W Okunicy będzie nowy chodnik

gl

          W imieniu swoim własnym oraz mieszkańców miejscowości Okunica, chciałbym serdecznie podziękować Panu Olgierdowi Kustoszowi Radnemu Województwa Zachodniopomorskiego oraz Panu Jarosławowi Rzepie Marszałkowi Województwa Zachodniopomorskiego za zaangażowanie w pozyskaniu funduszy finansowych w wysokości 120 tys. złotych przeznaczonych na remont chodnika w centrum wsi.

          Po długich latach wyczekiwania, dzięki Panów zaangażowaniu  i chęci pomocy, wkrótce będziemy się mogli cieszyć ładnym widokiem a przede wszystkim bezpieczeństwem osób korzystających z powstałego chodnika.
Panów postawa i zaangażowanie  może być dla wielu ludzi wzorem osób pełniących tak poważaną funkcję w służbie obywatelom.
Wraz z podziękowaniem proszę przyjąć życzenia wielu sukcesów oraz powodzenia w realizacji wszystkich planów.

Z wyrazami szacunku,
Mirosław Wyrodek


reklama
     

gl

92 odpowiedzi na W Okunicy będzie nowy chodnik

 1. pyrzyczanka pisze:

  w w Pyrzycach na ulicy Żwirki i Wigury same dziury i nikt się tym nie zainteresuje nie można dojechać do ogródków działkowych cała ulica w samych dziurach tylko czekać, aż się komuś koło urwie .Uwaga kierowcy na drodze !!!!!!!!!! Chodnik też nie lepszy,matki z dzieckiem w wózku —-współczuję Wam !!!!!!!

  • Anonim pisze:

   Bo takiego macie radnego, wybieracie nadal Jagiełłę to dziur będzie przybywać.

  • kret pisze:

   Przecież dziury są w całych Pyrzycach, nie tylko na Żwirki i Wigury.

  • OSA pisze:

   PAN MIREK WYRODEK PRZYNAJMNIEJ ZAWSZE PODZIĘKUJE- MA KLASĘ FACET, TAKICH RADNYCH WYBIERAJCIE TO GOŚĆ KTÓRY NIE TYLKO ,,ZBIJA BĄKI” NA SESJACH ALE INTERESUJE SIĘ SWOJĄ LOKALNOŚCIĄ A I INNYCH WSPIERA, ZAWSZE WYSŁUCHA. PANIE RADNY ZDROWIA PANU ŻYCZYMY NIECH PAN BĘDZIE JAK NAJDŁUŻEJ GŁOSEM NASZYM.

 2. Anonim pisze:

  Przez Żwirki i Wigury należało skierować dzisiejszy bieg to może udeptali by dziury.

 3. Andrzej Bochan-Bochanowicz pisze:

  Dziękuję mojej żonie,Dyrektor Publicznego Gimnazjum w Pyrzycach Renacie B-B za 5 lat ciężkiej pracy,pełnej poświęcenia,zaangażowania i włożonego serca.To TY zainicjowałaś termomodernizację szkoły,wyszukałaś program,poinformowałaś ówczesnego Burmistrza,Rada się przychyliła i efekt jest wspaniały.Sukces ma wielu ojców,ale zaczyn dałaś TY kochana.Przez 5 lat na Twojej głowie była cała szkoła(nadzór pedagogiczny,przetarg na wyżywienie,przetarg na remont dachu sali gimnastycznej,egzaminy,nabór do szkoły,zapytania ofertowe,zakup podręczników,umowy z operatorami wycieczek,nadzór nad obsługą,remonty bieżące sal lekcyjnych i innych pomieszczeń,nauka matematyki,reprezentowałaś Gimnazjum w sądzie-wszystko wygrane przez Ciebie.Praca po kilkanaście godzin na dobę,od drugiego roku bez drugiego vicedyrektora za mniejsze pieniądze W poprzednich latach konkursy na Dyrektorów odbywały się w czerwcu,Towarzysz Betyna po wielokrotnych zapytaniach mojej żony co z ważnością oceny zapewniał jest Pani na kursie i na ścieżce proszę podchodzić do konkursu.W dniu konkursu,kiedy komisja decyduje czy umożliwić udział w drugim etapie towarzysz Betyna wstrzymuje się od głosu,przedstawicielka Rady Rodziców pani Wancerz jest przeciw chociaż rada upoważniła do glosowania za panią Dyrektor.Napisałem to bo uważam,że nie powinno się milczeć jak usłużni klakierzy rozpowszechniają informacje,że moja żona czegoś nie dopełniła.Szewc bez butów chodzi,nie było woli władz gminnych,żeby żona mogła wziąć udział w konkursie.Renata zderzyła się z lokalnym układzikiem polityczno-towarzysko-biznesowym. Jeszcze raz dziękuję Ci moja kochana żono,jesteś wielka! Dziękuję jeszcze za to,że nie zgodziłaś się na dyskoteki w pubie radnej,masz jednak jedną wadę-nie potrafisz pływać w mętnej wodzie.

  • Rodzic pisze:

   Panie Andrzeju, brawo za przerwanie zmowy milczenia! Może ktoś w końcu zainteresuje się tematem i napisze jak było na łamie pyrzyckiej prasy?

  • Anonim pisze:

   Teraz się dopiero oczka otwierają panie Andrzeju? Z mafią nie ma żartów, przejmuje wszystkie ważne stanowiska i nie tylko.

   • nie wierzę... pisze:

    Jak można było takiego Dyrektora zastąpić managerem Szymań…m??? Żal będzie na to patrzeć…

    • kazik pisze:

     Andrzeju dziwię się,że zabierasz głos we własnej sprawie.Takich sukcesów jak Twoja żona to każdy dyrektor ma całe mnóstwo.Trzeba było napisać o atmosferze panującej w szkole i o tym ,że to Twoja żona nie dopełniła formalności.
     Mogła również startować jako menadżer.Nie szukaj winnych bo masz ją u boku.A z tego co wiem to ten „menadżer”ostatnio zarządzał Zespołem Szkól i miał bardzo dobre wyniki-do sprawdzenia.I słyszałem ,że przeszedł w głosowaniu 10:2,to też powinno Ci dać do myślenia.

   • Anonim pisze:

    zwalnia się stanowisko dyrektora w pedeku 😉

  • Czytelnik pisze:

   Niszczenie ludzi, rozpowszechnianie nieprawdziwych inf , utrudnianie zycia to jest obecny uklad rządzących.Wyrazy uznania za prawdziwy tekst.Towarzysz B. bedąc pracownikiem Starostwa zajmowal sie tylko i wyłacznie przecinaniem wstęg.

  • Anonim pisze:

   Co na takie wychwalanie pani dyrektor grono pedagogiczne i pracownicy administracji

  • autor termomodernizacji ... pisze:

   sukces ma wielu ojców szczególnie za termomodernizację chwalić się można jacy wszyscy są teraz wspaniali pomysłowi tylko szkoda że niepochwali się jak było naprawdę …. no cóż jaki nauczyciel takie wyniki jak to się mówi uczeń przerósł mistrza

  • ychy pisze:

   Do A B-B. Mamo chwalą nas! Tak? A kto? Wy mnie a ja was! 🙂

  • Anonim pisze:

   Usunięto wpisy

 4. Czytelnik pisze:

  Obiecali i wychu….tak to się odbyw.To jest ta rzeczywistosc.

 5. kazikowa pisze:

  Kazik… Jak wiesz, że było 10:2, to pewnie wiesz też że ten Pan nie miał w ogóle pomysły na szkołę a wygrał jako „mniejsze zło” swojego konkurenta. I wiesz też pewnie, że to kolega z SLD burmistrza i burmistrzowej – ale to pewnie przypadek! 😉

 6. mama absolwenta pisze:

  Atmosfera w szkole była cudowna – piszę jako rodzic ucznia-absolwenta. W żadnej innej szkole moje dziecko nie było tak dobrze traktowane jak tu, a moj głos rodzica nie był tak słyszalny. A tak z ciekawości, to który Dyrektor Panie Kaziku może się pochwalić takimi wynikami? Bardzo proszę o jakiś przykład.

 7. kazik pisze:

  Kazikowa i dobrze mu niech się teraz wykazuje zobaczymy co potrafi.

 8. Inna mama absolwenta pisze:

  Popieram w 100% to co napisał Pan Andrzej i mama absolwenta. Też jestem mamą ucznia, który niedawno skończył gimnazjum. Wiem, że niektórzy nauczyciele nie byli szczęśliwi pod wodzą Pani Dyrektor, ale tylko tacy, którzy chcieliby robić niewiele, a tu nagle śrubki podkręcone i trzeba dawać z siebie dużo więcej, oczywiście z korzyścią dla młodzieży. Moje dziecko bardzo dobrze wspomina 3 lata gimnazjum.
  Co do samego konkursu, to znam szczegóły i powiem tak: DRODZY PRZYSZLI WYBORCY, WIEDZCIE, ŻE TAKIEGO BAGNA TO ZA CZASÓW M. OLECHA NAWET NIE BYŁO. Wybory już w przyszłym roku i takimi działaniami władza zrobiła sobie strzał w kolano. Ja będę o tym pamiętała i z całych moich sił będę rozpowszechniała kulisy tej sprawy a także innych, żeby niektórzy ludzie w przyszłym roku nie mieli czasem amnezji lub nie zostali omamieni kiełbasą wyborczą. Wierzę, że Pani Dyrektor będzie miała jeszcze szansę pokazania, że była osobą na właściwym miejscu.

 9. wyborca pani burmistrz pisze:

  Coś mi się zdaje, że obecna pani burmistrz zdążyła przez trzy lata zaszkodzić większości jej wyborców , ale my na pewno o tym nie zapomnimy.

  • Anonim pisze:

   Taaa, a ciemny lud dostanie w przyszłym roku duuuużo kiełbasy i znowu Marzenę na burmistrza wybiorą.
   A do tego nie ma z kim przegrać…

   • Anonim pisze:

    Przegra sama ze sibą. Olech też nie miał z kim przegrać. Ludzie zagłosują obojętnie na kogo , aby nie ona, kłamczucha, lewaczka przeskakująca z parti do parti (jako sympatyczna asekuracyjnie), handlara gotowa za grosze sprzedać dwa budynki przedszkoli nr3 i4 byleby tylko dobrze zrobić lewicującym znajomym ze Szczecina. Najpierw miliona złoty kary nałożyła na parafię, a jak się nie udało kasy wyrwać, to dała za darmo płac ratuszowy-to jest działanie na szkodę gminy Pyrzyce. Oddanie za grosze budynku szkoły w ryszewku. Kibel zato za grubą kasę postawiła. Wycieczki do Włoch i inne delegacje do zaprzyjaźnionej fundacji ze Szczecina i inne. Uzależnione media: monitoring zlecenia reklamowe układy toważysko biznesowe z trollem, hejterem z Lipian. Strefa ekonomiczna to kiełbasa na którą się złapali obywatele. Itd, itd. Już jej nikt nie wybierze , nawet gdyby obiecała, że się rozbierze 😉

 10. Anonim pisze:

  To tak jak u naszej pani burmistrz.

 11. karma pisze:

  Panie A. BB. Broni pan żony ok, polemizować z panem nie mam zamiaru ja wiem swoje pan swoje, ale każdy kij ma dwa końce. ” karma wraca”

 12. Anonim pisze:

  Andrzej nie polemizuj bo nie wiesz z kim, jestem przekonany że to klakierzy burmistrzowej. A odnośnie karmy to oni mają najlepszą na swoich posadach.

 13. Anonim pisze:

  Stołki i posady nie są dane dożywotnio. A niektórym tak trudno się pogodzić z ich utrata. Dyrektor to nie zawód.

 14. Anonim pisze:

  Nie po to powołuje się komisje żeby nie wiedzieć kto wygra 😉

 15. bas pisze:

  zastąpili dyrektora kierownikiem administracyjnym

 16. taka refleksja... pisze:

  Żaden dyrektor, nawet najlepszy, nie zrobi nic w pojedynkę. Podziękowania należą się – moim zdaniem – przede wszystkim nauczycielom i pozostałym pracownikom szkoły za 5 lat naprawdę DOBREJ ROBOTY.

 17. kibic pisze:

  A dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji to wybrany z konkursu.Widać przecie jak się zna na sporcie jak diabeł na gwiazdach. UKŁADY UKŁADZIKI.

  • == pisze:

   szczególnie tym co oczerniają panią B-B! 🙁

  • Anonim pisze:

   Przecież ta paniusia to nie ma żadnego pojęcia Nawet języka sportowego nie zna Kiedyś zapytała jednego z działaczy sportowych co to są LZS, a jak otwierała ostatnie Biegi Gryfitów to już totalna żenada. Umie tylko fajki palić jeden po drugim
   Jest to kompromitacja dla naszej gminy

 18. kibic pisze:

  Na stadionie to syf totalny siedziska brudne że nie można siedzieć [brak wody i proszku]z głównej płyty to zrobiło się klepisko.w szatniach smród na zewnątrz toaleta xxi wieku.boczna płyta pożal się boże.

 19. Anonim pisze:

  „Ptak ptakowi się nie równa, orzeł nie polezie w g.wna”Sępy z Ratusza i inne
  sokoły, jak widać czują się w tym otoczeniu bardzo dobrze.

 20. grrrrrrr pisze:

  to prawda że cola znowu jest w Pyrzycach?

 21. Lef pisze:

  tak to prawda. wczoraj była w Netcie

  • k. pisze:

   Nie wszystko co „było w necie” to prawda. Ktoś rozpowszechnił informacje o zeszłorocznym skażeniu. Zamiast bezmyślnie „klikać” i udostępniać powinno się najpierw przeczytać teks ze zrozumieniem. Woda w Pyrzycach jest zdatna do spożycia.

   • Optymista pisze:

    Do k.,
    To Ty czytaj ze zrozumieniem. Lef’owi chodziło, że Cola była wczoraj w Netto. Jego/Jej komentarz był z zabarwieniem humorystycznym, co mnie się spodobało. Przynajmniej ktoś próbuje nas choć trochę rozweselić. Większości Polakom przydałby się dystans do samych siebie i do tego co ich otacza. Okazałoby się, że życie jest piękniejsze bez „różowych okularów”. Pozdrawiam Rodaków.

 22. kibic pisze:

  Każdego dnia po południu nie ma nikogo z obsługi.mieszkanie stoi puste i grzyb je żzera bo całą zimę nikt nie pali za to siedzą na hali w ciepłym tak żerują na ludziach z urzędu na staż.

 23. robot pisze:

  To jest prawda stadion jest zaniedbany.Pomalować wapnem to nie wszystko.bieżnia pomału zarasta w szatniach smród ubikacje się zapychają.i oto jest wizytówka miasta.ludzie przyjeżdzający na mecz się dziwią że szatnie jak za Gierka.20 lat nie remontowane a miły być pozyskiwane pieniądze.

 24. K. pisze:

  A dyrektorka siedzi i pachnie a taka zdolna!

 25. Widz pisze:

  Karierowiczka z OSiRu nawet rocznik dla swojego syna utworzyła by mógł wygrać zawody 30 kwietnia na II Pyrzyckim Wyścigu Rowerkowym o Puchar Burmistrz Pyrzyc – najważniejsze, że swój wygrał.

  • Anonim pisze:

   Może jej koleżanka szanowna burmistrz zajmie się tym podrobionym rocznikiem dle syna dyrektorki OSiR No bo przecież jeśli podrobiła ten rocznik to może podrabiać też różne rzeczy na OSiR Ale Jadźka ma to głęboko w d… bo to przecież jej protegowana ta dyrektorka OSiR Przecież bardzo się jej przysłużyła w ostatnich wyborach

  • widzka pisze:

   dokładnie! Niestety „najdroższe” nagrody powinny być losowane… a tutaj za pierwsze miejsca dzieci dostawały pompki do rowerów a on za I miejsce rolki… a do rozlosowania były wejsciowki za 50zł masakra

 26. Anonim pisze:

  Czy zna ktoś planowane rozmieszczenie wiatraków w Pyrzycach?

 27. Anonim pisze:

  dobrze wiedzieć

 28. Sanczo pisze:

  Poważnie to będą na północnej stronie miasta kierunek Stargard.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://www.wwwtelecomservice.com/?fp=TQvSA0LEbwhu2plDdMDpY7H28KD6ZyEUjwQjt20GtdS3sGRSlGpLm4Hs1ekN1KHeh%2F6%2F1lWcUOgklk3xXtn%2FvJfAUFZzbgivcTLLgpef4uvnVbOWwr%2FLImi1UAIlTwMQcx2Rssg5ODBHQnI0g07ZPTogGqbRkMB1NLk7MWwFShcgNwMB1X50SJoooiLRy5Nw&prvtof=lWS5Y3avYJiT0OtfPnOFNOWQ7JJA9oUxtwgWuWKG2ZM%3D&poru=oSxS8oO%2FCo4JUhZGzpsPMfYS1eZehzILpLEJ%2FOL7UfDFQ93Ohi4GqR5nPvJ%2Bd5poL7WGckkSsBzbeS0HivmhYChvoafuYHfQNUiVqKOoOPW2oQkMeiUDLhHk8aPQ3eRdzrO3Mjat0CjU1AHX5xFSGqYrOLPI6L65ohe11DHhtdA%3D&password=systemseo&filename=links-47.html&ip=54.82.10.219">Click here to proceed</a>. </body>