KONIEC KŁOPOTÓW ROCZNIKA 2003/2002 I WYJŚCIE Z CIENIA

       Z wielką radością i przyjemnością chciałbym przedstawić Państwu kolejną grupę wiekową Akademii Piłkarskiej Sokół a mianowicie grupę wiekową 2003/2002. Radość jest wielka gdyż grupa ta od samego początku borykała się z problemami organizacyjnymi i wyglądało tak jakby przewrotny los uwziął się na tą grupę i ciągle rzucał kłody pod nogi –  ale jak po każdej burzy wychodzi Słońce tak i nad tymi chłopcami zajaśniało.

        Nie bez znaczenia jest fakt zmiany trenera w tej grupie którym obecnie jest Pan Bartek Urbanowicz , który obudził w tych chłopcach po pierwsze  „ ducha walki” a po drugie poczucie bycia zespołem – Brawo – w tak krótkim czasie to naprawdę sztuka . Po okresie intensywnej pracy na treningach przyszła kolej na sprawdzenie swoich umiejętności z zewnętrznym przeciwnikiem i traf padł na Mechanika Warnice . I tak :
Sokół I – Mechanik I  6:1
bramki zdobyli Gracjan Urbańczyk x4 i po jednym trafieniu Szymon Szol oraz Mateusz Czerwonka

Sokół II – Mechanik II  7:0
bramki zdobyli : Łukasz Weymann x2 , Mateusz Szol x2 , i po jednym trafieniu Piotr Piasecki , Bartosz Paszkiewicz , Filip Jankowski.


reklama
        


       Wielkie Brawa tak dla chłopców jak i ich trenera za wielkie zaangażowanie i determinację cytując pewne porzekadło „ Wszystko co piękne rodzi się w bólu „ i chyba te słowa najtrafniej odzwierciedlają wysiłek i ciężką pracę jaką wykonali Ci chłopcy i Bartek Urbanowicz .

Skład drużyny w/w meczach :
Fabian Pietruszkiewicz , Gracjan Urbańczyk , Przemysław Huska , Łukasz Bochanowicz , Mateusz Czerwonka , Maksymilian Gredka , Szymon Szol , Mateusz Chodakowski , Krzysztof Faliszek , Adam Krzewicki , Bartosz Paszkiewicz , Oliwier Skrzypczak , Karol Gutkowski , Piotr Piasecki , Łukasz Weymann , Łukasz Sznajdrowicz , Filip Jankowski  i gościnnie mały snajper rocznika 2006 Mateusz Szol  do którego jak do nikogo pasują słowa „ może i mały ale jaki sprytny„

       Pozdrawiam Wszystkich sympatyków AP Sokół i zapraszam serdecznie na kolejne mecze z udziałem naszych chłopców.

     Mirosław Stasiak

4 odpowiedzi na KONIEC KŁOPOTÓW ROCZNIKA 2003/2002 I WYJŚCIE Z CIENIA

 1. tatamatiego pisze:

  aż się chce czytać takie informacje. Brawo Chłopaki Brawo Bartek!!!

 2. gregor pisze:

  aby tak dalej Bartek

 3. Skok w bok pisze:

  Jak oceniasz zdradę żony Bartek jak nie wiesz to się przekonasz

 4. Lewizna pisze:

  Jak oceniasz zdradę żony Bartek jak nie wiesz to się przekonasz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.