Piotr Rybkowski wójtem Kozielic

        Piotr Rybkowski złożył ślubowanie w dniu 05 grudnia 2014 roku i przejął obowiązki Wójta Kozielic. Nowy wójt przyjął gratulacje od Przewodniczącego Rady Gminy Kozielice Roberta Sójki, ustępującego wójta Edwarda Kicińskiego, radnych i mieszkańców gminy Kozielice.

       Obecny na II sesji Rady Gminy Kozielice Wicestarosta Pyrzycki Bartłomiej Królikowski zapewnił o chęci współpracy starostwa z gminą Kozielice, podobnie jak z innymi gminami naszego powiatu. Niestety w obecnej kadencji nie będzie przedstawiciela Kozielic w Radzie Powiatu Pyrzyckiego.

         Mieszkańcy Gminy Kozielice jako jedyni w naszym powiecie mogli być pewni, że będą mieli nowego wójta. A to za sprawą rezygnacji z ubiegania się o kolejną kadencję dotychczasowego Wójta Kozielic Edwarda Kicińskiego.


reklama
     

         O władzę w gminie ubiegało się troje kandydatów Mirosław Lipiec, dotychczasowy zastępca wójta, Piotr Rybkowski i Urszula Głod – Van De Sanden. Do drugiej tury przeszli dwaj pierwsi kandydaci. Ostatecznie zwycięzcą został Piotr Rybkowski, który uzyskał 619 głosów. Mirosław Lipiec otrzymał 576 głosów.

Rada Gminy Kozielice:
Sójka Robert – KWW Piotra Rybkowskiego – Przyjazna Gmina-przewodniczący
Posyniak Łukasz – KWW Razem dla Kozielic
Nocoń Patrycja – KWW Przyjazna Gmina Kozielice
Gawrysiak Magdalena – KWW O Przeżycie Wsi
Prodan Krzysztof Adam – KWW Przyjazna Gmina Kozielice
Karwowska Sylwia Agnieszka – KWW O Przeżycie Wsi
Baran Waldemar Stefan – KWW Przyjazna Gmina Kozielice
Grochocka Danuta – KWW Przyjazna Gmina Kozielice
Karpiński Leszek – KWW O Przeżycie Wsi
Kucharski Marcin – KWW Nowy Czas
Mikołajczyk Paulina Ewa – KWW „Mądry Wybór”
Kuca Henryk – KWW „Mądry Wybór”
Zybała Dariusz Józef – KWW Przyjazna Gmina Kozielice
Czarnecki Wiesław Jan – KWW Piotra Rybkowskiego – Przyjazna Gmina
Stasiak Tadeusz – KWW O Przeżycie Wsi

oset

foto: Artur Kuca

21 odpowiedzi na Piotr Rybkowski wójtem Kozielic

 1. Anonim pisze:

  Nie mieszkam w Gminie Kozielice, niewiele o niej wiem. Piotrka Rybkowskiego znam, razem studiowaliśmy (zamierzchłe czasy). Odważny, rozważny, wykształcony, logicznie myślący, kulturalny. Powodzenia Piotrek.

 2. MIESZKANIEC WSI pisze:

  brawo panie piotrze dobrze gospodarzyc a bedzie ok

 3. Anonim pisze:

  Pan Mirek byłby zdecydowanie lepszym wójtem. A co najlepsze uzyskał dużo głosów prowadząc nieinwazyjną kampanię wyborczą. Pan Piotr dalej patrzy na Nas z słupów, drzew, płotów itp. Mam nadzieję, że szybko to usunie, bo jest to irytujące.

 4. z gminy pisze:

  Pamiętaj!
  Nie kariera, a chęć szczera- zrobi z Ciebie bohatera!
  ……….

 5. j. pisze:

  Pan Mirek wie co potrzebują mieszkańcy gminy,wie z jakimi problemami się borykają, jakie mają potrzeby.Szkoda mam nadzieje że za 4 lata wystartuje znowu

  • Anonim pisze:

   Tak ,tak widział, że mieszkańcy potrzebują panią „sandał” na stołku wicewójta, która miesiąc wcześniej nawet nie miała pojęcia o tym, że Kozielice istnieją! Litości!!!

   • a pisze:

    Pan Mirek wie kto potrzebuje pracy w gminie i szkole i kto wie gdzie jeszcze obiecał.

    • Anna pisze:

     za to Rybkowski już dawno ogłosił, że wie kto pracy NIE potrzebuje… grunt to dobrze stołki obsadzić i walczyć z bezrobociem. Ciężki czas przed tą naszą Gminą 🙁

 6. barbara pisze:

  Piotrze, raz jeszcze gratuluję i trzymam za Ciebie kciuki.

 7. anonim pisze:

  Głosowałem na Piotra ,lecz niestety po składzie radnych niespodziewam się że cokolwiek się zmieni.

 8. FIFI pisze:

  Dajcie spokój już z tym panem Lipcem .Zachowajcie te porównania i gdybania dla siebie.Ważne jest co tu i teraz.A jest nowy Wójt i jest nim Piotrek Rybkowski i to jest ważne i póki co nikt ani nic tego nie zmieni oprócz tych złośliwych komentarzy .Panie Piotrze niech pan pamięta że oprócz przeciwników ma pan też ludzi za sobą którzy oddali na pana swój głos i panu kibicują.Głowa do góry i do pracy!!!!!!!!Gratulacje panie Wójcie!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. Piotr pisze:

  Z tego co mi wiadomo kto inny jest przewodniczącym rady gminy.
  Jeżeli chodzi o Piotra Rybkowskiego myślę że będzie dużo lepszym wójtem niż M.Lipiec. Koniec dziwnych układów, korzystnych tylko dla wybranych.
  O to że w Urzędzie trzeba zrobić porządki bo jest przerost administracji było wiadomo od dawna. Obawiać powinni się tylko ci co pracują dzięki znajomością. Może w końcu gmina zacznie korzystać ze środków unijnych bo w ej chwili jest na szarym końcu pod tym względem.
  Jest naprawdę wiele rzeczy do naprawienia i myślę panie Piotrze że da pan radę. Znam pana nie od dziś i wiem że jest pan odpowiednią osobą na tym stanowisku.
  Powodzenia.

 10. A co bedzie z Jarzebinka z Koziolek? Kto je przygarnie bidule:( moze pan Baran? 😉

 11. Anonim pisze:

  Przewodniczący rady pan Sójka odwolany

 12. bynek pisze:

  Piotrek to zuch i chwat

 13. dumna93 pisze:

  Pan Piotr dla gminy chce dobrze! Może jemu w końcu uda się wyciągnąć nas z długów, a nie tylko w nie wpadać. Pan Mirosław natomiast jako zastępca wójta (btw. po co wójtowi zastępca? sekretarz nie wystarcza?) inwestował tylko w Jarzębinę i Koziołki, dlaczego nie wspierał Poranka z Tetynia? Co to za polityka? Równi i równiejsi? Trzymam kciuki za pana Rybkowskiego!!!!!!!!!!!!

  • Anonim pisze:

   bo to etatowy urzędas,i jak go popędzicie to ta niemota zdechnie z głodu -fachowiec od bycia utrzymankiem biednego i dojonego do granic wytrzymałosci podatnika ziemi tej-wybory to powinny takze redukować przerost w sztucznym i nabrzmiałym zatrudnieniu kolejnych urzędników

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.