Panorama Pyrzycka – 22.03.2012reklama

6 odpowiedzi na Panorama Pyrzycka – 22.03.2012

 1. Anonim pisze:

  W Pyrzycach brakuje jakiejś organizacji legalnym wyścigów samochodowych. W wielu miastach są one organizowane pod dozorem policji i różnych służb ratunkowych. Myślę że to dobry pomysł na wypromowanie miasta.
  1/4 mili
  drift
  kjs

 2. Mieszkaniec pisze:

  Bardzo słuszne wypowiedzi w sondzie. W Pyrzycach brakuje przede wszystkim pracy! Powstają tylko nowe markety, ale skąd mamy wziąć pieniądze na zakupy. Trzeba zadbać o nowe miejsca pracy i jeszcze mieszkania, bo ich też nie ma. W Pyrzycach często kilka pokoleń mieszaka w jednej małej klitce.

 3. tak pisze:

  W Pyrzycach brakuje:
  – inwestorow,ktorzy utworzyliby miejsca pracy;
  – mieszkan socjalnych;
  – koszy do segregacji smieci;
  – miejsc dla dzieci w przedszkolach;
  – imprez dajacych rozglos gminie

  i USMIECHNIETYCH LUDZI NA ULICACH,
  bo jak sie przyjezdza do Pyrzyc to nie dosc,ze na ulicach jest szaro to i ludzie maja malo przyjacielskie miny…

 4. neutralny pisze:

  dokładnie popieram przedmówce potrzeba inwestorów ,miejsc pracy,przedszkoli mieszkan i napewno duzego parku z placem zabaw i basen!!!

 5. Anonim pisze:

  Był jeden nowy inwestor który miał produkować czekoladę w Pyrzycach ale z tego co słyszałam to jedna chyba największa firma w Pyrzycach powiedziała że jeżeli otworzą tę fabrykę to ta największa firma wyniesie się do Stargardu a za tym idzie utrata miejsc pracy. Władza rządzi a nie całe społeczeństwo.

 6. Bywalec pisze:

  Na pytanie: zzego brakuje w Pyrzycach? Pani zapytana na ulicy odpowiada: „Dalszej ścieżki rowerowej do Przelewic”. Zabawne 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.