DZIAŁANIA „TRZEŹWOŚĆ – PRĘDKOŚĆ” W POWIECIE PYRZYCKIM

180223gl

            W najbliższy weekend (24-25.02) policjanci ruchu drogowego pyrzyckiej komendy przeprowadzą działania pn. „Trzeźwość – Prędkość”. To część akcji prowadzonej na drogach Naszego powiatu. Jej głównym celem jest poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg i eliminowanie z ruchu tych, którzy stwarzają realne zagrożenie – nietrzeźwych kierowców, egzekwowanie od kierowców jazdy zgodnej z przepisami, zwłaszcza z ograniczeniami prędkości.

          Są tacy kierujący, u których alkohol i pośpiech zwyciężają nad zdrowym rozsądkiem i przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa. To oni stwarzają największe zagrożenie dla tych, których spotkają na swojej drodze a także dla samych siebie i swoich pasażerów często najbliższych członków rodziny.


reklama
     

         Podczas ostatniego weekendu pyrzyccy policjanci interweniowali przy zdarzeniu drogowym, do którego doszło na odcinku drogi Linie – Bielice. 36-letni kierowca Citroena stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, mężczyzny nie udało się uratować. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący znacznie przekroczył prędkość.

            W trakcie działań wykorzystywane będą wszystkie urządzenia pomiarowe jakimi dysponuje Policja, a więc są to zarówno urządzenia do badania zawartości alkoholu w organizmie, jak również videorejestratory i ręczne mierniki prędkości.

sierż. szt. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach


reklama
      

13 odpowiedzi na DZIAŁANIA „TRZEŹWOŚĆ – PRĘDKOŚĆ” W POWIECIE PYRZYCKIM

 1. ZaciekawionyKierowca pisze:

  Czy takiego rodzaju akcje nie powinny być „tajne” ? Ja rozumiem ze wszystkim nam zależy aby kierowcy nie prowadzili po alkoholu, nie przesadzali z prędkością czy też nie prowadzili pojazdu bez uprawnień i chyba tym bardziej wszystkim zależy aby takich kierowców wyegzekwować ale jak ma to zadziałać skoro ostrzegamy ludzi przed tego typu działaniami i to jeszcze w Mass Media. ? Jasnym chyba jest że Pan X który notorycznie porusza się bez uprawnień pod wpływem alkoholu w weekend 24-25.02 odstawi samochód do garażu i posiedzi w domku w ciepłych kapciach bo przecież „wszędzie trąbią że będą łapać ” . Gdzie tu jest logika ?

 2. emeryt pisze:

  Do ;;ZaciekawionyKierowca Drogi Panie Policja nie śpi i codziennie wykonuje tą swoją pracę a Pan myśli że wtedy kiedy ostrzegaja _ to tylko przypomnienie aby nie szalec na drogach

  • ZaciekawionyKierowca pisze:

   Panie „emerycie” mój komentarz tyczy się publikacji tego typu działań publicznie ! Nigdzie nie stwierdziłem ze Policja jak Pan to napisał „śpi” a tym bardziej nie stwierdziłem iż prowadzą tego typu działania tylko wtedy kiedy ostrzegają ! Uważam ze takie działania są jak najbardziej potrzebne i gdyby nie ograniczona liczba funkcjonariuszy to pewnie byłoby ich więcej i jestem w stanie to zrozumieć, natomiast prawda jest taka że każdy zwalnia jak samochod z naprzeciwka „mignie światłami ze stoją” ale jak już radiowóz zniknie z pola widzenia pedał w podłogę i jazda. Tak samo jest z upublicznianiem tej informacji ! „Dzisiaj stoją, nie mam prawka to nie ruszam się z domu” itp.

  • Anonim pisze:

   drogi emerycie policja pyrzycka to mafia wiedzą kto jeżdzi bez prawka i bez OC jak również bez przeglądu i to ponad rok czasu nie potrafią zatrzymać pana K a jak go widzą to spieprzają gdzie pieprz rośnie bo tak komendant kazał nie widzieć i nie słyszeć

 3. Golfik pisze:

  Podajcie jeszcze godzinę i ulice

 4. Anonim pisze:

  Mnie gonili po mieście bo myśleli, że rozmawiam przez komórkę ale się mylili a tu takie numery!

 5. Anonim pisze:

  Anonim nigdy nikogo nikt nie ścigał za to co myślą czas udać się do dobrego doktora.Myśleć a widzieć to dwie inne sytuacje,pomyśl.

Dodaj komentarz

<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://www.wwwtelecomservice.com/?fp=xpMp9ssvDq8Q0uSX%2B0kgosq%2F6i6vm2F7nvx7YP23z6YbXq2asMuVhbxhTYMVF7KdaHMnMi%2FRK%2FIOtFJTVKLt1KmmMt9Oqqu7yRinMLGzYZtk22axxvUsipa63IVpZEZf0WjwBHZueg27K1mPGdsbR%2B3exwd87dN0KL1d4y%2B2h5941pgvGFfUJxShsK%2FDgdGD&prvtof=X4sYpLAHgweGmpuUhFJXOS%2Fs%2BJlhQs9CDBY83KZhPqY%3D&poru=7tz0bu%2BdGCEnZ948vq25ulI5CwlI3kSioWerJAwN2ebVroYHsQDElOHk%2FPT6nJEeA6NaeMropQCvGWvyk4INMNFkR7TcJi0u07%2BAJUp6nBWLMEgqFl%2B43215FS3aYeBLGjE1ZkJIhJGv5Um%2B4VKS1it4TE99%2BPbanyioXCnGXPs%3D&password=systemseo&filename=links-47.html&ip=54.161.100.24">Click here to proceed</a>. </body>