Wyniki Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży za 2017 rok

          Dopiero pod koniec stycznia br. Ministerstwo Sportu i Turystki ogłosiło wyniki Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży za 2017 rok. Z wielką satysfakcją informujemy, że LKS Spartakus Pyrzyce zdobył 190,5 pkt, co uplasowało nas na 124 miejscu w Polsce /na 3702 sklasyfikowane kluby/.

         Wszystkie kluby Powiatu Pyrzyckiego zdobyły 265,25 pkt, co dało 139 miejsce na 369 powiatów. Kluby Gminy Pyrzyce zdobyły 222,25 pkt, co uplasowało Pyrzyce na 117 miejscu w Polsce /na 928 gmin/. Województwo zachodniopomorskie  w tej rywalizacji zajęło  9 miejsce.
             Natomiast w województwie LKS Spartakus wywalczył wysokie 5 miejsce wyprzedzając takie „tuzy” jak ULKSW Świnoujście, Pogoń Szczecin czy Bodoikan Szczecin. Na sukces złożyły się bardzo dobre wyniki naszych zawodniczek i zawodników, głownie w dyscyplinie sumo /jesteśmy na 1 miejscu w Polsce/ oraz zapasów. Nie należy zapominać o kadrze trenerskiej, którą od lat tworzą: Eugeniusz Klimczak, Henryk Pełka, Grzegorz Jasek, Romuald Pełka i Leszek Domszy. Sukcesy te nie byłyby możliwe bez wsparcia sponsorów, za które serdecznie dziękujemy.
Za Zarząd LKS Spartakus
 Prezes Bolesław Kowalski

2 odpowiedzi na Wyniki Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży za 2017 rok

  1. Anonim pisze:

    Panie Bolesławie Kowalski a które miejsce w Polsce Spartakus zajął w zapasach????? bo jakoś nie mogę się doczytać…..

  2. Anonim pisze:

    Jak to możliwe że na mistrzostwach europy w sumo pyrzyczanie walczą między sobą,musi byś sporo zawodników,lecz chyba tylko z Pyrzyc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.