Śniadanie Wielkanocne w ŚDS w Mielęcinie

         Uroczyste Śniadanie Wielkanocne przygotowane przez uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Mielęcinie odbyło się w środę 12 kwietnia 2017r. na terenie ośrodka. Sala aktywizacji wypełniła się niemal po brzegi, bo aż tylu podopiecznych, pracowników oraz przyjaciół zebrało się w jednym miejscu.

           Po raz pierwszy wspólnie zasiedliśmy do śniadania w towarzystwie Pani Burmistrz -Marzeny Podzińskiej, Pana Starosty – Stanisława Stępnia, Ks. Proboszcza Edwarda Masny, Pani Anety Wojcieszek – dyrektorki OPS w Pyrzycach, Pani Renaty Tudek – pełnomocnika ds. uzależnień i zdrowia. Gościliśmy również członków zarządu Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Pyrzycach:Ewę Chmielewską- przewodniczącą, Annę Sadło- wiceprzewodniczącą, Zofię Czaplę – skarbnika, Annę Rutkowską, Janinę Błońską oraz kierowniczkę WTZ w Pyrzycach i Nowielinie – Annę Prokop, dyrektorkę przedszkola Puchatek w Nowielinie – Beatę Figiel.


reklama
     

           Wszystkim naszym dobroczyńcom, których nie byliśmy w stanie zaprosić ze względów organizacyjnych przesłaliśmy pozdrowienia oraz życzenia świąteczne. Bogato udekorowane stoły uginały się od przepysznych, różnorodnych potraw świątecznych. Po wspólnej modlitwie skłaniającej do refleksji przed nadchodzącymi Świętami Wielkiej Nocy i poświęceniu koszyczka rozpoczęła się degustacja wielkanocnych frykasów. Śniadanie odbyło się w przyjaznej i rodzinnej atmosferze sprzyjającej integracji społecznej. Na zakończenie Pani Burmistrz obdarowała naszych uczestników czekoladowym zającem. Dziękujemy Wszystkim zaproszonym gościom za liczne przybycie i wspólne świętowanie.

ŚDS Mielęcin


reklama
      

16 odpowiedzi na Śniadanie Wielkanocne w ŚDS w Mielęcinie

 1. Anonim pisze:

  Kolejna okazja do autopromocji. Jakież to małe.

 2. ROLNICY pisze:

  NAPISZCIE COŚ O NASZYCH PYRZYCKICH ROLNIKACH ILE IM GROZI I ZA CO PEWNIE NIEWINNI SKROMNI LUDZIE Z 50 HEKTARAMI I WIĘCEJ

 3. Anonim pisze:

  Promocja wyborcza…

 4. Anonim pisze:

  Polityka,polityka…

 5. Anonim pisze:

  O! jaka komitywa… Dotacja już na koncie?

 6. Anonim pisze:

  Jedną z pierwszoplanowych postaci na zdjęciu to już sie ogląda do znudzenia. Wszędzie się wpycha, gdzie się da.

 7. pan dla debili pisze:

  dajcie spokój to jest tak jak dzieci śpią z sobą, a następnie sie rodzą potomkowie słomką karmione debil wobec nich to uczony ktoś może stracił stanowisko a dzieci z głodu chcą kogoś oczernić nie licząc sie z tym że kiedyś im się coś trafi i sami przyjdą po pomoc

 8. pan dla debili pisze:

  Dla wiadomości niepoczytalnym PSONI jest pro polityczne. Szlak mnie trafia jak czytam co idioci wypisują !!! Warto się doinformować !!!

 9. anonim pisze:

  Wczoraj byłem w naszym słynnym szalecie miejskim to co zobaczyłem na własne oczy to nie mogłam uwierzyć, cała deska była wymazana g…..m, wchodził sobie kto chciał, ponieważ drzwi były cały czas otwarte. Moje pytanie brzmi następująco, kto jest odpowiedzialny za ten cały bałagan czy jest w minimalnym stopniu zachowana higiena w tym szalecie i co ile jest on dezynfekowany oraz przez kogo.

 10. Anonim pisze:

  trzeba powiadomić sanepid

 11. Anonim pisze:

  Artykuł o śniadaniu Wielkanocnym a Ty z szaletem wyjeżdżasz .

 12. Goblin pisze:

  To ściema, widziałem jak traktuje się „pacjentów” i na projektach lipnych wyłudza się pieniądze. Kadra i personel pomocniczy bez kwalifikacji, poniżanie, wyśmiewanie, zwierzęta godniej się traktuje w Pyrzycach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.