25-LECIE AUGUSTA KIMBARA

         Piękny jubileusz 25-lecia prowadzenia niedzielnej audycji sportowej w katolickim Radiu Plus Lipiany „Cały ten sport w regionie” obchodził August Kimbar. Z tej też okazji zorganizował w minioną niedzielę tj. 22 stycznia uroczyste obchody, w których uczestniczyło wielu znakomitych zaproszonych przez benefisanta znajomych, przyjaciół oraz gości z którymi spotykał się w tym minionym okresie.

           Nie sposób wszystkich wymienić, ale między innymi obecni byli: Były marszałek woj. zachodniopomorskiego Józef Faliński, wicestarosta myśliborski Mariusz Norsesowicz, wójt gminy Przelewice Mieczysław Mularczyk, burmistrz Lipian Krzysztof Boguszewski, przewodniczący Rady Miejskiej w Lipianach Artur Lipski, sekretarz gminy Lipiany Barbara Krakowska Petruk, sekretarz starostwa pyrzyckiego Mariusz Majak, dyrektor SP w Chrapowie Stanisław Sobolewski, wiceburmistrz Pyrzyc Robert Betyna oraz legenda sportu lipiańskiego Jan Rola.


reklama
      

          Gościem specjalnym jubileuszu były 1 ligowe piłkarki nożne Błękitne Stargard wraz ze sztabem szkoleniowym, któremu przewodzi Krzysztof Kubacki. Po uroczystym powitaniu w tempie sportowym, wszyscy przybyli do lipiańskiej hali sportowej wysłuchali kolęd w pięknym wykonaniu miejscowego znakomitego duetu małżeńskiego Bartka i Małgorzaty Michalczyk.

         Po kolędach piłkarki Błękitnych zagrały przeciwko zespołowi złożonemu z przyjaciół Augusta grając w składzie: Robert Betyna, Robert Kimbar, Ryszard Baranowicz, Ryszard Podgórski, Tomasz Kozłowski, Sławek Czekała, Adam Mrzygłód oraz Jacek Limanówka. Po tym remisowym 2:2 meczu pokaz swoich umiejętności gry w badmintona pokazali Jędrek Rękawek i Filip Łukowski trenowani przez Krzysztofa Trojanowskiego. Później były pokazy tańca towarzyskiego w wykonaniu pary tanecznej z Lipian Alicji Drozdowskiej i Michała Guza. żonglerką piłką popisywał się Michał Siemaszko, był również wspaniały pokaz karate w wykonaniu dzieci z sekcji Kamikaze prowadzonej przez instruktora Tomasza Sochę. Tą jubileuszową zabawę August Kimbar zakończył podziękowaniem gościom za współpracę z nim, za swoją przygodę z mikrofonem ( szczególne podziękowania skierował pod adresem Krzysztofa Olejnika, Roberta Grudzińskiego oraz Artura Chromego ) w minionym okresie, licząc na dalszą i wręczył zespołowi kobiecemu Błękitne puchar za udział w tym jubileuszu a najlepszej snajperce zespołu Weronice Szubie, piękną statuetkę

          – Ogromnie się cieszę, że z mojego zaproszenia skorzystało wielu moich kolegów, przyjaciół, kibiców oraz włodarzy samorządowych, którym pragnę podziękować za klimat wokół mojej osoby, za gratulacje i życzenia podczas trwania imprezy oraz po jej zakończeniu. Osobne podziękowanie należą się cukiernikowi z Lipian Adamowi Wiejaczce za smaczne pączki oraz obsłudze hali – powiedział brawurowo prowadzący imprezę, nie kryjąc wzruszenia, August Kimbar.

MAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.