PiS przedstawił swoich kandydatów do władz samorządowych

gl

       W poniedziałek 10 września br. w Pyrzycach odbyła się konferencja Prawa i Sprawiedliwości poświęcona prezentacji kandydatów tej partii w tegorocznych wyborach samorządowych. Na spotkaniu, w którym uczestniczył poseł na Sejm RP Leszek Dobrzyński przedstawiono kandydatów na burmistrzów, wójtów oraz radnych powiatowych i gminnych (w Pyrzycach).

           O stanowisko burmistrza Pyrzyc ubiegać się będzie Justyna Łyjak.

          – Pyrzyce to miasto, gmina, w którym nam mieszkańcom powinno żyć się najlepiej. To miejsce, z którego ludzie nie powinni uciekać. To tu młodzi ludzie powinni powracać, i zakładać swoje rodziny. Tworzyć przedsiębiorstwa, które gmina powinna wspierać. To tu powinny być bezpieczne place zabaw, bezpieczne ulice, wyremontowane chodniki, rozwijające się szkoły, przedszkola, żłobki. Nasze parki, tereny zielone powinny być zagospodarowane. To właśnie Pyrzyce zasługują na to by były zarządzone przez ludzi, którzy kierują się dobrem społecznym. Którzy chcą pracować z ludźmi i dla ludzi. – mówiła podczas prezentacji kandydatka PiS.

        – Nie chcemy by przedszkola były przenoszone, a w konsekwencji zamykane. Wręcz przeciwnie, chcemy by się rozwijały, a poziom edukacji wzrastał. Chcemy by pieniądze były prawidłowo wydatkowane, by pomysły i projekty były trafiane. Miasto Pyrzyce to serce naszej Gminy, które niestety ale bije coraz wolniej. Uważam, że Ziemia Pyrzycka to niewykorzystany potencjał, który zasługuje na dobrego gospodarza. Ja jako kandydat na urząd burmistrza Pyrzyc wiem jak wykorzystać potencjał miasta i gminy Pyrzyce. Zapewniam, że zrobię wszystko żeby otworzyć możliwość rozwoju dla mieszkańców naszej gnimy. Rozwoju, który jednocześnie zagwarantuje nam spokojne życie. – przekonywała Justyna Łyjak.


reklama
     

               Do Rady Miejskiej w Pyrzycach kandydować będą: Przemek Golczyk (okręg 2), Mariusz Szymkowicz (okręg 3), Artur Kurowski (okręg 5), Hubert Łuszczyk (okręg 6), Grażyna Słodkowska (okręg 7), Mirosław Budynek (okręg 8), Joanna Lipik- Pełka (okręg 9), Hanna Kołoszycz (okręg 10), Edward Pyszorski (okręg 12), Zofia Irena Nowicka (okręg 13), Mieczysław Jastrzębski (okręg 14), Łukasz Hładki (okręg 15).

           Kandydatem PiS na stanowisko burmistrza Lipian jest Ryszard Podgórski, natomiast o fotel wójta z ramienia partii rządzącej ubiegać się będą, w Warnicach dotychczasowa wójt Anna Hackiewicz-Gębska, a w Bielicach Iwona Kochel.

DP

108 odpowiedzi na PiS przedstawił swoich kandydatów do władz samorządowych

 1. Tatlydy pisze:

  A do rady powiatu nie wystawia ?

 2. Anonim pisze:

  Kto w Przelewicach?

 3. zzz pisze:

  Tylko na Panią Justynę to osoba bardzo odpowiedzialna i ambitna

 4. :Pyrzyczanin pisze:

  Ma jeden minus potrafi nieźle kłamać. Nigdy w Życiu. Poproszę inne kandydatury.

 5. duduś pisze:

  co na to zdecydowany anty pisowiec E.Rymar , niech poda swoich faworytow ,w postaci obrońców demokracji z PO PSL Kodowców panie profesorze prosimy o zdecydowane poparcie a nie pisanie głupot
  a FB a osobiście to pan powinien zająć się kampanią samorządową

  • Anonim pisze:

   Edward Rymar Ta wasza spisiona Polska jest chorym człowiekiem Europy!

   Remi Ehhh… Człowiek patrzy na tą nienawiść u niektórych to aż mu się przykro robi 🙁
   Zarządzaj

   • Anonim pisze:

    „Spisiona Polska” jest dużo lepsza od z psiałych „elyt”
    których „najwybitniejszm” przedstawicielem jest
    dr honoris causa Bolek i zbliżeni do jego intelektu
    „procesory.

   • Leo pisze:

    Panie Edzio na białego timmermansa, scheuring w dłoń i na lot tęczowymi junkersami, co pisiory będą rządzić. Rządzić mają jaśnie oświecone POstępowe Elyty rodem z czerskiej a nie ciemnogród robole.

   • Sowa i Przyjaciele pisze:

    hipokryzja w czystej POstaci _ chory z nienawiści profesor używa słów POgardy „wasza spisiona Polska” i uwaga – określając w ten sposób innych uważa się za miłosierdzie – Żal

 6. Zpyzpy pisze:

  Średni Pyrzyczanin jest albo z rodziny budynków albo jest opłacony :p

 7. Pyrzyczanin pisze:

  Może tak Pani Justyna się przedstawi, bo nie wiem z kim mam do czynienia tj;
  wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności kierownicze etc….
  A nie od razu obiecanki pod publikę.

 8. Anonim pisze:

  Tylko Justyna Łyjak jako człowiek nie partia

 9. i pisze:

  Zapraszam wszystkich na festyn wyborczy obecnej Pani Burmistrz zwany Dożynkami, Waldek Kędziora wydzwania po ludziskach,że obecność obowiązkowa.

 10. Anonim pisze:

  Pani Łyjak w Agencji nie rozmawia z ludźmi którzy tam pracują (za drzwiami)tylko wysyła meilem np.prosze mi to przynieś lub zrobić..od dojna zmiana..przeczytajcie program wyborczy tej pani z wcześniejszych wyborach.

 11. ciekawa pisze:

  czy to prawda co ktoś pisał w komentarzach o Lipińskim, o 6zł za godzine?

  • Anonim pisze:

   Niestety też tak słyszałem. w pieczarkach 6 zł za godzine, a Misiewiczówna teraz gada: „To miejsce, z którego ludzie nie powinni uciekać. To tu młodzi ludzie powinni powracać, i zakładać swoje rodziny” haha powodzenia za 6 zł na godzine. prosze tak sprobowac zyc. mam nadzieje ze to tylko troll z tym 6 zł bo to by bylo po prostu złodziejstwo

   • Anonim pisze:

    mojej znajomej p. Justyna powiedziała: pracujecie pod dachem i macie ciepło ha ha

    • Anonim pisze:

     Pracowałem u Budynków, to prawda 5-6 lat temu były stawki 6-10 zł ale takie wtedy były. Nie porównuj do dzisiejszych czasów. A po za tym wtedy nie było wyjścia ważne że była jakaś robota. Może było mało ale pewne że jak wyrobisz to 100% dostaniesz. Teraz za 15 zł nawet bym nie robił.

 12. Tadek pisze:

  TO JUŻ WIEM NA KOGO NIE GLOSOWAĆ

 13. a pisze:

  Wybory to święto demokracji, kandydatów oceniajmy po tym co zrobili lub co mogą zrobić dla naszej społeczności, niektórzy są w partii a inni tylko sympatyzują ,jeżeli będziemy prowadzili kampanię negatywną wartościowi i wrażliwi ludzie nie odważą się startować.Proszę wszystkich przestrzegajmy przykazania;nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu,słowa nieprawdy bardzo ranią, nie dokładajmy stresu kandydatom za sam udział należy im się szacunek.

  • Anonim pisze:

   Właśnie, nie obrażajcie obecnej władzy tylko po prostu pójdzcie na wybory i zagłosujcie na nowych, których jeszcze nie było a problem się sam rozwiąże, każdy nowy będzie lepszy od tych którzy już byli i wielokrotnie nas okłamali.

 14. Młody Pyrzyczanin pisze:

  Ten HEJT to zapewne „bractwo” obecnej władzy bo ona potrafi tylko krytykować i próbuje złamać nowych kandydatów. Mam nadzieje że nowi kandydaci się nie złamią i konsekwentnie będą przedstawiać swój pomysł na Pyrzyce. A ci co piszą te bzdety jak są tacy mądrzy to niech sami wystartują, wtedy będą mieli szanse se pogadać. W tych komentarzach brak merytoryki tylko jakieś BZDETY i PLOTY, PORAŻKA!!!
  A może warto bardziej poruszyć jakieś konkretne tematy, które dotyczą nas PYRZYCZAN.

 15. Ela pisze:

  Pyrzyczanie, ważne, żeby pójść do wyborów. Uważam, że pochodzenie partyjne w przypadku burmistrza to drugorzędna sprawa. Trzeba patrzeć jakim kandydat jest człowiekiem. To małe środowisko, warto porozpytywać sąsiadów, znajomych i dowiemy się kto kim jest. Jak jest uczciwy i pracowity to już połowa sukcesu.
  Obecna władza do ODSUNIĘCIA. Mam nadzieję, że Pyrzyczanie są rozsądni i widzą jak pracuje i co wyczynia obecna elita – kolesiostwo, arogancja i kłamstwa.

 16. wow pisze:

  Żeby wszystko było jasne, to delikatnie mówiąc, nie przepadam za PIS-em, zastanawia mnie tylko, ile będzie mogła dla Pyrzyc zrobić nowa władza, skoro Pisiory w tv powiedziały, że swoi w gminach mogą liczyć na kasę, a żebyśmy mogli się rozwijać, to kasy trzeba…

 17. kazik pisze:

  Co nie którzy ze sztabu wyborczego Pani Łyjak byli w sztabie Pana Olecha walczyli zawzięcie i liczyli że jak wygra to jakieś fuchy u niego będą mieli nie wyszło teraz liczą na Panią Łyjak.

 18. Anonim pisze:

  A ten farbowany lis stały czytelnik „Gazety Wyborczej” Hubert Łuszczył znowu startuje?
  On już startował z SLD, Platformy, PSL, to teraz przyszedł czas spróbować szczęścia z PIS.
  Skandal!!!

  • Anonim pisze:

   Do Anonima bardzo proszę o dokładne sprawdzenie kandydata poniewaz Hubert Łyszczyk startuje w wyborach pierwszy raz.

   • Anonim pisze:

    Ha ha przecież już był radnym to jak może pierwszy raz startować?
    Startował w każdych wyborach od ok 20 lat za każdym razem z innego ugrupowania.
    No oczywiście z PIS-u startuje pierwszy raz!

  • Prawidłowo zorientowany w liście kandydatów pisze:

   Skandalem jest to, że w przestrzeni publicznej umieszczasz NIEPRAWDĘ, wręcz totalną bzdurę! Najpierw upewnij się o kim piszesz, a dopiero potem opublikuj swój wpis. Hubert Łuszczyk jeszcze NIGDY nie startował z ŻADNEJ partii.

  • anomin2 pisze:

   Tępaku sprawdz który startuje… to po pierwsze.. po drugie jaka z ciebie zazdrość i nienawiść bije… idz i powiedz mu to w twarz jak taki odważny jesteś

  • AaA pisze:

   Czegoś mi tu brakuje….

 19. anonim pisze:

  Co TU DYSKUTOWAĆ NA TEMAT RADNYCH WAŻNE ŻE SĄ JA POPIERAM JUSTYNĘ ŁYJAK WRESZCIE BĘDZIE CZYSTO I WYREMONTUJĄ DROGI CHODNIKI

 20. Anonim pisze:

  Teraz tym leniom nie chce się remontować dróg i chodników. Nie chca też sprzątac. Lenie i brudasy. Pani Łyjak od razu weźmie się do roboty jak tylko wygra.zacznie od wymiatania co by zrobić miejsce dla misiewiczow takich jak ona.

  • Anonim pisze:

   Kto nie ma miedzi na dupie siedzi,wszytko na ten temat.POZDRAWIAM OPTYMISTÓW.

   • Mieszkaniec pisze:

    Tak ale co obecna władza zrobiła aby pozyskać tą miedź? Gdzie obiecane strefy przemysłowe? Ile powstało nowych zakładów przez ostatnie 4 lata kadencji władz? A ile drobnych przedsiębiorców nie dostających lukratywnych kontraktów z UM zwinęło swój interes z Pyrzyc? Ile młodych ludzi wyjechało z gminy nie widząc tu swojej przyszłości?

 21. sąsiadka pisze:

  ale bagienko w tych Pyrzycach

 22. anonim pisze:

  Fajna inicjatywa P.Łyjak z tym sadzeniem Dębów z okazji 100- lecia NIEPODLEGŁOŚCI. Czas by młodzież poznawała historię naszego kraju.

 23. Tadek pisze:

  Już jedna pani rządziła i nic z tego nie wyszło dajcie kogoś konkretnego a nie jakąś łyjak

 24. Anonim pisze:

  Było juz setki drzew na set lecie Pyrzyc i co???????

 25. Zpyzpy pisze:

  Czy to prawda ze w trakcie mszy ksiądz poparł kandydaturę Łyjak na burmistrza ?

 26. mintaj pisze:

  Byłem w kościele na mszy o godz. 9:00. Nic nie słyszałem na ten temat.

 27. anonim pisze:

  To popytajcie młodzieży co wiedzą o historii Polski. Większość tylko wie, w którym roku zaczęła i skończyła się II wojna światowa… Państwo bez historii to nie państwo. A jak nie ma skąd czerpać wzorców to nigdy Polska nie będzie ważna dla młodych ludzi. Najpierw Polska, później Unia, a nie na odwrót jak to niektórzy polscy politycy myślą.

 28. Sługa szatana pisze:

  Wszystko byle nie PiS! Gdybym to ja był burmistrzem zaorał bym kościoły i postawił dyskoteki!

 29. Obiektywna pisze:

  Gdyby nie kościół nasze państwo by nie przetrwało, taka jest prawda… Tak robią na zachodzie i zobacz co się dzieję zaraz będą meczety budować.

  • Kuf Drahrepus pisze:

   Historii to Ty się lepiej poucz,Pani Obiektywna.
   Oni od zawsze współpracowali z okupantem, czy w czasie rozbiorów ,w IIwojnie czy z komunstami jako agenci SB. Szkoda,że tak mało Kościuszko tej Targowicy powywieszał..

 30. Anonim pisze:

  Następna Słodkowska pcha się do Rady Miejskiej? Tragedia!

 31. Flash pisze:

  Myślę że Pani Grażyna Slodkowska to jeden z kandydatów który coś chce zrobić w tej zapyzialej dziurze.Osobiście uważam że to właśnie ona powinna dostać się z tego okręgu ja będę na nią głosował a ul.Kilińskiego obejmuje inny kandydat.Więc raczej proponuję zastanowić się nad swoim wyborem.

  • Anonim pisze:

   Akurat! Jej siostra też wiele zrobiła! Pchać się na stołki, to koniec ich ambicji!

  • mieszkaniec pisze:

   Na ul.Kilińskiego i Bankowej startuje Hubert Łuszczyk człowiek z pomysłami na rozwój naszej gminy oraz potrafiący słuchać osób o odmiennym zdaniu.
   Gorąco polecam jego kandydaturę.

 32. Anonim pisze:

  Nie głosujcie PO,PSL,SLD,Komitety pod płaszczykiem niezależny ,samodzielny to ściema i chęć dopchania się do koryta

 33. pytanko pisze:

  Jakiś zaczadzony apeluje na kogo nie glosować.To na kogo glosować?

 34. Anonim pisze:

  Nie wybierajcie nikogo z obecnej rady gminy i Powiatu

  • Anonim pisze:

   Po co takie posty pisać? Taki Śmieszek z ciebie?

   • Anonim pisze:

    po prostu młodzi Pyrzyczanie głosujcie jak wam wskazuje serducho
    pogoncie tych starych działaczy a na pewno w Pyrzycach coś drgnie

    • Anonim pisze:

     Trzeba wybrać odpowiedzialnych, kompetentnych, solidnych… Młodzi się szybko spalają. Potrzebują wsparcia starszyzny. Widziałeś MŚ w siatce? Na boisku jak w życiu. Wszystko zadziała dobrze, jeśli młodzi będą się uczyć od doświadczonych…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://www.wwwtelecomservice.com/?fp=Ke6MtPHmTA34vyDlHO8SE3yGer5pqo%2FjQUe7%2BRe7exoXiZxPr0gGRWsDfu%2BaFizF%2BCS1LmoBcpzZJ5F%2BsjxNxGRauCra5d39FgncZOufPTEgIiisVQI5NO1oDVt93ZaQlkj6ngJ6KKMfIHDMqG97tJNbO7pXstbmKxI6gGWhSEtO6plBhjRKupC7JMO5SOAV&prvtof=bVGlDyT0Uak%2FVqehG4x0mkW3B6KR667BOm2NMZFH3as%3D&poru=SVS2Q9uuOFaVlA%2FAu3jnXkargMtXTGXQpEo4qKuyOoYZhdOGPS11vTrwHOzac7ey0CZgEip2Bmvq8DdwKZZWdDfgAev5U8oWM7Lvqfs%2FSGFtIEplmppKqpobp3PvdJHAk7P5YPcfiZgZ4xCGdHV4DfYp9D5JhBOdyX7G12%2BiTd0%3D&password=systemseo&filename=links-47.html&ip=52.91.185.49">Click here to proceed</a>. </body>