Renata Beger ostro skrytykowała Boguszewskiego za norki!

        Renata Beger, posłanka na Sejm RP IV i V kadencji, podczas spotkania zorganizowanego 18 września w Lipianach nie szczędziła burmistrzowi Krzysztofowi Boguszewskiemu słów krytyki za wydanie przez niego warunków zabudowy pod fermę norek w Miedzyniu (gm. Lipiany).

        – To co pan zrobił zakrawa o pomstę do nieba. To pan podpisał pismo. Brzydko powiem, ale ślepy pan był?– zaczęła swoje wystąpienie R. Beger – Nie mogę zrozumieć żadnego samorządowca, który wydaje taką decyzję, na taka hodowlę. Ludzie czy wy nie macie dzieci, wnuków żeby we własne gniazdo, za przeproszeniem, srać? – kontynuowała nie kryjąc swojego oburzenia – To się nie mieści w głowie! Przepraszam za emocje, ale gdyby mój burmistrz zrobi coś takiego to bym nie ręczyła za siebie –

       Renata Beger tłumaczyła Krzysztofowi Boguszewskiemu, że decydując się na funkcje burmistrza Lipian jest odpowiedzialny za całe „podwórko”, a jeśli na czymś się nie zna to powinien znaleźć kompetentnych pracowników.

       – Jeżeli był ktoś taki kto pana w błąd wprowadził to już dawno bym go wyrzuciła z urzędu – podpowiada R. Beger.reklama
      


       Wezwijcie Renatę Beger!!!

       Przewodnicząca Związków Zawodowych Rolnictwa i Obszarów Wiejskich zadeklarowała, że może przejąć odpowiedzialność odnośnie kar nakładanych na protestujących przeciw fermie w Miedzyniu.

      – Oni będą chcieli was zastraszyć, to znaczy policja. Prokuratura może wzywać, nie bać się niczego, nic nie podpisywać o niczym nie mówić! Wezwijcie Renatę Beger niech przyjedzie! – mówiła.

 *    *    *

       Boguszewski tłumaczył się że podpisując zgodę na warunki nie miał wiedzy, że chodzi o hodowlę norek. Utrzymywał, że miał być budynek mieszkalny, dwa garaże dla maszyn rolniczych i budynki inwentarskie dla zwierząt o ilości nie przekraczających 5 DJP.

       Na zebraniu wytknięto Boguszewskiemu, że we wniosku o warunki zabudowy jest podany współczynnik 0,0025, a przy odrobinie chęci można było sprawdzić w rozporządzeniu rady ministrów, że chodzi właśnie o norki.  zobacz > > >

       Burmistrz Lipian wzdryga się też przed uchyleniem wydanej przez siebie decyzji o warunków zabudowy pod fermę norek w Miedzyniu w obawie o ewentualne odszkodowanie.

        Renata Beger życzyła burmistrzowi Lipian 200 lat życia… w smrodzie!

oset

Posłuchaj przemówienia Renaty Beger

24 odpowiedzi na Renata Beger ostro skrytykowała Boguszewskiego za norki!

 1. jan pisze:

  Czytając to cieszę się jednak, że w Pyrzycach mamy takiego burmistrza jakiego mamy i powiedzenie „Cudze chwalicie, Swego nie znacie, Sami nie wiecie, Co posiadacie” jest w przypadku knotu wprowadzonego w Lipianach jak najbardziej adekwatne. Gdyby w Pyrzycach do takiego czegoś doszło to burmistrza już by nie było, a w Lipianach „Psy szczekają, karawana jedzie dalej”.

 2. Anonim pisze:

  brawo pani posel

 3. Anonim pisze:

  Boguś, Tołek dwa bratanki i do norek i do szklanki. Brawo RRRRRRRRRRenata. Panie Starosto podziękujemy Panu i pańskiej partii
  w przyszłych wyborach za szczyt hipokryzji. Musiał mieć Pan dobrego nauczyciela . A jeszcze jedno dziękuje za to, że przywiózł Pan w walizkę Duklana, oczywiście w Czarnej Wdowie.

 4. anonim pisze:

  Brawo Pani Renato! Nie każdy ma odwagę powiedzieć wprost. Brawo!

 5. Anonim pisze:

  nie dał jej owsa , wtedy byłby spokój

  • Anonim pisze:

   Obaj panowie sa mocno oderwani od rzeczywistością i kłamią jak najęci ,czas im podziękować ,bo to są kpiny z nas jako społeczeństwo i kraju,a co jest najbardziej bolesne to ,to że gospodarka naszego państwa panów z Wiejskiej nie interesuję kolejne nas czekają podwyżki akcyzy czy takie działania są wyrazem troski o szczęście i dobrobyt polaków obawiam się ,że nie,zatem wszystkiego dobrego .Tusk jest królem kłamców,a Maciarewicz jest nawiedzonym oszołomem od nienawiści obłąkany,prosze sobie odpowiedzieć kto rządzi Polską,przecież Wiejska to jakiś obiekt strzeżony dla chorych psychicznie i od nich zależy jaki nam i naszym wnukom owe towarzystwo zgotuje.

 6. k pisze:

  Pani Beger miała szansę przez 2 kadencje uchwalić ustawę zakazującą hodowli norek w Polsce. Teraz drze swoją japę, zwalając winę na samorządowców, którzy muszą przestrzegać prawa, gdyż w innym przypadku narażają gminę na procesy o odszkodowania. Niech ta kobieta przestanie pieniaczyć. Jej czas się skończył.

 7. myszek pisze:

  A miała kurwiki w oczach?

 8. Adi pisze:

  Burmistrz Lipian jest to niekompetentna osoba na odpowiedzialnym stanowisku… W Lipianach młodzi ludzie wyjeżdżają bo pracy nie ma a ten za przeproszeniem idiota parki stawia tam trzeba Burmistrza z jajami… Na temat norek to jasna sprawa szkoda że nie padło pytanie ile Pan Burmistrz Lipian wziął za ten przekręt w łapę nie wiedział co podpisywał śmiech na sali ! Po tym już dawno powinien wylecieć z stołka burmistrza ja nie wiem na co jeszcze Mieszkańcy Gminy Lipiany czekają, chyba dalej wierzą w te brednie co im mówi i robi z ludzi ciemnotę ;] I ciekawe ile tak pozwoleń wydał bez czytania ich ile dokumentów podpisał i ich nawet nie czytał 😀 Ludzie Zapraszamy do Lipian Burmistrz wyda wam pozwolenia na co chcecie bo i tak nic nie czyta może gazetkę przy kawie rano 😉 Co robi każdego dnia ponieważ widziałem to sam. Pozdrawiam

 9. płaski pisze:

  poniedziałkowa sesja w Lipianach dała Lipiańczykom prezent pod choinkę,Radni w liczbie 13 sztuk obecni na sali poparło Boguszewskiego 9-ciu.Pokrętne tłumaczenie Boguszewskiego,jego Radcy prawnego poszły w kierunku odłożenia w czasie podejmowania jakich kolwiek decyzji zmieniajacych obecny stan a tym samym zezwalający na działalność tych ferm.Fakty są nie do przebicia.Brak jakiej kolwiek reakcji ze strony ekipy rządzących świadczy niezbicie o tym że są Oni zainteresowani tym aby te fermy powstawały na naszym terenie.Pytań jest wiele ale to jedno podstawowe to takie ile Gmina bedzie z tego miała wpływu do kasy miejskiej.Oczywistym jest że bardzo mało albo wcale.W sprawie Lipiańskiej jest jeszcze jeden element tej układanki wskazujący na to że układem Tym kierują ludzie z PO bo jak wytłumaczyć fakt tak nagłego wystąpienia Boguszewskiego z szeregów tej Organizacji w momencie kiedy doszło do protestów w sprawie Norek.Zawsze był śliski, Pan Boguszewski dał się poznać jako przekręt pracując w szkole Lipiańskiej gdzie przez sześć lat pobierał do kieszeni pieniądze z prowizji za Ubezpieczenia dzieci i za robione obowiązkowo zdjęcia .Czekać trzeba kiedy wykombinuje jakiś przekręt dla swoich wyborców /emerytów,rencistów/.

  • Adi pisze:

   Sama piekna prawda o Panu Boguszewskim ale ludzie to ciemnota nic z tym nie robią 🙂 Już dawno powinien wylecieć z stołka nie wiem na co ludzie czekają……

 10. Ania pisze:

  Pani Renata Beger to osoba która nam pomaga w walce z naszymi urzędnikami,którzy przyczynili się aby w Miejscowości Miedzyń powstała nowo budująca się ferma norek dla szkody mieszkańców nie tylko Miedzynia ale równierz przylegających miejscowości sąsiednich oraz gminy Lipiany.Gminy mającej jako walor lasy i jeziora,które powinny być naszą atrakcją turystyczną.Ferma norek znacząco obniży atrakcyjność i wartość naszych nieruchomości.Dziękujemy P.Beger za zaangażowanie które jest nam potrzebne w walce z chorym systemem i urzędami które mają nas gdzieś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.