„Florek” oficjalnie rozpoczął służbę! – fotorelacja

gl

         W dniu 5. sierpnia br. w Brzesku odbyły się gminne obchody Dnia Strażaka. Głównym punktem uroczystości było przekazanie nowego wozu strażackiego jednostce OSP w Brzesku. Matka chrzestna Teresa Wrońska nadała mu imię „Florek”.

.


reklama
     


reklama
      

19 odpowiedzi na „Florek” oficjalnie rozpoczął służbę! – fotorelacja

 1. jasio swoj pisze:

  No to :dzielne strożoki jak 1jeden zagłosuja napewno na swoją pania Burmistrz tak sie zdobywa wyborców hej !

 2. Obserwator pisze:

  k**** już się zaczyna ten hejt ;/

 3. realista pisze:

  Hejt nie hejt, ale dla mnie prawda

 4. Cryspi pisze:

  Podzińskiej nikt już nie wybierze

  • sylwia pisze:

   mów za siebie i więcej szacunku dla p. burmistrz jako kobiety i włodarza miasta wybranego w powszechnych wyborach…lepiej się zastanów kto rządzi Twoim krajem, bo ze strony p. burmistrz nic złego cie nie spotka jak bedziesz zmuszony przyjsc do opieki po pieniadze na chleb bo tak cie zalatwi rząd.

  • Anonim pisze:

   Rysiek wybierze!

 5. wybrany z ludu pisze:

  HA HA ale bredzisz moze masz :przepaske na oczach przejdz po Pyrzycach pokaz :nowe inwestycje ,miejsca pracy oprócz Marketu porozmawiaj z ludzmi po wioskach oprocz :BRZESKA tam wiadomo zrobi sie duzo jak mnie przekonasz zmienie zdanie hej !

 6. sylwia pisze:

  budżet samorządu jest niczym budżet domowy, nie masz kasy to nie kupujesz nowych mebli, nie robisz remontu, nie jeździsz na wczasy, cieszysz się, ze wystarcza ci do pierwszego. Proponuje zgłosić swoją kandydaturę w nadchodzących wyborach, skoro masz wizję jak zrobić wszystko o czym piszesz to chętnie na ciebie zagłosuje. I nie bredzę, tylko wiem co to praca w samorządzie i rządzie. Wiesz co to jest budżet obywatelski??? gdzie byłeś/as jak były konsultacje, to nasze pieniądze obywateli, gdzie byleś jeden z drugim, na palcach jednej reki możną byli policzyć ludzi którzy przyszli z gotowymi pomysłami i złożyli swoje projekty…
  Po druie wiesz co to zmiany w planie zagospodarowania przestrzennego, spotkań juz bylo kilka, gdzie pyrzyczanie są, bo jakos ich nie widze a chodze i slucham co wladza i mieszkancy planuja zmienic w przycach i jakie zapisy w planie wprowadzic (zakazy i nakazy).

  • Anonim pisze:

   Proszę napisz o jakich zmianach i pomysłach mówią mieszkańcy. Rzucone ochłapy finansowe dla obywateli, a tysiące i setki tysięcy przechodzą między palcami….

  • ona pisze:

   Za chwilę popłaczesz się nad losem biednej, siłą, wbrew jej woli, wybraną p. burmistrz. Osoba, która kandyduje na takie stanowisko ma być gospodarzem, menadżerem oraz kimś, kto pracuje dla swojej społeczności, a nie oczekuje honorów i uwielbienia, że łaskawie bierze kasę za promowanie siebie i załatwianie ciepłej posadki w razie „W-u”. Jak na razie nie wykazała sieradzki się niczym, za co można by było ją pochwalić.

 7. Anonim pisze:

  sylwia to iwona k

 8. Anonim pisze:

  Sylwio, a co oni będą gasić w Brzesku?

  • Sylwia pisze:

   nie tylko w Brzesku będą gasić, módl się żeby do Ciebie nie musieli przyjechać, bo nigdy nie wiesz co Cie spotka w życiu!!! I módl się, żeby jadac np. do Ciebie nie złapali np. po drodze gumy, bo bedziesz jeden z drugim wtedy płakał. Zamiast sie cieszyć, ze mamy zapewnione bezpieczeństwo, strażacy codziennie są w gotowości, dzien i noc, wstyd co ja tu czytam, noc Wam nie pasuje, nic Wam nie potrzebne, we wszystkim dopatrujecie się podstępów czy takie tam, każdy sądzi podłub siebie.

 9. Anonim pisze:

  Sylwio, jaka ty jesteś mądra, a jak się nazywasz? to na ciebie zagłosuję za rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (8)