Dzień Dziecka w Przelewicach

gl

         01 czerwca br. na sali sportowej przy Gimnazjum im. OZP w Przelewicach odbył się Dzień Dziecka, gdzie nasze dzieci z terenu gminy wzięły udział w imprezie, którą prowadzili Anna Roman i Daniel Nowacki z Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach przy wsparciu pracowników z Urzędu Gminy i Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwali nauczyciele, strażacy z OSP Przelewice i policjanci z Komisariatu Policji w Lipianach. Wszystkim dzieciom zapewniono bezpłatny transport.

       W tym wyjątkowym dniu zapewniono dzieciom poczęstunek, w tym m.in. lody, watę cukrową, kiełbaski z grilla, pyszne ciasto upieczone przez rodziców oraz wiele ciekawych atrakcji tj. zabawy na wesoło, konkurencje drużynowe, zamki dmuchane, minonki i malowanie twarzy. Były też pokazy strażackie, w których dzieci również chętnie uczestniczyły.


reklama

         Wójt Gminy Mieczysław Mularczyk serdecznie dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w sprawną organizację przedsięwzięcia, w tym pracownikom Gminnego Centrum Kultury i Urzędu Gminy oraz Ogrodu Dendrologicznego Przelewice, nauczycielom, strażakom z OSP Przelewice i policji z Komisariatu Policji w Lipianach, paniom, które upiekły ciasto. W sposób szczególny dziękuje naszym sponsorom, w tym firmie „Karsko” Sp. z o.o. i wszystkim innym życzliwym osobom, którzy przyczynili się do uświetnienia tego wyjątkowego dnia.

Anna Garzyńska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (17)