LXVI Sesja Rady Miejskiej w Pyrzycach

PORZĄDEK OBRAD
LXVI Sesji Rady Miejskiej w Pyrzycach
na dzień 20 listopada 2014 r. (czwartek) – godz. 14:00,
 sala Nr 282 Urzędu Miejskiego w Pyrzycach

1. Otwarcie obrad, stwierdzenie kworum.
2. Zgłaszanie zmian do porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu z obrad LXIV i LXV Sesji Rady Miejskiej.
4. Zapytania, interpelacje radnych na piśmie.

5. Projekt uchwały w sprawie zatwierdzenia taryfy za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków,
a) opinia Komisji Budżetu,
b) dyskusja, c) głosowanie.

6.  Projekt uchwały w sprawie zmian budżetu i w budżecie gminy na rok 2014,
a) opinia Komisji Budżetu,
b) dyskusja, c) głosowanie.

7. Odpowiedzi Burmistrza na zgłoszone zapytania.

8. Informacja z bieżącej działalności Burmistrza Pyrzyc.

9. Wolne wnioski.

10. Sprawozdanie Przewodniczącego Rady za okres VI Kadencji Rady Miejskiej w Pyrzycach 2010-2014.

11. Wystąpienie okolicznościowe Przewodniczącego Rady Miejskiej.

12.  Zamknięcie obrad LXVI Sesji Rady Miejskiej w Pyrzycach.

Przewodniczący Rady

Ryszard Grzesiak

30 odpowiedzi na LXVI Sesja Rady Miejskiej w Pyrzycach

 1. Jola pisze:

  Ale cuchnące będzie to miasto już w blokach emeryci spłukują toalety kubeczkiem wody z wanny po kąpieli bo oszczędzają i mają zużycie 1m3 na 3 miesiące po podwyżce będzie się działo lepiej. Najlepiej na temat zużycia wypowiedzą się zarządcy mieszkań. Najdroższa woda w Polsce najdroższe ścieki w Polsce, najdroższa geotermia w Polsce. A to wszystko zasługi budowniczego Stępnia, i ludzie go wybrali chichot głupoty 🙁

 2. Joda pisze:

  Wyobraźcie sobie wszyscy wobec i każdy z osobna że na najbliższej i pożegnalnej sesji Rada miejska szykuje nam podwyżkę ceny wody i kto wie czy nie ścieków, a powodem takiej decyzji jest remont oczyszczalni ścieków.
  Pragnę w tym miejscu zakomunikować jak jest a jest tak: na czas budowy Wodociągów podniesiono cenę wody o 50 groszy za m3 następnie po rozliczeniu inwestycji nie obniżono ceny wody o 50 groszy tylko podniesiono cenę ścieku o tę kwotę a teraz okazało się że to za mało aby skończyć remont Oczyszczalni to znowu chcą nam podnieść ceny za media.
  Pragnę przypomnieć, że P. Wancerz został dyrektorem w celu przeprowadzenia reform w PPK i jak na razie polega to na podnoszeniu cen za media i usługi tej firmy.
  Nawet jak wzrosną ceny 100% to i tak cała Gmina nie zarobi na utrzymanie tej struktury ala wcześny Gierek, 60 osób administracji i 50 fizycznych, to się w głowie nie mieści!!!!!!!!!!!!

 3. jemil pisze:

  11.Przewodniczący nie pozbierał się jeszcze po wyborach,przemówi Osękowski…
  12.Zamknięcie obrad LXVI Sesji Rady Miejskiej w Pyrzycach!
  13. KONIEC KADENCJI GRZESIAKÓW!

 4. eska pisze:

  Mina Łuszczyka na jego ostatniej sesji – bezcenna

  • Anonim pisze:

   A jeszcze jego wywody że pomoże radnym. No cóz jakby wyborcy chcieli by pracował na rzecz miasta i gminy to dali by mu mandat radnego, a że sobie tego nie życzą to trzeba Panie Łuszczyk uszanować wolę mieszkańców i siedzieć w domu.

 5. Mateusz2292 pisze:

  Pięknie jemil 😉
  Choć juz nie mogę się doczekać inauguracyjnej sesji nowej Rady Miejskiej bez wieloletnicj radnychbtypu pan Błażejewski, pan Budynek i pan Grzesiak 😉

 6. dasty pisze:

  Nie kopać leżącego. Już rozliczony

 7. Anonim pisze:

  Grzesiak wyszedl ze szpitala cisnienie wrocilo do normy..

 8. obojno pisze:

  To co się dzieje w w tyM ZARZĄDZIE TO JESZCZE CYRK gdzie jest ta świetlica dla obojna ma nadzieje ze J.M.Olej przegra ta druga ture wyborow bo już za dużo naobiecywal a gó.no zrobił

 9. drakula pisze:

  Burmistrz to stary bajerant obiecanki cacanki.

 10. Anonim pisze:

  Pyrzyczanie się kłócą liczą słuchają a karty rozdane a raczej stanowiska . Tam nie ma przekonań tam nie ma zasad walka o krzesła .PSL będzie opozycją bo Wicia ich wy….. i dogadał się z resztą zdobywając przewagę za posadki . Brzęk srebrników przekonał skuteczny samorząd i PiS .Zniszczą JMO i posadzą panią burmistrz i gmina opanowana . Wtedy każdy ich wymysł stanie się ciałem . Będą chcieli szpital to będzie nie to nie . A ludzie ? Ludzie ich wybierają od lat czyli godzą się na to . Śmiech

 11. Anonim pisze:

  Pani kandydatka na około obiecuje stanowiska za poparcie . W klubie kibica zebrała swoich skoczków na zakrapiance i tam się działo . Skoczkowie ruszyli na wiochy z bimbrem wyborczym .Jakoś Duklan o tym nie pisze , Taniskis też milczy . Kazimierz zapytał JMO gdzie byłeś kiedy nie miałem na chleb ? Zapomniał się w wywiadzie i zagalopował – chciał wtedy posadki? Taki był biedny bez pensji burmistrza ? A gdzie te miejsca pracy które obiecywał skoro dla niego nie było ?

 12. PODZIĘKOWANIA OD MIESZKAŃCA PYRZYC pisze:

  DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM WYBORCOM ZA WYDALENIE Z RADY DESTRUKCYJNYCH RADNYCH PANA GRZESIAKA PANA OSĘKOWSKIEGO PANA ŁUSZCZYKA PANA BŁAŻEJEWSKIEGO PANA BUDYNKA. WRESZCIE JEST SZANSA NA SPOKÓJ I KONSTRUKTYWNE DZIAŁANIE . JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ .

 13. oczarowany p .P pisze:

  Jeśli pani Podzińska będzie częstym gościem Klubu Kibica,to opinii dobrej sobie nie wyrobi zważywszy że opinia o pracownikach tego klubu jest marna.A może o to chodzi Piotrowskiej; owinie sobie w kolo palca Podzińską,a potem wysadzi ją z siodła i wystartuje w nowych wyborach na burmistrza.A pani Podzińska znowu stwierdzi,że nie poznała się w porę na człowieku, oj chyba się nie poznała,tak jak się nie poznali najlepsi przyjaciele pani Piotrowskiej,z którymi potem się sądziła.Wszystko przed panią -pani Marzenko.

 14. Anonim pisze:

  Grzesiak do grzałek – tam gdzie wysyłał pielęgniarki mówiąc jak się nie podoba to do grzałek

 15. Anonim pisze:

  Grzesiak nie ma porodówki nie ma kontraktu – do grzałek na produkcję za 1200 zł .jak się nie podoba to doły kopać

 16. Anonim pisze:

  Grzalki to za dużo . Na roboty publiczne!

  • .... pisze:

   Powinien jeszcze test kopania dołów przejść, bo to też trzeba umieć, ale z miotłą było by Jemu do twarzy.IDEALNA PRACA DLA p.GRZESIAKA ZA TO CO ZROBIŁ DLA SWOICH PRACOWNIKÓW I MIESZKAŃCÓW PYRZYC.

 17. MIESZKANIEC WSI pisze:

  aby umial trzymac szpadel nie potrzeba szkoly dawac go do kopania kolka

 18. Joda pisze:

  Myślę że zanim Grzesiakowi zabraknie na chleb to nie jeden z meilowiczów i mieszkańców Pyrzyc i gminy będzie cieniutko piszczał po rządach tego Pana i innych do tej pory sprawujących rządy.

 19. MIESZKANIEC WSI pisze:

  co ty piszesz a co zrobil dla szpitala sprzedal rozwalil odzialy i co podoba ci sie to bawi cie bo mnie nie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.