SZLACHETNA PACZKA – zapraszamy do współpracy!

          W tym roku po raz pierwszy w Gminie Przelewice ruszyła ogólnopolska akcja Szlachetna Paczka. Nasi wolontariusze poszukują darczyńców dla rodzin w potrzebie nie tylko z naszej gminy, ale i z okolic.

SZLACHETNA PACZKA  jest projektem, w którym Darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie.  Projekt ma charakter ogólnopolski i jak żadna inna akcja charytatywna w Polsce łączy działania setek tysięcy osób. Tylko w 2014 r. Paczka połączyła niemal 1 000 000 Polaków!

            W naszym rejonie włączyliśmy 36 rodzin, które chcemy otoczyć wsparciem. Do dzisiaj 32 rodzin już znalazło swoich Darczyńców, ale ciągle jeszcze szukamy kolejnych 4. Darczyńcą może zostać grupa przyjaciół, sąsiadów, współpracowników, czy społeczność uczniów  i nauczycieli jednej szkoły. Razem łatwiej!


reklama
      

           Jak zostać darczyńcą? To proste: trzeba wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl, następnie znaleźć klawisz „wybieram rodzinę”, wybrać województwo, a potem rejon. Zachęcamy do wyboru rejonu Gmina Przelewice, gdzie na wybór czeka jeszcze 10 rodzin. ( kliknij bezpośredni link )

Serdecznie zachęcamy do współpracy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.