Marzena Podzińska pokieruje Gminą Pyrzyce

        Cztery dni po wygranej w II turze wyborów na burmistrza Pyrzyc Marzena Podzińska przejęła rządy w Gminie Pyrzyce. Jest to historyczny moment ponieważ po raz pierwszy Burmistrzem Pyrzyc została kobieta.

Marzena Podzińska ślubowanie złożyła 04 grudnia podczas II sesji Rady Miejskiej w Pyrzycach.  W swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim, którzy ją wspierali  w wyborach, a przede wszystkim mieszkańcom Gminy Pyrzyce, którzy poparli jej kandydaturę. Następnie przekazała głos Staroście Pyrzyckiemu Kazimierzowi Lipińskiemu, składając deklarację współpracy z Powiatem Pyrzyckim.

         – Musimy razem lobbować nasze wspólne przedsięwzięcia, które mają służyć poprawie warunków życia mieszkańców. Ale żeby to osiągnąć, potrzebni są ludzie. Moim hasłem wyborczym było – „Przywróćmy normalność”, pani Burmistrz Marzeny Podzińskiej – „Pracujmy razem”. Myślę, że jeżeli będziemy pracować razem, to przywróćmy normalność – powiedział Starosta Pyrzycki Kazimierz Lipiński, odnosząc się do sytuacji, poprzez pewną symbolikę – Chodnik można zrobić za pięć, dziesięć lat,  podziały ludzkie, bóle i krzywdy jest trudno odbudować, ale mam nadzieję, że nam to się uda. Deklaruję Pani bezgraniczną pomoc i współpracę – dodał.


reklama
     

       Gratulacje nowej Burmistrz Marzenie Podzińskiej złożyło szereg osób, samorządowców, szefów jednostek, przedsiębiorców oraz mieszkańcy.
Atmosfera w sali 282 to nie tylko kwiaty, słowa gratulacji, ale i rozmowy w przerwach obrad o przyszłość, o nadzieję na spokojną i konstruktywną pracę w radzie i współpracę, której zabrakło, na kanwie samorządu już od wielu lat.

        Przed przystąpieniem do dalszej części obrad ślubowanie złożył nieobecny na pierwszej sesji radny Łukasz Michalski. Po spełnieniu formalności dokonano wyboru dwojga wiceprzewodniczących Rady Miejskiej w Pyrzycach, spośród trojga kandydatów. W głosowaniu tajnym 12 głosami została wybrana radna Iwona Ksel, a także radny Mirosław Wyrodek, który uzyskał 9 głosów. Na kandydaturę Jana Wojtasika oddano 6 głosów.

        Ustalone zostały także składy osobowe trzech komisji rady i wybrano ich przewodniczących. I tak szefem Komisji Budżetu został Mariusz Majak, członkowie to: Mirosław Wyrodek, Małgorzata Piotrowska i Krystyna Wilman. W Komisji Edukacji, Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych zasiądą: Łukasz Michalski, Krystyna Wilman, Jan Wojtasik. Magdalena Wodzińska, Jerzy Wroński, Dariusz Jagiełło, Roksana Herman, Edward Gola pod przewodnictwem Waldemara Lemiesza. Komisją Rolnictwa i Ekologii, w skład której weszli: Iwona Ksel, Mirosław Wyrodek, Wojciech Łubiarz i Edward Gola pokieruje Jerzy Wroński.

      Kiedy zostanie wybrany skład osobowy komisji rewizyjnej? – to pytanie kieruję do Przewodniczącego Rady Miejskiej pana Pawła Chyta.

     – Dziś zostały wybrane trzy komisje, na kolejnych obradach, w swoim czasie, dokonamy wyboru komisji rewizyjnej – zapewnił przewodniczący rady.

Podczas drugiej sesji Rady Miejskiej dokonano także zmian w budżecie na rok 2014. W dniu 7 listopada 2014 roku radni wprowadzili do dochodów kwotę 1.103.000 zł, z czego 948.000 zł przeznaczyli na zmniejszenie deficytu, ale z uwagi na  występujące zobowiązania wymagalne była potrzeba wycofania kwot ze zmniejszenia deficytu na zabezpieczenie wynagrodzeń w oświacie, Zakładzie Usług Transportowych, Szkole Muzycznej, OPS, diet radnych poprzedniej i obecnej kadencji, a także na odprawę dla byłego Burmistrza w wysokości netto 38.000 zł. Radni byli w tej kwestii jednomyślni i uchwała zyskała akceptację całego 15 osobowego składu.

          Ogólny optymizm, który bez podtekstów był wyrażany przez wiele osób, buduje nadzieję na to, że sesje będą miejscem dyskusji i racji, a nie polem walki i personalnych animozji.

Anetta Głuchowska-Masłyk

242 odpowiedzi na Marzena Podzińska pokieruje Gminą Pyrzyce

 1. miodek pisze:

  W podziękowaniach pani Burmistrz jest napisane ” z pośród” wg słownika powinno być ” spośród”. Już na początku mała wpadka. .. Może to zle miłego poczatki? Niestety jakoś wątpię. Obym się mylił

  • Ona pisze:

   Ooo… ale jesteś spostrzegawczy…szczwany lis :))

  • Anonim pisze:

   pomylili to się wyborcy i za to zapłacić będzie trzeba , ortografia nie jest najsłabszą stroną, !!!!może pani p. z żabowa taczką ,,kultury” dowiezie . ale dobrze że jerzyk jest w dwóch komisjach to będzie ,,porządek”[zaufany uczeń m.o.] oby tylko go podarkami nie kusili[łasy jest] bo będzie recydywa i rada upadnie. trzymajcie się wyborcy,pozbyliście się jednego i to was zaślepiło , obecny skład już przy sterach był i co zrobił……???????. M.O.tak jak adolf h. czy józef s. nie sam robił złą robotę, są z was naiwniacy.

 2. Anonim pisze:

  czas start od jutra będzie klawo i laska!obudziłem się w mieście pełnym miłości i szczęścia-haha żeby tak fajnie było za 4 lata lub za 3,5 bo to moda na dezercję!

 3. pyrzyczanka pisze:

  Szkoda gminy i miasta pyrzyce ciezkie czasy idą

 4. Dziewczyna pisze:

  Gratuluję Pani Burmistrz, życząc jednocześnie owocnej współpracy z Radą Miejską oraz podejmowania dobrych dla naszej gminy decyzji 🙂

 5. Czytelnik pisze:

  Admin weź Ty wyłącz te komentarze. Nie dobrze mi się robi jak czytam tych mędrców anonimowych.

 6. SZOK pisze:

  O kurna, a co na sali robił łapówkarz od „fryzjera” Mirosław J.??? Kto go wpuścił??? Gdzie była ochrona!!!

 7. Jurek pisze:

  Skończyły się gratulacje do pracy pani Burmistrz nie ma co czekać teraz my mieszkańcy zobaczymy co Pani zrobi

 8. ja pisze:

  3 miesiące i nie ma gminy albo zmiany haha

 9. Tylko jakie? pisze:

  To szykuję się nowe stanowisko dla Mirosława J?

 10. JanB pisze:

  Ludzie, skończcie z krytyką, wylewaniem jadu i zgryźliwością. Wybrało ją ponad 3000 osób. Dajcie jej czas, a oceńcie gdy skończy. Nie nauczyliście się nie oceniać książki po okładce?

 11. Anonim pisze:

  cho,cho

 12. kkk pisze:

  Cztery lata temu zaglosowalem niestety na Olecha. Mam nadzieje ze tym razem nie zmarnowalem swojego glosu glosujac na Podzinska…

  • Anonim pisze:

   POCZEKAJMY dopiero opadł kurz po wyborach spokojnie wszystko z czasem będzie wiadomo czy słuszny był wybór,dla zwoleników propagandy olecha wszystko będzie złe ,ale nas to nie powinno interesować co przegrani jeszcze w agonii plotą.

 13. zakochany w Marzenie na zawsze pisze:

  ma p. „pełne ręce roboty” .. do 2018 będzie pani pewnie moim światełkiem.. Pozdrawiam ha ha

 14. zakochany w Marzenie na zawsze pisze:

  Ja tam jestem zakochany w Marzenie.. Moge pracować dla niej wszędzie .. kurcze może da mi posade instalatora .. lubie instalowac coś gdzieś..

 15. kasia pisze:

  kto będzie zastępcą,wiadomo coś?

 16. ktoś wyjątkowo cudny pisze:

  No słyszałem, że już Podzia się szarości juz wyrzucile biurko Olecha i robi remont kosztem wolnej soboty innych..
  Oj będziecie płakać przyczynie…. Dobrze że mnie tam już nie ma.. No i sekretarka na zwolnieniu potepialiscie Olecha a zobaczycie co ona wam pokaże… Aby w pyrzycach było dobrze musi ktoś z nikąd przyjść,ktoś kto nie jest stronniczy może trzeba było dać szansę zaharenko

 17. Anonim pisze:

  a co slychać u pani dyr.szkoły w Mielęcinie,pewnie teź na zwolnieniu bo bardzo bolą ręce od zrywania plakatów nogi od deptania.Rodzice uczniów są w szoku zastraszanie rodzicow było nagmine.

 18. k.w.cudny pisze:

  Wiesz co to jest debil? Zajrzyj do słownika anonim… Szkoda, że inteligencja jest ci daleka…

  • Anonim pisze:

   ale fajnie ,ze sam siebie zdiagnozowałeś,ale do tego nie potrzeby słownik ,w zupelnosci wystarcza wpisać hasło w wyszukiwarkę i po chwili cała prawda ukazuję przed twymi pustymi oczkami.Na zdrowie

 19. Agent XXXL pisze:

  Gratulacje dla Nowego Burmistrza i oby ta kadencja była lepsza niż pozostałe.

 20. zakochany w Marzenie na zawsze pisze:

  ja tam zawsze podnosiłem jej zerwane plakaty .. chyba diabeł mnie opętał.. Ciekkawe co moja ukochana pocznie..

 21. zakochany w Marzenie na zawsze pisze:

  tylko pewnie moja miość odpłynie w dal.. Kaziu bedzie zarabiał jakies 10 tyś i to lekkim pitolem.. Moja miłość jakieś 5 tysi to co ja zrobie w swoich obdrpanych buciakach… będe dla niej jak we mgle

 22. Joda pisze:

  Najwyższy czas Pani Burmistrz zawiesić Panią dyrektor szkoły w Zabowie do zakończenia sprawy w sądzie bo wstyd dla gminy.

 23. ;) pisze:

  Biurko wyrzucila, ciekawe dlaczego? Moze kiedys czesto na nim siadala….

 24. ;) pisze:

  Jmo po lipinskim nic nie wyrzucil,nawet koloru scian nie zmienil,a tu takie zmiany.Pani Marzenka chce uchodzic za dystyngowaną Panią ,czyzby miala kompleksy?

 25. ona pisze:

  Chcieliscie to macie….Podzia jeszcze wam pokaże …naiwniacy ! Olech nie był święty ale mniejsze zło niż ona! będziecie płakać za Olechem…aż się ździwicie jak szybko !!!

 26. MIESZKANIEC WSI pisze:

  pszestancie pisac gupoty bo slabo sie robi na ten widok lipinski chaczka i w buraki chakac a nie do koryta wiesniak ze struzewa

 27. zpy pisze:

  Wy wszyscy jesteście dobrzy worek i buty z betonu i do bagna!

 28. Anonim pisze:

  proszę pamiętać o wysokim uposażeniu , przynajmniej 12000zł , a może mało ? przecież tak solidnie rozwijała miasto jako zastępca m.o. no i teraz wespół z SLD DOKONA RENESANSU W PYRZYCACH . tylko co zrobić z przeszłością .wiem – wykopiecie ją za dwa lata.

 29. szef ma prawo pisze:

  Ludzie, jeśli nie było malowane kilka lat, niech maluje. Meble— droższa sprawa. Ludzie, to są „niezauważalne” wydatki w skali gminy. Ale, wiadomo, jak to u kobiet, kosmetyka ma znaczenie.
  I do sedna— JAK SĄ GŁUGI W GISPODARSTWIE, to zasypuje się dołek, Noe kupuje krem na zmarszczki 50+. Nie trzeba być ekonomistą, żeby to rozumieć, ale wystarwystarczy być burmustrzynią… Zrozumcie kobietę 😉

 30. Anonim pisze:

  Pani Piotrowska – koncz kariere Ty nie mozesz byc radna bo bedzie wyrok niebawem

 31. pyrzyczanin pisze:

  do pyrzyczanka miłośnikom MO już dziękujemy

 32. :) pisze:

  Wyrok będzie dla piotrowskiej ,to znow zrobi imprezę zamkniętą ale tym razem sama ze sobą wypije.Pseudo przyjaciol juz nie bedzie .

  • Anonim pisze:

   to,ze nadal jest radną to czymś świadczy jeden igłupi incydent nie kasuje pani Piotrowskiej,a przyjaciól ma wielu i zawsze na nich moze liczyć.Tobie życzę abyś z satysfakcją mógł miec tulu zaufanych i pewnych ludzi przy sobie.
   „Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”

   • wieśniak pisze:

    trzymam kciuki za ta kobietę więc dzięki za wsparcie dla niej, nie znałem babki, ale ostatnio trafiła mi się rozmowa w jej obecności i jestem za takimi szczerymi ludźmi, ta Małgoska się wam nie da internotowi bluźniercy@!!!!!!

   • Anonim pisze:

    maz w domu siedzi z dziecmi a ona imprezy robi …………..

    • Anonim pisze:

     Prawidłowo!!! A co tylko kobieta ma wiecznie siedziec w domu i czekac az Pan sie wyszaleje i raczy wrocic do domu??!!

 33. MIESZKANIEC WSI pisze:

  was do wisly buraki jedne

 34. Anonim pisze:

  Ho ho ho co Mikolaj przyniósł naszej gminie?

 35. Anonim pisze:

  a co z naszym orłem ze Starostwa panem WIKTOREM słyszałem że ma być ordynatorem na jakimś oddziale w szpitalu -no cóż taki szpital takie kadry,jak meliorant jest menagerem to i w-fista może być ordynatorem to dobre !

 36. Joda pisze:

  Głosowałem na Panią Podzińską i bardzo jej gratuluje wygranej , jednocześnie rozpoczynam obserwację poczynań nowej władzy, krytykiem potrafię być kąśliwym ale obiektywnym.

 37. BYLE ŁACHY pisze:

  Czy jest dzisiaj cos dla dzieci z okazji Mikolaja ?

 38. ? pisze:

  Nie ma zadnej informacji na stronie PDK

 39. zwolennik JMO pisze:

  Podzińska jak amerykanka w Ranczo sie poczuła 😀 wookół tyle samo kretynów 😀 a ludzie w brzesku mówią ze pare lat temu czereśnie w sadach zbierała a teraz dzień dobry to nie łaska…

 40. MIESZKANIEC WSI pisze:

  ty jomo co ty piszesz takie gupoty uwazaj bo nowa burmistrz znajdzie cie

  • wiki pisze:

   Co jemu zrobi nowa burmistrz jak jego znajdzie?co wyśle na niego tych co zaklejali plakaty pana J.M.Olecha plakatami pani Podzińskiej,i co jego też zakleją?

 41. france pisze:

  ten „JMO”-EJ,,,JAK CI ŻAL ŻE KOBITKA MA POPARCIE I ZAUFANIE ,TO UMÓW SIĘ Z PSYCHOLOGIEM ,BO ZALATUJE TU SZAMBEM OD CIEBIE ,[I CO Z TEGO…ŻE CZEREŚNIE ZRYWAŁA,,,TAKA SAMA PRACA JAK INA,,],JA KIEDYŚ GNÓJ WYWALAŁEM Z OBORY,A DZIŚ -S KLASA GARAŻU I KOMINEK SALONIE ,,,

  • anonim pisze:

   Ta „S” klasa nie pomoże jak nie potrafisz się zachować, nie nauczyli Cię że dużymi literami się nie pisze!!! Bo to oznacza KRZYK, czego się drzesz???

 42. Ryczący z zachwytu! pisze:

  TAk, tak, tak. Wszyscy tego oczekiwali!!! Mamy pierwszy efekt współpracy powiatu i gminy Pyrzyce. Wspólnie zorganizują turniej piłkarski. Extraaaaaaa!!!

 43. Anonim pisze:

  AAAAAAAA co robi Wktor Wielki coś cicho o bossu Pyrzyc? może w klubie GOGO tańczy bo ponoć umie,ma kwalifikacje!

 44. Axl pisze:

  Nawet łuszyczyk, wbiwszy się w garnitur przybiegł. siedząc z tyłu ze smutną minką, wspominał jak mu onegdaj dobrze było. Niestety łuszyczyk, Pyrzyczanie wystawili ci rachunek. A może by tak na tą swoją wieś wrócił – co?

 45. Anonim pisze:

  A tu niespodzianka Betonu.

 46. Anonim pisze:

  Betyna

 47. Anonim pisze:

  Betyna

 48. Anonim pisze:

  Teraz jeszcze tylko Stankiewicza gdzieś usadowić i będzie ok.

 49. wowa pisze:

  Widzę, że Urząd Gminy stanie się przytułkiem dla spadochroniarzy ze starostwa

 50. Bronka pisze:

  „Urząd Miejski” dla ścisłości.

 51. Bronka pisze:

  o, nie odpisuje pewnie marna urzędniczyna wyłączyła już komputer.

 52. ooo pisze:

  spokojnie, dajcie kobiecie popracować a nie wszystkich jedną miarą traktować. Era terroru już za nami

 53. drakula pisze:

  A z kim OLECH chciał pracować samolub/.

 54. Paulina pisze:

  ‚Bronka’. Posłuchaj ‚urzędniczyną’ możesz nazywać sobie kogokolwiek chcesz, jeżeli Ci na to pozwoli w swoim środowisku a nie poza nim, więc nie publikuj obrażających komentarzy w stosunku do mojej mamy. Jak zobaczę jeszcze jeden tego typu komentarz, uprzedzam skończy się to inaczej- prawnie, ponieważ mam Twoje IP.
  PS.Chcesz powiedzieć coś MOJEJ MAMIE, powiedz prosto w oczy, a nie bawisz się w gierki 😉 POZDRAWIAM.

 55. asinus pisze:

  byłam dzisiaj na hali osir i zdumienie moje siędneło zenitu jak zobaczyłam jednego gościa który już kiedyś w Pyrzycach był Jankowski dowiedziałam się że ma prowadzić turniej piłkarski małych dzieci teraz w sobotę Przecież ten człowiek jest tutaj skompromitowany Pił wódkę i sędziował tym dzieciaczkom przecież policja go zwinęła i wyrzucili go z osir ateraz on ma prowadzić turniej Ludzie przecież to uwłacza obecnej władzy

 56. Anonim pisze:

  on pił gosia piła i pije i tak ma być -hahahahahahah ale *&$&%* gmina!

 57. bynek pisze:

  Takimi właśnie ludzmi otacza się obecna burmistrz Przecież Jankowski to nie jedyna osoba która jest skazana prawomocnym wyrokiem sądu Następny to Piotr Ć słynny nauczyciel co bil uczniów w gimnazjum Okłamał ludzi w swoim oświadczeniu że nie był karany a byl kolejna to radna Małgorzata Piotrowska którą złapano jak jeżdziła po pijaku a w jej otoczeniu kręci się jeszcze człowiek który siedzial w więzieniu ale był bardzo aktywny w kampani Pani burmistrz nie tędy droga chyba że droga Marzenko jesteś …….

 58. donek pisze:

  ale jaja

 59. Anonim pisze:

  Mirkowi Pyrzyczanke

 60. drakula pisze:

  Nareście coś zaczyna się dziać na hali a nie tylko zabawy dla emerytów.

 61. ...... pisze:

  Nie mów że Mirek Jankowski prowadzi turniej dla dzieci. Jeżeli tak, to tragedia wróciła do Pyrzyc. Jak człowiek FRYZJERA i alkoholik może znowu się tu pokazywać. Pani Burmistrz i Panie Starostwo pod państwa szyldem……………Teraz

 62. Znajomy pisze:

  Dzisiaj na słupach wieszane są ozdoby świąteczne tylko dlaczego robi to firma ze Szczecina? Dlaczego nikt z naszej gminy? Pani burmistrz dlaczego?

  • Mateusz2292 pisze:

   Jeżeli był to taki żółty podnośnik marki Star z rejestracją ZS to nie oznacza to, że robi to firma ze Szczecina.
   PPK od listopada posiada lub wypożyczyło na swój stan takiego Stara.

   Zastanawiam się, czy gmina ma jeszcze kilka takich lampek co ozdabiają drzewa przy gminie.
   Można by tak było ozdobić drzewa przy mini tężniach, tak jak to było rok temu 🙂

 63. ANONIM pisze:

  A slyszeliscie,ze do dwoch przyjaciolek Pani burmistrz ma dolaczyc jeszcze trzecia Aneta W. z OPS to kolejna trafna decyzja…lepiej juz wyjechac z gminy bo nic dobrego nas nie czeka z tymi Paniami

 64. Anonim pisze:

  Hej,zablokowane wpisy taka demokracja?

 65. Anonim pisze:

  A gdzie moj wpis o Anecie z OPS???

 66. Anonim pisze:

  A kto to taki Aneta?kolejna przyjaciolka M.Pa,a mowili na Olecha

 67. Anonim pisze:

  Oczywiscie kolejna przyjacioleczka Marzeny

 68. duzy pisze:

  Aneta W. czyli? bo nie znam…

 69. Anonim pisze:

  ja pie***** weźcie k**** zacznijcie w końcu podpisywać zdjęcia! co za zje**** portal!

 70. jopek pisze:

  No i zaczęły się porządki pani Podzińskiej pseudo JADŻKA Na pierwszy ogień poszła Danka Kresowianka Za dotychczasową często bezineresowną pracę dostała kopa w dupęByła tylko potrzebna kiedy trzeba było ulepić pierogi ugotować bigos upiec ciasto A teraz biedna babo won ze dwora bo trzeba swoim przydupasom zrobić miejsce i dać to co obiecało się przed wyborami DANUSIU nie przejmuj się te &*&$&# jeszcze bekną Zwolnili biedną Dankę tak JADŻKA która ma mgliste pojęcie o samorządzie a szczególnie o ludziach potraktowała wybitną osobę naszej gminy Biada JADŻKO biada Tak nie robi się z ludżmi którzy jak ty siusiałaś jeszcze w majtki byli już szanowani i cenieni bo na to sobie zapracowali Danusia duży szacun dla Ciebie A JADŻKAgówno

 71. jopek pisze:

  Od 5 dni na drodze dawnej trójce są poprzewracane znaki drogowe połamane w czasie wichury drzewa nikt nie reaguje No bo po co Przecież jeszcze święta Pani burmistrz podaje na stronie urzędu kto kiedy ma dyżur i kto pilnuje porządku ale nic z tego nie wynika jak burdel był tak jest

  • Anonim pisze:

   a pozbieraj wiatrołomy ,zima idzie bedziesz miał ciepło pod strzechą………..i czysto na drodze tyle pozytywów a takie małe zainteresowanie i znów malkontenci całą parę w gwidek puszczają

 72. Doda pisze:

  Pani burmistrz rządzi i dzieli,taki jest przywilej zwycięzcy a że za 4 lata-wszystko na to wskazuje-zostawi po sobie spaloną ziemię,no cóż chcieliśta to mata

 73. melek pisze:

  ty doda pszestan takie gupoty pisac bo spac sie chce wes sie sama za robote a olech to oszust razem zwami czas pokaze na co jom stac

 74. Doda pisze:

  Melek-kurdupelek ty chyba jesteś mieszkańcem wsi/nie mylić z WSI/

 75. Doda pisze:

  Melek ty jesteś kartofelek z dużego miasta SORRY!

 76. melek pisze:

  ty doda bujaj sie tak moze co o demnie

 77. marek pisze:

  burmistrzowa pogoniła Cząstkę z pracy bo przecież trzeba dać zarobic swojej sołtysowej z Brzeska za kampanię wyborczą Teraz Danka nie będzie już robiła pierogów i piekła ciasta Będzie to robiła Janowska dobra koleżanka Czarnej dupy też z brzeskaKresowianka nie dawaj się jesteśmy za tobom

 78. Doda pisze:

  Cześć Elemelek!
  Czytałem kilka twoich wpisów i mam wrażenie,że jesteś pijarowcem
  miłościwie nam panującej pani burmistrz.
  Pełnisz rolę podobną do roli Misia Kamińskiego w platformie tzw.obywatelskiej i robisz to bardzo dobrze.
  Być może dzięki tobie za rok będzie jakieś referendum.
  SORRY Kartofelek ale wymiana poglądów z tobą to czysta przyjemność.
  Być może kiedyś wychylimy lampeczkę winka.
  Trzymaj się ciepło Leluś.

 79. Rob pisze:

  ty „Doda” nie podszywaj się pod człowieka bez skazy i wad.Wino to sam,a pij w towarzystwie takich jak ty.

 80. melek pisze:

  janowska nadaje sie na krzan zbierac a tobie doda dzieki moze kiedys sie spotkamy i pogadamy trzymaj sie bo jak wiem pani burmistrz zrobi duzo a to co ludzie muwiom to nie sluchaj jc za glosem serca

 81. Doda pisze:

  Nie bądź taki poważny Elemelek
  Dla rozładowania atmosfery opowiem ci dowcip.
  Blondynka jedzie windą i nagle wsiada do windy jakiś facet i pyta się:
  -Na drugie?
  -Jadźka

 82. dziwek pisze:

  Wielkom ignorancją wykazali się burmistrzowie zarówno Podzińska i betyna w poniedziałek kiedy mieli przyjmować ludzi Czekaliśmy pod drzwiami jak psy a oni nie było ich Tak traktuje władza swoich ludzi Spużnili się i nawet nas nie przeprosili Ale co można od oczekiwaćona zawsze taka była

 83. melek pisze:

  ty doda i dziwek jestescie kopnieci w muzg jak burmistrz moze sie spuznic nie gadaj takich gupot bo asz sie spac chce wy gamonie

 84. dziwek pisze:

  ale tak był po porostu nie było ich o godz kiedy mieli przyjmować mieszkańcow Nawet nas nie przeprosili Zwykla ignorancja wladzy A burmistrzowa to z teg slynie od dawna

 85. melek pisze:

  ty dziwek burmistrzowom znam lepiej ona zawsze jest wczesniej musi byc a reszta nie obchodzi mnie nie obrazaj pani marzeny bo nie ladnie mozesz mie klopoty radze ci luz

 86. Anonim pisze:

  Większym zlekceważeniem wyborców i zarazem rodziców jest zatrudnienie do prowadzenia imprez piłkarskich dla dzieci z Akademii Piłkarskiej Sokoła człowieka o mętnej reputacji z Barlinka.
  Co na to Pan Prezes i rodzice dzieci?

 87. Anonim pisze:

  Dziękujemy panu z Barlinka za zorganizowanie fantastycznej imprezy

 88. Anonim pisze:

  Pan z Barlinka powinien się leczyć z nałogu a nie prowadzić imprezy dla dzieci.

 89. dziwek pisze:

  Dzisiaj kolejna ignorancja pani burmistrz Każdy poniedziałek powinna przyjmować mieszkańców Miałam dzisiaj ważną sprawe do załatwienia Poszłam do urzędu żeby przedstawić ją burmistrzowej No ale znowu jej nie było Tojuż kolejny raz Kiedyś burmistrz jak nie mugłbyć w poniedziałek to wyznaczał inny dzień w tygodniu i można było do niego iść i pomógł załatwić A teraz ta pani ledwo została burmistrzową i już gardzi ludżmi Oj nieładnie nieładnie

  • ja pisze:

   od tego są pracownicy -przedstawią sprawe burmistrzowi a nie sama Pani burmistrz bedzie wam pieluchy może jeszcze zmieniać – zasrańce

   • dziwek pisze:

    a burmistrzowa jest od tego że jak jest dzień przyjęć mieszkańców to jej zasranym obowiązkiem jest być w biurze isłuchać naszych problemów bo po to na nią głosowaliśmy Ignorancja na całego

  • anonim pisze:

   oj ale wy macie faze ……. nikt nawet zachorowac nie moze ….. a co to załatwic sprawy z praconikami nie moze….

 90. Anonim pisze:

  Ale bruzdzisz nowej pani burmistrz panie:-) jerzy

 91. dorosły pisze:

  Ma po to zastępcę sama robi porządki po OLECHU.

 92. dziwek pisze:

  Porządki to niech ona sama zrobi po sobie adzień przyjęć był zawsze święty dla mieszkańców Jak ona tego nie rozumie to nich nas dalej olewa w ten sposób Ja musiałam załatwić sobie wolne w pracy a ona normalnie mnie olała

 93. zawiedziony pisze:

  Ja tez miałem do pani Burmistrz sprawe ale co zastałem pusty pokój …. sory taki mamy mini rzad w zpy (wybacze jesli była w Paryżu na marszu jednosci)

 94. jola pisze:

  Ona powinna iść na marsz jedności ale do swojego byłego męża Krzysztofa Powinna go błagać i dziękować za to że opiekuje się ich synem bo ona od dawna zostawiła go na pastwe losu Krzyś duże uznanie dla Ciebie A jom powinni za to osądzić i do tiurmy wsadzić Ale jak mówią starzy górale na czele z Bartkiem Koszałkim Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy Syn kiedyś potrakyuje jom tak jak on jego Opamiętaj się opetana kobieto

  • ble pisze:

   Z Bartkiem Koszarkiem nie Koszałkim!

   • ok pisze:

    czy to ten sam Bartek Koszałek z którym poszła w tany jedna z Pyrzyczanek a póżniej jej mąż szukał jej całą noc?Przecież on był psem to znał wszystkie zakamarki Pyrzyc no ale ona była lepsza i znalazł ją dopiero kiedy był już świt Oj działo się wtedy działo Ale mąż wybaczył

  • Krystyna pisze:

   Nie najadłaś się :)? nic tylko JOM i JOM

 95. ja pisze:

  oczywiście wedle twojego myślenia powinna siedzieć w domu i obiadki gotować. Po to dziecko ma dwoje rodziców, a poza tym nie jest już chyba dzieckiem żeby sobie jeść na talerz nie nałozyć. Boże widzisz i nie grzmisz, co za naród.

 96. czerwony pająk pisze:

  powoli nadchodzi czas rozliczeń burmistrzowej z obietnic złożonych przed wyborami Przecież teraz trzeba dać pracę tym którzy byli najaktywniejsi w kampanii a pogonić tych którzy ośmielili się być przeciw
  Pierwszym zwolnionym został Paweł B który tylko listy dostarczał
  Drugą zwolnioną ze stanowiska kierownika OPS jest Marta L
  Domniemania o kolejnych zwolnieniach obym się myliła i nie życze tego nikomu no ale znając paskudny charakter burmistrzowej to nikomu nie popuści
  Do zwolnienia:
  Dorota K
  Grażyna W
  Anna W
  Magdalena W
  Beata K
  Agnieszka O
  Michał F
  Marek O
  Sylwester K
  Paulina S
  Póżniej jeszcze następne nazwiska
  Przyjęci już do pracy zostali
  Robert B
  Anna CH
  A w poczekalni są jeszcze
  Izabella M
  Jarosław S
  Wiktor T
  Jeżeli jeszcze któś ma jakieś informacje na ten temat to niech się z nami dzieli

 97. Magda pisze:

  Kolejną zwolnioną jest Magda z Krzemlina Przecież Anna Ch była bardzo aktywna w kampanii i to teraz ona będzie na świetlicy Już nawet odbyła pierwsze zajęcia

 98. ja pisze:

  Nogami przebiera Marta H żeby ją tylko przyjąć
  również Tomasz T do Żabowa a Bożena M w odstawkę

 99. Bronka pisze:

  co wy tam wiecie, ja wiem z pierwszej reki że od 1 lutego Napieralski przychodzi do Urzędu podobno na doradcę.

  • ewan pisze:

   Grzegorz K. ma chrapke na intratne stanowisko natomiast Łucja W. za żadne skarby nie pójdzie w odstawkę.

   • ja pisze:

    Weźcie się urzędasy do roboty a nie knujecie!
    Ciepło Wam ? na głowę nie pada? pensyjka co miesiąc? – to do pracy!
    Jednak szkoda, że nie zagłosowałem na JMO bo przynajmniej gonił Was darmozjady do rzetelnej pracy.

 100. pkobp pisze:

  Przecież w kolejce do pracy w urzędzie niecierpliwi stoi Halina M która tam już była ale na której ówczesny burmistrz poznał się doskonale i zrobił z nią to co zrobiono w naszj firmie czyli pogoniono tam gdzie pieprz rośnie i słusznie

 101. czerwony pająk pisze:

  czystkę zaczeła robić najpierw na świetlicach wiejskich Praktycznie wymieniła całą ekipę pracujących pań Myśli że to ujdzie jej nie zauważenie ale ludzie na wsiach będą to pamiętali bo burmistrzowa obiecała im że nie będzie tam zwalniała ludzi

 102. Anonim pisze:

  zaraz zaraz przecież daje prace innym niech ci co pracowali poznają smak nowych rządów

 103. jeko pisze:

  oj oj zasmakujemy ich wszyscy,wiochy to dopiero początek

 104. eska pisze:

  Każda władza zmienia kadrę,poczekajcie na bum w urzędzie,będzie przewrót majowy

 105. Anonim pisze:

  DOBRZE ROBI NIE MOŻNA MIEĆ DWÓCH BOŻKÓW

 106. jjjjjjj pisze:

  Nie ma co robić tylko swoich przydupasów zatrudnia

 107. zawiedziony pisze:

  kobyła

 108. j pisze:

  Rafał puknij ja ze 3 razy w łeb to moze sie baba ocknie, tos se chłopie zamienił (współczuje) ta z banku była lepsza ……..

 109. Anonim pisze:

  Blondynka dzwoni na policję,zgłosić,że okradziono jej samochód:
  Ukradli tablicę rozdzielczą,kierownicę,pedał hamulca,a nawet pedał gazu.
  Za chwilę ponowny telefon:
  Już nie ważne,przez pomyłkę usiadłam na tylne siedzenie.

  Pani Jadzia siedzi na tylnym siedzieniu podejmując decyzje personalne.
  Nie wymagajcie za wiele.

 110. Anonim pisze:

  w sklepach pokazał się krem pod oczy który odmładza o 10 lat a babcia 96 letnia mówi że 60 zł nie wyda na zakup bo to jej nic nie da jak będzie miała 86 lat

 111. Anonim pisze:

  Nadchodzą wielkie zmiany niebawem poznamy nowe nazwiska na stanowiska znane z przeszłości Szkoda że tak późno

 112. xxx pisze:

  ale nienawiść z was bije ludzie ogarnij cie się szczególnie ci od jak to ze on się nie może pogodzić z przegrana to właśnie widać w tych wpisach :-)) wasz guru to niech w końcu się ogarnie i pokaże odrobinę klasy jak wie co to jest

 113. anonim pisze:

  Marzena zrób porządek z tymi przydupasami olechowymi bo mnie szlag trafia. Dziadostwo się szarogęsiło i udawało paniska

 114. dorosły pisze:

  Ten guru jest już skończony.

 115. xyz pisze:

  A niech zwalnia i robi sobie co chce jak mówi przysłowie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

  • Anonim pisze:

   ROBIĆ CO CHCE TO BZDURA!!!!!!!!!! Ma spełniać swoje obietnice . Ma pracować dla dobra mieszkańców, dla naszego miasta. Za 4 lata będzie oceniona. Robić co chce to w swoim domu!!!!!!!!!! Zwalniać? Nawet ludzi kompetentnych, znających się na swojej pracy? A za pieniądze podatników nowi znowu będą się wdrażać i opóźniać wydawanie decyzji? MŚCIWOŚĆ daleko nie zaprowadzi!!!!!!!!!! Nie namawiajcie do zguby.

 116. Anonim pisze:

  Na pierwszy plan na liscie do zwolnienia powinna pójśc małgorzata now.to co ona wyprawia z panią burmistrz nie miesci się w głowie razem to robią z jmo,zdjecia to kazdy glupi potrafi zrobic,kupic kwiaty tez’robic zdjecia z nekrologow najwieksza glupota komu sa potrzebne.

  • Anonim pisze:

   Pracownik powinien wykonywać polecenia szefa, czy to się jemu podoba czy nie. Dlaczego ma być za to ukarany? Czysta złośliwość.Ganiliście Olecha za zwalnianie pracowników a teraz chcecie robić to samo? OBŁUDA!!!!!!!!!!!

 117. kto pisze:

  Na korytarzu w urzędzie coraz częściej widywana już jest Słynna Izabellll,która szykowana jest na miejsce Janka B Jest ona wybitną specjalistką w dziedzinie rolnictwa i na pewno wyprowadzi naszą typowo rolniczą gminą na SZEROKIE TORY czyt ZSRR.

 118. Bronek pisze:

  a co to już kolejny pracodawca Izy M poznał się na niej A tak ochoczo wędrowała do Warnic No ale okazało się ze i tam trzeba pracować i to już było za trudne dla naszej Izuni

 119. romann pisze:

  zapytajcie tam gdzie pracowala czy faktycznie chcą się jej pozbyc czy to wasze chore łby to wymyślają.

  • Na hali turniej? Kiedy? pisze:

   To już tam nie pracuje?

  • Anonim pisze:

   Przecież Izunia jest kosmetyczka,krówki,świnki tez potrzebuja pieknych racic i kopytek.Jestesmy w UE i jej zwariowanym pomyślą.To Iza moze zajac miejsce Janusza Bbbbbbbbbeeeeee

  • Bolek pisze:

   właśnie pytałem w urzędzie w pyrzycach i w Agencji w Myśliborzu gdzie pracowała przed Pyrzycami Wielka ulga zapanował i tu i tam kiedy ta nieskazitelna dama opuszczała w pośpiechu te instytucje Potwierdzam w Pyrzycach handlowała garkami bo sam od niej kupiłem ale zupa była przypalona Izabell precz z Pyrzyc Trzymaj łapy daleko od urzędu

   • piter żyła pisze:

    taa pytaleś durniu. W Myśliborzu nie ma już tej agencji rolnej. ulga zapanuje jak nie bedziesz nic pisal wiecej. bedzie miala przyjsc to bedzie a wy mozecie sobie tylko popisac. chyba olechowka sie skonczyla i przejrzeliscie na zapijaczone oczy?

    • Bolek pisze:

     Chyba ona sama nie zaprzeczy że pracowała w agencji w Myśliborzu Jak ona płakała że musi codziennie dojeżdżać bo zimno bo samochód się popsół itd Także nie pieprz że nie pracowała w agencji w Myśliborzu Bo sam nie jesteś zorientowany

 120. mila pisze:

  IZABELA M totalna porazka dla urzedu ta pani niema pojecia o niczym chyba ze garkami chandlowac w urzedzie juz raz sie niesprawdzila a i w ratuszu niezbyt lubiana

  • Anonim pisze:

   Nie wiem kim jest Izabela M. (Marcinkiewicz?), ale ty nie masz pojęcia o języku polskim, gramatyce, ortografii, interpunkcji. Ludzie, zaglądajcie do słowników!

  • monia pisze:

   ciekawe ile gminnych świetlic zostało zaaopatrzone w te garki i wyposażenie firmy którą prowadzi mąż Izabel

 121. zzzz pisze:

  dokładnie kto to jest Izabella

 122. Doda pisze:

  Ludzie!!!Wy wieczni malkontenci,wam ciągle coś przeszkadza;jak nie buty radnego z których podobno wystaje jakieś siano to znowu garnki Pani Izy
  które się przypalają.
  Izka dostanie etat w Urzędzie Miasta to będzie miała czas na sprowadzanie lepszych garnków-trochę cierpliwości.

  • Anonim pisze:

   jak tak dalej będzie wrastał brak miejsc pracy w Pyrzycach to przed urzędem będzie stał duży garnek do którego będziemy chodzić z menażkami i słoikami po zupę a już wtedy nie będzie potrzebny burmistrz tylko – Zupodaj -Garkotłuk

  • samojło pisze:

   tylko tłukom i jełopom wszystko się podoba. tacy są idealnymi niewolnikami bo są bezkrytyczni.

 123. poko pisze:

  Następny do zwolnienia to Krzysztof O ciekawe tylko kiedy

 124. ala pisze:

  w Myśliborzu to dali na mszę jak tylko dowiedzieli się że Iza odchodzi Potwierdzam to bo razem z nią dojeżdżałam do pracy Wszyscy bardzo się cieszyli

 125. Anonim pisze:

  Ostatnio wychodziłam po 15stej z UM i załważyłam dotychczasową gosposię naszego proboszcza. To świętojebliwa Bożenka, gruba, gołda, to kolejne spełnienie obietnic wyborczych pani burmistrz. Przcież trzeba było dać pracę koleżance ze swojego komitetu wyborczego, która startowała na radną.

 126. Maria n pisze:

  Przecież proboszcz wy………..ł ją z plebani, bo za dużo mu podjadała. Ona zaś zkumała się z marznką. Chciała być lepsza od proboszcza i prowadzić swoją politykę.

 127. Anonim pisze:

  nasza mała kopaczowa bierze przykład jak się otoczyć swojakami od premierowej ….

 128. podglądacz pisze:

  niech się otacza bo niektórzy się od niej oddalają nawet Rafałek już więcej czasu spędza w Pyrzycach na starych śmieciach niż w Brzesku ha ha ha

 129. Anonim pisze:

  Oby na 2 kadencje tej msciwej baby nie wybrali przez nia mojego 4latka nie moge puscic do przedszkola na zabytkowa bo sie msci ze nie pozwolilismy jej przeniesc przedszkoli idiotka!

 130. kazik pisze:

  Anonim, puknij się w ten pusty łeb baranie za to co wypisujesz.Idiotów szukaj we własnej rodzinie – zapytaj się kto Ciebie rzeżbił?.
  To Ty wylewasz jad, oby się dziecku nie udzieliło a jak tak popatrzy na Ciebie…..to szkoda gadać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.