„Przelewickie spotkania z kulturą”

gl

        Już w sobotę 27 września o godz. 17:00 w Pałacu Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach odbędzie się pierwszy koncert dla mieszkańców Gminy Przelewice, zorganizowany w ramach projektu „Przelewickie spotkania z kulturą”.

        Polega na stworzeniu kompleksowej oferty kulturalnej obejmującej dwa moduły:
1. Zorganizowanie wydarzeń kulturalnych na terenie Gminy Przelewice – koncerty odbędą się w Pałacu Ogrodu Dendrologicznego i w Gminnym Centrum Kultury w Przelewicach (dokładne informacje na plakacie);
2. Zorganizowanie wyjazdów wszystkich uczniów Gminy Przelewice – od przedszkola, klasy „O” i 1-6 kl. szkoły podstawowej i gimnazjum, a także grupy dorosłych mieszkańców do miejsc kultury w Szczecinie (Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie i Teatru Lalek Pleciuga ).


reklama
      

         Projekt „Przelewickie spotkania z kulturą”, realizowany w ramach programu Kultura Dostępna, jest dofinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego kwotą 31 000 zł, co stanowi 89,97% wartości budżetu projektu (Całkowity koszt projektu to 34 455 zł).

Projekt będzie realizowany w miesiącach od września do grudnia 2015 r.

plakat590

4 odpowiedzi na „Przelewickie spotkania z kulturą”

  1. ola pisze:

    Tak, wszystko bardzo fajnie, chętnie wezmę udział w tych fantastycznych spotkaniach, tylko… nie mamy auta, a do Przelewic nie ma busa. W sobotę, niedzielę – masakra, jeden albo wcale. Chcieliśmy pojechać całą rodziną we czworo z dzieciakami na całą sobotę, wrócić po południu, ale niestety – do Przelewic jest tylko jeden bus (Paanbus) o 15.50 – to za późno! Co z tego, ze atrakcje ciekawe, jak nie ma ich jak obejrzeć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (18)