Kogo poprzemy w II turze wyborów na burmistrza Pyrzyc (sondaż)

          Przyszłość Pyrzyc nadal leży w rekach wyborców. Głosowanie w dniu 21 października nie przesądziło kto będzie rządził a naszej gminie. Do drugiej tury przeszły dwie Panie, obecna burmistrz Marzena Podzińska oraz ubiegająca się po raz pierwszy o fotel burmistrza Justyna Łyjak. Różnica w pierwszej turze między kandydatkami nie była duża i wyniosłą zaledwie 108 głosów na korzyść tej pierwszej.

              Wynik ostatecznego wyboru pozostaje zatem strawą otwartą. Kogo w decydującym starciu poprą wyborcy, którzy oddali swój głos na kandydatów, którzy odpadli? A może pozostaną w domach i pozostawią decyzję w rękach innych. Na kogo oddasz swój głos w niedzielę 04. listopada 2018 r.?

254 odpowiedzi na Kogo poprzemy w II turze wyborów na burmistrza Pyrzyc (sondaż)

 1. Idę na wybory pisze:

  Tylko Justyna! Dosyć oszukiwania Pyrzyczan przez obecnie urzędującą panią P.

 2. Anonim pisze:

  Jak oddać głos

 3. Michal pisze:

  Oczywiście, że Pani Justyna, nie możemy patrzeć z jakiej partii jest Justyna tylko na realia… Marzena nic nie działa i tego nie będzie robić. Jest taka sama jak Kazik czy Marek. Justyna to nasza nadzieja… gorzej być już nie może.

 4. Wyborca pisze:

  Juz Odachowska oszukaliście tak, ze kobieta nawet do drugiej tury sie nie dostała.. ludzie wecie sie w koncu ogarnijcie naprawde bo to jest śmiech na sali, zeby co cztery lata zmieniać burmistrza żenada !!!!

  • Anonim pisze:

   Masz rację, chyba tylko u nas taka ciemnota jest, zmieniają burmistrza co wybory i chcą żeby coś się działo lepszego, zanim nowy się wdroży, zrobi różne projekty, Ci już go zmieniają a później to samo.porażka to miasto i ta gmina

 5. Anonim pisze:

  Nowa krew jaka nowa krew to tylko przedstawiciele klubu starych gogusi co oni niby sami zadecydują będą tańczyć jak prezes zagra dziwi fakt że właśnie tacy młodzi ludzie niby że świeżymi poglądami zamiast stworzyć partie to idą po najmniejszej linii oporu i startują z najbardziej nieprzyjmnej partii w kraju smutne to!!

 6. Magdalena pisze:

  Nie znam się na polityce,ale jestem za p. Marzena !

 7. Dobranoc pisze:

  Ludzie, tak na dobranoc.. błagam Was czy wy w swoim życiu nigdy nie popełniliście żadnego błędu? Naprawde? Czy wy myślicie, ze wszystko jest na pstryknięcie reki? Serio? Ja tutaj naprawde nikogo nie bronie bo to nie o tochodsi zeby teraz sobie wydrapywac oczy bo ja głosuje na Podzinska a ty na Łyjak trzeba byc człowiekiem bo pamiętajcie ze to ze ta czy ta zostanie burmistrzem i tak wam nikt nic za darmo niestety na wszystko trzeba sobie samemu zapracować. Proszę teraz nie myślec ze to pisze jakiś zachłanny zwolennik Pani Marzeny- nie po prostu uważamy ze ludzie powinni dostawać druga szanse bo to zawsze uczy i No nie oszukujmy sie jest doświadczenie a jak chcecie zeby tymi naszymi małymi Pyrzycami jeszcze rządził PiS to ja juz podziękuje zobaczcie po ile jest juz paliwo a bedzie jeszcze gorzej.. pomyślcie o tym..

 8. Anonim pisze:

  A kto tak ładnie napisał”nie wyrażam chęci na mój udział”. A na czyj udział wyraża Pani Łyjak chęć? Chyba Pan Mariusz Szymkowicz byłby chętny. Dużo osób tak uważa.

  • Anonim pisze:

   Nie wyrażam chęci parodia to chyba nie o tej pani chęć chodzi tylko o to czego chcą pyrzyczanie?
   Jeszcze nie rządzi a już jej chęci odeszły
   Brak szacunku ale może to partyjne
   Co tam z Panem K. Zapomnieliscie cy co?

 9. malarz pisze:

  Dzisiaj sprzątneli liście z chodników a było tak kolorowo.

 10. Piotr pisze:

  Marzenka i tylko marzenka

 11. ten. obcy pisze:

  Pani Burmistrz przez cztery lata nie widziała nikogo bo miała pełnię władzy razem z Radą a dziś uśmiecha się do każdego nawet widzi problemy każdego mieszkańca i chce pomóc. Teraz jest za późno z ludźmi pracuje się przez całe życie, a tym bardziej jeżeli jest się Burmistrzem. Nie wybieramy Burmistrza dla Burmistrza tylko dla rozwiązywania problemów ludzkich tj. poprawa infrastruktury, kultury, sportu, nauki itp. Dziękujemy Tej Pani. Pani Justynka gwarantuje to czego nie miała i ma obecna Burmistrz. Postawmy na młodość, a przy tej Radzie z Panem Majakiem na czele będzie gwarantem dobrego rządzenia.

  • Pyrzyczanka pisze:

   Prawda! ta Pani pokazała niejednokrotnie jak się interesuje zwykłym człowiekiem itd. zmienia zdanie, obiecuje, a i tak w konsekwencji nie licząc się ze zdaniem większości robi swoje dziwne zamierzenia; do tego jest niemiłą osobą, stołek o niczym nie świadczy liczy się człowiek jego wnętrze, są wiele ważniejsze osobistości, które nie są tak zadufane w sobie jak obecna Burmistrz!

 12. Tutejszy pisze:

  Żeby uzdrowić Pyrzyce trzeba odsunać od koryta lewactwo-pasożyt Lipiński już rosiodłany-oby na dobre a teraz czas pogonić Podzińską lewaczkę

 13. mieszkaniec pisze:

  PIS uzdrowi Pyrzyce wyjdzie nam bokiem , pani Justyna tylko zaprasza o pomoc przedstawicieli swojej parti bo potrzebuje pomocy i myśli jak zaprosi to coś zdoła u ludzi

 14. Anonim pisze:

  Obie kandydatki nie bardzo
  Ale jeśli wybierać pomiędzy grypa a cholera
  Wybieram grypę

 15. Anonim pisze:

  Jarosław Pyrzyce zbaw!

 16. ja pisze:

  Mieszkańcy Pyrzyc już wiedzą na kogo głosować pokazali to już w I turze, obecna Burmistrz otrzymała czerwoną kartkę. Dlatego uśmiechy i pomoc w ostatnich tygodniach nie pomogła. Podwyższenia zarobków dla urzędników na koniec kadencji nie wpłynie na wybór.
  Głosujmy na Panią Łyjak

 17. Anonim pisze:

  Właśnie dziwne to
  XXI wiek a ludzie ciemni wierzą w te pisowskie dyrdymaly
  Uszami wam wyjdzie ten PiS
  Policyjna osada Pyrzyce

  • Anonim pisze:

   Ludzie ciemni pamiętają o karze 1.700.000zł nałożonej na parafię Ottona którą naliczyła bogobojna rozwódka z Brzeskowymi przygodami …

   • Anonim pisze:

    Ale lubicie prac brudy zamijcie się tu i teraz
    Co z Radnym K dostanie mandat?

    • Anonim pisze:

     Co do formy, radny może i troche przesadził, ale treść
     jak najbardziej słuszna i prawidłowa.Ludzie z kregu politycznego Trzaskowskiego tacy jak:Gronkiewicz-Walc,
     Balcerowicz,Lewandowski,Rostowski,Tusk….i inni, narobili w Polsce takiego bagna,ze jeszcze dlugo będziemy po nich sprzątać.Oburzone i ogłupione stadko
     baranów przez różne TVN-y nie potrafi czytać ze zrozumieniem i pokazuje obłudnie oburzenie na forme,
     nie zastanawiając się nad treścią.Pewnie to stadko….
     nie wie, że TVN postala za pieniądze ukradzine taķże im
     w aferze FOZZ-u.

     • Anonim pisze:

      Najciekawsze, że oburzone najbardziej są osoby które majà sporo za pazurami: wyroki za korupcję wyborczą R.T. poświadczenie nieprawdy, skazane za jazdę po pijanemu M.P., albo radna pobierająca dietę radnej od wielu miesięcy i nie stawiająca się na sesje, panny z dziećmi dyżurne, internetowe trolle na usługach PełO bez jakiejkolwiek historii na swoich kontach FB. lewaczki i feministki używające wręcz rynsztokowej języka, ot oburzeni moraliści wszelkiej maści itd,itd. Śmiech na sali, przyganiał kocioł garnkowi….

     • lew pisze:

      Brawo, takich ludzi popieram, celnie w punkt.

   • wacek pisze:

    A co parafia to święta krowa.

  • Tutejszy pisze:

   Tak myśleć może albo głupiec albo stary komuch

 18. Anonim pisze:

  Głosuje na Panią Podzinska

 19. Anonim pisze:

  Dla przypomnienie, oto jak Podzińska odnośnie debaty zachowała się 4 lata temu! http://pyrzyce.info/blog/2014/11/26/pracujmy-razem-falsz/

 20. Anonim pisze:

  ciekawa jestem co z przedszkolami czy już zostały podjęte działania remontu czy do likwidacji

  • Anonim pisze:

   Do likwidacji, nie opłaca się dzieci wychowywać. Dlatego PO wysłało wcześniej do szkoły by ba rynek niewolników pracy wcześniej trafiły.

 21. Anonim pisze:

  A co powiecie na pomnik zamiast pasiek
  Pomnik państwa Kaczyński wtedy gang mogłby odprawiac tam zloty

  • anonim pisze:

   Chamstwo i beznadzieja bije od ciebie kmiotku.

  • anonim pisze:

   Powiem jeszcze jedno, Podzińska nie ma umiejętności rozmawiania z ludźmi różnego pokroju, ona lubi rozmawiać tylko z bogatymi i z klakierami, przypomnijcie sobie jej wejścia na rożne uroczystości gdzie miała zwykłych ludzi w głębokim poważaniu.

 22. wyborca2 pisze:

  Pani Justyna Lyjak ma potencjal,daje gwarancje rozwoju.Pani Podzinska?Wystarczy wyjrzec przez okno,marazm i smutek.A jeszcze chce debaty.I co teraz powie?Ze juz wie co trzeba zrobic i jak pozyskac pieniadze?Wystarczy.

 23. Anonim pisze:

  Pani Justyno czytając ten blog z 2014 jestem pewna że ta debata nie będzie rzetelna bo każdy ma swoje poglądy, proszę wziąć pod uwagę ostatnie zdania Pani Podzińskiej jako kandydata na Burmistrza . Życzę Pani Justynko powodzenia i proszę być tą osobą jaką Panią poznałem nie głosuję na PiS tylko na Panią z całą rodziną tak jak na ulotkach wyborczych któregoś kandydata „LICZY SIĘ CZŁOWIEK” i niech to będzie Pani dewizą na całe życie

 24. pętak pisze:

  Trzeba głosować na Łyjak, jeśli wygra Podzińską to w nowej Radzie Miejskiej nie będzie miała poparcia. Ci którzy zagłosują za obecną Panią Burmistrz zagłosują za marazmem i kolejnymi latami degrengolady tego miasta.

 25. Anonim pisze:

  Nie można głosować na Panią Justyne nie głosujac na PiS
  Tak się składa że ta pani startuje niestety z listy tej partii
  Więc przy następnej próbie dostania się do lekarza specjalisty
  Przypomnieć sobie proszę tą nielogogike.
  Przecież nikt nie mówi że pani Justyna jest zła
  Ale lubienie kogoś nie wystarczy by ten ktoś mógł decydować o przyszłości naszego miasta naszej przyszłości naszych dzieci, wnuków
  Jak na wsi
  Lubisz nie lubisz
  Patrzcie na centralny program partii
  To że pani Justyna obiecuje windy w blokach, fontannę, basen i remont stadionu to nie znaczy że tak będzie

 26. pętak pisze:

  Nam już nie wystarcza ciepła woda w kranach, którą obiecał nam donek z Brukseli. Chcemy czegoś więcej dla tego miasta i nas, a kandydatka z korzeniami SLD nam tego nie zagwarantuje.

  • Anonim pisze:

   Taa,,,a łyjakowa wywinduje cię w kosmos…

   • Anonim pisze:

    CZEKAM Z UTENSKNIENIEM NA 4 LISTOPADA
    Tylko czemu Podzińska weszła do drugiej tury, po co mi terazaz ten STRES ?!?!?!?

    • Anonim pisze:

     Weszła bo znowu oszukała połowę Pyrzyc.

    • życzliwy pisze:

     Odpowiem :Podzinska weszła do II tury bo zamydliła oczy ………………………………..
     pozornym dbaniem o :dobro miasta > Wc na Wałach ,spartaczona droga w Ryszewku a jezdze codziennie ta droga do Strózewa niech niech sie p,Marzena nie tłumaczy ze ta droga lezy w gesti Starosty bo kase 300 tys ze sprzedazy szkoły w Ryszewku oddała lekka reka na te droge a p.Jwona radna z MŁynów tak sie troszczyła zeby znów jej ludzie zaufali ze prawie codziennie ogladała droge i coz tego wynikło ??? Były tez podwyzki w :Urzedzie dobra wspólpraca z :Rada a szczegolnie z kilkoma osobami ktory na sesjach drapały sie „po ”uchu nie stawiajac wniosków po co ? juz w sierpniu ptaszki ćwierkały kto wejdzie do :Rady Miasta lub Powiatu i spełniło sie !niewazne ze czesto to ludzie bez honoru ambicji aby odfajkowac liste obecnosci no cóz jak stare przysłowie mowi „(Pecunia Non Olet ) ja to widze i zgłosuje na p.Justyne .

     • Anonim pisze:

      Nie lepiej mydlic oczy ze się jest bezpartyjnym
      Co za bzdury dlatego spotkania twarzą w twarz preferuje pani Ł więcej makaronu na uszy można nawinac

 27. Anonim pisze:

  Prawda! Nie zagłosuję na Łyjak, prawdę mówiąc dlatego, że jej program jest denny, te windy, te baseny…już jej minister sportu na sypie kasy, akurat! Poza tym reprezentuje PiS, a dla mnie PiS to zło, więc sprawa jasna, nie głosuję na nikogo! Podzińska dla mnie jest też skreślona, dba tylko o swoją przyszłość a nie mieszkańców!Dla mnie kandydatki nie ma!

 28. anonim pisze:

  Zgoda tylko Justyna Łyjak

 29. Rt pisze:

  zaślepieni, ogłupieni, zacofani. Głupi lud wszystko kupi.

 30. oo pisze:

  jak ludzie mogą wieżyć w Pis. masakra

 31. KLOMIX pisze:

  A JA KUŹWA, JA KUŹWA BĘDĘ GŁOSOWAŁ NA LECHA WAŁĘSĘ, A NIE TAM NA JAKIEŚ POPIERDÓŁKI, ZNACZY WOLAŁ BYM GŁOSOWAĆ NA KILERA, ALE KUŹWA JUREK ZAJĘTY JEST, ZNACZY CZASU MU BRAK, TAKA SYTUACJA NIESTETY, NIE PORADZISZ, TAKI KLIMAT, HEJ!!!

 32. anonim pisze:

  Głosując na Podzińską i vice Betynę,nepotyzm w UM. Powiem jeszcze jedno za Olecha porządek był w urzędzie, petent był dobrze traktowany, za Podzi kawka i herbatka.I to ja głosowałem na Marzenkę a teraz zagłosuję na Justysię.

 33. lech pisze:

  a co ma piernik do wiatraka?Skoro pani burmistrz Pudzinska podpisywala umowy na setki tys.zl na modernizacje starego budynku,ktory projekt byl wart co najwyrzej 40 tys.to glupota lub kompletna niewiedza tematu…to jest Burmistrz????Dajmy szanse pani Lyjak moze ogarnie te nasze Pyrzyce…pozdrawiam przeciwnikow…

 34. Anonim pisze:

  Czy kandydatka lewicy-czyli pani Podzińska popiera adopcje dzieci przez pary homoseksualne?

 35. Piotr pisze:

  Tylko Marzenka jest odpowiednią osobą na takie stanowisko.ona jest najlepsza

 36. ludzie pisze:

  a prosze mi powiedziec jakie doswiadczenie ma P. Łyjak? nawet nigdy nie pracowala w urzedzie miejskim wiec no przepraszam bardzo zadnego w tym kierunku.. zobaczycie bedziecie mieli justynke tak ze za 5 lat bedziecie krzyczeli po co my na ten pis glosowalismy jak ona nie ma nic do powiedzenia tylko jej „doradzcy”

 37. Anonim pisze:

  Lewaczka Podzińska nie nadaje się do rządzenia miastem.NIC dobrego nie zrobiła dla miasta przez ostatnią kadencję.To musi być osoba prawa-z wartościami,uczciwa i ambitna-trzeba dac szanse pani Łyjak.

  • All pisze:

   Jeżeli p. Podzińska słabo działała dotychczas – brak zadowalających wyników, to wykaże się w kolejnej kadencji? Co za bzdura! Teraz to już nic nie zrobi, przesiedzi jakoś kadencję! Zastanówmy się czy p. Łyjak nie będzie lepsza, bo przecież będzie chciała następnej kadencji. Takie jest moje zdanie.

 38. mieszkaniec pisze:

  A który burmistrz z ostatnich kadencji coś zrobił ,tylko zostawili zadłużenie dla pani Podzińskiej tego nikt nie mów tylko umiecie psy wieszać na tą osobę popieram panią burmistrz i moja cała rodzina

 39. ! pisze:

  Dlaczego do tej pory nie rozpoczęto remontu ul. Głowackiego? Przetarg rozstrzygnięty, a zgodnie z zapowiedzią Pani burmistrz, prace miały się rozpocząć w połowie października.

 40. Misiek pisze:

  Pani z partii PiS wrzuciła fałszywego mema mówiącego, że Caritas więcej zbiera dla dzieci niż Owsiak. Broniąc tego mema stwierdziła, że nie defraudują tak pieniędzy jak Owsiak udając że nie wie o tych księżach którzy mieli sprawy za defraudację z Caritasu, na Owsiaka nikt haka pomimo nagonki nie znalazł, tylko pomówienia. Ktoś taki mając wyprany mózg przez pisowską propagandę ma być u nas burmistrzem?! To jakiś matrix 😞

  • Anonim pisze:

   Czyli widać jaką inteligentną osobą jest „kandydat” na burmistrza. Myślę, że ona tak naprawdę nie zna statutu swojej partii. Tak tata kazali, bo teraz dzięki temu można piąć się po szczeblach kariery, więc idzie jak owca na rzeź!

 41. Anonim pisze:

  a moi sąsiedzi puścili bąka w bloku czteroklatkowym – nie policzyłem kto ile to chyba jakiś matrix

 42. Anonim pisze:

  to teraz siedź i licz kto głośniejszego

 43. pętak pisze:

  Liczymy na Twój pierd, może on strąci Marzenkę ze stolca, ups stołka Pyrzyckiego.

 44. wyborca pisze:

  osobiscie glosowalem na Odachowska z cala rodzina teraz glosujemy na Podzinska- nie dla PIS !

  • Anonim pisze:

   To gratuluję bo Wasza kandydatka wywaliła z pracy Panią Agnieszkę a Pani Justyna ma współpracować z Panią Agnieszką. Nie partia jest ważna ale osoba

 45. Lolek pisze:

  Piękna kandydatka olała wyborców i debatę. Inaczej tego nazwać nie można. Stwierdziła, że lepiej chodzić po domach😂 No tak tam nikt nie skonfrontuje bzdur z plakatów z rzeczywistością. Przyjdź do mnie ,mój pies dobiega w 3sek do drzwi, a oszołomów wyczuwa z daleka😏

 46. Anonim pisze:

  Szok nie przyszła na debatę.

 47. Esteta pisze:

  Marzena będzie burmistrzem, Wiktor będzie wice burmistrzem i przynajmniej będzie ładnie.

 48. pętak pisze:

  Z takim składem personalnym Pyrzyce zginą. Czas na Justynę Łyjak. Nikt już nie uwierzy w strefę ekonomiczną, na którą taki np. Backer nigdy by nie pozwolił.

  • anonim pisze:

   Pewnie pisze Pisowiec tak jak w każdym komętarzuc

  • Anonim pisze:

   A Justyna Łyjak to jakiś cudotwórca niby? Że stoja za nią pisowskie ministry? Mam nadzieję, że ta banda porządzi jeszcze tylko rok. Zresztą nie łudźcie się, że ona wydrze jakąć kasę z centrali bo to tylko bajki dla naiwniaków. Chodzi o zdobycie stołka. Za Marzenką stoją Tołoczko, Wancerz i Betyna? To zastanówcie się kto stoi za Łyjakową. Pisowski ciemnogród i stare komuchy przefarbowane w biało-czerwone chorągiewki.
   Płyń pyrzycki okręcie na swoją mieliznę…

 49. anonim pisze:

  W poprzednich wyborach głosowałem na Podzińską, uśmiechała się, machała rączką, w pierwszym tygodniu po wyborach stałem się niewidoczny dla nowo wybranej, teraz zagłosuję na Justysię.

 50. Anonim pisze:

  Porażka organizatorów debaty. Wiedzieli że Pani Justyna nie przyjdzie a i tak ją zrobili, pewno po to żeby zrobić Pani Marzena show. To tylko świadczy o ich stronności, braku obiektywizmu. No cóż takie mamy media w Pyrzycach, pewno mają dużo do stracenia jeżeli zmieni się władza.

 51. anonim pisze:

  Na tej debacie jakaś ta Pani Marzena niewyraźnie, słabo spała albo coś?

 52. Anonim pisze:

  Musi się zmienić jakość pracy w samorządach w interesie dobra publicznego…
  Podzińska nie pracuje dla dobra publicznego,żadnych spraw nie załatwiła,wpisuje się w państwo teoretyczne.Pyrzyc nie stać na taka słabą burmisrz.

 53. Jola pisze:

  Spisek, p.Justyna nie przyszła, bo.. to ustawka była pod p.Marzenę😂 Tylko ciemniak, któremu nikt nie wmówi ,że białe to białe będzie bredził o ustawce. Wystarczy sprawdzić jak to miało wyglądać, ale ktoś ma wyborców w nosie lub bał się merytorycznej konfrontacji to będzie na siłę wciskał mit o „ustawkach”

  • Faken pisze:

   No to jestem ciemniakiem! Jola, wiem jak to miało wyglądać! Prawie tak dobrze jak nasza obecnie panująca w dzisiejszym spotakium kolka wzajemnej adoracji. Mimo przychylności prowadzących i pytań meeggaaaa łatwych wypadła średnio. Obnażyła swoje zadufanie w sobie. Merytoryczne dyskusja? O tym ile zrobiła……. A dlaczego nie powiedziala ze na remont Głowackiego, który wg niej miał zacząć się w październiku ( a nie zaczął ) wzięła kolejny kredyt? Dlaczego nie ma środków rządowych w postaci dofinansowania 80% ? Cóż, czas Pani Marzeny się skończył już w dniu wyboru na urząd „Butmistrza”.
   Cała świto obecnie panującej: „To już minęło, ten klimat, ten luz”

 54. Esteta pisze:

  A Ken przyszedł?

 55. pętak pisze:

  Jola, nie denerwuj się, może po zmianie władzy w naszym magistracie nie stracisz pracy.

 56. bond pisze:

  Moim zdaniem, Marzena w debacie wypadła beznadziejnie…jaka to ja jestem wspaniała…co ja nie zrobiłam…jakie zadania ja jeszcze zrealizuje
  I to chyba już słynne zaczynanie przemówień:

  Powiem tak….

 57. zasada pisze:

  Marzena, mistrzyni manipulacji

 58. Anonim pisze:

  Marzena 4 lata temu nie zgodzila sie na debate, a teraz jej paniusie z rady miejskiej pluja jadem na Justyne ze ta nie chce, tylko po co ta debata na takim szczeblu. Proponuje zobaczyc jak wygladala debata w tym miesiacu w Mysliborzu (patologia)

 59. Anonim pisze:

  Ja Wam dam,bo mi obiecali z centrali. Obiecali też elektryczne samochody, helikoptery i przekopy mierzei.W realu cofanie się do średniowiecza, dobrowolność szczepień i klauzule sumienia.Sklepy pozamykane, bo trzeba kościoły napełnić. Pamiętajcie, że może młoda i ładna, pytanie kto będzie za sznurki pociągał..

 60. mieszkaniec pisze:

  witam. w sobotę widziałem „biegających” pracowników gminy z ulotkami p. Podzińskiej . To już chyba przegięcie, czy można zlecać takie zadania podwładnym .

 61. Anonim pisze:

  Ja nie widziałam, ani od p.Marzeny, ani od P.Justyny. Szkoda bo ulotkami to można psom budy w schronisku wyłożyć, do tego się tylko nadają. Na debatę”jaśnie pani” nie raczyła się zjawić i oglądaliśmy monolog ,bez tzw.”nerwa”. Żal, że ma się taką butę, ale to właśnie taki przekaz płynie do nas, jak w filmie Barei ” nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?” Ciekawe kiedy pomnik „wielkiego Lecha” przed ratuszem? To jedyne co jest pewne..

 62. Anonim pisze:

  Ale jadem zalatuje.

 63. Anonim pisze:

  Po co miała być na debacie przecież to ustawka jeśli chodzi o pomnik to może BUDIONNEGO SIEPACZA SOWIECKIEGO

 64. Anonim pisze:

  chcę BUDIONNEGO a co

 65. Mieszkaniec pisze:

  Obejrzałem właśnie debatę i wnioski:
  1) Dlaczego wszystkie pozostałe redakcje wycofały się z udziału w debacie – planowane czy również miały mieszane uczucia co do obiektywności prowadzących?
  2) W sprawie stadionu i innych obiektów sportowych – gdzie są jakiekolwiek pozyskane dotacje przez Panią dyrektor OSIRu – obiecywały panie cuda wianki a jest ….. tragicznie i brudno.
  3) szczyci się pani burmistrz założeniem ogrzewania gazowego w szatniach na stadionie – pytanie czy pozyskanie 10 tyś zł (bo tyle w normalnych warunkach warte są te prace) na 4 lata urzędowania to wyczyn efektywności, bo wg mnie to koszty 2-3 miesięczne utrzymania pracownika a pozostałe 48 miesięcy urzędowania – 2 miesiące = 46 miesięcy to koszt podatnika.
  3) czy uważa pani burmistrz, że szybciej pozyska pani pieniądze będąc oponentem PISu czy szybciej i łatwiej zrobi to osoba będąca członkiem partii rządzącej?
  4) dlaczego nie zabrała pani ani razu zdania na tym forum? Czy to permanentne uczulenie na ten portal? Inni kandydaci tu zabierali głos.

 66. Piotr pisze:

  Marzenka z pyrzyc zrobi mała stolicę…godnie reprezentuje nasze miasteczko…musi wygrać i dalej będzie się miodzio zylo

 67. zzz pisze:

  Super tak trzymać

 68. pyrzyczanin pisze:

  dajmy wykazać się Podzińskiej w drugiej kadencji cztery lata to za mało aby się wykazać jak co wybory będziemy zmieniać to niczego się nie doczekamy i ciągle będziemy opluwać się jadem. zajmijmy się tymi karierowiczami typu pan Wiktor T.,Robert B. tyle lat w samorządzie i nic
  żadnych perspektyw poza tym że układają się na stołkach i przez cztery lata nic. wybieracie tych co nic nie zrobili i nic nie zrobią nie dajecie szansy ludziom z młodym z ambicjami tylko wybieracie starych pryków co maja nas w nosie i tylko od wyborów do wyborów i walczą między sobą o stanowiska a ludzi mają gdzieś tylko uśmiechają się i rozmawiają z wyborcami przed wyborami

 69. pyrzyczanin pisze:

  Justyna jest spoko jaklo osoba tylko czy da rade ogarnąć sprawę niema doświadczenia w samorządzie a jak jej narzuca zastępce i będzie słaby jak obecny zastępca Podzińskiej to nic nie zdziała tylko będzie zbierała joby i źle będą o niej mówić mieszkańcy

 70. mieszkaniec pisze:

  Prawda że niema doświadczenia

 71. Anonim pisze:

  PYRZYCE TO JEDNAK STAN UMYSŁU, TV ROBI DEBATE KANDYDATÓW NA BURMISTRZA, CHOCIAŻ WIADOMO BYŁO OD POCZĄTKU ZE TYLKO JEDEN KANDYDAT PRZYJDZIE, A CO JESLI ZADEN BY NIE PRZYSZEDL? Pewnie redaktor sam ze soba by robil debate

 72. Kiedy jesteś tutaj nie ma problemu ze znalezieniem pracy w tym tekście pisze:

  Przychodzi baba do lekarza i pyta:jest marchewka? Lekarz na to:piękna jesień w tym roku… Baba:widział Pan płot. Sąsiada? Lekarz:maliny po 5.zl Baba:jejciu, schudłam. Lekarz:co lepsze? Diesel, czy benzyniak
  A na serio, ludzie obrażać ie się w internecie, lajacie, a potem uśmiechać ie się do siebie na ulicy. Mam wybrana kandydatek, wiem na kogo zagłosuje, nie napiszę bo hejtujecie raz jedni, raz jedni

  😌😌😌😌😌😌😌

  • Anonim pisze:

   Pani Marzeno niech sobie pogadaja tyle ich.
   A ta dwulicowoscia to w samo sedno
   Nie jeden tu by drugiego w łyżce wody utopil
   Pyrzyce zrobiły się jakieś dziwne, inne i nie pachnie tu jak domem

   • Kiedy jesteś tutaj nie ma problemu ze znalezieniem pracy w tym tekście pisze:

    Przecież to pisałem ja, nie jakaś Marzena. Nie zgadzam się, żeby mój bełkot był przypisywane komukolwiek. Jak Pani Marzena chce, niech belkocze po swojemu, a nie,! Ja se będę pisał bzdury, ale nikogo nie będę obraża,, no chyba że się obrażę, wtedy Strzelce focha. I, żeby nie było, nie piłem przed pisaniem. To oznacza, że bezpiecznie mogę wsiąść za kierownice

  • Rumcajs. pisze:

   Na mnie zagłosuj.

 73. pętak pisze:

  Czy Pani Marzena wreszcie odpowie za murawę naszego OsiR-u?, zniszczoną murawę niestety. Aktualna Pani burmistrz odpowiada za swoich pracowników, a oni czyt. OSiR zaniedbali sprawę dokumentnie. Pyrzycki OSiR musi przestać być przechowalnią dla ludzi którzy nie robią nic.

  • Anonim pisze:

   pełna prawda zaniedbali murawę i nie ma winnego a to przecierz burmistrz odpowiada już były pani marzenka

  • Mieszkaniec pisze:

   Jacy wy jesteście tępo chyba lepiej jest, że można wejść na murawę głównej płyty i pokopać piłkę z dzieckiem, a nie tylko oglądać ją z daleka jak za czasów Lipińskiego. Im więcej osób użytkuje murawę tym jest w gorszym stanie. A nasze orły z pyrzyc to i na kartoflisku nauczenia są grać, także im murawa trochę zniszczona nie jest straszna.

  • sokół pisze:

   Mam nadzieję że nowa rada rozwiąże OSiR.

 74. Kiedy jesteś tutaj nie ma problemu ze znalezieniem pracy w tym tekście pisze:

  Kiedyś przeczytałem piękny wiersz… Był wzruszający. Potem dowiedziałem się, że Słońce w Słowenii świeci. To sprawiło, że zacząłem zbierać znaczki, które wymieniłem na etykiety po piwie. Trwało to jakiś czas.. potem stwierdziłem, że wiosna to jednak nie jest najpiękniejsza pora roku. Najpiękniejsze są firany a ci Zyty w samo południe. Nie chcę sypią nagi, choć lubię kartofelki od Felicji. To intrygujące, że kapcie i kalesony rozpoczynają się na literę „k” jak kaloryfer….

 75. Anonim pisze:

  Niech podzińska nie bierze się już za modernizacje stadionu bo przy jej stawkach takich jak przy kiblu to nie wiele będzie tańszy od stadionu narodowego w Warszawie

 76. nie pisze:

  Wybierzecie Podzińską dosiądzie się Betyna i Tołoczko i Wancerze.Przypomnijcie sobie Tołoczko 12 tysięcy,Betyna i Stankiewicz po 11 tysięcy by żyło się.A teraz się nawzajem POpierają, weźcie się do uczciwej pracy.

 77. anonim pisze:

  Zobaczcie co się dzieje ksiądz z Batowa zabił człowieka w lipianach miał 2 promile i cisza PIS zatai sprawę tak będzie rządził PIS

 78. Zdruzgotany pisze:

  Ten kto miał przyjemność współpracować z Panią Agnieszką ten wie ze jest to naprawdę uczciwa, konkretna i kompetentna kobieta. Jak można wylać taka fale anonimowej nienawisci tylko za wpis na fb, w którym jasno, podpierając się konkretnymi argumentami wyraziła swoje zdanie nt. wyboru i poparcia jednej z dwóch kandydatek?! Chyba każdy ma prawo wypowiedzieć się na każdy temat, tym bardziej, ze nie obraziła nikogo nikogo wypowiadając swoje zdanie na forum. Co gorsza, jak można nie oddzielać prywatnie wypowiedzianej opinii od spraw zawodowych Pani Agnieszki?! To jest chore, nieetyczne i obrzydliwe!!!

 79. Anonim pisze:

  Pani Łyjak nie brała udziału w debacie Pyrzyc a pojechała do telewizji do szczecina się wypowiedzieć Tak potraktowała swoich mieszkańców żenada

 80. Maniek pisze:

  Pani Łyjak obiecuje zobaczymy czy zbuduje skejd park w Pyrzycach bo dzieci są zmuszeni jeździć do Stargardu i płączą za bilety pozdro

 81. Maniek pisze:

  Pani Łyjak obiecuje zobaczymy czy zbuduje skejd park

 82. Piotr pisze:

  Popieram SKEJD PARK 100%

 83. Jan Grzyb pisze:

  Za rok zmieni się rząd (mam taką nadzieję) i na pewno obsypie kasą włodarzy z PiSu. Tak więc wywód Panu Justyny o dotacjach z ministerstw nadaje się na dobranockę.

 84. Anonim pisze:

  Pani Łyjak jest córką BUDYNKA MIROSŁAWA który miał pieczarki w Nowielinie PYTANIE do pani ŁYJAK dlaczego nie wzięła udziału w debacie odpowiem dlatego jest bardzo zarozumiała lekceważy mieszkańców miasta i wsie zostało to jak pracowała w opiece społecznej traktowanie ludzi biednych trudno sobie wyobrazić ją na stanowisko burmistrza.

 85. Anonim pisze:

  Ja sobie Justynę Łyjak wyobrażam na stanowisku Burmistrza jest wykształcona uczciwa pracowita.Przeciwnie do urzędujące która ukończyła studia zaoczne rolnicze a jej zachowanie przez okres tych czterech lat patrzy i cię nie widzi dzisiaj biega prosi jakoś przypomina sobie kto dał jej szansę cztery lata temu to jest dopiero lekceważenie mieszkańców.

 86. Anonim pisze:

  kto by nie był burmistrzem to sam nic nie zdziała jak dogada się z radą to coś zdziałają jest szansa bo końcu jest kilka osób które przygotują się merytorycznie do sesji i będą wiedziały o czym mowa co w poprzedniej radzie rzadko się zdarzało aby ktoś był przygotowany jak należy poza tym wyborcy powinni się choć trochę interesować na kogo głosują miejmy nadzieję że wspólnie coś wrońcu zrobią dla mieszkańców naszego miasta – kas zewnętrzna na inwestycje ,projekty itp

 87. anonim pisze:

  Marzenka zapomniała jeszcze o jednym, o tych wojażach do Włoch na występy folklorystyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.