Wiemy już kto będzie nagrywał sesje RM w Pyrzycach – video


reklama
      

135 odpowiedzi na Wiemy już kto będzie nagrywał sesje RM w Pyrzycach – video

 1. sympatyk burmistrza pisze:

  ALE KŁAMIE JAK Z NUT

 2. Anonim pisze:

  Pani Redaktor delikatnie zauważyła ze kwota 50 zł wynikła z jakiejś umowy. Burmistrz to powierdzil kilkakrotnie. Nie wina Cwiklinskiego ze miał korzystną umowę z PDK zresztą jednostki gminnej podlegającej Olechowi. Jak 50 zł to tak mało co wynika z wypowiedzi Olecha to było oddać te pieniądze i mieć materiał ze Spichlerza. A Burmistrz do momentu awantury na sesji nie wiedział ze materiał jest przygotowywany przez PDK? Nie przygotował sie dostatecznie na sesję? W tej chwili to wyglada żenująco śmiesznie jeśli się tak tłumaczy. Fakty są brutalne: kłamałeś Burmistrzu oskarżając Aurę że nie chciała udostępnić materiałów z sesji! Bo Burmistrzu nie chciałeś nagrania z sesji, chciqłeś materiał ze Spichlerza, którego Cwikliński nie musiał udostępniać. A że Cwikliński płaci za materiał zgodnie z umową jedynie 50 zł to całkiem inna sprawa. Pacta sunt servanda Burmistrzu – Pyrzyczanie to nie chłopaki Fryzjera!

  • Anonim pisze:

   Czyzby Ćwiklińskiemu puszczaly wodze Przecież jest taki odważny …. ale w stosunku do dzieci Panie nauczycielu od siedmiu bolesci przecież masz prawomocny wyrok sadowy za naruszenie nietykalności cielesnej ucznia. Cieszymy sie że juz nigdy hie bedziesz nas dręczyl na lekcjach i zamiast je prowadzic to zawsze rozmawiałes przez telefon Może tym zajmie się oficer sledczy pyrzyckiej prasy do dzieła duklanowski Dlaczego ta afera z ŻĆwiklinskim w tele nie ujrzala do tej pory na wierzch Obiektywne media czy ci co je piszą

   • Anonim pisze:

    PRZEPRASZAM ,ALE TY SZKOŁE TO SKOŃCZYŁAEŚ/ŁEAŚ ZA JAJAKA.Jaki skandal,czytaj lub słuchaj ze zrozumieniem.zaden przekręt,zaden skandal tylko korzystanie z bardzo korzystnej umowy z przd wielu lat,a wasze dzieci ,wasz problem niekiedy sami z nimi sobie nie radzicie z własnymi pociechami ,a szukacie frajera na podwodny kajak za swoje błedy wychowawcze i brak zainteresowania,bo obecnie dzieci mogą wszędzie wszystko i z kazdym czasem kończy się tym,ze chamskie zachowanie nagradzane jest z liścia i to się chwali,ze nie wszyscy dorośli dają sobie włazić na głowę przez cudze bachory,to tyle do ofiar katowania i cholera wie co jeszcze są w Pyrzycach i tacy co przyznają rację ,ze bachory nim nie pomiataly tak jak robią ze swoimi kochanymi rodzicami,bo w domku to dzisiaj kochane pociechy roznosza tatków i mamuśki.DZIĘKUJĘ NIE PISAĆ NA TEMAT,zachwaszczacie tematykę swoim szlochem ,tylko kogo to obchodzoprócz was samych,monolog ze sobą jest choroba.

 3. Pyrzyczanin pisze:

  To jest skandal. Dwóch pracowników za pensje w domu kultury i na sprzęcie państwowym robi program telewizyjny prywaciarzowi za 50 zł!!! Jak to jest możliwe? Kto podpisał taką umowę? Jak dla mnie jest to działanie na szkodę domu kultury.

  • kk pisze:

   Skandal czy ja wiem? Zależy ile płacą za wynajem sprzętu do PDK. Bo to jest istotne, a nie za ile realizują program

  • Anonim pisze:

   W zyciu nie prowadzilę firmy i dlatego dopatrujesz się wszędzie skandalu,w mojej ocenie nie ma skandalu tylko korzystna umowa.Olech pokazuje kto tu rzadzi i to jest skandalem,obsadzł znów swoimi a to jest ze szkoda dla prawdy o treści transmisji z sesji,

   • Anonim pisze:

    Jak kupisz samochód za pół ceny to też jest korzystna umowa ale do czasu. Nikt nikomu nie daje nic za pół ceny. Nazywając rzeczy po imieniu korzystna umowa to inaczej wałek, a korzysta to jest ewentualnie dla jednej strony.

    • Anonim pisze:

     Promocje się zdarzają nie przesadzaj

    • Anonim pisze:

     owszem kupiłem i zadneg wałka niebyłoi nie ma klauzuli prz zakupie auta mówiącej ,ze ten zakup jest objęty widełkami czasowymi.Ludzie tam gdzie nie ma wałka to wy go widzicie ,a tam gzie nalężałoby się przyjrzeć to wy klaszczecie brawa.Po stronie p.ć nie ma zadnych wałków ,on podpisał umowę korzystną,a strona druga powinna pewnie treść sprawdzić z prawnikiem ,lęśli obie stony przystały na takie warunki wszystko jest ok.Natomiast Olech pajac-szkoda czasu na dyskusę na temat tej skompromitowanej osby w oczas ludzi powaznych i słuchajacych nie podniecających się niesiona plotką przez nieświadome masy o co tak naprawdę w tej chwili się gra.Jak dla mnie w tej SYTUACJI TO bURMISTRZ ZACHOWAŁ SIĘ ŻAŁOŚNIE ,JEGO ZAINTERESOWANIE OWA UMOWA jest strasznie opóżniona,a pieniądze za udostępnienie dachu na PDK PRZEZ PEWNEGO OPERATORA oLECH ZA WYSTAWIONE FAKTURY WPŁYNĘŁY NA KONTO GMINY-bo jesli nie to jest skandalem i widać ,ze z Aurą to zemsta,mściwego człowieka ,a nie gospodarza.

 4. Anonim pisze:

  Co z tego że umowa jest skandaliczna, oczywiście dla PDK, skoro parcie na szkło naszych włodarzy jest ważniejsze!

 5. Anonim pisze:

  Oczywiście że to jest skandal! Tylko ta umowa nie została podpisana wczoraj tylko z pewnością kilka lat temu. A to tajemnica poliszynela była? A krasnal od wczoraj jest burmistrzem? Jak żarło razem to ok jak przestało żreć to lipa. Oj metody boiskowe …

 6. 123 pisze:

  Wystarczy odpowiedzieć sobie na proste pytanie. Czy gdyby to nie było za publiczne pieniądze tylko osoba, która podpisała taką umowę musiała za swoje zatrudnić dwóch ludzi i kupić sprzęt też by oddała program za 50zł? Jak sobie odpowiecie to będziecie wiedzieli czy to jest skandal!

  • Anonim pisze:

   za 50 zł ,ludzie nikt nie dałby swich materiałów za darmo jak prowadzisz firme to nie ma charytatywki,to czysty biznes i przestańcie z tym skandalem ,gdzie był wcześniej Olech ?po co teraz pajacuje z ta gospodarnościaprzeciez o pic-fotomontaz i kolejny wałek Spółdzielnia pod Kasztanami w 100% spełni zachcianki burmistrz ile będzie sobie zyczył tyle spółdzienia znieni i wykroi ,a na koniec kociołek pierigów dorzuci,przeciez oni mocno sympatyzuja z Olechem zenada i skandalto teraz bedzie jak Spółdzielnia pod Kasztanami będzie puszczaś kabare materiał z sesji autorstwa Olecha,najpierw nagroda dla sołtysiny z Rzepnowa ,a ta pani aktywnie działa w spłdzielni i tak jeden,drugiemu robia dobrze.Wilkowyje

  • 321 pisze:

   Jeśli umowa się nie podoba lub coś innego nie psuje to może burmistrz jak jest stroną umowy ją wypowiedzieć Jeśli nie jest stroną umowy to niech zmusi do tego dyrektora PDK.
   Olech od dawna zna umowę tylko jak zwykle ściemnia.
   Burmistrzu jak Panu coś nie pasuje to niech Pan umowę wypowie i po sprawie. Może znajdą się inni co zapłacą więcej. Może kolejny przetarg ? Rynek zweryfikuje produkt. Na tej stronie już padały głosy że za mało. Ma Pan już potencjalnych klientów.

   • Anonim pisze:

    A mnie interesuje, który dyrektor podpisał z panem Ćw. tą umowę.

    • zong pisze:

     Błędny trop by dowalić Spichlerz istnieje od 10 lat wtedy ta Pani o którą pytasz nie była dyrektorem PDK.
     Nie da rady przypiąć łatki poprzedniej Pani dyrektor oj nie wyszło a tak ładnie żarło i zdechło

     • Anonim pisze:

      Ale wiedziała o tym procederze narażającym PDK na straty, tak czy nie! Sprzęt PDK nie jest prywatny a używanie po układach do celów zarobkowych dla innej firmy po tak niskich kosztach to uczciwe twoim zdaniem. Na pewno nie wiedziała też o umowie z Plusem. Duklanowski tego nie wytropił pyrzycki dziennikarz śledczy.

     • Anonim pisze:

      Zong a skąd wywnioskowałeś że chodzi o poprzednią Panią dyrektor? Z pytania nic takiego nie wynikało. Jakoś nadzwyczajnie zorientowany jesteś.

 7. ...... pisze:

  Tak jest – pzpn, pzpn, j…., j…. pzpn!

 8. jola pisze:

  Ciekawe po co komu sesje, faktycznie dobrze pani zauważyła, ze może szkoda pieniędzy. Kto chce, niech przeczyta na BIP, a jak ma coś to niech rozmawia z radnym, którego ma w swoim okręgu. Za te pieniądze, bo pewnie sporo kosztują nagrania, można pomóc dzieciom, naprawić ławki w mieście i dostawić więcej koszy na śmieci, zamiast kręcić bez sensu ich kłótnie.

  • Anonim pisze:

   jolu dla ciebie transmisje sa zbyteczne,ale dla wielu niestety są koniecznościa ,bo zyja tu i chcą posiadać wiedze o wydarzeniach i działaniach włodzrza w gminie.Jest XXI-wiek i transmisje z obrad sesji na zywo w intrenecie ,nie jest kaprysem,czy fanaberia to jest normalność z której nie warto rezygnowac ,bo to jest prowadzi do uwstecznienia ,a tego nadto mieliśmy jako obywatele i państwo w środku europy.SKORO WYSZLIŚMY Z ZACOFANIA,TO KORZYSTAJMY Z DÓBR NOWOCZESTNOSCI

   • Anonim pisze:

    A ja uważam,jak ktoś chce podnieść oglądalność swojego kanału internetowego, jako produktu to nie należy mu za to płacić wystarczy zgoda Radnych. Ciekawe ile zarabia prezydium Sejmu za transmisje w TVP – nic. Sami tworzymy lokalne lobby! Później lokalna wojna o media!

    • lom pisze:

     TVP Nic nie zarabia. Transmisję obrad sejmu ma wpisane w koncesję KRRiT jako obowiązek tzw misja publiczna. choć od dawna trwaja prace mecenasów by od pażdziernika 2013 wymigać się od transmisji i nie zapłącić kary. za gazetapl: TVP Info przestanie transmitować obrady Sejmu – informuje „Presserwis”. TVP analizowała możliwości prawne rezygnacji z transmisji obrad Sejmu.

  • BiP pisze:

   Pani Jolu. Jak bym czekał na informację z sesji która zostanie umieszczona na BiP Urzędu to bym musiał czekać 4 miesiące ostatni protokół z sesji na BIP ” PROTOKÓŁ Nr XLVI/13 z obrad XLVI sesji z dnia 09 października 2013 r a gdzie pozostałe sześć sesji, które już się odbyły od października 2013. Czy trwają prace konserwatorsko- autorskie? może tak może nie.

 9. Anonim pisze:

  Kłamie jak zwykle. Spółdzielnia Pod kasztanami dobre sobie

 10. stor pisze:

  Dlaczego relacji z sesji nie robi Pyrzycki Dom Kultury Jak twierdzi burmistrz są ludzie jest sprzęt tylko robić, puszczać w internet . Zarobiłby Dom Kultury. Panie burmistrzu Wypowiedzieć umowę na spichlerz- sprzedać program za większe pieniądze. Zlecić transmisję DLA PDK sprzedawać potem materiał temu kto zapłaci. Burmistrzu biznes jak się patrzy.

  • Anonim pisze:

   Już kiedyś o takiej możliwości było wspominane. Teraz okazuje się że robią program za 50 zł a pogardzili nagraniami sesji? Dziwne.

 11. MONS pisze:

  Niech robią program spichlerz i go sprzedają Kto da więcej ten będzie miał program. Realizując sesję też zarobią
  Wszyscy będą zadowoleni
  Sesja będzie na żywo, potem archiwum następnie sprzedadzą materiał do kablówki do pyrzyceinfo i do innych. Zarobią kasę.

  Panie burmistrzu ogłosić przetarg kto kupi i za ile materiał z sesji i program spichlerz.

 12. Anonim pisze:

  Nie mogę znaleźć strony internetowej spółdzielni Pod Kasztanami Tej gdzie będą retransmisje sesji zgodnie z przetargiem
  2. Każde nagranie sesji Rady Miejskiej w Pyrzycach będzie zamieszczone jako retransmisja w formie audiowizualnej w Internecie na ogólnodostępnej stronie Wykonawcy lub w telewizji lokalnej przez okres min. jednego miesiąca.
  Nie mogę też znaleźć strony drugiego oferenta z przetargu firmy z Leska (???)
  Proszę o pomoc

 13. Martyna K. pisze:

  Czy jest obowiązek, by firmy rejestrowały się na goglach? Może skoro podały dane, to jednak istnieją. Czy też wszędzie trzeba węszyć jakiś spisek? Ja uważam że to i tak bez sensu wydawać publiczny pieniadz, no jeżeli już, to po prostu tanio. Czy tak naprawdę mieszkańcom zależy? Może Burmistrz i radni powinni zapłacić, jak chcą swoje mądrości przedstawiać. Mnie interesuje co wymyślili, a nie jak do tego doszli. A ja już wiem na kogo mam nie głosować.

 14. Anonim pisze:

  Może w końcu sesje będą normalne, bez stroszenia piórek.

  • Anonim pisze:

   a co burmistrz oskubie sobie piórka i przestanie je stroszyć a jedynie zacznie odczyniać dziwaczne przedwyborcze tańce godowe przed mieszkańcami,nagle Olech przejrzał na oczy,a wcześniej to co był kaprawy na oczy ,a może ktoś się postawił więc Olech to co umie najlepiej wziął się za szukanie haków,no takimi sposobami nie pozyskuje się zaufania wyborcy,jeśli obecny przetarg jest na tak wrednych zasadach.
   Nie zawsze te oferty tzw.tansze to słuszny wybór,jak to moja babcia mawiała „tanie mięso psy jedzą”Smacznego

 15. Anonim pisze:

  W sprawie przetargu- nagrywanie sesji- będą nowe informacje coś szykuje ….. cdn

  • Anonim pisze:

   No to tylko módl się narodzie ,wódz ukochany na nasze nieszczęście coś…..szykuje już nalezy się bać-miło i normalnie nie będzie.Pyrzyce,ups przepraszam Wilkowyje cdn.

   • Anonim pisze:

    Pisze o najgorszym wałku jakiego wybrały sobie zacofane Pyrzyce, nie dziwi nic czytają wpisy zwolenników bumera.W MIEJSCU MÓZGU MACIE LUDZIE ROZTRZEPANE GALARETKI.

    DOBRANOC PYRZYCE,NIECH WAS DO SNU UTULI I UŚPI RESZTKI CZUJNOŚCI BAJKAMI DLA NAIWNYCH jmo

 16. Anonim pisze:

  Olech robi wszystko by zastraszyć, donosić i manipulować jest zdolny do wszystkiego

 17. karol pisze:

  oficer śledczy, to jakieś jaja, poziom pierwotniaka pantofelka, jeśli chodzi o dziennikarstwo pana D. Tylko się dziwię ludziom z Pyrzyc, że poniżają się do poziomu pana powiedzmy redaktora. A w świat się niesie, jakie to Pyrzyce zacofane, jacy ludzie durni i władza beznadziejna. Niech pisze u siebie o swoich ziomalach.

  • Anonim pisze:

   Z tym śledczym to ironia była. Opozycja uprzejmie mu podsuwa „afery”, ale ludzie już się na tym poznali. Ostatnio Grzesiak zabrał go do Letnina, ale obydwu stamtąd ludzie pogonili! Pytanie dlaczego nie jest taki „niezależny” tam gdzie mieszka oczywiście jest trafione.

   • Anonim pisze:

    to dlaczego ostatnio Duklanowskiego przepraszano za to co się stało w Letninie?

   • abc pisze:

    no,ludzie to za dużo powiedziane grubka sympatyzujących zOlechem na czele stała Danka z Czarną Dupą czyt.Wrońskim.Jak chcesz wiedzieć prawdę to zapraszam do LETNINA ludzie na olechu poznali sie i nie ma co liczyć tu na głosy .Nie pisz jeden z drugim kłamstw,na spotkanie przyszła mała grupka ,bo reszta ma dosyć jego rządów.

    • Anonim pisze:

     Krzemlin I Żabów też pozdrawiają burmistrza

    • gaba pisze:

     Duklanowski został zaproszony na zebranie wiejskie przez jakiegoś mieszkańca, który miał nadzieję rozdmuchać aferę związaną z radną Cząstką i jej etatem opiekunki klubu w Letninie. Mieszkańcy poprosili sołtys o wyproszenie Duklanowskiego gdyż sprawa dotyczy wsi i mieszkańców a nie całego powiatu. Ludzie zagłosowali i był wypad z zebrania. Oburzony pan T.D zaczął wymyślać jakieś pierdoły i wypisywać w tym swoim pismaku bzdury jak np. że córka sołtysowej w gminie pracuje haha – ciekawe jak ona to robi skoro jej w kraju nie ma no ale cóż niech sobie popisze… A co do Grzesiaka… cóż zaproszony przez pana J.R który nawet nie poinformował nikogo, że go zaprosił został w sposób kulturalny poproszony a nie wyproszony … Kto był ten wie. Panie Józefie tak się nie robi, że zaprasza się Grzesiaka potem pisze w gazecie u Duklanowskiego przeprosiny a bodajże w tamtym roku Grzesiak był dla pana największą świnią, która likwiduje porodówkę i zbierał pan petycję przeciwko…

  • Anonim pisze:

   Duklanowski pokazał, obnażył Olecha. Pomimo prób zastraszania nasyłania prawników na Duklanowskiego za pieniądze podatników TP nadal pokazuje sprawki burmistrza. Mam nadzieję że tak będzie dalej, Czytelnicy tego oczekują.

   • abc pisze:

    100 lat panie Duklanowski,proszę tak trzymać.Zło powinno się tępić w zarodku.

   • Anonim pisze:

    Kiedy obnaży nauczyciela, który ma wyrok za pobicie ucznia! Czytelnicy tego oczekują.

    • abc pisze:

     Widocznie uczniowi się należało mała wypłata z liścia za chamstwo była jak najbardziej zasadna,a jak ten sam uczeń zacznie cwaniakować do inych osób,to może dla takiej niewychowanej osóbki skończyć na solidnym liścisku od zwykłego mieszkańca,który nie lubi rozwydrzonych,i niewychowanych gówniarzy.a z tymi sądami w POLSCE BEZ JAJA KABARET-obejrzyj interwencję uwagę,blisko ludzi tam jest pokazana ślepa temida i głupi jej przestawiciele jako sędziowie,a wracajac tego gnojka należał się jemu liść,brawo panie nauczycielu-chamstwo nalęży wybijać lśćmi brawo

  • Anonim pisze:

   Piszę o najgorszym wałku jakiego wybrały sobie zacofane Pyrzyce, nie dziwi nic czytają wpisy zwolenników bumera.W MIEJSCU MÓZGU MACIE LUDZIE ROZTRZEPANE GALARETKI.

   DOBRANOC PYRZYCE,NIECH WAS DO SNU UTULI I UŚPI RESZTKI CZUJNOŚCI BAJKAMI DLA NAIWNYCH jmo

 18. Anonim pisze:

  Nowe sprawy Olecha w prokuraturze „wątek jest rozwojowy”

 19. kazik pisze:

  moze w koncu go zamknom i bedzie spokuj bo tak dalej nie moze byc bez karny tesz nie wykopac go chama

 20. Anonim pisze:

  Ale się ubawiłem, Olech w kampanii mówił
  1/ Wzmocnienie pozycji i roli kierowników wydziałów urzędu i jednostek organizacyjnych: urząd przyjazny petentom, sprawny urząd – przyjazny burmistrz.
  2/ Zgodna i twórcza polityka Rady Miejskiej i burmistrza.
  3/ Przyjazna współpraca na linii gmina-powiat

  Przyjazny burmistrz . Nie mogę powstrzymać śmiechu,

  • abc pisze:

   NO TO CHYBA JAKAŚ KPINA ,porzypomnieniu powyższym faktycznie ubaw po pachy spadłam z krzesła-Olecha jednak od poczatku trzymał osobliwy humor

 21. Anonim pisze:

  kolejna raz odwrócenie uwaci jak tylko pokazuje sie info nt p ćwiklinskieco od razu fala nawałnica ataków na kogoś innego nie uciekajcie od tego tematu Pociągnijmy wszyscy aferę biednego ukaranego wyrokiem sądu cwiklińskieco nauczyciela z bożej łaski kóremu sad udowodnił winę No jazda ciągnijcie temat amoże sam piotruś cos powie na ten temat On jest yylko mądry w swoim „niezaleznym ” aurzeZwolennicy do boju niezalezni dyskutanci pokażcie odwagę

  • Anonim pisze:

   Niezależni dyskutanci to, albo grupa powiatowa, albo świnki oderwane korytka, które głośno kwiczą!

   • abc pisze:

    A ty świnko który folwark reprezentujesz,bo kwiczysz jakby w narzeczu Olecha.

    • Anonim pisze:

     Nie powtarzaj za mną. Jestem bezstronnym obserwatorem, który dostrzega świnko walka przeciwstawnych dwóch obozów. Żaden z tych folwarków mojej osobie nie jest bliski! I tyle w temacie „Sorry taki mamy klimat” polityczny. Także dalej kwicz Kwi,Kwi!!!

  • Anonim pisze:

   Wali mnie to ze twój bachor dostał w ryj,jak musiał to dostał,a teraz wypad z tym osmarkańcem kogo to obchodzi,wy…laj są wazniejsze tematy transmisje na zywo ludzi obchodzą ,a nie jęki mamuśki,lub tatuśka nie wydolnych wychowawczo.

 22. Anonim pisze:

  24-01-2013 Burmistrz Pyrzyc na sesji odpowiada
  „Widzimy dzisiaj, że są dwie kamery( na sesji), są dwie niezależne instytucje, które nagrywają, myślę, że będzie tak na pewno w jednym przypadku, w dalszym ciągu będziemy nagrywali. Przyjęliśmy taką koncepcję, w związku z tym, że budżet w tym dziale między innymi na nagrywanie sesji został troszeczkę zmniejszony w związku z powyższym chcemy w ten sposób od dzisiejszej sesji prowadzić nagrania, że fonia jest nagrywana i bezpośrednio od jutra będzie mogła być udostępniona na stronie internetowej Urzędu Miejskiego, również nagrywana jest sesja przez program społeczno – kulturalny SPICHLERZ i relacja z sesji będzie jutro na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w formie pół godzinnej.( ciekawa formuła – sesja w formie pół godzinnej )

 23. Iga pisze:

  A idźcie wszyscy do diabła, co za poziom! Ludzie! Co do sesji, jak ktoś chce, to niech idzie na sesje, więc o co chodzi z tymi nagraniami na żywo. A niby czasu nie macie, nie chodzicie na obrady, bo pracujecie, tak? No to po co wam sesja na żywo, skoro niby pracujecie i nie macie czasu? No

  • Anonim pisze:

   Ma być na zywo w necie i nie kaz ludziom jeśli nie chcą siedzieć w tym zatęchłym pomieszczeniu ,naród nadał niezwykł myćsię codzienie i zmieniać bieliznę i ubrania,a poziom Olech nam pokazał,a my tylko go nasladujemy.PRZYKŁAD IDZIE WŁAŚNIE Z GÓRY.W Pyrzycach ryba zepsuła się od głowy byłego sędziego.

 24. news info pisze:

  Przetarg od nowa? Spółdzielnia socjalna pod Kasztanami wycofała się z podpisania umowy z burmistrzem

 25. bad news pisze:

  A jednak nie wycofała się Spółdzielnia pod Kasztanami.

 26. Anonim pisze:

  bo co?, nie opłca się odpisanie umowy,czy tylko spółdzielnia z Rzepnowa była ystawiona dla podpuchy,zeby wprowadzic ferment jak mozna zadarmo pracować?Olech węż sie czlowieku do pracy i przestań tylko krecić i mąciwoda być ,Olech weż siechłopie za siebie ,bo bastion szczerze wirzacych i ufajacych panu paddł,z panem tylko diabeł pakt podpisał,bo normalny czlowiek czeka na zblizajace sie wybory i idz pan do diabła.

 27. Anonim pisze:

  Może to było „badanie rynku” teraz nowy przetarg wyłoni tych właściwych wykonawców, którzy w poprzednim nie złożyli swoich ofert?

 28. Anonim pisze:

  Panie burmistrzu szanowniradni mamy pytanie czy mieszkancy miasta mogą uzcestniczyć na sesji i zabierać głos czy zapytania muszą być zgłaszane do przewodniczącego przed sesją czy w trakcie trwania sesji wybiera sieę duża grupa ludzi.

 29. Anonim pisze:

  A ja ciagle wracam do skazania cwiklińskieg prawomocnym wyrokiem sądu Czy ktoś podejmie ten temat i napisze coś w tej sprawie czy jeszcze zajadlej będziecie szczekać na olech bo uciekacie od problemu bicia dzieci w szkołach tak jak to robił ćwirek

 30. mali bali pisze:

  Przygotowywany jest nowy przetarg w sprawie sesji.

  • animek pisze:

   przeciez Spółdzielnia Pod Kasztanami w Rzepnowie wygrała przetarg,tak czy w międzyczasie nastąpiły zmiany,bo jakaś kołomyja powstała z tym przepływem info.

 31. nomi pisze:

  Spółdzielnia wygrała, ale nie podpisała umowy wycofała swoją ofertę,

  • animek pisze:

   Na stronie BIP UG – w aktualnościach nadal jest info,ze Spłdzielnia z Rzepnowa jest zwycięscą,ile zatem mają czasu na ostateczną decyzję i podpisanie,czy może brak podpisu przedłuża się ,bo burmistrz określ czego sobie życzy i jak ma wygladać będzie pojmowanie praw autorskich wg.Olecha jak nalęży się spisywać ,aby w pełni uszczęśliwiać gospodarza.Jest wiele ale ,tak pozostanie do momentu przegonienia Olecha z Pyrzyc raz na zawsze.

   • tak pisze:

    przegonić Olecha!!!!!!!

    • kolo pisze:

     I Wiktora ze starostwa dość rozdawania kwiatów i nic nie robienia powiatu nie stać na jeszcze jedną kadencję tego gościa.

     • Anonim pisze:

      W pełni się zgadzam! Jeszcze jedna kadencja tego gościa i I sekretarza będziemy mieli w Pyrzycach szpital geriatryczny. Dosyć dojenia samorządowej krowy!

     • Monika Pakuła pisze:

      Ogromnie jestem zawiedziona rządami obecnej władzy w Starostwie. Rozdawanie kwiatków, dyplomów, nagród, gratulacji z uśmiechem na twarzy. Tak jest na stronie internetowej. Z czego tu się cieszyć w naszym powiecie? Z kolejnej fermy norek w powiecie? Z kolejnego hipermarketu z najtańszymi artykułąmi, bo przy naszych zarobkach nie stać nas na zdrową żywność. Czuję się oszukana, ale już w tych wyborach nie dam się omamić.

 32. Mieszkaniec pisze:

  Pani Moniko czy z niewiedzy czy z innych powodów myli pani fakty
  Czy będzie w danej gminie ferma norek hipermarket decyduje burmistrz, wójt danej gminy To włodarz gminy wydaje pierwszy dokument pozwalający inwestorowi na taką inwestycję. Ten dokument nazywa się Decyzja o warunkach zabudowy. Jeśli burmistrz Pyrzyc wyda decyzję o warunkach zabudowy to wtedy farmy norek hipermarkety będą w Pyrzycach. Jeśli odmówi wydania takiej decyzji to wtedy takiej inwestycji nie będzie.
  Wszystko w rękach burmistrzów wójtów. Proszę na przyszłość podawać fakty w oparciu o przepisy obowiązującego w Polsce.

  • Anonim pisze:

   Zapomniałeś dopisać Decyzja o warunkach zabudowy zależy od wielkości inwestycji określa art. 4 ust. 2 pkt 1 z 27 marca 2003 o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.

  • Monika Pakuła pisze:

   Tak, zgadza się mylę fakty. Nie czytam wszystkich ustaw. Po to poszłam i zagłosowałam w demokratycznych wyborach na radnych powiatowych i miejskich, by to oni mogli reprezentować mnie i moje potrzeby w skali miejskiej czy powiatowej.By potrafili się porozumieć dla dobra społecznego, by działali, by było u nas ładniej, lepiej, by było jak w „Europie”. A nie jak w wiosce pepegerowskiej. Brudnej, biednej, sponiewieranej, gdzie w tym samym mieście jak Pyrzyce władza się non stop nagradza – pytam kolejny raz – za co? Co konkretnie wypracowaliście dla nas mieszkańców? Chciałabym przeczytać o tym na stronie internetowej.
   I ta „pyrzycka spychologia” – „Wszystko w rękach burmistrzów wójtów.”
   Mylisz się Mieszkaniec. WSZYSTKO W RĘKACH NASZYCH.
   A na przyszłość wybiorę sobie innych przedstawicieli – solidarnych z mieszkańcami Powiatu Pyrzyckiego.

  • kolo pisze:

   Zapytaj się mieszkańców Przelewic jak starosta ich potraktował w sprawie norek .Także zasługa jego była bym nie mała gdyby inwestor się tam rozgościł ze swoimi zwierzątkami.Teraz podejmuje uchwały(że jest przeciwny norkom ) razem z radą żeby poprawić swój wizerunek ,ale my nie damy się nabrać .

 33. Rozliczmy ich! pisze:

  W tym roku wybory. Zobaczymy na co stać nas Pyrzyczan. Czy znowu wybierzemy starych, od lat zasiedziałych w gminie i starostwie? Czy postawimy na nowe twarze, 30 – 40 latków, wykształconych niekoniecznie na AWF? Czy połowa rady będzie nauczycielami a druga połowa wuefistami z gwizdkami? Czy też nastąpi zróżnicowanie na korzyść przedsiębiorców na przykład? Czy na czele gminy stanie przyjaciel fryzjera a w starostwie namiestnik platformy? Czy zupełnie nowe rozdanie? Na te i inne pytania odpowiedź w listopadzie. I wtedy się przekonamy czego chcą Pyrzyczanie. Jak znam życie, to młodzież pozostanie w domach a emeryci i wioski wybiorą nie najlepszego ale tego kto da więcej wódki z karnistra, wycieczki do Lichenia, czy darmowych pląsów w PDK …
  Z tej Rady nadaje się: Łuszczyk mimo że za bardzo gra na siebie i za dużo pieniaczy zabierając głos momentami na tematy o których nie ma pojęcia, Piotrowska, która powiew świeżości już dała, Jagiełło – doświadczenie i rozsądek, Majak – mimo wszystko wiedza o administracji i ewentualnie Grzesiak, bo wbrew wielu to nie jest oszołom i pojęcie o samorządzie ma. Reszta już powinna sobie odpuścić. Prochu nie wymyślą z Osękowskim i Budynkiem na czele. Wasz czas już minął.

 34. keks pisze:

  Jagiełło???? oszalełeś chyba

 35. sympatyk burmistrza pisze:

  Osękowski to nie wie z kim trzymać.chybotliwy jak flaga.

 36. animek pisze:

  Majak,Łuszczyk,Piotrowska-o nich w Pyrzycach się mówi,i mają te osoby spore szanse,wielu zapowiada głosowanie za tymi ludzmi .Olech poinien te wybory sromotnie przegrać.

  • Janek Kos pisze:

   No chyba żartujesz. To i widać o co tak walczą, żeby sesje kręcić. Za darmochę hasła wyborcze. A co ci ludzie zrobili, jaki mają dorobek, kompletnie nic, tylko zadzierać potrafią i wiadomo o co chodzi. Jeden zwłaszcza przoduje w tym, no tylko czekać, jak pojdą w odstawkę. Coś mi się zdaje, ze na sam dół. A ludzie nie są ślepi. No chyba że animek pochodzi z Leska.

   • animek pisze:

    No chyba myślałeś o laskach,jeśli posiłkujesz się ślepcami.Przeczytaj od początku uwążnie ,mój wpis nie jest agitacją tylko ,byłem parokrotnie świadkiem rozmów w których te trzy nazwiska padały,jako ewentualni kandydaci,w dalszej części jedynie mozna wnioskować ,ze ja nie poprę kandydatury obecnego burmistrza,będę do końca czekać na oficjalne ogłoszenie kandydatur,więc proszę zrozumieć ,a potem zaczepiać.

    • Anonim pisze:

     Majak powinien zrozumieć, że sytuacja jest podbramkowa i startować.

     • wyborca pisze:

      Byłby dobrym burmistrzem,był moim faworytem w poprzednich wyborach ,niestety wiemy co było póżniej,duża część głosów z Majaka ludzie przenieśli na Olech dzisiaj żałują ,ale swój błąd naprawią w tym roku.Przede wszystkim wybiore człowieka ,bo nim każdy zawsze powinien być na co dzień i zawsze,a jak wiadomo Burmistrzem sie tylko bywa,Olech zapomniał ,ze wola i głosowanie wyborców na pstrym koniu jezdzi

 37. kazik pisze:

  piotroska i luszczyk osekowski jagielo to jch na bruk lezom i nic nie robiom tylko kradnom olech i tak przegra wybory

  • animek pisze:

   Kazik uwierz mi,i Piotrowska i Łuszczyk nie jednemu pomogła zwyklemu człowiekowi ,i jak byś zgłosil sie do tych dwoje prosząc o pomoc to też by ci pomogli naprawdę ale oni są porządni ludzska.

 38. Janek Kos pisze:

  to startuj kazik, przynajmniej poprawna polszczyzna zagości w Pyrzycach.

 39. Anonim pisze:

  znowu odwracanie uwagi porozmawiwjmy o wyroku ćwiklinskiego czy ten watek nikogo nie interesuje

  • Anonim pisze:

   waldked daj spokój nie widzisz że nie GMO zlecił ?

  • Anonim pisze:

   Duże brawa dla tego pana brawo ,brawo i innym nauczycielom gównorzeria nie będzie włazić na głowę ,swołocz rośnie ,dzicz którą im wcześnie trzepnie ktoś w łeb ,tym lepiej na przyszłość bozjak się nie zmienią to starości nie doczekają ,mogą kogoś mocniej zirytować i liść będzie zabójczy,brawo dla każdego nauczyciela ,który gówniarzom pokazują gzie ich miejsce

 40. Anonim pisze:

  No skoro nikt Ci nie odpisuje to masz odpowiedź. Jest ukarany wszyscy wiemy i nie komentujemy to zamknij mordę i nie gnój ludzi. To jest właśnie odwracanie uwagi od sedna problemu ostatniego. Mnie interesuje przetarg transmitowania sesji. Może o innych wyrokach podyskutujemy

  • MANIPULAT oLECH pisze:

   sesja Rady miejskiej 23-01-2014 cytat z Olecha „były nagrywane sesje i chcieliśmy wykorzystać pewien fragment sesji chociażby do prezentacji z okazji 750 lecia, zapłaciliśmy, za korzystanie i nie mogliśmy pokazać fragmentu sesji , fragmentu jakiegoś wydarzenia które miało miejsce , ”

   cytat z dnia 4-02-2013 Na ostatniej Sesji Rady Miejskiej rozgorzała dyskusja … na temat udostępniania materiałów pochodzących ze spichlerza ”
   to spichlerz czy sesji ?

   Wypowiedź Olecha na sesji rok 2013 i 2014

   styczeń 213 „Nagrywana jest sesja przez program społeczno – kulturalny SPICHLERZ i relacja z sesji będzie jutro na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w formie pół godzinnej”.

   styczeń 2014 – „My chcemy skorzystać z części materiału który w danym momencie będzie nam potrzebny” ,

 41. kazik pisze:

  ty manipulat olech uwazaj co piszesz komunisto jebany globie bo ty malo wiesz co on robi a kto stadion zamknol w pyrzycach tylko on wy wszyscy jestescie komuchy wyjebac was na pysk zlodzieje razem z tom piotroskom i luszczykiem spszedacie wszystko zlodzieje nie chce mi sie z wami pisac zastrzelil bym was jak bym mugl czerwone krawaty ubeki ormowce jebane za robote sie wescie

  • Anonim pisze:

   Kazik,jet wyjście na takich złodziei jak piszesz trzeba iść na wybory i nie głosować na olecha pogadaj z rodzina i kolegami,zeby nie głosowali na olecha i będzie jednego komucha mniej

  • okoń pisze:

   juzek maniek nie pij już, jesteś chory… bardzo chory…

 42. kazik pisze:

  ty okon pjiak to ty jestes uwazaj

 43. piesek pisze:

  po dziękujcię też jurkowi co pracuje razem z olechem i bioram kase

 44. Tołdi pisze:

  Ty Bartek naucz się ortografii.

 45. kazik pisze:

  to prawda ze jurek bierze kase i to nie zlom to masz racje piesek bo on kradnie na potege razem z olechem takich to tylko do wisly utopic jak tam zgadzasz sie ze mnom bo ja tak dzieciak mi zachorowal i musialem jechac do lekarza a osierodek w brzesku sprzedali kto jak nie olech z jurkiem w zrobili bibloteke i siedzi tam jakas pinda i kase ma kolo tysaca dupe lize olechowi i jurkowi w

 46. piesek pisze:

  popieram ciebie kazik

 47. Anonim pisze:

  Pytanie;czy będzie nagrywana sesja bo chcemy widzieć jak nie to zbieramy chętnych kto chce uczęstniczyć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.