Zmiany organizacji ruchu na ul. Lipiańskiej i Mickiewicza

         W związku z niedawno zakończonym przez Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich remontem odcinka ul. Lipiańskiej w Pyrzycach – wlot do miasta od strony Gorzowa – Straż Miejska informuje o zmianie organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Lipiańskiej z ul. Młodych Techników.

          Zgodnie z nowymi zasadami zamknięto równoległą do ul. Lipiańskiej drogę prowadzącą do siedzib firm „Termoorganika” oraz „ABC Rol”. Zmienił się także wjazd do wspomnianych firm a także nad „tamę pyrzycką” – jest to droga przy stacji paliw „Dall”. W obrębie przedmiotowego skrzyżowania usytuowano również dodatkowe przejście dla pieszych a także skrócono prawoskręt do ul. Młodych Techników.


reklama
      

         Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich wykonał również na ul. Mickiewicza dwie zatoki przystankowe. Z pewnością poprawi to bezpieczeństwo osób korzystających ze środków komunikacji publicznej jak również zminimalizuje utrudnienia innym kierującym poruszającym się tą drogą.

Komendant Straży Miejskiej
w Pyrzycach
Michał Maduzia

9 odpowiedzi na Zmiany organizacji ruchu na ul. Lipiańskiej i Mickiewicza

 1. Anonim pisze:

  Chyba Maduzia nie Madzia

 2. jj pisze:

  oooo nowy odcinek drogi rowerowej , radosna twórczość urzędników jest nieskończona

 3. Anonim pisze:

  Chore chore!

 4. xxxx pisze:

  a kiedy asfalt na owocowej? 🙂
  najgorsza droga w pyrzycach a prawie centrum…

 5. ŻYCZLIW pisze:

  Zakręt zwężony prawie o połowę dokładnie zabrano pobocza po jednej jak i po drugiej stronie kosztem jak sie okazuje prywatnego zjazdu do dwóch mizernych firemek i jednego domu więc albo ktoś tu ma specjalne względy albo zadecydował o tym człowiek który nie ma pojęcia o tym jak wygląda ruch w tej okolicy,co tu dużo mówić dyskusja się zacznie jak zaczną się poważne wypadki:)Ponadto można zauważyć,że miejscowka Naszych panow policjantow została zlikwidowana,zawsze czaili się tam na skrzyżowaniu a tu psikus i nawstawiali słupków oplatali łańcuchem i nie ma gdzie suszyc;)A prawdziwą wisienka na torcie jest ta super drog rowerowa:)zastanawiam się czy wystarczy mi caly dzień by ją pokonać najwyżej gdzieś w połowie rozbije namiot;)LUDZIE 100KM?10KM? Nieeeeee okolo 100metrow!!!tyle ma najnowsza ścieżka rowerowa w Naszym miescie:)Doskonale ooznaczona ,asfalt jeszcze pachnie nowościa wiec zapraszam pomimo niesprzyjajacej pogody wszystkich na wycieczke koniecznie rowerową niech każdy się przekona,że radosna twórczość to podstawa przy wydawaniu publicznych pieniędzy:)

 6. Anonim pisze:

  Informowano społeczeństwo ze wybudowanie drogi 1km to milion zł to dlaczego w mieście zamyka się ogromne pasy jezdni na parkingi przykład ul.kilinskigo,dąbrowskiego itp.Miasto stało się miastem dróg jednokierunkowych i rowerowych.Taki rozwój nie był nam obiecany przed wyborami.Byla mowa o remontach itd ale nie o zamykaniu i ,,NIBY,,budowaniu nowych miejsc parkingowych.

  • pyrzycki pisze:

   Akurat tutaj podałeś zły przykład. Na tych ulicach i w tych miejscach w czasach ruchu dwukierunkowego było po prostu niebezpiecznie, bo po jednej stronie jezdni i tak stały zaparkowane auta (równolegle do kierunku jazdy), a wymijanie się pojazdów będących w ruchu graniczyło z wyczynami kaskaderskimi.

 7. pyrzyczanin pisze:

  a te słupki po lewej stronie to jakiś absurd trzeba zadzwonić do tvn turbo każdy z tych słupków kosztuje pewnie 200 stówki więc łatwo policzyć ile kasy niepotrzebnie wydano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.