MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE Z DZIELNICOWYM

        Spotkanie mikołajkowe w Łozicach było świetną okazją, aby dowiedzieć się i nauczyć bezpiecznych zachowań na drodze. Dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych pyrzyckiej komendy kontynuując dotychczasową dobrą współpracę z Radą Sołecką spotkał się z dziećmi podczas zabawy Mikołajkowej.

        W Łozicach w świetlicy wiejskiej spotkanie mikołajkowe było świetnym pretekstem, aby podczas zabawy przekazać najmłodszym także treści profilaktyczne. Spotkania profilaktyczne prowadzone przez policjantów z pyrzyckiej komendy, odbywają się nieustannie, a tematyka prelekcji w obszarze bezpieczeństwa jest różnorodna.


reklama
      

        Pogadanki z najmłodszymi mają przede wszystkim na celu wyrobienie dobrych nawyków dotyczących bezpieczeństwa na drodze, w trakcie zabaw, a także tego komu można otwierać drzwi zostając samemu w domu.

        Podczas spotkania dzielnicowy informował dlaczego tak ważne jest korzystanie z elementów odblaskowych, kiedy poruszamy się po zmierzchu i jak należy poruszać się drogą aby być bezpiecznym.

        Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało słodki upominek i odblask, aby być dobrze widocznym na drodze.

st. sierż. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach

mikolozice

3 odpowiedzi na MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE Z DZIELNICOWYM

  1. mieszkaniec Pyrzyc pisze:

    No i to jest prawdziwy dzielnicowy,

  2. Rebe pisze:

    Współpraca z Radą Sołecką – bardzo dobry pomysł. A nie tylko śmignąć radiowozem po miejscowości od wielkiego dzwonu i udawać, że coś się robi. Kontakt dzielnicowego z ludźmi to podstawa.

  3. Anonim pisze:

    Marcelina cud malina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.