Panorama Pyrzycka – 04.04.2012

W „Panoramie Pyrzyckiej” z nowego studia dziś minimum polityki. W ciągu niespełna 15 minut przedstawiamy najważniejsze informacje z życia Pyrzyc. W programie oprócz zapowiedzi Pyrzyckiego Domu Kultury między innymi także o trwającym już Wielkim Tygodniu i płatnych parkingach, dowiemy się jak w tym roku wglądają rozliczenia podatkowe oraz odwiedzimy pyrzyckie ogrody działkowe, w których trwają wiosenne porządki.

11 odpowiedzi na Panorama Pyrzycka – 04.04.2012

 1. Anonim pisze:

  Który z urzędników w Pyrzycach wyraził zgodę na wycięcie prawie stuletnich lip na ulicy Bogusława pomiędzy blokami 5 i 7.

  • Anonim pisze:

   Nikt nie wyraził zgody. Najpierw zostały wycięte a później szukano pozwolenia jak się inni zaczynali interesować.

 2. Anonim pisze:

  W Pyrzycach i okolicy wycięto w tym roku od cholery drzew. Jeszcze 2-3 lata takiej polityki i żadnego drzewa nie będzie!

 3. Nikoś pisze:

  Polecam wczorajszy „Kurier Szcz.” strona 15-ta -duży materiał red. Łapkiewicza m. in. o wycięciu topoli na Ciepłowniczej i drzew k. kościoła przy Staromiejskiej.Urzędnicy – dowiadujemy się z tego materiału- wprowadzili redaktora w błąd tłumacząc swą zgodę na wycinkę (na wniosek „Sharmana” i Świadków Jehowy) niszczeniem chodników przez korzenie, a rzeczywistość jest taka ponura: nie chce się im zbierać jesienią opadłych liści. Zgroza. Dziki kraj! Faktycznie za kilka lat będzie tu kamienne miasto

  • Anonim pisze:

   Jeżeli chodzi o drzewa na Ciepłowniczej to one nie niszczą chodników. Teren jest podmokły,budynki i chodniki osiadają, wiem to z autopsji.

 4. pyrek pisze:

  wszystko okay…nadajcie najwazniejsze info z pyrzyc-dobrze,ze cos takiego dziala..
  ale ten red.RK?…

 5. Anonim pisze:

  Przyrypane miasto, przyrypani ludzie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.