BRONKO -LIGA ZAKOŃCZONA

         Na boisku w Liniach odbył się kolejny piłkarski turniej chłopców, kończący wakacyjne rozgrywki o nazwie „Bronko- Liga”. Nazwa rozgrywek wzięła się od głównego ich inicjatora, Bronisława Wójcika znanego w okolicy działacza sportowego. Rozgrywki organizowane są od wielu lat, a uczestniczą w nich zespoły młodych piłkarzy z okolicznych miejscowości. Ten ostatni turniej zadecydował o tym, że pierwsze miejsce w kategorii Gimnazjum zdobył zespół z Linii, natomiast w kategorii Szkoły Podstawowe drużyna z Parsowa.

         Najlepszym bramkarzem zakończonych rozgrywek został Szymon Owczarczak z Bielic. Nagrodę za bardzo dobre wyszkolenie piłkarskie i kulturę na boisku otrzymała Ola Banasik z Linii. Ponadto organizator puchary wręczał: dla utalentowanego piłkarza Jakuba Geldnera z Chabowa, dla Adriana Starzyka oraz Igora Szustaka z Parsowa za grę fair-play, dla Krzysztofa Faliszek i Kacpra Wasilewskiego z Linii oraz dla drugiej piłkarki za ambicję i zaangażowanie w rozgrywkach, Mai Malanowskiej z Parsowa.

         – Cieszę się, że tegoroczne wakacyjne rozgrywki mimo pewnych problemów zostały rozegrane i cieszyły się dużym zainteresowaniem okolicznej młodzieży jak również osób starszych, Widząc, że moja praca z młodzieżą sprawia im dużą przyjemność, jak tylko zdrowie dopisze, za rok rozegrana zostanie w okresie wakacyjnym kolejna „Bronko-liga” – powiedział Bronisław Wójcik po zakończonych rozgrywkach.

AUGUST KIMBAR

gl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.