Czas na Kobiety – konferencja w Pyrzycach

        KOBIETY, jeśli  jesteście aktywne zawodowo, chcecie zmienić ścieżkę kariery, potrzebujecie wzmocnienia i wiedzy na temat Waszych praw, szans i możliwości, to dla Was jest ten projekt. Jeśli chcecie założyć własne firmy, czujecie się zagrożone wykluczeniem ze względu na wiek (50+) lub jesteście matkami chcącymi wrócić na rynek pracy, to dla Was też organizujemy nasze konferencje. Dajcie sobie szansę, przeczytajcie program tej najbliższej, w Pyrzycach, i rejestrujcie się! Bo teraz jest CZAS NA KOBIETY!

DATA I LOKALIZACJA KONFERENCJI:

11 kwietnia 2017, wtorek, Pyrzyce, hotel Salvador, ul. Lipiańska 40

PLAN KONFERENCJI:

9:00 – 9:45:     Kobiecy networking – Rejestracja uczestniczek
10:00 – 13:00: I BLOK – WIEDZA – WZMACNIANIE KOBIET

 1. Rozpoczęcie – Dorota Warakomska, Agnieszka Odachowska
 2. Kobiety – Polki XXI wieku – Nasze prawa, nasze szanse. Nasza solidarność – Dorota Warakomska
 3. Korzyści z obecności kobiet w gospodarce – Małgorzata Okońska-Zaremba
 4. Sytuacja kobiet na lokalnym rynku pracy  –
  – Bariery, wyzwania i dobre praktyki – Szukamy rozwiązań – dyskusja – prowadzenie – Dorota Warakomska;
  udział: m.in. Agnieszka Brodowska, Ewa Dudar, Anna Kusy-Kłos, Magdalena Pieczyńska
  Temat: jak pokonywać bariery, wyzwania i stereotypy. Dobre praktyki na zachodniopomorskim rynku pracy, dyskusja z przedstawicielkami władz samorządowych, instytucji rynku pracy, przedsiębiorczyń, III sektora i kobiet z inicjatywą.
 5. Teraz jest czas na kobiety. Nasz czas! Wykorzystajmy go, działajmy razem na rzecz naszych praw, naszych szans, naszej wolności – Podsumowanie części plenarnej

13:00 – 13:30: PRZERWA LUNCHOWA

13:30 – 15:00: II BLOK – WARSZTATY (1 warsztat – do wyboru)

 1.  Kobiety inicjatorkami innowacyjnych działań na obszarach wiejskich
  prowadzenie – Agnieszka Odachowska; udział: Dorota Ekiert, Katarzyna Kosno, Irmina Olejnik-Czerwonka, Katarzyna Rogaczewska, Grażyna Zaremba-Szuba
 2. Jak mnie widzą tak mi płacą – rozmowa kwalifikacyjna, strój, stres (Hanna Piosik)

15:00 – 15:15 PRZERWA KAWOWA (15 min.)

15:15 – 16:45: III BLOK – WARSZTATY (1 warsztat – do wyboru)

 1.  Jak zostać szefową – pozyskiwanie funduszy na rozpoczęcie działalności gospodarczej (Dorota Ekiert)
 2. Jak mnie widzą tak mi płacą – rozmowa kwalifikacyjna, strój, stres (Hanna Piosik)

16:45 – 17:00: PODSUMOWANIE PLENARNE, ZAKOŃCZENIE – kobiety mają głos i nie boją się go użyć! –Dorota Warakomska, Agnieszka Odachowska, Katrzyna Kosno

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY!

ZAREJESTRUJ SIĘ

info: www.kongreskobiet.p

10 odpowiedzi na Czas na Kobiety – konferencja w Pyrzycach

 1. anonim pisze:

  Szkoda że ta interesująca konferencja jest w godzinach mojej pracy chętnie wzięłabym w niej udział

 2. Anonim pisze:

  Likwidatorka przedszkoli teraz chce zlikwidować dyrektorkę przedszkola! Z zemsty, że została przez Nią zmiażdżona intelektualnie i merytorycznie! Szykuje na Jej stanowisko kolejną swoją „kumpelę” niejaką Agnieszkę God..!

 3. Anonim pisze:

  Właśnie słyszałem, ze nauczycielka z gimnazjum AGNIESZKA Go…patriotka, miała aspiracje do przedszkola w Żabowie, bo z stamtąd pochodzi, ale pani burmistrz szuka konkurencji na zniszczenie dyrektorki, więc zmieniła zdanie i startuje do przedszkola nr 4

 4. Anonim pisze:

  Zmieniła zdanie? Wolne żarty! Kolejna karierowiczka, po trupach do celu. Jakoś dziwnym trafem kumpele burmistrzowej z żabowa mają aspiracje dyrektorskie… Ciekawe, dlaczego lokalne przedszkole nie zadowala jej aspiracji? Pewnie Olechowej burmistrzowa nie chce zaszkodzić, bo ta wygina się (w przenośni i dosłownie) by nie stracić stołka.

 5. Anonim pisze:

  UWAGA! Burmistrzowa wprowadza swojego przydupasa by dokończyć dzieła tzw przeniesienia przedszkoli.Co, w ostateczności wiąże się z likwidacją przedszkoli!

 6. Anonim pisze:

  Wolne ŻĄRTY, posłuchajcie co wypruwając pozostali dyrektorzy szkól podstawowej czy gimnazjum w PYrzycach to dopiero jest cyrk……

 7. Anonim pisze:

  ~NIE O WOLNOŚĆ ŚWINIOM CHODZI .
  .. PEŁEN FAŁSZU JEST TEN KWIK !!!!!
  BO TO O KORYTO KRZYK !!!!!! :
  KWICZĄ ŚWINIE ROZPASANE
  OD KORYTA ODERWANE
  KIEDY SŁUCHAM TEJ NARRACJI
  O GWAŁCENIU DEMOKRACJI
  KTÓRA WTEDY WŁAŚNIE GINIE
  KIEDY WŁADZĘ TRACĄ ŚWINIĘ
  TO MNIE TAKA MYŚL NACHODZI –
  NIE O WOLNOŚĆ ŚWINIOM CHODZI …
  PEŁEN FAŁSZU JEST TEN KWIK !!!!!
  BO TO O KORYTO KRZYK !!!!!!

 8. Anonim pisze:

  MIESZKAŃCY PYRZYC

  Koszalin: B. szef prokuratury skazany za korupcję. Będzie apelacja?
  Koszalińska prokuratura ma w przyszłym tygodniu zdecydować, czy wniesie apelację ws. b. szefa Prokuratury Rejonowej w Pyrzycach, którego sąd skazał na 3 lata więzienia za wzięcie łapówki w zamian za pomoc w wyciągnięciu z aresztu syna jego byłej partnerki.
  – Prokurator ma siedem dni, aby ocenić treść zapadłego wyroku i zdecydować, czy będzie wnosił apelację od niego – powiedział wczoraj Ryszard Gąsiorowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Koszalinie, która nadzorowała śledztwo ws. b. szefa prokuratury.
  Kilka dni temu szczeciński sąd rejonowy skazał na 3 lata więzienia b. szefa Prokuratury Rejonowej w Pyrzycach Mirosława S. za przyjęcie łapówki w zamian pomoc w wyciągnięciu z aresztu syna byłej partnerki S. Sąd zdecydował także przepadek łapówki oraz zakazał S. pracy na stanowisku prokuratora przez 10 lat. Wyrok jest nieprawomocny. S. nie przyznał się do winy.
  – Przez takie osoby, pełniące funkcje publiczne, jak oskarżony obywatele tracą zaufanie do organów państwa – mówił, uzasadniając wyrok, sędzia Piotr Pałczak. – Przez takich jak oskarżony rodzi się społeczne przekonanie, że wszystko w naszym państwie, łącznie z wyrokiem sądu, można kupić albo załatwić sobie przez znajomości – podkreślał sędzia.
  Jak poinformowała wczoraj „Gazeta Polska Codziennie”, w 2010 r. policja zatrzymała za rozbój syna partnerki S. Kobieta zwróciła się o pomoc do S., który był szefem Prokuratury Rejonowej w Pyrzycach. Mężczyzna zgodził się, ale miał zażądać za to 22 tys. zł, a także biżuterię. Potem miał zażądać kolejnych 20 tys. zł, które miały rzekomo trafić do sędziego, decydującego o przedłużeniu aresztu. Syn kobiety pozostał w areszcie, a ona zawiadomiła wtedy ABW.
  Z informacji wynika, że w momencie kierowania do sądu aktu oskarżenia w tej sprawie S. był już prokuratorem w stanie spoczynku; nie prowadził spraw i nie występował przed sądem.

 9. Anonim pisze:

  CZAS NA KOBIETY.
  Wykorzystajmy go, działajmy razem na rzecz naszych praw, naszych szans,
  naszej wolności i bierzmy przykład z b. szefa Prokuratury Rejonowej w Pyrzycach, którego sąd skazał na 3 lata więzienia za wzięcie łapówki.
  Oczywiście żartowałem, ale dlaczego całe to mieszane towarzystwo jest tak
  bardzo aktywne w naszym rejonie.

  • Anonim pisze:

   Bo tam, gdzie jest bieda jest też miejsce dla lewactwa i kościoła. Pomagamy, wspieramy ….. K.rwa nie za darmo oczywiście. Popierajcie nas i wspierajcie finansowo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.