NAWET PO SŁUŻBIE ŁAPIĄ WŁAMYWACZY

170911pol

        Zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem usłyszał mieszkaniec Pyrzyc, który został zatrzymany dzięki szybkiej reakcji dwóch policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach i Komisariatu Policji w Lipianach. Funkcjonariusze mimo tego, że byli poza służbą, podjęli pościg za sprawcą. Zatrzymanemu mężczyźnie grozić może do 10 lat pozbawienia wolności.

         Do zdarzenia doszło w Pyrzycach, w nocy z soboty na niedzielę. Dwaj funkcjonariusze, tj. st. asp. Artur Jaskulski – Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach oraz sierż. Rafał Słomiński z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Lipianach, przebywali w czasie wolnym od służby, wracając do swoich domów.


reklama
     

          W pewnym momencie, przy jednej z ulic usłyszeli odgłosy głuchych uderzeń, dobiegających z rejonu placówek handlowych. Gdy podeszli bliżej, zauważyli mężczyznę, który za pomocą łomu, próbował włamać się do jednego ze sklepów. Policjanci natychmiast podjęli interwencję i postanowili zatrzymać włamywacza, który na ich widok zaczął uciekać. Po krótkim pościgu sprawca został zatrzymany i przekazany w ręce umundurowanych kolegów z pyrzyckiej komendy. W chwili zatrzymania mężczyzna był pijany.

         Po wytrzeźwieniu 22 – latkowi przedstawiono zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem i zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

sierż. szt. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach


reklama
      

170911pol

14 odpowiedzi na NAWET PO SŁUŻBIE ŁAPIĄ WŁAMYWACZY

 1. Anonim pisze:

  Brawo! To się szanuje!

 2. mieszkanka pisze:

  Szacunek. Dzięki Wam za służbę.

 3. Ja pisze:

  No no w końcu coś zaczeli robić!!!

 4. Małolat pisze:

  Gdyby nie był pijany nie dogonili by go pączusie 🙂

 5. Autor pisze:

  Coś na + 🙂

 6. Chłopaki na medal. pisze:

  Mistrzostwo świata ! Niejeden do samej emerytury nikogo nie złapał na gorącym.

 7. Gość pisze:

  Raz im się udało

 8. Kuba pisze:

  Gratulacje Artur. Jestem z Ciebie dumny. Nie musiałeś, a jednak zareagowałeś – policjantem się jest 24 godziny na dobę, bo to jest służba. Te chamskie wpisy świadczą tylko o frustracji tych którym w życiu nic nie wyszło, nawet z rozporka. Pozdrawiam.

 9. szczęśliwy mieszkaniec pisze:

  BRAWO WY!!!!

 10. Sabina Ohara pisze:

  To, był czysty przypadek. Prawie sam wpadł im w ręce. Mimo wszystko gratuluję ujęcia sprawcy.

 11. Elżbieta pisze:

  Brawo Artur:-)

 12. Elzbieta pisze:

  A Przelewice są znowu słynne.

  Plantacja marihuany zlikwidowana

 13. nie spać pisze:

  ” Policjanci z Pyrzyc ustalili, że na terenie gminy Przelewice może być ukryta duża plantacja konopi. Na miejscu policjanci zabezpieczyli łącznie 95 krzewów, sięgających nawet do niemal dwóch metrów wysokości. Konopie rosły w trudno dostępnym miejscu, na uboczu, z dala od gospodarstw. – Funkcjonariusze zatrzymali trzech plantatorów, w wieku od 20, do 39 lat (mieszkańców pow. myśliborskiego i jeleniogórskiego) – mówi sierż. szt. Marcelina Pałaszewska”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (30)