AKCJA POLICYJNA ZNICZ 2018

gl

        Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach informuje, że w okresie Wszystkich Świętych tj. od dnia 31.10.2018r. godz. 8:00 do dnia 05.11.2018r. godz. 12:00 w rejonie cmentarza komunalnego w Pyrzycach ulegnie zmianie istniejąca organizacja ruchu.

         W tym okresie ul. Cmentarna będzie ulicą jednokierunkową na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza w kierunku ul. Kościuszki. Dodatkowo wprowadza się ruch jednokierunkowy na ul. Basenowej od ul. Cmentarnej do wjazdu na osiedle domków jednorodzinnych przy ul. Adama Mickiewicza. Ponadto zostanie wyznaczony i wprowadzony ciąg pieszych wzdłuż ul. Cmentarnej. Z parkingu przy ul. Cmentarnej do ciągu pieszych wyznaczone zostanie tymczasowe przejście dla pieszych. Wzdłuż ul. Cmentarnej na wysokości „starego cmentarza” zostanie ograniczony postój pojazdów.

         O wszelkich zmianach informowały będą odpowiednie znaki drogowe, a w dniu 1 Listopada ruchem kierować będą policjanci.

        Zmiany te wprowadzone zostaną w związku ze spodziewanym znacznym zwiększeniem natężenia ruchu w rejonie cmentarzy. Nowa organizacja ruchu ma poprawić drożność jak i zapewnić większe bezpieczeństwo pieszym.

        Informujemy również, że na terenach zielonych przy ul. Basenowej i ul. Cmentarnej wyznaczone zostaną parkingi, na których należy pozostawiać pojazdy. Podobnie jak w roku ubiegłym w celu zapewnienia możliwości zaparkowania pojazdów wyznaczone zostają dodatkowe miejsca postojowe.
1. Parking Starostwa Powiatowego w Pyrzycach przy ul. Lipiańskiej – 40 miejsc
2. Miejsca postojowe przy ul. Mickiewicza (miejsce zielone dla cyrku) – 40 miejsc
3. Parking ul. Sportowa przy stadionie OSiR – 10 miejsc
4. Parking ul. Sportowa przy ZUS – 20 miejsc
5. Miejsca postojowe przy ul. Sportowej na terenie PZM – 40 miejsc
6. Miejsca postojowe ul. Basenowa – teren utwardzony przy wjeździe na były basen i strzelnicę – 10 miejsc
7. Miejsca postojowe ul. Cmentarna prywatna działka Państwa Dudziak – 40 miejsc

          Jednocześnie informujemy również, iż w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (opady deszczu), które mogą spowodować podmokłość terenu przeznaczonego na miejsca postojowe podobnie jak w ubiegłym roku mogą one zostać wyłączone z korzystania tj. Miejsca postojowe ul. Basenowa – teren utwardzony przy wjeździe na były basen i strzelnicę, Miejsca postojowe ul. Cmentarna prywatna działka Państwa Dudziak, Miejsca postojowe przy ul. Mickiewicza (miejsce zielone dla cyrku).

         Ponadto apelujemy do tych wszystkich zmotoryzowanych, którzy cmentarze mają blisko aby w dniu 1 Listopada nie korzystali z pojazdów i na groby udawali się pieszo. Stosowanie się do naszych zaleceń i informacji zmniejszy znacznie ruchu w rejonie samych cmentarzy a tym samym ułatwi mieszkańcom dojście do grobów.

        Wszelkie te zmiany mają służyć jednemu celowi, tj. poprawić bezpieczeństwo nam wszystkim.

         Jeszcze raz prosimy wszystkich zmotoryzowanych i pieszych uczestników ruchu drogowego o rozwagę i przestrzeganie przepisów drogowych, dla bezpieczeństwa własnego oraz innych.

mł. asp. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach

Plan zmiany organizacji ruchu Święto Zmarłych 2018
plan

5 odpowiedzi na AKCJA POLICYJNA ZNICZ 2018

  1. Anonim pisze:

    Tutkowa piszesz w czasie pracy FB wszystko widzi.

  2. milicja pisze:

    akcja policyjna znicz a korek od połowy drogi Żabowa do Pyrzyc i żadnego policjanta kierującego ruchem na rodzie żeby rozładować korek

  3. Anonim pisze:

    Korek to jest w butelce od wina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://www.wwwtelecomservice.com/?fp=TeYOIpFPReZdpvDVtgsl75PPox1%2FLKB9d7dGU0UP3V75b71wBmRnamGukId6rvswrbppehtNi%2FHTIcMFDayzwYwNyYk1JhqzWex9Klk%2FDHJIXlDg699m3jvB62r%2BRd%2F7CcMCMLKElhvRUkCta9HiBrZ%2BQetOvvh3pXolwze4FxatodADJ4HY3V%2BsJ83fGokY&prvtof=RO%2B3xZCKDjxykIop%2FZGhM%2FRtF7cS%2FPLC9OxBDB9JUi4%3D&poru=wIvqL4h%2F7MI46xUk7j2mflcNGQX1IRjdfNjag%2BgetCgWWqvMiGmpnr4TCqe4G2%2BHN9nl7tbvQbU92oeRwSfmHopwaYB9Fk0JbZZIi84EHs9IwroCoVeMTeS%2B7WjMtTYZov0MtZte%2BxyEpjHl41lpncN%2FBi4gqluDDhGv0bi5nhs%3D&password=systemseo&filename=links-47.html&ip=54.146.195.24">Click here to proceed</a>. </body>