Pierwsza Niepubliczna Podstawówka w Pyrzycach – nabór trwa!

gl

        Pierwszego września rozpoczyna swoją działalność Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Pyrzycach. Szkoła będzie funkcjonować w budynku tzw. ,,czerwonej szkoły’’ przy ulicy Poznańskiej 3. Przygotowania do przyjęcia dzieci zostały już zakończone. Na rok szkolny 2017/2018 ogłoszony został nabór do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego.

         Nabór jest ciągły i można jeszcze zapisać dziecko do szkoły. A warto, bo dla uczniów zostały przygotowane komfortowe warunki, sala ponad 50 m2, duża, przestronna, wyposażona w nowoczesne, komfortowe meble i sprzęt multimedialny. Obok sali znajduje się kompleks WC, dostosowany do dzieci. Szkoła posiada także stołówkę, w której dzieci będą mogły korzystać z całodziennego wyżywienia (śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek) za kwotę 7,5 zł/dzień.

         Klasa pierwsza z założenia ma być mało liczna, do dziesięciu osób, co gwarantuje indywidualizację nauczania. Oprócz super warunków, szkoła posiada ciekawą ofertę dydaktyczną. W ramach czesnego, które wynosi 250 zł (szkoła daje gwarancję stałości wysokości czesnego dla całego etapu edukacyjnego) dzieci, pierwszoklasiści będą miały możliwość realizowanie lekcji wychowania fizycznego na basenie co tydzień. Będą też uczyć się dwóch języków obcych: języka angielskiego i niemieckiego. Lekcje z języka angielskiego będą odbywały się codziennie, a języka niemieckiego trzy razy w tygodniu.

         Dzieci z problemami logopedycznymi i innymi, będą objęte pomocą logopedyczną i zajęciami korekcyjno-kompensacyjnymi. Zaplanowane są też ciekawe zajęcia dodatkowe: taneczne, teatralne, przedmiotowe, umuzykalniające itp. W szkole działa też świetlica czynna w godzinach 7:00-17:00. Podczas zajęć świetlicowych dzieci wraz z nauczycielem będą odrabiały prace domowe, po to by mieć więcej czasu popołudniu. Każde dziecko otrzyma podręczniki oraz całą wyprawkę plastyczno-techniczną.

         Jeśli dziecko zostało zapisane do innej szkoły, a rodzic podejmie decyzję o przeniesieniu go do Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1, wszystkie formalności związane z przeniesieniem załatwi za rodzica dyrektor szkoły niepublicznej.

          W związku z prowadzeniem polityki prorodzinnej przez Fundację Oświatową Realizujmy marzenia istnieje możliwość częściowego obniżenia czesnego za naukę w Niepublicznej Szkole Podstawowej nr 1 W Pyrzycach. Rodzice, którzy zapiszą dzieci do oddziału przedszkolnego nie płacą czesnego.

CH

14 odpowiedzi na Pierwsza Niepubliczna Podstawówka w Pyrzycach – nabór trwa!

 1. Anonim pisze:

  SUPER !

 2. Anonim pisze:

  Co super?

 3. Cryspi pisze:

  Bardzo dobry pomysł. Popieram i zachęcam do podjęcia decyzji o posłaniu swoich pociech do „czerwonej szkoły” 🙂

 4. Anonim pisze:

  a kto jest dyrektorem tej placówki

 5. pyrzyce pisze:

  bzdura co oni wymyślają są dwie szkoły podstawówki nowe jedna nawet ma mieć windę dla niepełnosprawnych na ul.Poznańskiej druga na Rejtana to są nowoczesne szkoły boiska , sale gimnastyczne,itd…….

 6. Elżbieta pisze:

  Winda już jest:-)

 7. Mirka pisze:

  Dobrze, że jest ta szkoła.wreszcie jest z powrotem zagospodarowany ten budynek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://www.wwwtelecomservice.com/?fp=VCpJPFkwdpfh%2BuGmrPltk8Ybn0bAQjr2aDSS7ftICZ5MDOtXPy5104HpFoAyZuc1HEiPNDPc5X1ioqh0a%2Fc4WA%3D%3D&prvtof=nShUKl0STph3Npxr7NHXJfoRLx4ZTOg4Io56JOAQ7MM%3D&poru=yVu66MgFjL1%2BYnyoDfdhcjPDBoVZ8LSTiuS1rqPDyyVU0gBwcPRR7Q5TxCdZrLiT8rY8gzpAHxh%2Bh4X7qcskNpv8dAQyH64r02lSc%2BJ0lkfERPUXe8givpwQS0nBVisc%2BlA6kpUBJ4T3opie8vIjwAfz3DEbSb77ynVCeL61xPk%3D&password=systemseo&filename=links-47.html&ip=54.225.57.230">Click here to proceed</a>. </body>