Mamy dwóch starostów! Ale tylko do poniedziałku!

        W dniu 28 listopada odbyła się I sesja Rady Powiatu Pyrzyckiego zwołana przez Komisarza Wyborczego w Szczecinie. Najważniejszym jej punktem był wprowadzony w czasie sesji projekt uchwały dotyczący powołania nowego starosty pyrzyckiego.

        Jedynym zgłoszonym kandydatem był Kazimierz Lipiński (PSL), który otrzymał 10 głosów poparcia. Póki co jest on jednak tylko starostą na papierze ponieważ nie został wybrany nowy Zarząd Powiatu Pyrzyckiego. Do poniedziałku 01 grudnia faktycznie władze w powiecie nadal będzie sprawował Wiktor Tołoczko. Nowy Starosta Pyrzycki Kazimierz Lipiński w swoim wystąpieniu zapewnił, że nie będzie zwalniał urzędników, ale zaraz dodał, że tych dobrze pracujących. Natomiast z pewnością przyjrzy się kierownikom wydziałów i dyrektorom jednostek.


reklama
     

        Obrady rozpoczął, jako najstarszy radny, Stanisław Stępień (PiS), a następnie przekazał prowadzenie sesji Ryszardowi Berdzikowi (PSL), który wolą większości radnych został wybrany przewodniczącym Rady Powiatu Pyrzyckiego. Po braterskiej potyczce wiceprzewodniczacym został Jacek Chmielewski (PSL), kótry uzyskał więcej głosów niż Jan Chmielewski (PO). Drugim wiceprzewodmniczącym rady został  Artur Pniewski (Skuteczny Samorząd).

        Po wyborze starosty ogłoszono przerwę w obradach do poniedziałku 01 grudnia. Wtedy poznamy skład nowego zarządu a władzę w powiecie przejmie Kazimierz Lipiński.

oset

68 odpowiedzi na Mamy dwóch starostów! Ale tylko do poniedziałku!

 1. Olo pisze:

  A co tam niech będzie dwóch he he

  • Arti pisze:

   A gdzie te padalce pójdą do pracy pewnie Podzińskiej w dupe wchodzą jak te kundle z podkulonymi ogonami żeby ich gdzieś wsadziła bo nie nauczeni pracować .Do BACKER OBR ich wsadzić niech zobaczą jak praca i zarobki wyglądają.

 2. Anonim pisze:

  czyli mamy PO-PSL – Wiktor vice ?

  • Anonim pisze:

   Mamy PSL-Skuteczny Samorząd. PO na wypadzie. Zobacz głosowanie na wicestarostę. Ten z PO odpadł. Jedyny dla nich ratunek, że Podzińska zostanie burmistrzem! Czy o to chodziło wyborcom goniąc ich z powiatu żeby teraz rozsiedli się w gminie?

 3. danek pisze:

  Palczynski Twoj koniec… RCKU bd mialo nowego dyrektora.

 4. Anonim pisze:

  mam spacerówkę po bliźniakach odczepi się koła i fotel jak znalazł niech siedzą oboje , no chyba że ktoś ma po czworaczkach bo Grzesiak i Betyna też by chcieli

 5. as pisze:

  Zobaczcie na zdjęcie 15 i 19 jak Podzińska szczebiocze z Grzesiakiem. Może jeszcze ktoś powie, że nie są dogadani razem z całą resztą z PO i SLD? Tylko czekają na desant do gminy!

 6. Anonim pisze:

  Zobaczcie na te zaciśnięte zęby Pana Lipińskiego jak mu Tołoczko gratuluje! Piękny i wymowny obrazek 🙂

  • Doktorek pisze:

   Tołoczko kto to jest jak ja się teraz dowiaduJe ze to psychopata tak samo jak Olech razem u jednego psychiatry sie leczą jeszcze Grzesiaka brakuje do trójkąta .Wychodzi że Pyrzycami rządzili jakieś debilne dałny dlatego nic ciekawego ze swojej strony nie pokazali bo sieczke w głowach mają.Teraz powinno się kandydata zbadać zanim się mu stanowisko powierzy jakieś.

 7. Anonim pisze:

  Nigdy pa tołoczko nie życzył panu LIpińskiemu ani nikomu niczego dobrego -spotkało go to co się mu należało i jego ludziom

 8. Anonim pisze:

  co to znaczy pani marzenka przechowalnia dla zbiegów ze starostwa

 9. Anonim pisze:

  a z czego cieszy się dyrektor zarządu dróg ,jakiś zagubiony w akcji-pogonią frajera jak nic!

 10. ewka pisze:

  Pchaja sie jak swinie do koryta. Wystarczy sie obejrzec po sali na te geby i teraz beda wlazic kaziowi w dupe bo gdzie indziej sie nie udalo

 11. .... pisze:

  Marzenka jest dogadana,po i sld robi jej kampanie,mozecie sie domyslac co w zamian,tym bardziej,ze niektorzy ze starostwa beda musieli się wyniesc i przeniosa sie do gminy.Nie mozemy na to pozwolic .Zwykli ludzie nie wiedzą jak się inni ukladają .

 12. Kkkk pisze:

  Betyna ma gdzie wracać (ARIMR Sz-n) natomiast Tłopoczko i reszta zostanie z niczym. Kazimierz zapowiedział, że rozliczy każdy dział, każdą jednostkę, a przede wszystkim ich szefów.

  • Anonim pisze:

   Co ty gadasz jak Tołoczko niema gdzie wrócić?
   na sale gimnastyczną niech wraca. tylko że po tylu latach to by nawet lekcje wf zepsuł

 13. :) pisze:

  Piszecie, że duet Lipiński- Podzińska to DOBRA współpraca, chyba wielu zapomniało, że Kaziutek zadłużył gminę po uszy a teraz doprowadzi do likwidacji powiatu HURA, HURA, HURA!, NIECH ŻYJE NAM!, HURA, HURA. Będzie super jak zlikwidują POWIAT i będziemy jeździć do Stargardu bądź Gryfina.

 14. anons pisze:

  Poczekają do poniedziałku, dobre ! Rozdanie stanowisk w gminie i powiecie dopiero po wyborach. Tylko Olech może przełamać układy. Co z tego, że marny gospodarz. Ludzie zrozumcie, że p. Podzińska to tylko figura do zrobienia miejsca pewnym personom.

 15. denis pisze:

  anons sam to wymysliłeś czy twój wodzu kazał Ci napisać??? żal wam dupe sciska i sracie po gaciach bo sie boicie. te wszystkie brednie: likiwdacja szkół, z kim to nie jest dogadana, kogo to nie zwolni co jeszcze wymyślicie???
  Marzena Burmistrzem

 16. Anonim pisze:

  Sekretarz powiatu Majak właśnie zakleja plakaty Olecha swoimi dyrdymałami z poparciem dla podzi. Wstyd panie Majak.

 17. Anonim pisze:

  Tez widziałem z trzema chłopami lata po mieście

 18. MIESZKANIEC WSI pisze:

  majak ty chamie jeden

  • !! pisze:

   Majak jest pijany. Pewny siebie każdego, kto mu zwróci uwagę atakuje. Chodzi po I-Maja z czterema łepkami i szuka zadyymy.!

   • Anonim pisze:

    Majak ledwo na nogach stoi. Zaraz wsiądzie w auto i do brzeska na loda pojedzie. Nagroda za wierne obszczekiwanie konkurenta należy się jak psu buda.

    • fircyk pisze:

     to czesiek go napoił? musial sie pomylić i dał kankę nie temu co trzeba. slaba głowa na takie trunki.

     • pyrzyczanka pisze:

      E tam! To prowokatorzy od siedmiu boleści. Sami łażą pijani w sztok nie tylko po cześkowym specyjale. Bardziej upojeni z nienawiści i zazdrości. Nawet na grzebieniu nie potrafią zagrać, a chcą konkurować z Majakiem i bredzą z bezsilności…

 19. oom pisze:

  Jeżeli fakt pokazywania się podzińskiej w towarzystwie grzesiaków i innych jest tylko sposobem na kampanię wyborczą to świadczy to tylko źle o niej samej.

 20. MIESZKANIEC WSI pisze:

  tak swiadczy o niej opinia za niom jdzie

 21. piernasta pisze:

  TYLKO DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ŻĄDAM BEZPOŚREDNIEGO WYBORU NIE TYLKO BURMISTRZA/WÓJTA, RADNEGO CZY PREZYDENTA RP! KAŻDY URZĘDNIK Z OKRĘGU JEDNOMANDATOWEGO (POSEŁ, RADNY WOJEWÓDZKI,STAROSTA POWIATU, SĘDZIA OKRĘGOWY, KOMISARZ KOMENDY POLICJI OD WOJEWÓDZTWA W DÓŁ) I PODPISYWANIE ZOBOWIĄZAŃ WYBORCZYCH W FORMIE AKTU NOTARIALNEGO ZE SPOŁECZEŃSTWEM. W tedy uwierzę, że żyję w Państwie Prawa.

 22. MIESZKANIEC WSI pisze:

  majak jest taki to gamon jest niech szuka to znajdzie ale na cmentarzu kwatere jak mu ktos kosci polamie a ja z milom checiom go zakopie

 23. Anonim pisze:

  Marzena wygraj! Z Kaziem się dogadasz!

 24. errataun pisze:

  Pani Marzeno!
  Nie życzę Pani źle. Po prostu Olech jest lepszym kandydatem. Niech wygra lepszy.
  Bez urazy- z pozdrowieniami
  /-/

  • rozbawiony pisze:

   Hahaha – lepszy kandydat nie moge – weź sie chłopie palnij w czoło. Starczy juz tych baranów z boiska. Piłke kopać a nie rządzic barany

 25. Ho Szi Min pisze:

  No to Wiktorek wróci do urzędu pracy, ale jako bezrobotny ha,ha!

 26. Marzena1 pisze:

  urazy nie chowam. dziekuję za wskazanie lepszego. poddaję się. również pozdrawiam i też źle nie życzę.

  dla wyborców wiadomego kandydata (tylko kandydata) tłumaczę:

  órazy nie howam. dzienkuje za wskazanie lepszego. poddaje siem. ruwniesz pozdrawiam i tesz źle nie rzyczem.

 27. Anonim pisze:

  Majak takie zachowanie nie przystoi urzędnikowi.

 28. Kant pisze:

  Jak to możliwe,że mamy takie elity? Warunkiem tego było stworzenie gigantycznego systemu kłamstwa.Kłamstwa w którym zwykłe szuje i karły moralne są przedstawiane jako elity walczące o demokrację,byli partyjni działacze i niszczyciele polskiej tradycji wybitnymi obywatelami,zwykli tchórze,donosiciele moralnymi autorytetami. Co maja do zaoferowania? jedynie system sprzeczny z ludzką naturą,ponieważ tworzą sofizmaty i wciskają jako prawdę.Prawda istnieje obiektywnie niezależnie od opinii publicznej. Obowiązkiem człowieka rozumnego jest jej odnalezienie.Nie pozwólmy żeby nadszedł czas drobnych cwaniaków schowanych za plecami Pani ,która kandyduje tylko z ich woli i przyzwolenia. Cwaniaków gardzących szarym obywatelem,ale nie forsą i stołkami,które obsiądą w przypadku zwycięstwa tej Marionetki. Spryt i kłamstwo nie zastąpią intelektu i pracowitości. Pomimo punktów za pochodzenie,wysyłani na różne uczelnie pozostali tacy jak ich widzimy i słyszymy.Pazerni na władzę i pieniądze,które to już pokolenie „Aniołów i Winnickich”/Alternatywy4/ wodzi nas za nos.Teraz potrzeba nam wspólnych działań a nie waśni.Jeśli damy się uwieść dyrdymałom,napuścić na siebie to znowu wyłoni się nam staro-nowy układ i będzie znowu nepotyzm i kolesiostwo. Odrzućmy tanie kłamstwa,populistyczne hasła i zostawmy dobrego gospodarza,który zmaga się z długami pozostawionymi przez lewicowego poprzednika i robi to z bardzo dobrym skutkiem. Marek Olech pokazał,że jest człowiekiem wyjątkowo pracowitym,człowiekiem dumnym w umiarkowany sposób,odważnym w podejmowaniu niepopularnych decyzji,niedbający o pochlebstwa,szlachetny wobec wrogów i umiejący bez skargi znosić oszczerstwa rzucane przez ludzi „bez właściwości”.

 29. Beata pisze:

  JA PIER*OLĘ!!!!!!!!!!!!!!
  czy to są jakieś żarty?!
  nie wiem skąd te wszystkie głosy, które otrzymał pan Lipiński i dostał się do powiatu… jakim cudem? czy ludzie to już całkiem pogłupieli…
  a teraz czytam,że został STAROSTĄ nosz ku*wa nie wierzę… Teraz powiat tak zadłuży,że przez kilka kolejnych kadencji nikt tego nie naprawi.
  Ludzie w naszym powiecie są jednak głupi… To jest jakaś kpina – to co się dzieje w Pyrzycach

 30. tylko jednomandatowe okręgi i wybory bezpośrednie!!!!!!!!!!!!! pisze:

  jak w podpisie

 31. Anonim pisze:

  No już bardziej niż wiktoreczek to nie zadluzy

 32. Anonim pisze:

  Jak ktos chce zobaczyć Majaka z środkowym palcem biegajacego po mieście to zapraszam na nocny spacer po Pyrzycach

 33. ktosiuks pisze:

  spacer? wy zasuwacie od słupa do słupa w tempie ferrari i wieszacie plakaty wodza. kto za wami nadąży? endomondo właczcie:-)

 34. Anonim pisze:

  Pani Marzenko pani bojówki to gangsterska proszę ich zabrać z miasta

 35. Anonim pisze:

  Olech wygra bo ma więcej klasy niż Marzena

 36. Tadeusz pisze:

  No to Kaziu – do roboty.

 37. Anonim pisze:

  KAZIU DO ROBOTY?! HA HA HA – dobre ten człowiek nic nie robił dla gminy to teraz nic nie zrobi dla powiatu w całym regionie będzie teraz stagnacja

 38. paprota pisze:

  Lipiński to picer i lansjer.Ale chociaż uroczystości i jubileusze będą dobrze przygotowane

 39. pyrzyce pisze:

  Porażka. Lipiński starostą. Nie rozumiem, jak można wybrać człowieka, który kilka lat temu się nie sprawdził…… Jak mozna było oddać na niego głos.

 40. halhal pisze:

  O BOZE PYRZYCZANIE TO IDIOCI WYBRALI LIPINSKIEGO, W TAKIE BAGNO WPEDZIL MIASTO A TERAZ STAROSTA ZOSTAL. TO WOLA O POMSTE DO NIEBA.

 41. halhal pisze:

  NO NIE I JESZCZE GRZESIAK MOZE ZAJAC JAKIS STOLEK? WIECZNY KARIEROWICZ .TO ZAGLAGA CALKOWITA DLA PYRZYC LACZNIE Z LIPINSKIM. CO ZA IDIOTYCZNI MIESZKANCY NIE POTRAFIA WYBIERAC I NIKOGO CHYBA MADRZEJSZEGO W TYCH PYRZYCACH NIE MA.

 42. Czesiek pisze:

  Ino wpadka zaliczona znaleźli spirytus na osir (stadion miejski) izba celna. Tylko kogo to materiał.

 43. tolek pisze:

  Ludzie Olecha wypisują na Lipińskiego Hahahah

  • Anonim pisze:

   to tak jest co cztery lata.,,zabić ..echa” . w 2018 ,,ukrzyżują ” panią m.p. i k.l. kolejny raz . no i jak tu nie pić nie kazyk.

 44. tolek pisze:

  Cukierków zabrakło i przegrał…..

 45. Arti pisze:

  Cukierków może brakło ale spirytusu duzo na stadionie zostało.

 46. Anonim pisze:

  koniecznie trzeba zmienić auto waszemu wybrańcowi może coś ze stolikiem i barkiem,lodówką no i rozkładana kanapa [w wypadku przesterowania] , webasto [ idzie zima] może CARAWELE. wybraliście to teraz mus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.