LMKS ŻAK-ESPADON PYRZYCE Wicemistrzem Juniorów!

Szanowni Państwo,

         z ogromną radością dzielimy się z Wami cudowną wiadomością ostatnich dni, czyli informacją o wywalczeniu drugiego miejsca przez nasze Żaki w finale Mistrzostw Województwa Juniorów. Nasz zespół juniorów tworzą uczniowie Zespołu Szkół nr w Pyrzycach Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego, wszyscy są naszymi wychowankami i przeszli szkolenie w klasach mistrzostwa sportowego.
W finale Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego rozgrywanych w Świnoujściu spotkały się  cztery zespoły: Maraton Świnoujście, Espadon Szczecin, OPP Kołobrzeg i nasz zespół LMKS ŻAK – ESPADON Pyrzyce, który wystąpił w składzie: Jakub Szlaski – kapitan, Jakub Maćkowiak, Rafał Lal, Kacper Dąbrowski, Jakub Dub, Marcin Kaźmierczak, Dawid Toboła, Paweł Stasiukiewicz, Wiktor Majda, Jarosław Kasperski, Daniel Caryk oraz Olaf Procyk. Trenerem zespołu jest Pan Dariusz Jagiełło i Pan Rafał Krzentowski.

         Pierwszy mecz z Maratonem Świnoujście przegraliśmy 0:3, ale po tej przegranej nasi chłopcy nie poddali się i rozegrali trwający 2h i 15 minut mecz z faworyzowanym Espadonem Szczecin. Ten mecz zakończył się wygraną dla naszego zespołu 3:2. Na koniec rozegrany został mecz z OPP Kołobrzeg, który również zakończył się naszym wygraną 3: 2.

        Zatem rozgrywki w Świnoujściu zakończyły się awansem do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Juniorów!

         W związku z tym dla naszych juniorów sezon się nie kończy, gdyż już 23-26 lutego rozegrany zostanie wspomniany ćwierćfinał . Nasz zespół powinien zagrać tam z drugiego miejsca, walcząc o spełnienie swoich najskrytszych marzeń, zwieńczenie wielogodzinnej, wytężonej własnej pracy oraz wieloletniej pracy trenerów. Powinien.

         Ale niestety nie mogę Państwa zapewnić. Mimo dużego zaangażowania i pomocy władz gminy oraz przekazywania środków na siatkówkę z ogromnymi talentami naszej młodzieży, fachową wiedzą trenerów, wielogodzinnymi przygotowaniami i sportową pasją wygrywa niewesoła sytuacja finansowa.


reklama
     

        Każdy udział w zawodach wiąże się z ogromnymi kosztami noclegi ,wyżywienie i transport np. do Gdańska gdzie gospodarzem będzie Trefl Sopot .. Jednocześnie bierzemy pod uwagę, że w tym momencie mamy jeszcze dwa zespoły w finałach (młodzików i kadetów) i tutaj też mamy szanse na awans do dalszych rozgrywek.

        Dlatego Szanowni Państwo – kibice siatkówki, rodzice, sympatycy ośmielam się prosić Was o pomoc i finansowe wsparcie. Wierzę, że łącząc swe siły, wygramy tę walkę i umożliwimy naszej młodzieży udział w tak zacnym wydarzeniu, jakim jest Ćwierćfinał Mistrzostw Polski. Ufam, że wśród czytających tę informację znajdą się osoby, które chcą i mogą pomóc młodzieży uprawiającej siatkówkę w Pyrzycach.
Nr konta LMKS ŻAK-ESPADON: Pyrzycko – stargardzki bank spółdzielczy w Pyrzycach
41 9387 0003 0000 4910 2000 0010

         Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc, również za pomoc rzeczową np. w formie nieodpłatnego

przewozu lub przewozu po kosztach na zawody lub obóz sportowy.

Ze sportowym pozdrowieniem
Wojciech Pardała
Wiceprezes klubu

gl

2 odpowiedzi na LMKS ŻAK-ESPADON PYRZYCE Wicemistrzem Juniorów!

  1. Anonim pisze:

    Czy pan wiceprezes z zarządem nie zakładał awansu chłopców. Skandal. A teraz do pracy w poszukiwaniu kasy na wyjazdy chłopców. Tak jak to robią akademie, zapaśnicy i karatecy.

  2. Pardala Wojciech pisze:

    Panie Anonim. Awanse w sporcie zakłada się jako cel. Jeden jest osiągnięty czekamy na dwa kolejne zespoły. Myślę ze pozyskiwanie środków każdy klub robi po swojemu. Nie neguje tego jak pozyskują akademię. Myślę ze zamieszczony artykuł to też forma pozyskania środków czy też innej pomocy.Dziękuję jednocześnie za podpowiedź w jaki sposób mam pozyskać środki. Być może skorzystamy z Pana rady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.