaginął chłopak z Pyrzyc trzy miesiące debile szukali
  Chłopaka odnalazła rodzina a policja gdzie była?
  Teczka zapewne została przełożona na dno bo tak wygodniej zamieść pod dywan
  Kozaki znad Siciny

 10. Anonim pisze:

  Czepiacie się. Z wypowiedzi Pani Burmistrz jasno wynika że Gmina nic nie może zrobić. No to jak nie może to nie może, ludziom trzeba wierzyć. W ostatnich wyborach uwierzyliście to wierzcie dalej.

 11. Anonim pisze:

  Konie oddał sąd ale gmina może zakazać utrzymywania zwierząt w tym miejscu uchwała rady miejskiej o utrzymywania czystości w gminie wyraźnie jest zapisane zakaz utrzymywania zwierząt w mieście Pyrzyce w zabudowie szeregowej i wielorodzinne a powoływanie się że dziadek trzymał konie i działka jest rolną to bzdura tego pana a urzędnicy na to pozwalają trzeba ściągnąć te 200 tyś ale nie licytować koni tylko mienie u KS jakos tj samochód ciężarowy motocykl ściągacz ciągnik przyczepy itp a przez 2 lata jakoś gmina nie potrafi ą może nie chcą albo radca gminy za slaby

  • Anonim pisze:

   Fakt Pani burmistrz pozbyła się mądrych i doświadczonych pracowników, bo nie zgadzali się z prowadzoną polityką i łamaniem prawa. W myśl zasady mierny bierny ale wierny. Teraz to już równia pozbyła. Będzie coraz gorzej.

 12. Anonim pisze:

  Jak Gmina nic nie może to nie może-wierzcie dalej i wciąż.

 13. Anonim pisze:

  Po programie ekspres reporerow gdzie ewidentnie widac bestialstwo tego psychola wobes konia brak slow

 14. paradiss pisze:

  Pytanie do kogo udać się w celu ostatecznego załatwienia sprawy Gmina nie może Starostwo nie może. Kto może?

 15. Anonim pisze:

  Idź do plebania on wszystko może i wszystkie sznurki pociąga i władza się bo boi

  • Anonim pisze:

   Dobrze mówisz, pierwsze co to po wyborach na mszę polecieli podziękować. Chyba już ktoś całkiem zapomniał, że jeszcze podobno mamy państwo świeckie.

 16. Pyrzyczanin pisze:

  Anonim nie wpisoj nazwisk i nie szastaj nazwiskami bo źle to się dla ciebie skonczy

 17. Anonim pisze:

  Nie drażnić urzędników i nie wymieniać ich nazwisk, bo zrobicie
  wypad za drzwi z butem w d…..

 18. Hiwp pisze:

  Bydlaki co sprzedaja prochy do gazu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.