Wojewódzka Olipiada Młodzieży

28278375_1734248656641435_187733771_o

Wojewódzka Olimpiada Młodzieży

Tradycyjnie już co roku nowy sezon zapaśniczy w województwie zachodniopomorskim rozpoczyna się w Karlinie. Gdzie w dniu 17.02.2018r.,  obywa się jedna z najważniejszych imprez w województwie zachodniopomorskim czyli Wojewódzka Olimpiada Młodzieży w grupie młodzik 04-06 oraz dzieci 07-08. Husaria Fight team wraz z trenerem Wojciechem Antczakiem wybiera się w liczbie 25 dzieci, reprezentując trzy gminy Kozielice, Warnice i Przelewice.

Dzieci prezentują zróżnicowany poziom, ponieważ jedni debiutują i stawiają pierwsze kroki na matach zapaśniczych a inni walczą o najwyższe trofea.

Trzeba zaznaczyć , iż tego dnia poziom turnieju jak na województwo zachodniopomorskie był bardzo wysoki, ale to nie przeszkodziło Husarii Fight Team zająć  w klasyfikacji drużynowej pierwszego miejsca w grupie młodzik a w grupie dzieci zajmujemy najniższe miejsce na podium. Zostało sklasyfikowanych ok 15 drużyn co przyniosło ponad 150 zawodników uczestniczących w turnieju

Poszczególne wyniki :

Grupa dzieci 07-08

Dziewczynki

27 kg II miejsce Marika Szendryk (HFT Kozielice, Warnice )

30 Kg I miejsce Anita Przybył (HFT Warnice ) , VII miejsce Natalia Ziętara (HFT Kozielice- debiut )

33 kg VIII Sandra Nowak (HFT Kozielice – debiut )

41 kg II miejsce Wiktoria Pacyna (HFT Kozielice ) , III miejsce Hania Sarba (HFT Kozielice – debiut )

62 kg I miejsce Karolina Łopata ( HFT Kozielice )

Chłopcy

30 kg  VII miejsce Maciej Górecki (HFT Warnice )

37 kg V miejsce Dawid Kalinowski (HFT Przelewice )

41 kg III miejsce Ernest Nowak (HFT Kozielice )

57 kg I miejsce Grzegorz Łukiewicz (HFT Kozielice )

Grupa młodzik 04-06

Młodziczki

36 kg II miejsce Natalia Kochanowska , III miejsce Natalia Skrobisz (debiut – obydwie HFT Kozielice )

42 kg II miejsce Wiktoria Szydło (HFT Kozielice – debiut )

62 kg II miejsce Aleksandra Furtak (HFT Kozielice )

 

Młodzicy

38 kg I miejsce Filip Wójciak ( HFT Kozielice )

41 kg V miejsce Jakub Cichoński (HFT Kozielice – debiut )

44 kg III miejsce Hubert Wiatrzyk (HFT Kozielice – debiut )

48 kg II miejsce Bartosz Ochroński (HFT Kozielice )

52 kg II miejsce Oskar Nowakowski (HFT Kozielice )

57 kg II miejsce Eryk Pacyna (HFT Kozielice )

62 Kg I miejsce Wiktor Zawadzki (HFT Kozielice), III miejsce Filip Woliński (HFT Przelewice – debiut )

68 kg V miejsce Piotr Cichoń (HFT Kozielice )

75 kg I miejsce Kacper Krawczak (HFT Kozielice )

Klasyfikacja drużynowa grupa Dzieci :

1 Feniks Pesta Stargard 2 ZKS Koszalin 3 Husaria Fight Team 4 AKS Białogard 5 LKS Spartakus Pyrzyce 6 MLUKS Karlino

Młodzik

1 Husaria Fight Team 2 ZKS Koszalin 3 AKS Białogard 4 MLUKS Karlino 5 LKS Spartakus Pyrzyce 6 Feniks Pesta Stargard

 

 

 

 

28216982_1734248729974761_1383197806_o 28217196_1734248706641430_1127843195_o 28275332_1734248643308103_881852800_o 28278375_1734248656641435_187733771_o

1 odpowiedz na Wojewódzka Olipiada Młodzieży

  1. Anonim pisze:

    ANDZIA BRAWO BRAWO BRAWO>>>>>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.