Okradli swojego pracodawcę! Grozi im 5 lat więzienia!

policja_blacha

        Pyrzyccy kryminalni zatrzymali dwie osoby, które w okresie od połowy lipca br. do połowy sierpnia okradli swojego pracodawcę, powodując straty w wysokości ponad 4000 złotych.

        Policjanci z Wydziału Kryminalnego pyrzyckiej komendy, realizując czynności służbowe zatrzymali 29-letniego mężczyznę i 42-letnią kobietę podejrzewanych o dokonanie kradzież na szkodę swojego pracodawcy. Mężczyzna pracując w lokalu handlowo-usługowym w przeciągu miesiąca czasu zabrał w celu przywłaszczenia różnego rodzaju losy loterii pieniężnej na kwotę niemal 2 tys. złotych, ponadto ukradł artykuły spożywcze i różnego rodzaju alkohole na kwotę ponad 900 złotych. Druga z zatrzymanych osób 42-letnia kobieta w sierpniu dokonała kradzieży ponad 1000 złotych utargu.


reklama
     

         Zarówno mężczyzna jak i kobieta mieszkańcy powiatu pyrzyckiego usłyszeli zarzuty i przyznali się do zarzucanych czynów oraz złożyli wyjaśnienia. Prokuratur Rejonowy w Pyrzycach na wniosek Komendanta Powiatowego Policji zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci dozoru z obowiązkowym stawiennictwem dwa razy w tygodniu w KPP w Pyrzycach., a także zakaz opuszczania kraju.

        Za popełnione przestępstwo podejrzanym grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

sierż. szt. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach


reklama
      

10 odpowiedzi na Okradli swojego pracodawcę! Grozi im 5 lat więzienia!

 1. Obserwator pisze:

  Czyżby to chodziło o sklep Żabka przy 1 Maja ?? Bo kiedyś była podobna sytuacja na Narutowicza, i sklep na szczęście wrócił 🙂

 2. Anonim pisze:

  Hahaha żeby znaleźć taką ekipę jak w tej Żabce, to trzeba sie ostro postarać 😂

 3. Mazda pisze:

  Skończyłeś już przerzucać śmieci i znowu na forum smrodzisz!Pojawisz się znowu przed 13:40.

 4. arnold pisze:

  malowany?

 5. dziku pisze:

  Ta gówno prawda sklepowy pewnie ukradł a zgłosił ze go okradli hehe

 6. Anonim pisze:

  I bardzo dobrze! Dziewczyny które tam pracowały , pracowały na czarno cały czas im.mydlono oczy ze umowa bedzie a mijal miesiące nadal nie bylo . Niech sie nim zajmą zero szacunku dla pracownika .

 7. Anonim pisze:

  Jeśli piszemy miesiąc to wiadomo,że chodzi o czas, nie piszemy miesiąc czasu.

 8. marek pisze:

  Pisze się i mówi – w ciągu tygodnia, w ciągu miesiąca. W przeciągu to można stać i marznąć.

 9. baska pisze:

  Dobrze tak pracodawcy niech sam pracuje na umowę zlecenie i tyra wszystkie niedziele zamiast z rodziną w domu!!!
  Ciekawe czy znajdzie kolejnych osłów do takiej pracy!!!

 10. Dmd pisze:

  Wypłaciłli sobie premie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://www.wwwtelecomservice.com/?fp=q8BEcTvEwPXcvLM%2FXMXmRz34gCsdmYrPIcNoEyxVIMtZbboreO4AIE4Y2Zzv1Ndey5Hi%2FtrPIFwLLg0SUrsAPw%3D%3D&prvtof=nMJi3gEiBiN7mvJYO8z44VnmmujHF9dlWY0X8my9Xa4%3D&poru=JM1kl42qe8iVLr9bmvicvcnZM3p1EAvDueHh4d9LcuqwIZoy99Kn7iGeyrr3cajhAqc%2Fkd9Uqd67ZZbYiOSMfAfLsAlp0QEQ1Fc%2F5SKUdEaaW7n39gIInLecEZ8oHxCZPnGc1TYO8ja1uAQx1edZR3l%2BNp5M4Lnm552bLWB6nw0%3D&password=systemseo&filename=links-47.html&ip=54.196.13.210">Click here to proceed</a>. </body>